logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 10:52




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 217 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Авг 2017, 17:20       Заглавие:  Re: Славянската писменост в Русия дошла от македонската земя
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
andrei p226 R написа:
Геле, като те чета, оставам с впечатлението, че САЩ са ти виновни за нещо......
Да не отваряме пак кутията на Пандора... но; този Договор за добросъседство дойде именно по линия на САЩ. За да пристане Македония на ЕС и НАТО... щото и Путин се заиграваше с Македония: "Славянската писменост в Русия е дошла от македонската земя". Като... такива негови изказвания от "македонската земя" вече няма да има. :wink:

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Авг 2017, 17:23       Заглавие:  Re: Славянската писменост в Русия дошла от македонската земя
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Вардарска Македония е загубена кауза за нас след 1944 г. Егейска Македония е загубена, дори още по рано - 1924 г. със спогодбата за размяна на население. За България е пи-добре Република Македония да е в НАТО и в ЕС! Но само при условие, че Сърбия е извън ЕС!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Авг 2017, 20:01       Заглавие:  Re: Славянската писменост в Русия дошла от македонската земя
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 28 Фев 2016, 15:43
Мнения: 994
andrei p226 R написа:
Но само при условие, че Сърбия е извън ЕС!

Мисля, че Сърбия няма да стане член на ЕС преди членство в НАТО. Ако това стане, то няма да е само троянски кон, а табун.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Авг 2017, 08:44       Заглавие:  Re: Славянската писменост в Русия дошла от македонската земя
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
DoctoraBG написа:
Paco написа:
...Македония е много красива страна и ще е чудесно да няма граници между нас. Да се пътува напълно свободно само с лична карта и без спиране на границата.

Единственото цивилизовано място, заслужаващо внимание е Охрид и езерото. Всичко останало в Македония е пълен кенеф. В който и град да влезеш е все едно си в БГ преди 15-20 години. Скопие е един голям комикс, а ако е петък си е почти военно положение по улиците. За пътуването и сега за българи е само с лична карта, а на границата има отделна бариера за граждани на ЕС, където прескачаш всичките колони и опашки и се чувстваш европеец, а македонците ти се кланят до земята.

Въобще не споделям твоето мнение за Македония. Живял съм с жена от Македония и много пъти съм бил в Македония. Преди 4 години съм влизал с червен паспорт даже имам и печати. Сега може и да е само с лична карта за българи. Скоро не съм ходил там.

Ако някой търси лукс и лъскав живот няма да го види в Македония. Но ако има сърце и душа ще види красивите планини и езера. Преспанското езеро е не по-малко красиво от Охридското. В тази страна времето е спряло в 19 век. С неговия романтизъм и патриархални ценности. Сиренето е от истинско мляко, а не от китайски фекалии наречени сухо "мляко".

Македонците макар и объркани за своята национална идентичност са чудесни хора. Те са като българи от старо време. Принципни и коректни! Както казваше, моята приятелка родена там. Българи от старо време... :-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Авг 2017, 13:09       Заглавие:  Re: Славянската писменост в Русия дошла от македонската земя
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 28 Фев 2016, 15:43
Мнения: 994
Paco написа:
Македонците макар и объркани за своята национална идентичност са чудесни хора. Те са като българи от старо време. Принципни и коректни! Както казваше, моята приятелка родена там. Българи от старо време...
:tu: :tu: :tu: :tu:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Авг 2017, 22:13       Заглавие:  Re: Славянската писменост в Русия дошла от македонската земя
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
jaba написа:
andrei p226 R написа:
Но само при условие, че Сърбия е извън ЕС!

Мисля, че Сърбия няма да стане член на ЕС преди членство в НАТО. Ако това стане, то няма да е само троянски кон, а табун.

Дано си прав! Сърбия никога не трябва да влиза в ЕС! Това не е изгодно за България!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Авг 2017, 00:55       Заглавие:  Re: Славянската писменост в Русия дошла от македонската земя
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 03 Яну 2014, 20:35
Мнения: 487
Знам че не е по темата, но в тази всеки си пише, за каквото си иска и да споделя :
Скандал на НАТО-вско учение в Румъния: Наши военни отказали да стрелят по мишени с руски опознавателни знаци!http://www.pan.bg/view_article-49-397765-Skandal-na-NATO-vsko-uchenie-v-Rumyniya-Nashi-voenni-otkazali-da-strelyat-po-m.html
:D


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 217 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer