logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 25 Апр 2024, 22:09




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Авг 2017, 09:12       Заглавие:  Re: Проектът "Южен поток"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Не желая да споря с теб. Нито с който и да е. :)
В спора се ражда омразата, а не истината.

Преди 10 години хората не носеха целият свят в джоба си. Имам предвид смартфона. Глобализацията е факт. :)

Дори не знаеш, че службите на страната в която живееш. Имат ключ за декриптиране на скайп, вайбър и другите програми за комуникация инсталирани на твоя смартфон.

Не ми се сърди, но си много далече от обективната преценка на реалностите. И най-голямото доказателство за това е времето, което прекарваш в нета. Нека го кажа така. Информацията те е повлякла, като водовъртеж и си изгубил представа за причините на случващото се.

Не ме интересува мнението на някакви демагози от преди 10 години. Света се промени драстично за тези 10 години. И тази промяна е само началото на истинските промени. Това е като затишие пред буря. След която живота на хората ще бъде напълно различен.

Глобализацията не е материален процес, а духовен катарзис.

Подобно на посланията на Екзюпери, които възрастните не могат да видят. Защото умовете им са оковани от страхове и предразсъдъци.

Надявам се, че няма да ми се разсърдиш. Защото искрено те уважавам. :)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Авг 2017, 02:25       Заглавие:  Re: Проектът "Южен поток"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Paco написа:
Глобализацията не е материален процес, а духовен катарзис.
Уважението е взаимно Паце, не може всички да сме еднакви, но поне можем да уважаваме различията си. До някъде... В никакъв случай няма да ти се разсърдя, това сме го изяснили отдавна.
Това за глобализацията ако го кажеш на Сорос, ще ти даде отговорна длъжност в някоя от организациите си, те ги раздуват същите либераски да не кажа какво, надявам се и ти да не ми се обидиш... :tu:

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Авг 2017, 13:23       Заглавие:  Re: Проектът "Южен поток"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Яну 2012, 20:59
Мнения: 1671
Paco написа:
Не желая да споря с теб. Нито с който и да е. :)
В спора се ражда омразата, а не истината.

Преди 10 години хората не носеха целият свят в джоба си. Имам предвид смартфона. Глобализацията е факт. :)

Дори не знаеш, че службите на страната в която живееш. Имат ключ за декриптиране на скайп, вайбър и другите програми за комуникация инсталирани на твоя смартфон.

Не ми се сърди, но си много далече от обективната преценка на реалностите. И най-голямото доказателство за това е времето, което прекарваш в нета. Нека го кажа така. Информацията те е повлякла, като водовъртеж и си изгубил представа за причините на случващото се.

Не ме интересува мнението на някакви демагози от преди 10 години. Света се промени драстично за тези 10 години. И тази промяна е само началото на истинските промени. Това е като затишие пред буря. След която живота на хората ще бъде напълно различен.

Глобализацията не е материален процес, а духовен катарзис.

Подобно на посланията на Екзюпери, които възрастните не могат да видят. Защото умовете им са оковани от страхове и предразсъдъци.

Надявам се, че няма да ми се разсърдиш. Защото искрено те уважавам. :)

Със цялото уважение, към това в което искрено вярваш, но не е това ... което искрено вярваш, че е.
Глобализацията е преди всичко властови и бизнес //търговски// процес.
Глобализацията е сфера на влияние, а въпросителната е чие е това влияние.
Всяка империя от миналото до сега е някаква форма на глобализация.
Така е от Александър Велики, Рим, Византия - Източна Римска империя, Свещена Римска империя, АвстроУнгарска, Наполеоновата също, Отоманска, Руска , Китайска и т.н. и всичките са с претенция за нов и при това идеален ред.Но забележи отново РЕД!!! и при това наложен!!! разликата е този път от кого? Уви...
Спокойно, имаш време.. всичко е процес, както и трети закон на Нютон. :-)
А смартфона е само технология, същата като морзов код , факс, радиовълни/станции,...и всякакви форми на общуване. Говоренето и писането също.
Защо не помислиш, че е възможно :" Информацията те е повлякла, като водовъртеж и си изгубил представа за причините на случващото се." да се отнася и за теб?
Дано не ми се сърдиш, няма спор, просто мнение.

_________________
Tolle lege!
Невежеството убива!
Хората се раждат НЕ равни!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Авг 2017, 14:00       Заглавие:  Re: Проектът "Южен поток"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
kanartikin написа:
Глобализацията е сфера на влияние, а въпросителната е чие е това влияние.
Даже няма да закачам темата с каква идеология е подкована глобализацията за да спечели последователи, идеология на която европееца в момента и сърба попарата с милоните мургави боклуци осрали Париж, скандинавските държави и Германия...

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Авг 2017, 16:19       Заглавие:  Re: Проектът "Южен поток"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2679
Кажи кажи защото всичките ми познати останаха върло сърдити след първото ми ходене в Париж който към днешна дата буквално е и мирише на кенеф.

Това е мое мнение с което не ангажирам никого.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Авг 2017, 16:32       Заглавие:  Re: Проектът "Южен поток"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 02 Фев 2013, 18:07
Мнения: 2084
Южен поток беше конкурент на тръбата през Украйна в която инвестираха американците след Майдана.
Север поток 2 стартира с бясна скорост след като Южен поток беше спрян относително лесно – аргументи ще се намерят.
В Алескондруполис няма да влиза руски газ по тръбата Бургас-Алескандруполис – ще влиза американски втечнен.
В Сирия въпросът е руснаците да не инвестират в добив на газ заедно със Сирия и Иран и да не изкарат конкурентна тръба за Европа на сирийския бряг.
Така че въпросът е в конкуренцията действително но … не ни ползва.
Защото битката е за това кой да продава газ на европейския пазар, а не за това Европа да си купува газ от когото иска.
В тази война, освен оръжията в Сирия имат роля всякакви манипулации на общественото мнение – истината излиза малко на светло само ако се ударят интересите на Германия и Франция, както стана с последните санкции на САЩ към Русия – даже Германия говори за санкции на ЕС срещу САЩ.
Така че конкурeнция би имало ако на тезгяха има няколко крана – един от Русия, един от Левантийското находище, един от Южен парс, един с втечнен американски газ и т.н. и потребителят да може да си реши кое му е най-изгодно.
Обаче няма такова нещо засега – САЩ и Русия се противопоставят едни на други за това кой да продава на Европа –собствен газ или от концесии на находища в които са инвестирали.
В тази война ние сме в ролята магарето, което реве когато атовете се ритат – австрийците също, италианците също.
Така изглежда конкуренцията в действителност: потребителят да купува от доставчикът, който отстрани или силно ограничи възможностите на другите доставчици - нещо като "Кауфланд" да воюва за да закрият "Била"...

_________________
Ръце без меч – ръце са за верига...
Иван Вазов, 16.10.1919
...
Навремето беше по-трудно, но сега, с помощта на Интернет всеки, който иска, може да покаже на целия свят, че е идиот.
Неизвестен автор


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2017, 00:18       Заглавие:  Re: Проектът "Южен поток"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
b5202s написа:
Кажи кажи защото всичките ми познати останаха върло сърдити след първото ми ходене в Париж който към днешна дата буквално е и мирише на кенеф.
Това е мое мнение с което не ангажирам никого.
Жена ми мина през Париж преди 12 години и по Шанз Елизе бяха снимали със сина ми само араби и подобни цигани.
Верно, тогава не бяха тея боклуци които днес спят по улиците и също там тропат и уринират, тогава се виждаха как седят баровците по масичките, пият си кафето а кадъните с фереджетата и бурките седят мирно до тях или друсат деца... Цигания и ориенталщина до дупка, тогава реших, че нямам работа да обикалям из Франция ( която така или иначе ми е била противна заради французи и канадци...)
Глобалистичната идея обслужва европейският тип Социализъм, който е едно задължително условие за да се държи послушно европейското стадо - работа от 8-5, високи данъци, държавата се "грижи" за всичко, уравниловка, равномерно рапределяне на мизерията, липса на широко разпространени възможности да стартира човек нещо от което да изкарва малко повече, почти липсващ малък, и на изчезване - среден бизнес, царството на големите фирми и корпорации, поддържащи политическите кампании и ЕО и да не забравяме - подсъзнателно но постоянно набиване в европейските кратуни, че тъпите и презадоволени ( сигурно от свършилата вчера 8годишна рецесия с Обама) американци са виновни за всичките европейски проблеми.
Ако Меркел се задържи и натисне за европейска армия, най-вероятно следващата стъпка ще е разпадане на НАТО и диктуване на икономически и политически условия на новите демокрации, асоциирани с Общноста. Нали ти е ясно, че Евро-Икономиката е подчинена малко или много на политическите доктрини в Общноста а те са общо взето Социалистически в основата си... Глобализъм, друга дума за Социализъм и път за индоктринация с Културен Марксизъм, това е. Както каза - резултата мирише на кенеф.
Жалкото е, че има нови демокрации в Европа които са сърбали соц попарата под друга форма до вчера и днеска пак се дупят на тая идея... :D

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2017, 09:20       Заглавие:  Re: Проектът "Южен поток"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
kanartikin написа:
Paco написа:
Не желая да споря с теб. Нито с който и да е. :)
В спора се ражда омразата, а не истината.

Преди 10 години хората не носеха целият свят в джоба си. Имам предвид смартфона. Глобализацията е факт. :)

Дори не знаеш, че службите на страната в която живееш. Имат ключ за декриптиране на скайп, вайбър и другите програми за комуникация инсталирани на твоя смартфон.

Не ми се сърди, но си много далече от обективната преценка на реалностите. И най-голямото доказателство за това е времето, което прекарваш в нета. Нека го кажа така. Информацията те е повлякла, като водовъртеж и си изгубил представа за причините на случващото се.

Не ме интересува мнението на някакви демагози от преди 10 години. Света се промени драстично за тези 10 години. И тази промяна е само началото на истинските промени. Това е като затишие пред буря. След която живота на хората ще бъде напълно различен.

Глобализацията не е материален процес, а духовен катарзис.

Подобно на посланията на Екзюпери, които възрастните не могат да видят. Защото умовете им са оковани от страхове и предразсъдъци.

Надявам се, че няма да ми се разсърдиш. Защото искрено те уважавам. :)

Със цялото уважение, към това в което искрено вярваш, но не е това ... което искрено вярваш, че е.
Глобализацията е преди всичко властови и бизнес //търговски// процес.
Глобализацията е сфера на влияние, а въпросителната е чие е това влияние.
Всяка империя от миналото до сега е някаква форма на глобализация.
Така е от Александър Велики, Рим, Византия - Източна Римска империя, Свещена Римска империя, АвстроУнгарска, Наполеоновата също, Отоманска, Руска , Китайска и т.н. и всичките са с претенция за нов и при това идеален ред.Но забележи отново РЕД!!! и при това наложен!!! разликата е този път от кого? Уви...
Спокойно, имаш време.. всичко е процес, както и трети закон на Нютон. :-)
А смартфона е само технология, същата като морзов код , факс, радиовълни/станции,...и всякакви форми на общуване. Говоренето и писането също.
Защо не помислиш, че е възможно :" Информацията те е повлякла, като водовъртеж и си изгубил представа за причините на случващото се." да се отнася и за теб?
Дано не ми се сърдиш, няма спор, просто мнение.

Явно има грешка в комуникацията. :)

Вие с .38-ми разбирате под глобализация. Тотален контрол в името на общото "благоденствие". Което е косвена форма на тоталитаризъм или модерен марксизъм . Прикрит зад организации, като ООН, МВФ и ЕС.

Но ако погледнем малко по отвисоко. Ще видим, че глобализацията е културен феномен. А не поредния опит на малка група хора да владеят света. Водени от суета и нарцисизъм.

Днес хората разполагат с непозната в цялата им история власт! И това е възможността за масова и бърза комуникация в реално време.

Засега жените предимно се дупят по социалните мрежи. А мъжете се репчат с мускули. Но рано или късно хората ще се усетят каква сила притежават можейки да комуникират масово. Това е глобализацията!

Засега глобализацията само покачи цената на лачената путка във фейсбук. И даде Възможност на Джавет да напъва вместо козите си гейове в Мюнхен и Берлин. Но скоро ще дойде време и за по сериозни начинания. PDT_Armataz_01_22


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2017, 14:19       Заглавие:  Re: Проектът "Южен поток"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Paco написа:
Вие с .38-ми разбирате под глобализация. Тотален контрол в името на общото "благоденствие". Което е косвена форма на тоталитаризъм или модерен марксизъм . Прикрит зад организации, като ООН, МВФ и ЕС.

Напълно съм съгласен с това.
Paco написа:
Но ако погледнем малко по отвисоко. Ще видим, че глобализацията е културен феномен. А не поредния опит на малка група хора да владеят света. Водени от суета и нарцисизъм.

Точно малка група хора владеят света. 1% от населението на Земята притежава 98% от богатствата и парите и...
И хич не е, от суета и нарцисизъм. Друго е... Нарича се власт и пари!
Paco написа:
Днес хората разполагат с непозната в цялата им история власт! И това е възможността за масова и бърза комуникация в реално време.

Би било уникална тази власт! Ако, за съжаление, сигурно над 99% от комуникацията (информацията, която се споделя) е манипулирана. В полза на същите тия, по-горе, които държат властта в ръцете си... Всяка точка и запетая (плюс този пост) подлежат на следене и контрол... Каква свобода имаме тогава?!
Много мразя, когато се използва определението "гражданин на Света"! Няма такова нещо, няма... Затова има държави, граници и нации... Другото е върла манипулация!
Граждани на света, свят без граници... СмЕх!

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2017, 17:35       Заглавие:  Re: Проектът "Южен поток"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Тези под 1% които притежават над 99% от капитала и властта. Го правят именно от суета и нарцисизъм! Власт и пари са инструментите за задоволяване на тяхната суета и нарцисизъм.

Не знам колко богати хора си виждал на една ръка разстояние ежедневно. Дали си им бил слуга някога. Но го правят именно заради суетата и нарцисизма.

Колкото до свободата тя е лично усещане. И какво, като могат да ти следят нета?! А на Брендо не могат ли?! Е и?! ...СмЕх...

Свободата е лимитирана единствено от страха!
Затова дребната сива мишка я плашат. За да е послушна. "Ще останеш без работа!" "Кой ще ти плаща заемите!" "Талибаните идват!" .... СмЕх...


Корупцията е бонус за стреса и безсънните нощи. Неоцененият от неблагодарното общество риск се заплаща по алтернативни пътища.

Егоизма е най-силната човешка същност. Мнозинството от хората имат нужда да трупат повече отколкото могат да консумират.

Тук даващите съвети и споделящи опит сме 100 човека. Другите 3000 четат, серат и не им пука за останалите.

За тях ли ще се гневя и страдам??? За мнозинството, което яде, сере и не му пука за другите!

Глобализацията е факт. И никой не може да я спре.

То и аз не съм виждал Япония. Но както Камен каза би трябвало да съществува. PDT_Armataz_01_22

А това е бъдещето. Не защото някой е загрижен искрено за природата. А защото никой не иска да е зависим от едно злобно джудже и 10-тина олигарси. Пък като се внедри ядреният синтез. Ще ми е много интересно, кой ще храни Русия. Путин, като Исус ще раздели един ляб на 150 милиона. Милият малък голям мъж. :confused:

"Германия започва строителство на гигазавод за батерии"
"В проекта, който трябва да стартира в края на 2019 г., се обединяват 17 германски компании."
https://m.vesti.bg/tehnologii/avtomobil ... od-6072381


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Авг 2017, 02:30       Заглавие:  Re: Проектът "Южен поток"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Spurs написа:
Граждани на света, свят без граници... СмЕх!
Безличност и уравниловка в името на общото благо. Марксизъм.
Аз искам като отида в Германия да видя германци, в Япония - японци, а не някаква еднородна, цветна маса либерални хрантутници - граждани на света, живеещи във виртуалното пространство. Не СмЕх ами направо си е за плач.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Авг 2017, 02:38       Заглавие:  Re: Проектът "Южен поток"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Paco написа:
Глобализацията е факт. И никой не може да я спре.
...Е, айде сега... Глобализацията зависи от това колко глобални организации я осъществяват, никой няма да седне да се глобализира сам, щото е презадоволен и иска да си даде повечето на някой дето няма...
Повечето глобални организации са основани на марксистки принципи, не че тея които управляват тези организации ги спазват, просто идеологията помага да се контролират балъчорите. ОЕ, ООН, купчина соросоидни организации и подобни, всички те се стремят да постигнат глобален контрол в-у правителствата, те комуникират с правителствата, не с народите, инициативите на глобалните организации са насочени към горните ешалони на власта, които да ги упражняват надолу, това е факт. Когато имаш държава която не се поддава на глобалните инициативи, глобализацията е ограничена, факт.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Авг 2017, 14:50       Заглавие:  Re: Проектът "Южен поток"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4664
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
Paco написа:
Тези под 1% които притежават над 99% от капитала и властта. Го правят именно от суета и нарцисизъм! Власт и пари са инструментите за задоволяване на тяхната суета и нарцисизъм.


Пацо, ако можеш да формулираш така наречената Глобализация.

От една страна (вж горе) стремежа на Единия Процент да управлява света.

Или (вж долу) глобализираната серяща тълпа, ползваща съвремените комуникации да чете и от време на време да сере в тази глобализиран кенеф.

Paco написа:
Тук даващите съвети и споделящи опит сме 100 човека. Другите 3000 четат, серат и не им пука за


Във всички случай, това е процес на обединяване на стадата и унищожение на индивидуализма. И забележи - всеки член на стадото счита себе си за най-красивия, най-всезнаещ и най-обичания. И от всеки малък неуспех става трагедия (тук например от гняв накои си трият постингите :-) ). Във същото вереме, изчезва всякаква мисъл за каквато и да е трудова дейност и просперитет (глобалистичната номенклатура (незнам защо и ти понякога) нарича това Лакомия - Greed).

Друг е въпроса, че политическият бизнес, като спомена kanaritikin, е най проспериращия бизнес на всички времена. Доходите не могат да се сравнят с никоя, каквато и да е, Глобализирана Компания. Тези доходи се увеличават съсвсем лесно и ето защо номенклатурата, която го движи расте в паралел. Малко или много това се превръща в Световен Социализъм. Спокойно можеш да го наречеш Социална Икономика, която няма нищо общо с Пазарната Икономика (стремежа да задоволиш консуматора и да бъдеш най-успелия provider) и която единствено движи прогреса.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Авг 2017, 15:12       Заглавие:  Re: Проектът "Южен поток"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Yank написа:
Друг е въпроса, че политическият бизнес, като спомена kanaritikin, е най проспериращия бизнес на всички времена. Доходите не могат да се сравнят с никоя, каквато и да е, Глобализирана Компания. Тези доходи се увеличават съсвсем лесно и ето защо номенклатурата, която го движи расте в паралел.
Много ми е чудно тогава... що капитализЪма го позволява?! :DD От друга страна... като говорим за политиците; като почнем да купуваме утре американски втечнен газ, благодарение на Макейн - печеливш от всичко това в крайна сметка ще бъде именно АМЕРИКАНСКИЯТ БИЗНЕС! Иначе; ако беше СВОБОДНА КОНКУРЕНЦИЯ... американците щяха да се класират, ама на мукавей!

Да добавим наркОтиците и другите природни ресурси... и; картинката става пълна!

Изображение

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Авг 2017, 19:17       Заглавие:  Re: Проектът "Южен поток"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Та... чета си аз за производството на опиум в Турция:
http://www.jorritkamminga.com/wp-conten ... port_0.pdf

И стигам до интересния факт... че още през 70-те години на миналия век Ричърд Никсън е имал разработен план; да предостави на турските фермери $100 милиона; за да спрат да оглеждат опиум. По този начин американците елиминират съперниците си от Корсика... щото последните са разчитали на доставки именно от Турция. А по времето на Рейгън става правило... ЦРУ вече да не докладва на ДЕА за незаконните операции с наркОтици. Сега... дали всичко това е вярно - ние, простосмъртните... никога няма да узнаем! Но; поне е забавно за четене.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ti6kata и 45 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer