logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 15:25




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2017, 17:15       Заглавие:  За младите колежки
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2676
Понеже идва лято, и нещо пчелички и птички.

Пък и нали раздела ще се разчиства пускам тази чисто мъжка тема за младите колежки.

Преди няма и две минути една наистина млада колежка на 20 години се беше надупила на 2 метра пред мен и си помислих леле каква п...ка и после ме хвана срам племенницата ми е на 19 :confused:

Та какво правим с колежките дето са на годините на децата ни? Да ги гледаме ли да не ги ли гледаме нормално ли е или остарявам и ставам дърт мръсник :danger:

И понеже форума е за оръжие дали не компенсираме нещо с това оръжие и с годините знам ли и аз вече. И дали с това оръжие не искаме точно на младите колежки да се докажем?!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2017, 18:38       Заглавие:  Re: За младите колежки
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5271
Местоположение: София
На 20 вече е тост, а не текст от НК. Пък и щом не ти е нито дъщеря, нито племенница, едва ли има някакъв проблем. Лошото става, когато приключиш съзерцателната част и преминеш към по-близък контакт. След няма и 5 обменени фрази се чуства дълбоката пропаст в психовъзприятията и мирогледа и почваш да се чустваш като предшественик на динозаврите...

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2017, 19:05       Заглавие:  Re: За младите колежки
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 02 Фев 2013, 18:07
Мнения: 2084
Тя тая тема е за другата тема
viewtopic.php?f=1&t=1958
PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22

_________________
Ръце без меч – ръце са за верига...
Иван Вазов, 16.10.1919
...
Навремето беше по-трудно, но сега, с помощта на Интернет всеки, който иска, може да покаже на целия свят, че е идиот.
Неизвестен автор


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2017, 19:21       Заглавие:  Re: За младите колежки
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Виж сега, ако не си женен в момента давай смело дали е на 20 дали е на 60 за любовта няма граници. Ето Макрон се е оженил за 24 години по възрастна жена. Но ако имаш жена и деца си остани с гледането. Ако чак толкова ти се е....е и не издържаш. Има курви по 100 лева на час страхотни. PDT_Armataz_01_22 Лично аз никога не съм изневерявал. Но сигурно затова съм толкова побъркан. :roll:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Юни 2017, 00:38       Заглавие:  Re: За младите колежки
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Absolut написа:
На 20 вече е тост, а не текст от НК. Пък и щом не ти е нито дъщеря, нито племенница, едва ли има някакъв проблем. Лошото става, когато приключиш съзерцателната част и преминеш към по-близък контакт. След няма и 5 обменени фрази се чуства дълбоката пропаст в психовъзприятията и мирогледа и почваш да се чустваш като предшественик на динозаврите...

:D За двата момента засегнати в поста тъпериканците имат подходящи приказки:
"If there is a Grass on the field, you can play Ball" и "It's Cheaper to Rent than Own."

Излизам един ден от един от офисите и гледам това дете дреме на сянка, проснато на парапета,
нахили се като се разминахме, сигурно четеше мисли... :D

Изображение

Изображение

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer