logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 03:27




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 574 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 35, 36, 37, 38, 39
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Дек 2017, 10:37       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Дек 2011, 12:37
Мнения: 794
andrei p226 R написа:
Kronos написа:
andrei p226 R написа:

Но иначе, ДА! Убеден съм, че Турция НИКОГДА /никогиш кажете ако щете /, нема да получи С-400...

Хайде да хващаме баса. Със С-400 са въоръжени вече Китай и Индия и няма пречка и на Турция да го продадат. Особено след като вече е на ход превъоръжаване със С-500.
Само, че ако до година няма официална сключена сделка, какво правим?
Аз с Геле се бях хванал на бас, че мажоритарен вот няма да се приеме и ГЕРБ няма да спечелят от такъв. Чакам още 6 месеца и ще си търся уискито и от него :happy:
Защото у нас думата референдум е мръсна и всичко беше показно за народа, че от него нищо не зависи!


Кронос, хващам баса! Наймного да олекна със 100-110 лева ...

ЗРК /с/ С-400 НЕ Е изнасян , извън Руската федерация! Турция никога няма да го получи / за С-400 говоря /. Не знам дали си забелязал подходът на Република Турция, когато закупува относително съмвременни оръжейни системи. Турците искат ТРАНСФЕР НА ТЕХОЛОГИИ!
това беше и причината още в кай на 90-те да се откажат от масово приемане на въоръжение на РСЗЖ М-270, защото САЩ им отказаха трансфер на технологии...Затова и турчолята, закупиха РСЗО WS-1B от Китай...
Руснаците няма да продадат С-400 на КНР, най-малкото защото имат опит от продажбана на С-300 ПМУ на Китай през 90-те години. След като изнесоха комплексите, жълтите ги изкопираха / НЕ съвсем успешно / на 100 %!
Спечелиш ли баса, ще се видим някъде и ще ти дам уискито...
Фактически, басът ни е за уиски (, в ценовия диапазон 100 лева...Нищо страшно...

Абе чудя се кога ли ще си получа уискито :confused:
Цитат:
Русия и Турция подписаха финално споразумение за доставката на противоракетни системи С-400, съобщи РИА Новости.
Споразумението е било подписано на специално събитие в Анкара.
- https://fakti.bg/world/277719-turcia-i- ... r-za-s-400
И от Геле чакам и от Андрей чакам PDT_Armataz_01_22

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Дек 2017, 10:43       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Kronos написа:
И от Геле чакам...
Стига с това "чакане"от Геле... щото излиза че съм пу.ка и не си изпълнявам басовете, което въобще не е така! :? Губил съм от съфорумци басове... и бутилките веднага са тръгвали натам, накъдето е трябвало! С теб нямам сключен облог, който да съм загубил! И, мисля... че не е проблем да извадиш точните ми цитати за облога, който считаш за загубен от мен... и да спреш да приказваш по инерция! Нищо сложно - връщаш се назад по форума; "копваш" точните ми думи... и ги "пействаш" тук. Окей?!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Дек 2017, 10:51       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Да и аз да се вщключа:

Кронос/Йордане, кажи къде да се се срещнем, за да ти дам бутилка уиски?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Дек 2017, 11:14       Заглавие:  Re: Германия тихомълком изгражда европейска армия
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Дек 2011, 12:37
Мнения: 794
ubboto написа:
Kronos написа:
И от Геле чакам...
Стига с това "чакане"от Геле... щото излиза че съм пу.ка и не си изпълнявам басовете, което въобще не е така! :? Губил съм от съфорумци басове... и бутилките веднага са тръгвали натам, накъдето е трябвало! С теб нямам сключен облог, който да съм загубил! И, мисля... че не е проблем да извадиш точните ми цитати за облога, който считаш за загубен от мен... и да спреш да приказваш по инерция! Нищо сложно - връщаш се назад по форума; "копваш" точните ми думи... и ги "пействаш" тук. Окей?!

Прав си Геле, просто се пошегувах с теб, защото старото ми напомняне към Андрей те бях споменал. Не се връзвай толкова - с теб басът беше само ако се приеме мажоритарния вот, а той естествено не се прие. Това, че аз не съм се хванал на бас за това, си е моя грешка ;)
andrei p226 R написа:
Да и аз да се вщключа:

Кронос/Йордане, кажи къде да се се срещнем, за да ти дам бутилка уиски?

Андро, ще се разберем на ЛС. Аз и без това не пия :happy:

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 574 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 35, 36, 37, 38, 39


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 20 госта



 
Иди на:  
cron

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer