logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 26 Апр 2024, 08:21




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Юни 2017, 19:23       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5282
Местоположение: София
Абе, някой помни ли как се казваше кмета на Лондон?

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Юни 2017, 19:28       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
http://www.economic.bg/bg/news/6/myusyu ... ondon.html
Садик Хан...

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Юни 2017, 20:48       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2679
За да мога да разбера поведението на западните лидери сравнявам тяхното поведение с това на нашите зелки вслучая с цар Киро.

Държавата жертва хора от основния етнос. Какво би станало ако хората сами искат да накажат терористите и техните близки? В нашия случай циганите биха защитили другите цигани нищо че са за тепа... та и там, така чудесно осъзнават че тези терористични действия имат широка подкрепа на местна почва.

А когато си се уредил да крадеш милиарди гледаш да няма големи сътресения и жертваш свои с ясната идея, че чакаш циганите да станат мнозинство след което ти е ясно че няма да има какво да крадеш а своите? тяхната съдба е ясна.

Просто правят всичко за да няма еднически сблъсък в който все още ще го отнесат махагоновите.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Юни 2017, 21:59       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 08 Яну 2015, 21:16
Мнения: 64
По темата: бате Дончо май ще се окаже нашия човек/за притежаването на оръжия от граждани/.
И дано да не спамя: хипотетично - приемаме, че изкукалите европейци са избръмчали до степен, да позволят чалмите-симпатяги да им таковат мамата на държавите. Някои по-бавно, други по-чевръсто. В този ред на мисли, какво правим ние след това?/ако не сме ги изпреварили/? Защото явно сами няма как да бъдем. Въпроса ми е доста риторичен и хипотетичен. Но, много от случващите се сега неща в света, преди примерно пет години/или десет/, изглеждаха точно по същия начин. Та... мнения, варианти?

_________________
"Много е трудно да се хване черна котка в тъмна стая. Особено когато котката я няма там." Конфуций


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Юни 2017, 22:28       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Копам ги под палмата като сьм сигурен,че моите имап по карабина от калибьр с резервните части за нея и по 2000 патрона на пушка / не на калибьр,а на цев /.Малко голяма дупка ще ми трябва ма мерак има.

Те това правя аз от тук,че каквото за вас такова ни го отварят нежно и на нас тук.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Юни 2017, 23:11       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Мисля, че концепцията за борба с тероризма е тотално сбъркана. Работи се по крайната фаза на терора, а не по причините за тези психопатски изстъпления.

Може ли всеки да се регистрира в социална мрежа и там да споделя информация, която проповядва крайни виждания? Да може!

Голям късмет е това, че повечето атентатори са слабо образовани. Можеше да направят много по-мащабни атентати. Без проблем всеки може да направи бомба за 500 лева с еквивалент на 10 кг С4. Има ли единна информационна система за продажбата на пожарогасители издържащи 300 бара налягане и бутилки за газове под високо налягане? Не няма! Има ли единна информационна система за купувачите на определени торове и химикали? Не няма!

Ако някой купи бутилка с тестово налягане 300 бара и 10 кг изкуствен тор. Най-вероятно ще направи бомба! Има ли софтуер който автоматично и веднага да подаде сигнал за това към службите? Не няма!

За каква борба с тероризма говорим въобще...

За какво му е на терориста пистолет или АК, когато може да си направи бомба напълно анонимно.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2017, 00:47       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Paco написа:
Има ли единна информационна система за продажбата на пожарогасители издържащи 300 бара налягане и бутилки за газове под високо налягане? Не няма! Има ли единна информационна система за купувачите на определени торове и химикали? Не няма!

Ако някой купи бутилка с тестово налягане 300 бара и 10 кг изкуствен тор.
Тука тея неща се следят, има информация за всички подобни покупки, особено след първият атентат с-у кулите. Ако някой си ги спомня тея неща.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2017, 00:56       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
.38 Super написа:
Тука тея неща се следят...
и не само в щатите...нека купи Пако 100 кила тор 4 торби и нагоре /10 кила е нищо/ и ако няма ферма или ливада да наторява ще се абонира за сички служби ...
дебнат много неща и така трябва...въпроса тука е друг...ингилизите френци и германците си внасят слуги...мангали да бачкат черната работа...
за това нас не ни понасят...бял с добро образование ...защо му е?
само че не са чели Ленин... :-) количественото натрупване води до качествена промяна...мангалите освен да бачкат се и таковат...за две поколения стават по равно с белите...
след още едно поколение нещата стават не до служби и борба с терора...а ще емигрират белите от западна европа у нас...така го виждам някак...освен ако не бъркам :punch:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2017, 05:54       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Е това вече да го видя няма да го повярвам,Германците емигрират в България бягайки от Турските си емигранти примерно.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2017, 05:56       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Фил не си длъжен да знаеш. Но според теб 10 кила тор са нищо?! Случайно да знаеш колко е еквивалента на 10 литрова бутилка на 300 бара пълна с най-обикновен въздух?! Същата бутилка пълна с нафтонит обогатен с още няколко съставки. Ще пръсне на парчета танк Т90. Много голямо значение има налягането, което издържа контейнера. Бутилка която издържа над 300 бара усилва енергията в пъти. Имаш ли представа за каква енергия става въпрос?



Опитай се да си го представиш, ако това стане във влак на мост...

Ходи си купи тор да видим дали някой ще ти иска лична карта. Или бутилка на 300 бара налягане също. Живееш в България. Не в САЩ. Тук никой не мисли за сериозните неща. Да си чул скоро за атентати в САЩ. Нима мислиш, че от 320 милиона няма и там психопати и фанатици? Има, но службите им не спят.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2017, 07:45       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Ivo III написа:
днес слушам новините .. хвалебстия за службите в Лондон .. на 10тата минута били там! но през това време 50тина цивилки газени, ръгани с нож

ако имаше някой в талпата с лично оръжие, нямаше да чакат 10 минути онези да колят и газят


жалко за хората дето си отидоха, обаче с тия либерални правила и контроли на оръжията - това е закономерно и тепърва ще става истински зле
талпите от Африка идат .. и то не Сирия .. ами всекакви черни мангали идват за по хубав живот

Иво не ти прави чест такова изказване. Всеки човек е една вселена. Има черни лекари мен ме е израждал точно такъв. Расизма е страшно зло. Омразата поражда още по-голяма омраза.

Този черен ли беше?

" Преди 20 години един разочарован американски ветеран паркира камион, пълен с над 2 тона експлозиви, в центъра на Оклахома сити пред административната сграда "Алфред Мюра". 

 Две минути след 9 часа сутринта на 19 април 1995 г. камионът избухва с такава сила, че сеизмографите в радиус от 25 километра регистрират земетресение от трета степен. Фасадата на 9-етажната сграда рухва в огромно свлачище от бетон, стомана и стъкла. Загиват 168 души, от които 19 деца от детската градина в "Алфред Мюра". Ранените са близо 680.

Взривът унищожава или поврежда 424 сгради в радиус от 16 преки, подпалва 86 коли и причинява щети за близо 650 милиона долара. "


http://m.dnevnik.bg/sviat/2015/04/19/25 ... o_vuprosi/

Според теб дали изграждането на огради и стени е решението. Решението е да се цивилизоват диваците в Африка и Азия. Това цивилизоване няма да стане лесно и само с тюлени, делта и SAS.

Нима в САЩ милиони негри нямат законно оръжие. И какво от това хора като всички нас. Гадостите ги правят бандити с всякакъв цвят на кожата. Всички знаем, че италианците са най-силната мафия в САЩ.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2017, 09:27       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Дек 2011, 12:37
Мнения: 794
Paco, имам чувството, че живееш още в комунизма, където хората са равни!
Никой не иска да прави циганите на сапун, но да кажеш, че и те са нормални и работещи хора като нас, е доста далеч от истината. Достатъчно време съм работил като оперативен работник в почти 50 000 цигански квартал и ги познавам много по-добре от теб или всеки служител в БХК. Не ги виня за начина по който живеят, но виня държавата, че разсъждава като теб и насърчава животинската им страст да имат по 10 деца, на които дори имената не могат да запомнят и за които аз и ти плащаме, без някой да ни пита!
И да, никой циганин няма да се самовзриви, но е готов да помогне на всеки, който иска да го направи и им плати за съдействие, както се видя и оня ден на магистралата.
Не съм расист, но съм реалист! Пак ще го кажа - никой не избира какъв да се роди, но всеки избира как да живее!
А изходът е държавата да си влезе в ролята на регулатор и да ползва сила когато е необходимо, а не да защитава живота на бездомните кучета, стрелецът от Сливен взел заложници, както и все по-зачестилите случаи на цигански погроми!
Това са фактите и всеки дръзнал да ги пренебрегне, си плаща жестоко за липсата на воля и смелост да вземе адекватни мерки!
А Европа е най-яркия пример на самозатриване и липса на разсъдък!

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2017, 10:21       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2679
Kronos написа:
за които аз и ти плащаме, без някой да ни пита!


Именно, някак си съм приел 50% от това което изработвам да отива за здравеопазване, образование, сигурност и т.н. Но за да цивилизоваме някой трябват пари, а пари се изкарват изключително трудно поне на мен ми е много трудно. Да произведеш продукт, да го пласираш да изкараш пари и накрая хоп 50% отиват за другите щото така е солидарно ОК ама човек може да е солидарен с близките нему не с всички.

И понеже Paco спомена да цивилизоваме Африка аз питам кой ще плати? Щото пак от моята сланинка ще режат а тя взе да изтънява напоследък. Напоследък се говори за ББД но без контрол на раждаемостта това е лудост. Така че решенията на проблема са разнопосочни но първо трябва да се почне от това да ползват презервативи мамка му. А вижте какво прави Индия множат се и викат дайте още ами ако и те тръгнат за по-хубав живот а?

В такива ситуации решението ми се струва само едно даваш пари на тези които са готови да свършат мръсната работа защото да си плащаш за социален мир върши работа до един момент после вече ставаш роб на другите и 50% мисля че е границата на търпимост, то турците са ти взимали десятък да го ева.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2017, 13:01       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31407
Местоположение: Sofia
ако сте забелязали .. по нашите български новинарски сайтове дето има коментари под тях ..

не разбират и плюят Тръмп!
едни не видях да пише .. гражданите да имат оръжие
явно деградацията и либералщината .. не ни е подминала и нас и .. все повече уврежда :oops:

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2017, 14:26       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2679
Ivo III написа:
явно деградацията и либералщината .. не ни е подминала и нас и .. все повече уврежда


Дори на сън не можеш да си представиш колко си прав. Еле пък в Бизнеспарк-а.

Това е или бачкаш за тях при тях или бачкаш за тях от тука което за мен е по-добрия вариант. Със зъби и нокти драпахме да я докараме до тук и по площадите скачахме ех, ех. Дето се казва внимавай какво си пожелаваш защото може и да се случи.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: klegein и 46 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer