logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 18 Апр 2024, 22:33




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Авг 2017, 21:48       Заглавие:  Re: Експерти: Европа трябва да се готви за война
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
Kronos написа:
Обаче ако циганите можеха да имат държава, досега да са им направили.
Ха... държава! Това са паразити; които могат да вегетират само на чужд гръб. "Циганин българин не храни" - чувал си я тази приказка, вярвам. Докато аз и ти плащаме на 16 годишните ромки с по три чавета по 1,500 лв месечно РЕКЕТ... под формата на най-различни социални помощи; само и само да има някакъв привиден обществен мир! Щото; никой няма в наши дни топки... като ген. Чочоолу да влезе с танковете там, където тази сган понечи да надигне глава!

На, чети:
https://dariknews.bg/novini/bylgariia/d ... ti-1391792

А после облите ще ми разиграват драматургии... как, видиш ли; много искали и на нас да дадат пари - но, нямало! Многодетна 16 годишна ромка да си в тази скапана държава, ебаси! А иначе умни мъже като проф. Константинов... се цанят за жълти стотинки; да търкат имиджа на облите - у нас тероризъм нямало, щото облите били много адекватни! Утре някой сигурно ще се изцепи... че астероид е заобиколил планетата Земя; пак заради адекватността на облите. Иначе; брато повече от мен си има приказка с един пеншън-антитерорист... над 12К месечно суха пара рути, завалийката! Пък дори и налъм, явно знае къде и как да се сложи; коя пишка в кой момент да лапне.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Авг 2017, 22:03       Заглавие:  Re: Експерти: Европа трябва да се готви за война
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Дек 2011, 12:37
Мнения: 794
ubboto написа:
Kronos написа:
Обаче ако циганите можеха да имат държава, досега да са им направили.
Ха... държава! Това са паразити; които могат да вегетират само на чужд гръб. "Циганин българин не храни" - чувал си я тази приказка, вярвам. Докато аз и ти плащаме на 16 годишните ромки с по три чавета по 1,500 лв месечно РЕКЕТ... под формата на най-различни социални помощи; само и само да има някакъв привиден обществен мир! Щото; никой няма в наши дни топки... като ген. Чочоолу да влезе с танковете там, където тази сган понечи да надигне глава!

На, чети:
https://dariknews.bg/novini/bylgariia/d ... ti-1391792

А после облите ще ми разиграват драматургии... как, видиш ли; много искали и на нас да дадат пари - но, нямало! Многодетна 16 годишна ромка да си в тази скапана държава, ебаси! А иначе умни мъже като проф. Константинов... се цанят за жълти стотинки; да търкат имиджа на облите - у нас тероризъм нямало, щото облите били много адекватни! Утре някой сигурно ще се изцепи... че астероид е заобиколил планетата Земя; пак заради адекватността на облите. Иначе; брато повече от мен си има приказка с един пеншън-антитерорист... над 12К месечно суха пара рути! Пък дори и налъм... явно знае къде и как да се сложи; коя пишка в кой момент да лапне.

Както се пееше в една песен на Хиподил: "Ние това, много добре го знаеме". Само, че гербарастите са просто един изпълнители на Бенелюкските педерунгели, начело с оня пияница Юнкерк.
За пореден път ще кажа, че сме под еврогейско робство, а нашите господари смятат всички източно европейци за по-нисши от негри и араби. Жалко, но факт - има зловеща дискриминация спрямо бившите соц държави и всячески се налагат абсурдни условия и правила, от диктаторското налагане затварянето на 3 и 4-ти блок на "Козлодуй", до циганизацията!

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Авг 2017, 23:43       Заглавие:  Re: Експерти: Европа трябва да се готви за война
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
изпуснах те малко в летните ваканции и ето резултата ... пак си потънал в некои заблуди...
пари има, но не са в облите... ето възможностите само на един провинциален общински съветник от БСП...
https://www.blitz.bg/goreshtite-novini/ ... 37397.html
бззз...поръчков Ролс Гоуст "Стелките на пода на возилото са от кожата на млада българска овца"...а тапицерията е от вуната на същата стригана овца :DD

ubboto написа:
А после облите ще ми разиграват драматургии... как, видиш ли; много искали и на нас да дадат пари - но, нямало! Многодетна 16 годишна ромка да си в тази скапана държава, ебаси! А иначе умни мъже като проф. Константинов... се цанят за жълти стотинки; да търкат имиджа на облите - у нас тероризъм нямало, щото облите били много адекватни!


абе нейсе...тоя цитат е за тази тема:

Poseidon написа:
вижте на това трябва да се гледа като на катастрофите...прекалееено внимание се отделя...верно десетки загинали...може да съм аз или мои близки...
мангалите ше си гилат така...толко им е акъла...и кво? ВОЙНА...УЖАС ...тинтири минтири...колко Карлос чакала или Червените бригади успяха...толко и тия...
чат пат ще им избиват чивиите и така...

но у нас годишно ЗАГИВАТ 1000 човека в катастрофи...И?
леле ужас ше се вайкаме колко е лошо...ми да неизбежно е...

и вижте колко е интересна мангалската "военно асиметрична" логика те удрят ТОЧНО там където ги приемат и разбират и им плащат социла...само за да лежат и да ебат циганката...Енгланд Франция Испания...

У нас на Балканите няма как да направят голям атентат.../е може некой да опита...пак казвам като катастрофите е../ но тука ше им се объркат сметките...
балканците сърби българи и власите частично са ебаси племето...дай им да мразят...ше се почнат погроми ... и ефекта няма да е така силен...

само си представете в мангалските щабове как гледат бел франзузин на който са му смачкали жената с камион...как вее кърпичка ...плаче и нарежда, че с любов ше победи...
това братя на Балканите няма да го видиме...за зло или добро диво племе сме...но ни налагат европска цивилизация...така с тия темпове две поколения ... още и...хм...не знам...ще се женим за приятелите си...е квo.. :roll:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 00:02       Заглавие:  Re: Експерти: Европа трябва да се готви за война
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
Poseidon написа:
пари има, но не са в облите...
E; хайде стига глупости сега! Гаче се не знае кой на кого каза: "Който ще ми иска пари - да си идва с оставката!" Иначе; за атентатите е така. Да се гръмне някоя кадъна в метрото най-много... и да погинат 30-40 души. Дюшеш ще дойде нещо подобно за пиара на ГРОБ... щото по този начин ще се идентифицираме с мъките на Западна Европа. Как беше прозрението обло... "с нашите бомби в Сирия". Проблем щеше да има; ако бяхме отсвирили Макейн... и бяхме почнали да строим "Южен поток" през главата на американците. Тогава щяхме да станем обект на организиран държавен тероризъм... какъвто тресе Сирия вече шеста година. Бунтове в смесените райони; активиране на черни клетки и пр... но; това може да дойде само по линия на НАТО; ако не слушкаме, разбира се. Иначе; за да няма и у нас атентати като в Западна Европа... не трябва да пускаме и да разселваме мангали! За което... облия; за разлика от Орбан, примерно.... безропотно се съгласи. Луд късмет просто за нас... че американци и англичани тръгнаха да рият в задния двор на Ердо чрез Западен Кюрдистан; а Меркел даде задна! Та... не ни се налага на този етап да приемаме и разселваме толкоз много мангал; каквито бяха първоначалните разчети. Сега отивам да си пекна един СУДЖУК... и да пия една бира!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 01:13       Заглавие:  Re: Експерти: Европа трябва да се готви за война
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
ubboto написа:
Луд късмет просто за нас... че американци и англичани тръгнаха да рият в задния двор на Ердо чрез Западен Кюрдистан; а Меркел даде задна!
Те американците ще имат сценарии за всичко и ти си въобразяваш, че било късмет ващо, я не се излагай, кой работи на късмет, всичко е мислено за години напред, и от американци и от Путин а ти се оглеждаш още в Макейн, баси разсмиваш ме някой път... :punch:

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 02:24       Заглавие:  Re: Експерти: Европа трябва да се готви за война
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Нема да се плашите ей. :DD Всички ще пукнем скоро. Живота е един миг и отлита неусетно. Носете си новите дрехи. Печете си наденица, риба, пийте си бирата. Събирайте се с приятели.

Гледам ги циганите, като минавам през Факултето с колата. Дрипави, но безгрижни. Леко им е на душата. Като диви животни първични и волни. Свободни от амбицията и оковите на цивилизацията.

Ние мислим, че циганЕте... са пропаднали. Но те са по-близо до природата. Тяхната виталност се дължи на простотата им. Нима ума на човека не е сътворил повече разруха и смърт отколкото хармония и живот? Термоядрени бомби, които могат да ни заличат напълно. Опасни вируси и химикали. Докато същият този човешки разум не може да създаде дори една жива клетка.

Не се плашете от дивото! Цивилизацията изгражда гробници в които живота изтлява, като цвете лишено от светлина. Оставя само мъртви камъни след себе си. Паметници на човешката суета и алчност. Напомнящи колко сме преходни.

Ако няма какво да ядем и пием ще се бием. :armed:
Засега сме добре. :)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 06:08       Заглавие:  Re: Експерти: Европа трябва да се готви за война
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2676
Аз пък имам една мечта един на всеки 100 циганина да седне, да измисли някакъв продукт :DD , да организира производството му и да го пласира и да стане милионер PDT_Armataz_01_30 и да хване останалите 99 да бачкат по 12 :armed: часа нито ги искам на сапун нито на марс просто да бачкат по 12 часа като другите.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 06:39       Заглавие:  Re: Експерти: Европа трябва да се готви за война
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 06 Ное 2006, 10:15
Мнения: 399
Ми докторите вместо да ми реват за пари и че ги бият кат даули, да вземат да свършат малко работа - идва 12-13 годишна да ражда - ми клъцни и тръбите случайно бре !!!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 11:08       Заглавие:  Re: Експерти: Европа трябва да се готви за война
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
.38 Super написа:
ubboto написа:
Луд късмет просто за нас... че американци и англичани тръгнаха да рият в задния двор на Ердо чрез Западен Кюрдистан; а Меркел даде задна!
Те американците ще имат сценарии за всичко и ти си въобразяваш, че било късмет ващо, я не се излагай, кой работи на късмет , всичко е мислено за години напред, и от американци и от Путин а ти се оглеждаш още в Макейн, баси разсмиваш ме някой път... :punch:
Не, не си ме разбрал правилно явно. Ние сме тези, дето не работим... а се носим по течението! Иначе; гаранция, че идеята на американците за Западен Кюрдистан не е от вчера. Меркел да има засега различна позиция от тях - също си е нейн бизнес... посредством който тя си гони нейната си далавера. А работата на нашто обло се свежда на това да е пощенски гълъб... да фърчи периодично; и да носи хабер на булята в Берлин от Босфора. Да арестуваме и предадем на Ердоган някой друг гюленист; в разрез с международноправните норми... и дотук се изчерпват полезните ни ходове във външнополитически план. Мисълта ми е, че причината до голяма степен да ни олаби засега бежанският натиск... се дължи изцяло на независещи от нас ФОРСМАЖОРНИ ОБСТОЯТЕЛСТВА; а не на "адекватността" на облите! Точно обратното... миналата година бяха приети законови промени, чрез които да се улесни легализирането на статута на тази сган; успяла да достигне до нашата територия.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 11:20       Заглавие:  Re: Експерти: Европа трябва да се готви за война
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
dobri написа:
Ми докторите вместо да ми реват за пари и че ги бият кат даули, да вземат да свършат малко работа - идва 12-13 годишна да ражда - ми клъцни и тръбите случайно бре !!!
Много ми е интересно; ако етническа българка роди три деца на 16 години... дали облите и на нея ще плащат по 1,500 лв. месечно?!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 11:35       Заглавие:  Re: Експерти: Европа трябва да се готви за война
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
b5202s написа:
Аз пък имам една мечта един на всеки 100 циганина да седне, да измисли някакъв продукт :DD , да организира производството му и да го пласира и да стане милионер PDT_Armataz_01_30
Ако дойдеш някой път на село... по път ще ти покажа къща за милиони; построена с пари от джебчийство по Западна Европа. То сигурно стотици други такива цигански къщи има... но ония там са си от махалата; всички им знаят "бизнеса"... и никой не ги бара! Докато я ти си отвори някоя малка фирма... и данъчно нещо дори дребно да не ти е изрядно - ще те разцепят! За детската градина съм го споменавал и преди... с предимство са тези деца, на които родителите им нямат за майчин българския език; това ти го казват в прав текст. Мангала що не ще да работи за 550 лв. в завода на дългия... та разочарова чуждестранните инвеститори, хм?! Единственото хубаво тук е... че мангала ще се вдигне срещу бежанците; щото ще се наложи с тях да дели далаверата... от РЕКЕТА; който ние чинно ежемесечно си плащаме... за да се поддържа изкуствено общественият и социален мир.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 13:20       Заглавие:  Re: Експерти: Европа трябва да се готви за война
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ubboto написа:
Poseidon написа:
Баш клетка си е от 10-на души...
Да; клетка си е... но относително самосиндикална! В резултат на действията на подобна... да се взириви някой в метрото; и да погинат 30-40 души най-много. Докато утре в смесените райони ако се активизират черните клетки по линия на държавния /американски/ тероризъм... каквато е ситуацията понастоящем в Филипините - свят ще ни се извие! То е ясно, че срещу нито едно от двете не можем нещо съществено да направим... но поне при първите зулумите няма да са фатални за държавата.

ubboto написа:
Проблем щеше да има; ако бяхме отсвирили Макейн... и бяхме почнали да строим "Южен поток" през главата на американците. Тогава щяхме да станем обект на организиран държавен тероризъм... какъвто тресе Сирия вече шеста година. Бунтове в смесените райони; активиране на черни клетки и пр... но; това може да дойде само по линия на НАТО; ако не слушкаме, разбира се.


...размятаме по темите нещата а това е за тука:

Значи виж сега...това е така...само 38ия мое да го оспори...за спорта, но е така...
да, приятели сме и съюзници ама ако не правиме правилните неща /в техен интерес/ имат лостове да ни натиснат и то яко...
точно като Сърбия...ще ни разцепят на 3 поне...
та да кажа две неща:
1. не разбирам защо го коментираме изобщо...се едно да коментираме обективни реалности...все едно да коментирам, че съм плешив и е по-добре да не съм плешив...или че е по-добре да си млад и богат отколко беден и стар...ех дееба
безсмислено е
2. кой сега е номер 1? "Гордите" сърби дето от много акъл и независимост се докараха до една околия територия ...или НИЕ?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 13:31       Заглавие:  Re: Експерти: Европа трябва да се готви за война
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
Poseidon написа:
1. не разбирам защо го коментираме изобщо...
Ми щото нито медии... нито експерти си казват нещата в прав текст. Поне да си траят, вместо да пишат и тиражират пълни глупости!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 13:42       Заглавие:  Re: Експерти: Европа трябва да се готви за война
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
Poseidon написа:
2. кой сега е номер 1? "Гордите" сърби дето от много акъл и независимост се докараха до една околия територия ...или НИЕ?
Ха, виж... това вече е един наистина интересен въпрос. За разлика от сърбите обаче, на нас и "гордост" вече не ни остана. Иначе; от приказка на маса с приятели сърби; и при тях всичко е окрадено! Казват... парите са в комунистите, мафията и фолк изпълнителите.


Над 300К души са се стекли вчера в Дамаск... за първи път от шест години насам... за някаква международна изложба там:

Изображение

Та; ако патриотизмът и родолюбието ти е на ниво... не е толкоз фатално да се опънеш на американците, мислим. Въпреки че Сирия е попиляха - близо 500К жертви за шест години! И... като гледам снимките от Дамакс от вчера и днес... има неща, които наистина още не успявам да разбера.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 13:43       Заглавие:  Re: Експерти: Европа трябва да се готви за война
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Не е така...освен нас в този раздел ... Аспекто...воглаве с доцента Валката Вацев професоро Иво Христов /дето смени пуловерчетата с поръчкови костюми откато смени амплоато/ та и тези казват нещата в прав текст...
и тема съм им посветил, а ти им се подиграваш...

казват нещата в прав текст да повторя...нещо за което претендираш и ти...

а къде е истината...е това вече е съвсем друга работа...но търсиме я...

п.п. прф Иво Xристов знае много от обща култура...но в специфични области, като военната има много комични коментари...ше ги пусна... ясно че е русофил...и аз симпатизирам на руснаците, но той се излага яко...
ракетите подводниците митове легенди...тинтири минтири на ниво средношколец...не е в час ...

И прф Христов прорукува края на света и на Европа и мангалите и американците чик чирик пенкилер сичко знае...и той ще е като Кисинджър ...дълго живя за да види сам как ама нито една негова прогноза не се сбъдва...
п.п. това доц Валката Вацев го каза за Кисинджър...и е верно май...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer