logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 19:57




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 574 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 15:51       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Пацо, всички дето получават по 1500 до 3000 лева заплати работят в чужди компании! Тъй че ГЕРБ Ич не е фактор при тях. Те си получаваха подобни заплати и много преди преди ГЕРБ да дойде на власт... ;) Тъй че не ми ги давай за пример точно тука.
Бизнес парка беше започнат и построен също много преди ГЕРБ да дойде на власт - от 2001 до 2008 година! Тъй че пак не ми ги давай за пример, нищо не са направили по проекта и строежа... ;) Нямало Бизнес парк в Малдост 4 - преди да пишеш, провери баце! :P
Това, че селяните дошли в София, си е проблем на софиянци, не на селяните! Айде, ако са дошли да подбиват пазара на работна ръка, си е за ядосване! Ама да дойдат на заплати по 3000 лв. на месец, ами значи го могат, това за което са дошли! А че някой софиянец не ги е преборил за мястото, си е проблем на софиянеца! Или липса на квалифицирана работна ръка... ;)
Естествено е човек като се види с пари в джоба и по чужбината да тръгне, моловете ги остави...
Ако си мислиш, че заплатите в държавния сектор са много по-добри при управлението на ГЕРБ, също много се лъжеш! А заплатите в частния сектор, особено в международните компании, хич, ама хич не са заслуга на никое българско правителство! Още повече пък на ГЕРБ!
Емоцията ти понякога е необяснима! Но, явно си такъв човек - гориш в това, което мислиш...

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 16:32       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Paco написа:
Бойко е добър политик. Най-добрия ни политик.


По наследството му ще ги познаем колкото валутния борд е дело на Софиянски и Костов толкова и икономическия растеж при НДСВ е дело на Симеон, така и въвеждането на 10% плосък данък е дело само на Станишев преди него някой друг е постлал икономически.

Така, че като му дойде времето ще видим какво е постлал Бойко и ще го оценяваме а ТОЙ имаше постлани 9 000 000 000, които изкльопа още първия път, после изтегли 12 000 000 000 и се гласи да тегли нови. Не знам определено имам лошо предчувствие за „добрата му политика“ но нека 1000 бъркам аз а ти и морския бог да сте прави.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 19:20       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
b5202s написа:
Paco написа:
Бойко е добър политик. Най-добрия ни политик.


По наследството му ще ги познаем колкото валутния борд е дело на Софиянски и Костов толкова и икономическия растеж при НДСВ е дело на Симеон, така и въвеждането на 10% плосък данък е дело само на Станишев преди него някой друг е постлал икономически.

Така, че като му дойде времето ще видим какво е постлал Бойко и ще го оценяваме а ТОЙ имаше постлани 9 000 000 000, които изкльопа още първия път, после изтегли 12 000 000 000 и се гласи да тегли нови. Не знам определено имам лошо предчувствие за „добрата му политика“ но нека 1000 бъркам аз а ти и морския бог да сте прави.



Тука не става дума за предчувствие! Тука става дума за политика губителна, пагубна за мнозинството от българите! Прав е Убо, като сравнява икономическата и социална ситуация през 2009г. и ситуацията днес, 8 години по-късно, от които 7 седем пълни години управление на ГРОБ!
На 01.01.20121г., осъмваме официално банкрутирали, без опция за външни порачни отоци, под формата на финансиране от фондовете на ЕС!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 19:22       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Paco написа:
Преди ГЕРБ София, Варна и Бургас приличаха на градове от третия свят. Бяха с разбити булеварди и вонящи порутени гари.

Нямаше бизнес парк в Младост 4 и още десетки големи бизнес комплекси. Които днес дават работа на над 50 000 въйкащи и мякащи. Които взимат от 1500 до 3000 лева заплата. СиелянитИ си накупиха нови тухлени апартаменти в Софеета. Но селото и комунизма си ги носят в дребнавите душички. Дори да станат мИениджърИ в бизнИс парка.

ГЕРБ промени България. Макар и бедна вече има облик на европейска държава. СиялянитИ ходят в Гърция на морИе, фръзкат дупе из Рим и Милано на официалните празници. Въртят айфони из мИетрото и въйкат и миякат по моловете на София.

Храни куче да те лае... Никога не се отнася за куче, а винаги за човеци...

Вие дето плюете срещу ГЕРБ.

1. Колко ви е месечната заплата?! Днес и сега?!

2. И колко беше през 2006-та година?!

Всички мои роднини и приятели гласуваха за СДС. А последните 10 години гласуваме за ГЕРБ. Един път гласувах за Радев и страшно съжалявам. Оказа се лицемер поне за мен. От БСП нищо добро не може да изпълзи.

Никога България не е имала по-добър политик от Бойко. И макар, че съм се поддавал на внушения и съм губил вяра в него. Сега знам, че съм бъркал.

Бойко е добър политик. Най-добрия ни политик.


Пламане, като те чета, имам усещането,1 че си платен трол на ГЕРБ! Такива сърцераздирателни и откровено нямащи общо с реалността словоизлуяния, не може да ги пише номален човек, освен, ако по някакъкв начин не е материално зависим от ГЕРБ!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 19:52       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
andrei p226 R написа:
Пламане, като те чета, имам усещането,1 че си платен трол на ГЕРБ! Такива сърцераздирателни и откровено нямащи общо с реалността словоизлуяния, не може да ги пише номален човек, освен, ако по някакъкв начин не е материално зависим от ГЕРБ!

+1 :tu:
За съжаление написаното води до този тъжен извод...

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 20:14       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Дек 2011, 12:37
Мнения: 794
Paco написа:
Преди ГЕРБ София, Варна и Бургас приличаха на градове от третия свят. Бяха с разбити булеварди и вонящи порутени гари.

Нямаше бизнес парк в Младост 4 и още десетки големи бизнес комплекси. Които днес дават работа на над 50 000 въйкащи и мякащи. Които взимат от 1500 до 3000 лева заплата. СиелянитИ си накупиха нови тухлени апартаменти в Софеета. Но селото и комунизма си ги носят в дребнавите душички. Дори да станат мИениджърИ в бизнИс парка.

ГЕРБ промени България. Макар и бедна вече има облик на европейска държава. СиялянитИ ходят в Гърция на морИе, фръзкат дупе из Рим и Милано на официалните празници. Въртят айфони из мИетрото и въйкат и миякат по моловете на София.

Храни куче да те лае... Никога не се отнася за куче, а винаги за човеци...

Вие дето плюете срещу ГЕРБ.

1. Колко ви е месечната заплата?! Днес и сега?!

2. И колко беше през 2006-та година?!

Всички мои роднини и приятели гласуваха за СДС. А последните 10 години гласуваме за ГЕРБ. Един път гласувах за Радев и страшно съжалявам. Оказа се лицемер поне за мен. От БСП нищо добро не може да изпълзи.

Никога България не е имала по-добър политик от Бойко. И макар, че съм се поддавал на внушения и съм губил вяра в него. Сега знам, че съм бъркал.

Бойко е добър политик. Най-добрия ни политик.

Пацо, след джипките сриващи цяла армия, сега това величаене на пожарникаря от Банкя, ми идва малко в повече!
Колко била заплата през 2006 г. :shock: ти сериозно ли го питаш това? И казваш, че си учил в УНСС??? :shock:
Не ви ли научиха за неща като покупателна способност и инфлация?
А да обиждаш някой, че бил селянин, говорел на меко и имал комунистически възгледи, мисля, че е толкова дребнаво, тъпо и елементарно, че чак не е за коментиране! Все едно ти си най-успелия мениджър на гигант като Ейпъл например! Хайде по-смирено към хората, които не са като теб!
И защо беше цялата тази плеяда към култа на личността на Боко (а уж си антикомунист), в темата за европейска армия? За да ни покажеш, че каквото и да избере Бокича, ще е правилно ли?
О, свещена простота!

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 20:18       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Андро на 42 години съм. Работя няколко отделни работи и имам достатъчно пари за мен. Мои близки правят същото и имат достатъчно пари за тях. Гласуваме за ГЕРБ, преди за СДС.

Имам няколко курса - HTML, PHP, за охранител, за фризьор. Имам и висше от УНСС - икономика. Всеки ден правя по 300 лицеви опори и по 300 клякания. Тичам няколко пъти в седмицата.

Никога не съм бил на държавна работа. Ти си на 33-35 години. От колко години работиш, ако не е тайна? Та наричаш ГЕРБ - ГРОБ?

При НДСВ работех за 300 лева месечно в Хилтън. За 300 лева по 12 часа в Хилтън. Анро!!! Вече имах висше по икономика и лично оръжие!

Ти Андро за колко пари работеше при НДСВ ???

Айде да свалим картите Кронесе. Ти колко взимаше в МВР през 2006 година? Сигурно си бил лейтенант тогава 900 - 1000 лева чисто нали? Сега колко взимаш при Бойко на частната ти работа. Със сигурност повече! Каква кола караше 2006 а каква караш сега?!

Бойко е пич! А вие мрънкате, но живеете по-добре сега от преди. И имате повече пари сега от преди.

Чесно да ви кажа. Писна ми да ви чета как ревете, като вдовица за уй. Колко бил тежък живота и как идвал края на света.

Съдия. Моля те! Изтрий ми профила в този форум!

Нямам нерви да слушам мрънкащи хора! Те не говорят за оръжия. Те мрънкат нон-стоп, че живота е ужасен. Това са енергийни вампири влизат тук да тровят душата на хората.

Узунов! Сериозно! Изтрий ми профила да не се ядосвам с тия черногледи хора!


Последна промяна Paco на 12 Окт 2017, 20:37, променена общо 2 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 20:34       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Дек 2011, 12:37
Мнения: 794
Paco написа:
Андро на 42 години съм. Работя няколко отделни работи и имам достатъчно пари за мен. Мои близки правят същото и имат достатъчно пари за тях. Гласуваме за ГЕРБ, преди за СДС.

Имам няколко курса - HTML, PHP, за охранител, за фризьор. Имам и висше от УНСС - икономика. Всеки ден правя по 300 лицеви опори и по 300 клякания. Тичам няколко пъти в седмицата.

Никога не съм бил на държавна работа. Ти си на на 33-35 години. От колко години работиш, ако не е тайна? Та наричаш ГЕРБ - ГРОБ?

При НДСВ работех за 300 лева месечно в Хилтън. За 300 лева по 12 часа в Хилтън. Анро!!! Вече имах висше по икономика и лично оръжие!

Ти Андро за колко пари работеше при НДСВ ???

Айде да свалим картите Кронесе. Ти колко взимаше в МВР през 2006 година? Сигурно си бил лейтенант тогава 900 - 1000 лева чисто нали? Сега колко взимаш при Бойко на частната ти работа. Със сигурност повече! Каква кола караше 2006 а каква караш сега?!

Бойко е пич! А вие мрънкате, но живеете по-добре сега от преди. И имате повече пари сега от преди.

Пацо, продължаваш по комсомолски да пишеш глупости!
Бойко дойде 2009 г, а не 2006 г. От тогава до сега НЕ Е ИМАЛО НИКАКВО УВЕЛИЧЕНИЕ НА ЗАПЛАТИТЕ В МВР!
Хайде спри с тази идиотска демагогия! Сега вземам повече, защото имам един вид клас прослужено време. И тогава и сега, един новоназначен лейтенант (сега инспектор), започва от 800 лева! Това са факти, а не твоите лъжи!
А това, че работиш на 3 места, го разправяй на баба ми! Всяка нормална работа е с повече от 40 часова работна седмица (с почивките), което прави повече от 120 часа работа от всичките 168 часа в седмицата. Ако работиш като IT специалист или на ненормирано работно време, това си е изключение, а не възможност за всеки заради ГЕРБ!

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 20:45       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Никъде не съм казал, че Бойко е дошъл 2006-та. Питах колко си взимал преди Бойко и сега. И сложих 2006-та, като времето преди Бойко. Не знам точно колко е взимал един лейтенант 2006-та. Предположих, че е 900 -1000 лева с дежурствата и допълнителните пари за мачове и извънреден труд. И сигурно са били толкова.

Не си криви душата, но сега взимаш поне 1500 лева чисто и много добре знаеш, че съм прав.


Повече не искам да си тровя нервите с вас.

Узунов, би ли ми изтрил профила!

Работя много и не ме храни държавата!!!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 21:02       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Дек 2011, 12:37
Мнения: 794
Paco написа:
Никъде не съм казал, че Бойко е дошъл 2006-та. Питах колко си взимал преди Бойко и сега. И сложих 2006-та, като времето преди Бойко. Не знам точно колко е взимал един лейтенант 2006-та. Предположих, че е 900 -1000 лева с дежурствата и допълнителните пари за мачове и извънреден труд. И сигурно са били толкова.

Не си криви душата, но сега взимаш поне 1500 лева чисто и много добре знаеш, че съм прав.


Повече не искам да си тровя нервите с вас.

Узунов, би ли ми изтрил профила!

Работя много и не ме храни държавата!!!

Ти прочете ли какво написах? Може ли да осмислиш, че увеличение не е имало от както ГЕРБ са на власт?
Твоето започва да прилича на диагноза!
Профила може да си изтриеш сам като не пишеш повече тук. Ние всичките сме мекащи дебили, търтеи и неблагодарни комунисти, защото не оценяваме Негово Величество ББ.
Пич, осъзнай се!

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 21:27       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Ами мен, ако не ми вдигнат заплатата две поредни години си сменям работата. Дори и професията. Не чакам от Бойко! И не чакам пенсия на 50-так!

Ти се осъзнай! Това не е полисбачка форума...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 21:41       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Като не чакаш от Бойко, що го даваш за пример?!
Нищо, ама нищо не е направил Бойко за държавните служители!!!
Знаеш ли колко е заплатата на един лекар с две специалности в Държавна болница?
И колко е заплатата на един лекар в Частна болница!
Разликата е поне 3 пъти! В полза на частната! Дето правителството не важи...
Като Бойко е толкова пич, ами да ги изравни бе!
Частния сектор, особено този под шапката на чужди компании, Ич не го еВе кой е на власт! Заплатите не се влияят от правителствата на България! Тъй че там заплатите са били супер и преди, и след Христа! Пардон, Бойко... Всъщност и Станишев, и Царо, па и Костов барабар...

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2017, 19:43       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Дек 2011, 12:37
Мнения: 794
Днес ми попадна статия, че Германия има едва 244 "Леопард 2", от които само 95 са в експлоатация. Ако това е вярно, направо не е за вярване тези германци колко са зле. Но с министър Ван Дер Лайне и зелени либерасти на власт, какво да се очаква. Та самата Меркел е уж ядрен физик, а иска закриване на АЕЦ - пълен абсурд!
https://fakti.bg/world/270896-sastoanie ... -plachevno

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2017, 11:22       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Kronos написа:
Днес ми попадна статия, че Германия има едва 244 "Леопард 2", от които само 95 са в експлоатация. Ако това е вярно, направо не е за вярване тези германци колко са зле. Но с министър Ван Дер Лайне и зелени либерасти на власт, какво да се очаква. Та самата Меркел е уж ядрен физик, а иска закриване на АЕЦ - пълен абсурд!
https://fakti.bg/world/270896-sastoanie ... -plachevno

Това е вярно и в новината няма нищо странно!
Германия, фактически стопира развитието на танковите си войски, нъкъде към 2005г., като много голям брой Леопард 2А4 бяха разпродадени на политически цени на братските Гърция, на Турция, на канада, на Дания, на Финландия и на чили...
Защо България не поряви интерес да придобие за нищо пари Леопард 2А4 от излишъците на Бундесвера е тема на друг разговор...
Иначе да, Бундесверът днес няма нищо общо с Вермахта и дори с Райхсвера, преди това...
Германия е икономическа сила, но като военни способности, в момента е под нивото на една Гърция и Полша...
Не се инсвестират пари в гермаските въоръжени сили...Няма нищо странно...Германия все пак, все още си е окупирана държава...
Бундесверът, не от вчера е в стадий на безвъвратно разложение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2017, 19:42       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Баба Меркел нещо буксува! ;)
http://www.dnevnik.bg/evropa/novini_ot_ ... germaniia/

Дали обаче ако си замине, наш Благодетел и той няма да си стегне багажа?!
Просто няма да има с кой да се целува като иде в Брюксел... :D

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 574 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Viceroy и 25 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer