logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 20:09




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 20:20       Заглавие:  Re: Аз ли да съм 1ви за Испания???
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5259
Местоположение: София
Ivo III написа:
https://www.blitz.bg/svyat/dokde-se-dokarakha-oshche-ne-e-izskhnala-krvta-na-zhertvite-na-dzhikhadistite-a-politsiyata-v-barselona-razgoni-demonstratsiya-protiv-islyamizatsiyata-na-evropa-video_news537459.html

И за да е пълна картината:
https://www.blitz.bg/svyat/myusyulmani- ... 37656.html
И това след продължила 7 века реконкиста!

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 21:49       Заглавие:  Re: Аз ли да съм 1ви за Испания???
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2007, 08:35
Мнения: 3286
Poseidon написа:
Е в Хасково постреляха с рпг полицаите, Цоньо...верно 20 30 ракети за един бродяга похарчиха, но резултата си е 1/0 за ченгетата...а това е важното...
бронирана машина мое да отвлекат... с камион също е екстра...

вижте на това трябва да се гледа като на катастрофите...прекалееено внимание се отделя...верно десетки загинали...може да съм аз или мои близки...
мангалите ше си гилат така...толко им е акъла...и кво? ВОЙНА...УЖАС ...тинтири минтири...колко Карлос чакала или Червените бригади успяха...толко и тия...
чат пат ще им избиват чивиите и така...

иначе специално темата е за стрелците по голия бараба през мантинелата...верно е... плахо се стреля...това требе да го удавят в огън...са...аз разбирам, че Тоджито намеква за квалификацията им...но дори да не са толкова подготвени ...ми ок, но трябваше да стрелят по-плътно дори да не уцелват...а това вяло бум бум неколко пъти...тоя става пак тръгва...хм..

но е опасно в Хага после да не ги съдят...нас ни осъдиха именно щото терориста Чакъра у Хасково открил стрелба срещу полицаи с калаш представете си...го запалиха с гранатомети...
та затова може би не се и не се раздават толкова...

Да отбележа. Изстрелял ли са 12 бр. изстрели за РПГ 7, а най големият им гаф е че са взели изстрели, но забравили кюнците та са искали на заем от една структура на МВР ...

_________________
Цоньо Цонев
„Si vis pacem, para bellum“

http://www.youtube.com/watch?v=nSpfTS7XgQE;
http://www.youtube.com/watch?v=SowDFRecR5g;
http://www.youtube.com/user/SLR95LHMB#p/f/2/1sd4XTqK9vM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 22:00       Заглавие:  Re: Аз ли да съм 1ви за Испания???
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
леле мале ожас! тва ако го беше написал друг ше го трием като яко обидна обида ... :roll: ама ок нека стои за обица...
е не се ли е сетил Баце да върне една бърза кола да земе кюнците, а да искат назаем - забравихме ги...потрес...хм...ама до време е ...оня па ги стреля с калаша мани мани...

се ни е такава работата мама му дееба...но квото и да е нешата са приключили успешно...

после па ни отресоха със съдебен иск...тоя случай е нещо изключително интересно за мен...дори с тази комична нотка с пусковоте тръби НО , но е точно обратното на случая в Лясковец...като резултат..

tconiotconev написа:
Да отбележа. Изстрелялли са 12 бр. изстрели за РПГ 7, а най големият им гаф е че са взели изстрели, но забравили кюнците та са искали на заем от една структура на МВР ...


Цоньо...са за разтуха...издай малко секретно инфо, мен....
може ли ракета РПГ7 да се изстреля от нещатна траба...да речем от кенефните пласмасови фи 110 понеже ги има насекъде...малко да се уплътни с парцали и да се палне фитила с батерия на телефон нещо... :roll:

от зор заман ако пак се забравят щатните траби възможно ли е така да се насочи и запусне ? :DD


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 22:18       Заглавие:  Re: Аз ли да съм 1ви за Испания???
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Poseidon написа:
е не се ли е сетил Баце да върне една бърза кола да земе кюнците, а да искат назаем -
Кучееее... :DD ; точно така са направили! :wink: Само дето не е "върнал".., а просто е изпратил от Сф. друга.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 22:20       Заглавие:  Re: Аз ли да съм 1ви за Испания???
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Poseidon написа:
може ли ракета РПГ7 да се изстреля от нещатна траба...да речем от кенефните пласмасови фи 110 понеже ги има насекъде...малко да се уплътни с парцали и да се палне фитила с батерия на телефон нещо...
Ще питам сирийците... но нещо подобно и на видео досега не съм виждал.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 23:00       Заглавие:  Re: Аз ли да съм 1ви за Испания???
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
E стига бре...само разваляш купона :DD по-яко е да е върнал същата кола...и там ченгетата да премалеят от чакане...

А и така Баце им е дал време да натиснат терориста с психоатака от мегафона на местен диалект:

- Чакър, предай се шти ибем мамата иначе! забраихми кюнците ама довечера идват и шти запалим газъ...

п.п. пуск от пласмасова траба за канал ще убие стрелеца най-вероятно...мани не подкокоросвай сирийците да не се похарчи някой...
но не съм стрелял с РПГ...Цоньо е спец в областта ако прецени ще каже


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Авг 2017, 06:31       Заглавие:  Re: Аз ли да съм 1ви за Испания???
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2017, 15:45
Мнения: 22
Да кажем, че някък успееш да направиш спусък за ПВЦ тръба :) Като го думнеш до главата си ще стане истинското мазало. Нещо като колан бомба за глава:)

_________________
Георги Кичуков, СК "Левски любители"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer