logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 13:12




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2017, 10:22       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 03 Яну 2014, 20:35
Мнения: 487
"Радио България" – само на турски?
http://pogled.info/avtorski/Ivo-Atanaso ... rski.86520
Копирано от Поглед.инфо
Ето още едно доказателство за непрестанните опити за турцизирането, ислямизирането на страната ни.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2017, 13:29       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Спам...


Последна промяна Paco на 13 Юни 2017, 20:34, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2017, 14:53       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 03 Яну 2014, 20:35
Мнения: 487
Paco написа:
Значи според теб Живков е "злодей" в кавички? Цитираш само най-комунистическите сайтове..?!

А аз си мислех, че не си комунист, колко съм бил наивен. Истински комунист си! С теб комуникацията беше до тук!

Не ти желая нито здраве, нито щастие! Желая ти да влезеш в затвора по някаква причина. И да разбереш какво е да си репресиран! Така както дядо ми е лежал заради комунисти, като Живков!

Ти си първият човек, който блокирам в този форум. Освен теб сега ще блокирам още 5-6 други комунисти и расисти. Ще ми е супер да чета мненията на Убото, Янк и .38 ми, Съдията и tsb. Айде улево комунягите и нацистите. Ако бях модератор отдавна да съм ви наложил пълен БАН. И се чудя как ви търпят още тук.

Направете си форум на комуниста и расиста и си пишете хейтове там!


Комунисти в България отдавна няма или поне аз така мисля. Дали ще ме блокираш си е твой избор, кой ще четеш също. Аз не пиша тук, за да ме харесват, а да изразявам моето лично мнение. Идеята на тази статия е друга.
"Антикомунизмът е началото на диктатурата." думите са на Албер Камю.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2017, 15:11       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
Пако, принципно комунягите имат един основен проблем- забравят, че исторически погледнато комунизъм е ляв фашизъм, а фашизъм е десен комунизъм, казано по разговорно му.
Забравят, че Сталин и Хитлер са имали общ договор и са си делили Полша. Забравят че партията в нац. Германия се е наричала германска национал социалистическа работническа партия.
Забравят че всяка една крайна идеология е вредна и опасна.
Другия проблем с номенклатурчиците комунисти и че живеят с чувстчувството че след като са верни на партията всички са им длъжни и имат само права без задължения.
Типичния пример за номенклатурчик комункомуняга е държавен служител, който преди 10.11.1989 е живял леко и меко при тогавашната власт /разбирай бил е на службица дето нищо не е вършил но е получавал добри пари и привилегии/ и се е радвал на плодовете на развития социализъм. На такива хора, както и на техните близки понякога , им е много мъка че онова време си е отишло и си спомнят с умиление за тогава.
За съжаление има и млади хора дето ги прихваща тая болест. На тях обикновено дъртите номенклатурчици са им промили мозъците- че няма по голям слон от съветския, че няма по хубави оръжия от руските и т.н.

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Юни 2017, 16:09       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Касчей Безсмъртни написа:
"Радио България" – само на турски?
http://pogled.info/avtorski/Ivo-Atanaso ... rski.86520
Копирано от Поглед.инфо
Ето още едно доказателство за непрестанните опити за турцизирането, ислямизирането на страната ни.


Това не е точно ,,опит за турцизиране и асимилиране" на България ( да се чете на цялата днешна територия на Република България/, но е зле прикрит опит за подготовка и инслириране на сепаратизъм в близко бъдеще! Определено новината е тревожна!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Юни 2017, 16:18       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
За нормален човек, който не е бил мощен партиен функционер преди 10 ноември 1989г., ченге или дете, роднина на такъв, НЕ Е НОРМАЛНО ДА ИМА НОСТАЛГИЯ ПО ТОТАЛИТАРНИЯ РЕЖИМ! Човек, който не е бил връзкар или дете на връзкари, педи 1990г. не виждам защо би изпитвал носталгия по тази ПЕРВЕРЗИЯ И ИЗВРАЩЕНИЕ спрямо хората, каквато е комунистическата тоталитарна държава!

Касчей Безсмъртни е предишният форумен потребител ,,Bull". Той не криеше симпатиите си и принадлежността си към управлението на БКП, в периода 1946-1990г....Не се чудете на полит пристрастията на другаря Касчей Безсмъртни. За него е било добре преди 1990г.. Как искате син/дъщеря на средна или висша номенклатура или на ченге, което е ползвло всички облаги за крепителите на режима, да се изказват лошо за тоталитарния режим на БКП?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Юни 2017, 16:27       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
andrei p226 R написа:
За нормален човек, който не е бил мощен партиен функционер преди 10 ноември 1989г., ченге или дете, роднина на такъв, НЕ Е НОРМАЛНО ДА ИМА НОСТАЛГИЯ ПО ТОТАЛИТАРНИЯ РЕЖИМ! Човек, който не е бил връзкар или дете на връзкари, педи 1990г. не виждам защо би изпитвал носталгия по тази ПЕРВЕРЗИЯ И ИЗВРАЩЕНИЕ спрямо хората, каквато е комунистическата тоталитарна държава!

Касчей Безсмъртни е предишният форумен потребител ,,Bull". Той не криеше симпатиите си и принадлежността си към управлението на БКП, в периода 1946-1990г....Не се чудете на полит пристрастията на другаря Касчей Безсмъртни. За него е било добре преди 1990г.. Как искате син/дъщеря на средна или висша номенклатура или на ченге, което е ползвло всички облаги за крепителите на режима, да се изказват лошо за тоталитарния режим на БКП?


:armed: :armed: :armed: :armed: :shock: PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22

Бикльо пак е тук???

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Юни 2017, 21:20       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 03 Яну 2014, 20:35
Мнения: 487
tsb написа:
Пако, принципно комунягите имат един основен проблем- забравят, че исторически погледнато комунизъм е ляв фашизъм, а фашизъм е десен комунизъм, казано по разговорно му.
Забравят, че Сталин и Хитлер са имали общ договор и са си делили Полша. Забравят че партията в нац. Германия се е наричала германска национал социалистическа работническа партия.
Забравят че всяка една крайна идеология е вредна и опасна.
Другия проблем с номенклатурчиците комунисти и че живеят с чувстчувството че след като са верни на партията всички са им длъжни и имат само права без задължения.
Типичния пример за номенклатурчик комункомуняга е държавен служител, който преди 10.11.1989 е живял леко и меко при тогавашната власт /разбирай бил е на службица дето нищо не е вършил но е получавал добри пари и привилегии/ и се е радвал на плодовете на развития социализъм. На такива хора, както и на техните близки понякога , им е много мъка че онова време си е отишло и си спомнят с умиление за тогава.
За съжаление има и млади хора дето ги прихваща тая болест. На тях обикновено дъртите номенклатурчици са им промили мозъците- че няма по голям слон от съветския, че няма по хубави оръжия от руските и т.н.

Колко, жалко е бивш старшина от пазарджишкото милиционерско училище да говори гнусотии за дедо си, който е бил активен комунист, а родителите му по соЦиалиЗма са ползвали привилегиите на тази система. Нямам какво да добавя. Публикуването като сравнение на фашизъм-комунизъм, националсоциализъм и социализъм показват какъв е интелектуалния понтенциал на човека.


Последна промяна Касчей Безсмъртни на 09 Юни 2017, 23:41, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Юни 2017, 21:23       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 03 Яну 2014, 20:35
Мнения: 487
andrei p226 R написа:
За нормален човек, който не е бил мощен партиен функционер преди 10 ноември 1989г., ченге или дете, роднина на такъв, НЕ Е НОРМАЛНО ДА ИМА НОСТАЛГИЯ ПО ТОТАЛИТАРНИЯ РЕЖИМ! Човек, който не е бил връзкар или дете на връзкари, педи 1990г. не виждам защо би изпитвал носталгия по тази ПЕРВЕРЗИЯ И ИЗВРАЩЕНИЕ спрямо хората, каквато е комунистическата тоталитарна държава!

Касчей Безсмъртни е предишният форумен потребител ,,Bull". Той не криеше симпатиите си и принадлежността си към управлението на БКП, в периода 1946-1990г....Не се чудете на полит пристрастията на другаря Касчей Безсмъртни. За него е било добре преди 1990г.. Как искате син/дъщеря на средна или висша номенклатура или на ченге, което е ползвло всички облаги за крепителите на режима, да се изказват лошо за тоталитарния режим на БКП?

Ето тук много грешиш!!!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Юни 2017, 21:26       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 03 Яну 2014, 20:35
Мнения: 487
Ще помоля администраторите да почистят темата, от мненията на "антикомунистите"- туркофили


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Юни 2017, 21:34       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
[quote="Касчей
Колко, жалко е бивш старшина от пазарджишкото молиционерско училище да говори гнусотии за дедо си, който е бил активен комунист, а родителите му по соЦиалиЗма са ползвали привилегиите на тази система. Нямам какво да добавя. Публикуването като сравнение на фашизъм-комунизъм, националсоциализъм и социализъм показват какъв е интелектуалния понтенциал на човека.[/quote]


Биче, длибоко ма бъркаш с някой.

Моята Рода от комунизма нищо хубаво не е видела. Напротив.
Иначе познавам доста милиционери и други подобни пост комунистически номенклатурчици, за съжаление.
Знаеш ли кво е общото между тях? Освен че живеят с усещането че всичко и всички са им длъжни са царе в неправенето на нищо.
Такива хора ако ги накараш да свършат нещо ще ти обясняват цял ден как не могат да го свършат или що не си го свършиш сам.
Благодарение на такива безхаберни, некадърни и продажни номенклатурчици държавата ни е на тоя хал.
И за твое сведение бащата на дядо ми е бил кръчмар, убит от хора наричащи се комунисти. Другия е бил известен шивач през онези години.
И аз през целия си съзнателен живот милиционери не съм бил никога!

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Юни 2017, 21:54       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2015, 09:24
Мнения: 302
Не разбирам на някои хора стреса на работното място или неудовлетвореността в личния живот ли им идват в повече ?!?

Касчей си говори за едно, те недоразбрали и обръщат темата към съвсем друго.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Юни 2017, 22:01       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
Касчей Безсмъртни написа:
Ще помоля администраторите да почистят темата, от мненията на "антикомунистите"- туркофили


АгатиАгати!
Щом съм антикомунист, начи съм туркофили така ли?
Тва си е истинистинска обида!
Аз съм българофил!
Знам че си безсмъртен ама явно звездите яко ти говорят :D !
Почвам да са съмнява вече че си Булл- а. Той не бе толкова светнат от звездите.
Иначе да твърдиш че от турция ще дойде заплаха за БГ е все едно да казваш, че като завали дъжд ако излезем е вероятно да се намокрим!
А пък ако не съзнаваше че Хитлер е като бойскаут в сравнение с касапина Сталин, начи грам не разбираш от история.

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Юни 2017, 22:23       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
Касчей Безсмъртни написа:


........................
.............
Ако можех да противодействам ефективно щях да го правя....


Ама разбира се че не можеш да противодействаш !
Така са те учили и така ти харесва щото е по лесно - само да констатиращ и да пишеш. Ако може някой друг да си цапа ръцете и да противодейства, щото ти не можеш или не искаш.
Така е било и през турското робство- едните само са псували скришно падишаха в къщи, другите са ходили по Балкана и са тепали поробителите.

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Юни 2017, 22:57       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 03 Яну 2014, 20:35
Мнения: 487
Биче, длибоко ма бъркаш с някой.

Моята Рода от комунизма нищо хубаво не е видела. Напротив.
Иначе познавам доста милиционери и други подобни пост комунистически номенклатурчици, за съжаление.
Знаеш ли кво е общото между тях? Освен че живеят с усещането че всичко и всички са им длъжни са царе в неправенето на нищо.
Такива хора ако ги накараш да свършат нещо ще ти обясняват цял ден как не могат да го свършат или що не си го свършиш сам.
Благодарение на такива безхаберни, некадърни и продажни номенклатурчици държавата ни е на тоя хал.
И за твое сведение бащата на дядо ми е бил кръчмар, убит от хора наричащи се комунисти. Другия е бил известен шивач през онези години.
И аз през целия си съзнателен живот милиционери не съм бил никога![/quote]
Моят профил ясно е изписан. Искаш ли детайлно да изпиша комунистическото минало на дедо ти, какво са работели родителите ти по социализма, както и годините в които си бил старшина, а после и друг кадър на МВР. Да се засрамиш малко и да не мислиш, че другарчетата от агенцията ще ти помогнат.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ickata671, Majestic-12 [Bot] и 50 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer