logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 26 Апр 2024, 06:51




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2017, 14:31       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Дек 2011, 12:37
Мнения: 794
b5202s написа:
В такива ситуации решението ми се струва само едно даваш пари на тези които са готови да свършат мръсната работа защото да си плащаш за социален мир върши работа до един момент после вече ставаш роб на другите и 50% мисля че е границата на търпимост, то турците са ти взимали десятък да го ева.

Ако все пак България пребъде, най-вероятно този период ще се разглежда като еврогейско робство.
А ето едно видео, което показва как у нас швед може да изрита напълно безпричинно в главата, 65 годишна жена.
https://fakti.bg/krimi/241430-vijte-kak ... kamerierka
Разбира се той е задържан за малко в полицията, но дори не му е взета мярка за неотклонение за 72 часа, не защото прокурорите и съдиите са виновни, а защото такъв смотан НПК имаме. Същия този НПК, който под натиска на ЕвроГЕЙска комисия трябваше да променим, за да може Гребеца и Йожи да излязат предсрочно!

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2017, 15:30       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Paco написа:
Според теб дали изграждането на огради и стени е решението. Решението е да се цивилизоват диваците в Африка и Азия. Това цивилизоване няма да стане лесно и само с тюлени, делта и SAS.



Според мен ДА,биеш им стената и да се оправят сами - щом могат да се борят за изляма си то могат да се борят и за свободата си,а като не могат си е за тях и не го отнасят децата ми.
Кога цивилизоваш Африка и половин Азия ела ми се обади,то свинско не яде ти си седнал да му обясняваш,че стьрчащите зьрна под потника на жена му не са лошо нещо,а просто едни цици.........а то иска да те убие с камьни.

За това последното си прав - такива цивилизоване НЯМА ДА СТАНЕ .......с каквото и да е.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2017, 16:01       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 15 Мар 2009, 18:55
Мнения: 789
Нали сега цяла западна Европа се чувства виновна заради опитите си да цивилизова тез диваци и ги кани да живеят при тях.. за всеки атентат обвиняват себе си, а не мюслитата заради колониите..


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2017, 16:31       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
То цивилизоването не става с добри пожелания. В Мексико и Бразилия полицаите са на втора заплата при картелите. Злото напълно е победило в тези страни. В Африка е същото.

Или ще стават хора или ще има насилствено приемане на християнските ценности.

Каквото и да си говорим ще има война с диваците съвсем скоро.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2017, 18:04       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Яну 2012, 20:59
Мнения: 1671
Какво ми прави впечатление:

След като излезе препоръката от полицията:
1.Бягай
2.Скрий се
3.Обади се
След това дадоха обяснението, че това е препоръка за съхранение.
Но, .......за първи път прочетох нещо което до сега не се беше появявало:
Полицейският Началник каза в допълнение:
Ако някой предпочете да се бие за да се защити, то ние няма да го упрекнем за това!
Струва ми се напредък някакъв сред "кастата" която управлява.
Вероятно, след като се обявиха хора които са замеряли с чаши, пепелници и бутилки, някакъв такси шофьор да се опитва да сгази нападателя, беззащитният беден полицай с палка който ги е за срещнал, Румънчето с щайгата....
та изглежда има някакво раздвижване в правилната посока.
Мисля си, че "стадото" бяга не само защото гледа да се опази, но и защото ако се съпротивлява, после ще бъде обвинено във всичко, от така наречените "ценности".

Мисля си също, до сега излизаха само единаци които идват по един да газят с кола или колят с ножове // не говоря за въоръжените с цеви - тяхното е друго// а за тези които са самоинициативни с ножове и автомобили.
Сега вече са се организирали да бъдат трима.
Ако следващите се съберат петима или повече...

Опасението ми е, че тук вече не става дума да бъдат организирани отгоре от някаква организация, а по скоро да се само организират сами, отдолу нагоре.
Каквото и да говорят "кастата" ... кутията е отворена, бесовете са изпуснати и някой трябва да цитира Андерсен и изкрещи на глас, че "Царят е гол"

_________________
Tolle lege!
Невежеството убива!
Хората се раждат НЕ равни!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2017, 18:24       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Журналист е пострадал в Лондон,Каратяга някакьв китайски,скочил им на бой та прав си пьк и не виждам как ще ме спрат да се млатя за живота си някакви полицейски виждания.

Да се бие,а да ползва нож може ли?Днес нож утре пищов - единия от ранените в Лондон е уцелен в главата от полицай та номера с натренираните полицаи пада и тук.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2017, 18:29       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5282
Местоположение: София
Какъв нож за самозащита, ще вадиш в Лондон!? :?
Що се отнася до жертвите на полицията, явно и там, за изпълнението на т.2, трябва да се търси място, на което няма въздух...

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2017, 18:46       Заглавие:  Re: Доналд Тръмп разкритикува активистите, призоваващи за ..
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Absolut написа:
Какъв нож за самозащита, ще вадиш в Лондон!? :?
Що се отнася до жертвите на полицията, явно и там, за изпълнението на т.2, трябва да се търси място, на което няма въздух...


Кой говори за нож?Единия каратист,втория е скочил с шамари,полицая в началото е скочил с палка,че еба ли го кьде му е пищова или какво му е казал шефа...........ни нож може ни пищов,аз викам да забранят и каратето,да не наранят някой цьрен Арап


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Corporal, rosen71, user- и 29 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer