logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 02:33




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Авг 2017, 07:56       Заглавие:  Отговор...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
.38 Super написа:
Геле, защо беше заключена темата за Сирия пише в темата за Сирия, заключена все пак се чете, там ще намериш всички обяснения на въпросите си.
За сега ти трия мнението с простотиите за двойни стандарти и всичко което не е по темата тука, но ако продължаваш да клепаш насам-натам неминуемо ще стигнеме до положението от няколко месеца, да подчертая: благодарение единствено на тебе.
Стегни се и си пиши за каквото разбираш без да предизвикваш хората да ти казват неща които няма да ти харесат и после да клепаш и след това да ревеш че някой те триел или имало двойни стандарти. Двойни стандарти няма и за това именно съм оставил и моите и твоите мнения да седят в сирийската тема за да може всеки който иска да прецени за себе си дали има двойни стандарти и ако не му харесва да си бие камшика където му изнася.
От тук нататъка тея откровения можеш да ми ги пишеш на лична или на Посейдон ако предпочиташ, не цапай по темите.

Освен Джейбъ мен... не си спомням някога някой друг да съм "наклепвал". Като тогава си признах грешката... и; си посипах главата с пепел! Иначе; на вас специално навремето ТУК съм ви казвал "тъпериканци"... за което също наистина съжалявам! Но; никога не съм обиждал американската нация! Както направи Борислав, примерно; казвайки... че; "като че ли сме били пиянска нация". Извинение от негова страна още няма; реакция от теб също... нищо; че иде реч за БРУТАЛЕН СПАМ в темата за Сирия! Вместо това; ти ми казваш, че "хич ме нямало като анализатор"... аз споделям, че мисля същото за вас... и; за да си пак ТИ най-отгоре; понеже явно ти свършиха аргументите - щрак ключа на темата!


Сега; наясно съм, че форумът е частен... и; че във вашите ръце са и ножът; и хлябът; и сиренето! Но; за да няма повече недоразумения, престанете да се правите на широкоскроени пичове; и, сложете някакви други критерии... като:
- забранява се да се спори с американски съфорумец;
- американецът е прав по дефолт; а всякакви други различни гледни точки не се толерират...

... и так дале; все в тоя дух!


Като ги има нещата написани черно на бяло - и аз ще гледам да се съобразявам! Щото... двойните стандарти в момента наистина яко ме дразнят! Като; не виждам нищо лошо в това, да ги споделя всичките тези неща публично... вместо да се обяснявам на лични на теб или на Посейдона. А това горе в червеното е поредната ти БЕЗПРИНЦИПНА ЗАПЛАХА ЗА БАН... заради каквато, именно; преди време си трийнах над хиляда мнения.


От друга страна, мислим... тук обсъждаме важни за Бг-то теми. И; ако в един АНАЛИТИЧЕН РАЗДЕЛ гледната точка на другия не се толерира... щото е изразена малко по-провокативно; макар и аргументирано... се връщаме оттатък времето на комунизЪма! Ако искате така да бъде - просто си го кажете! И; наистина ще гледаме да няма повече недоразумения!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Авг 2017, 15:48       Заглавие:  Re: Отговор...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
ubboto написа:
Но; никога не съм обиждал американската нация! Както направи Борислав, примерно; казвайки... че; "като че ли сме били пиянска нация". Извинение от негова страна още няма; реакция от теб също... нищо; че иде реч за БРУТАЛЕН СПАМ в темата за Сирия! Вместо това; ти ми казваш, че "хич ме нямало като анализатор"... аз споделям, че мисля същото за вас... и; за да си пак ТИ най-отгоре; понеже явно ти свършиха аргументите - щрак ключа на темата!
Геле, цялото това мнение обяснява колко грешно ги виждаш нещата и, че просто търсиш трибуна за самовлюбените си анализи. Обясних достатъчно ясно в самата тема за Сирия защо я заключвам: защото предизвикваш хората да ти говорят по начин по който ще ти развърже ръцете да плещиш глупости. Нито линковете ти съдържат в болшинството си меродавна информация, нито "анализите" ти са базирани на такава.
Ти не си говорител на българският народ, че да се обиждаш вместо него, вместо да разсъждаваш какъв е бил Борислав, можеше просто да му кажеш, че не си съгласен с мнението му. Моята реакция я нямаше просто защото аз не вися по цял ден във форума, нито Посейдон, ако вие, участниците нямате акъл да се държите прилично един към друг и да не се предизвиквате, дори и да ви се сложи по един дежурен модератор на всеки дето пише, пак няма да има нормални отношения и обмен на мнения...
След последният ми отговор до тебе вчера отключих темата защото мислех, че си се поуспокоил, какво е ставало след това не знам, Посейдон е заключил днес две теми, вкл. и Сирия. Не очаквай от мене някакво толериране когато предизвикваш мнения които ти дават възможност да плюеш по съфорумници, било американци, било който и да е. Простотиите, че някой трябвало да е отгоре и че темата е заключена след като са ми свършили аргументите са си просто простотии, след като не съм си изтрил мненията както ти направи последният път, а седят там, значи аргументите ми са оставени на показ, не виждам как можеш да кажеш горното, всеки който чете може да се убеди в това.
На мене лично ми е през оная работа ако някой обижда американската нация, как реагирам към обиди към българската нация се вижда от други теми. Аз се обаждам само когато хора които не знаят какво приказват си позволяват да разсъждават за други, без да са погледнали в собствените си чинии... Ако не съм реагирал на Борислав преди е защото ако погледнеш фактите той е напълно прав - ревете, че един или друг политик е боклук и продължавате да ги избирате но за това са ви виновни всички други само не и вие, щото вие сте най-интелигентната нация в европа, за това държавата е на дереджето на което е - ограбена от собствените и политици, дето вие сте ги избрали, и продадена пак от тях на който е дошъл с повече пари. Е за това ли се обиждаш ? Кое от казаното не е верно, че му подскачаш толкова на Борислав ? Казал бил, че нацията е пиянска, в отговор на постоянните дрънканици, че онея отатъка били промити и им бръмчали пчелички ? Да, ама онея отатъка се пробват да променят нещо, не да дават акъл на други как да го правят и ако имат някакъв успех, не виждам защо трябва да подскачаш когато някой ти предложи решение на ваще си проблеми. Щото те наистина са си ваши проблеми, и щото наистина никой от вас не ги решава, но такива като тебе сипете акъл и анализи по форумите и се обиждате всеки път когато някой употреби формата "Вие".
Борислав не ти е виновен, ти ги приказваш същите, ето от заключената тема:
ubboto написа:
Една голяма част от българите са същите... чалгата; ракията... някоя дребна далавера; особено ако може да преебат шефа; и в техните си очи те да са по-големите тарикати - и; са щастливи!
Ако това което ти самият казваш отговаря на истината, какво се оглеждаш в Борислав, че и ровиш още с нови теми.
ВЪв форума вървят достатъчно теми в които повтаряш едно и също нещо, непрекъснато. Ако никой не ти обръща внимание или ако предимно "американците" се обаждат то е или защото ти комуникираш с тях, или защото друг не го интересуват въпросите ти, не са ти виновни н ито модератори, нито американци, научи се да общуваш с хората без да им обясняваш колко са загубени, заблудени или промити и никой няма да ти заключва теми.
Ето и още храна за размисъл:
ubboto написа:
И; наистина ще гледаме да няма повече недоразумения!
Кои точно сте "Вие" Геле, ти и кой друг от всичките храбри нашенци, които не смеят да се обадят или подкрепят и на които се виждаш в ролята на говорител ?

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 36 госта



 
Иди на:  
cron

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer