logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 20 Апр 2024, 05:42




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Юни 2017, 22:05       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
ЧЗ , нито ми е къса паметта /за разлика от пишещите тук/ нито не познавам добре българската история!. Омръзна ми да чета българи, които съчувства на сърбите за войните, съпътстващи разпадането ка СФРЮ и на СР Югославия! Омръзна ми да чета за ,,славянско братство" и за ,,правослвно братство" с животните /сърбите/ на запад от Тимок! Тошно когато сме били съюз със сърбите, точно тогава, същите под носа ни окупират и анексират Вардарска Македония! А после асимилираха македонските българи! Затова за мен е непонятно и странно, българин да зъчувства на сърбите! Филмът, който зи пуснал, е правен с московски пари! Типимната славянофилка нишка на съчувствие на Сърбия се вижда и тук.....Сърбите сами са виновни за разпалените четири войни в периода 1991-1999г. За Балканите ще бъде по-добре тази дъжава да я няма!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юни 2017, 16:38       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 28 Фев 2016, 15:43
Мнения: 995
Ето и нещо за което у нас странно се мълчи!!! За Черна гора някои не вярваха, та белким за Македония да повярват:
http://terminal3.bg/izteche-doklada-na- ... -blgarija/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юни 2017, 19:09       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
jaba написа:
Ето и нещо за което у нас странно се мълчи!!! За Черна гора някои не вярваха, та белким за Македония да повярват
Джейбъ мен, в Черна Гора всичко беше флашки и "патрашки", като накрая ми писна да пускам в едноименната тема опровержителни доказателства за руската намеса там. Иначе, че рашките и те не са слънце - е ясно. Но, специално за Македония ми убягва нещо идеята. А това, дето го пускаш като линкове е същата боза като проруската пропаганда на ass-pecto и pan.bg , но с обратен знак.

А на самите макета далеч по-голям трън в задника от Русия им е именно една държава-членка на НАТО, която се именува Албания! Щото именно "албанската платформа" предполага федерализиране, а де факто - албанизация на Македония и като резултат възможно включване на отделни нейни части във "Велика Албания". И, явно си забравил позицията на Запада, която беше за предаване на властта на правителство на социалдемократи с участието на албанското малцинство, когато напрежението беше стигнало връх след проведените през декември парламентарни избори. Со кратце, ЕС, САЩ и НАТО продължават открито поддържат албанските националисти, докато рашките застанаха на страната на славянското мнозинство на Македония.

За протокола, общата численост на албанците на Балканите е над 8 млн. души, от които 3 млн. в самата Албания, 1,5 млн. в Косово и Сърбия и над половин милион в Македония.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юни 2017, 20:55       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 28 Фев 2016, 15:43
Мнения: 995
Ubboto, много ми се иска да си прав. Мълчанието на нашите власти е показателно. Доколкото знам ДОМ(даже не знам какво означава тази абривиатура) са пратили по този повод открито писмо до най, най, най...Познай :D :DD


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юни 2017, 22:33       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
jaba написа:
Ubboto, много ми се иска да си прав. Мълчанието на нашите власти е показателно.
Виж сега, аз не казвам, че руснаците не са способни и не вършат всичко това, което е описано в този доклад. Мисълта ми беше, че специално за Македония натовска Албания се явява далеч по-голяма заплаха от Мадъ Рашъ. Явно макетата се надяват, че и те ако станат страна-членка на НАТО един ден - мераците на албанците ще бъдат обуздани по някакъв начин. Или, по-скоро, им е предложена подобна сделка от американска страна, за да се ограничи руското влияние на Балканите.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Юни 2017, 06:40       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 08 Дек 2014, 01:10
Мнения: 572
andrei p226 R написа:
Затова за мен е непонятно и странно, българин да зъчувства на сърбите!
Имам не мальк процент срьбски ген, крьв , както искаш го наречи( не македоски ,а срьбски).
andrei p226 R написа:
Сърбите сами са виновни з
Забрави за момент какво е било между нас и тях. Погледни ги нещата само от тяхна страна. Никой те те кара да сьчустваш.Когато не ни изнася ,тогава нещата биват направени с руски пари.....ок, да приемеме този неоспорим факт.
andrei p226 R написа:
Сърбите сами са виновни за разпалените четири войни в периода 1991-1999г
Е от тук вече те чета внимателно.Правилно ние не разпалихме нищо, само свалихме гащите и се надупихме. И сме в поза партер вече 26 години.Резултата: Измряхме без война. Факт.
andrei p226 R написа:
За Балканите ще бъде по-добре тази дъжава да я няма!

Лека корекция....не за балканите , за янките е най-добре. За нас ни остава ролята на куклата на конци.Като я познаваш историята в което ни най-малко не се сьмнявам е хубаво да я анализираш и разглеждаш от различни ьгли. Просто прочит не е достатьчен. Интересно ми е друго.На сьрбин е ок да не сьчустваш. Това как и да е. Ама на янки да сьчустваш.....е това не го разбирам. Ама найсе.Не вярвай на книжките много много. Сам знаеш ...... историята се пише от победителите :wink:

_________________
Blade™ написа:
Да живее камшика! Удриййй! Бой по путката с черпака!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Юни 2017, 08:30       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Новият министър-председател на Сърбия - открита лесбийка:
Цитат:
Openly gay Ana Brnabic set to become prime minister of Serbia
http://www.dw.com/en/openly-gay-ana-brn ... a-39270285


п.с. И комшиите ударно поемат по пътя на западните ценности.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Юни 2017, 22:19       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
cz85 написа:
andrei p226 R написа:
Затова за мен е непонятно и странно, българин да зъчувства на сърбите!
Имам не мальк процент срьбски ген, крьв , както искаш го наречи( не македоски ,а срьбски).
andrei p226 R написа:
Сърбите сами са виновни з
Забрави за момент какво е било между нас и тях. Погледни ги нещата само от тяхна страна. Никой те те кара да сьчустваш.Когато не ни изнася ,тогава нещата биват направени с руски пари.....ок, да приемеме този неоспорим факт.
andrei p226 R написа:
Сърбите сами са виновни за разпалените четири войни в периода 1991-1999г
Е от тук вече те чета внимателно.Правилно ние не разпалихме нищо, само свалихме гащите и се надупихме. И сме в поза партер вече 26 години.Резултата: Измряхме без война. Факт.
andrei p226 R написа:
За Балканите ще бъде по-добре тази дъжава да я няма!

Лека корекция....не за балканите , за янките е най-добре. За нас ни остава ролята на куклата на конци.Като я познаваш историята в което ни най-малко не се сьмнявам е хубаво да я анализираш и разглеждаш от различни ьгли. Просто прочит не е достатьчен. Интересно ми е друго.На сьрбин е ок да не сьчустваш. Това как и да е. Ама на янки да сьчустваш.....е това не го разбирам. Ама найсе.Не вярвай на книжките много много. Сам знаеш ...... историята се пише от победителите :wink:

Радвам се, че дискусия се получава!
На САЩ не съчувствам.....Съчувствал съм на Руската федерация, когато в периода 1994- 2005г. Много страдаха от чеченския тероризъм. На никоя чужда държава не съчувствам. Аз съм прагнатик и ме интересува блатото, в което живея....Нямам визионерски мирофлед..Просто обикновен българин.....
Основните причини за проблемите вднешна Република Македоноя, са точно с исторически генезис. Исторически обусловени са! НАТО и САЩ изиграха пагубна роля във войната от 2001г. В Република Македония.....Духът на албанският сепаратизъл няма как да бъде обуздан.....Единственият начин е в Скопие да се откажат мирно от северозападна Македония и да приемат плебисцит за мирно отделяне ка чисто албанските райони....В противе случай, ще загубят всичко на запад от река Вардар....За македонците е пагубно да съществува в една държава с албанците! Кай, както иска да интерпретира думите ми......Факткте следва да се приемат такива, каквито са и да се търси някакъв изхот от ситуацията....А той е да се преглътне и юридически загубата на северозападна Вардарска Макединия, за да има мирно раздееляне на територииоте, населени преимуществено с албанци. Дори съм убеден, че вече е късно за такъв политически развод.....Но въпреки това той е необходим, ако в Скопие искат да имат достъп до Западна Вардарска Македония


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Юни 2017, 23:13       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
andrei p226 R написа:
Единственият начин е в Скопие да се откажат мирно от северозападна Македония и да приемат плебисцит за мирно отделяне ка чисто албанските райони....В противе случай, ще загубят всичко на запад от река Вардар....
Знам ли, дали така го мислят и американците. Щото за да пристанат на НАТО, макетата трябва да имат далавера... именно в обуздаване на албанските мераци. Като тези процеси са изцяло контролирани от американците. Чиято цел пък е да ограничат руското влияние в региона. Така че, не знам. Ще гледаме, ще слушаме... и ще се мъчим да четем между редовете.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юни 2017, 15:30       Заглавие:  Re: Анкара: Асимилацията на турците в България продължава
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 03 Яну 2014, 20:35
Мнения: 487
Радио България - затрита ли е заради един директор на БНР националната ни сигурност?
Копирано от Actualno.com:
https://www.actualno.com/society/radio- ... 18153.html


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer