logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 23:54




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Сеп 2017, 19:39       Заглавие:  Николай Неклеевич обезвредил ножаря в метрото с голи ръце
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Новината с героя Николай Неклеевич излъчена единствено по БТВ...

https://btvnovinite.bg/article/kriminal ... nnite.html

Изображение

Цитат:
Николай повалил чужденеца след като забелязва, че е извадил нож и се насочва към пътуващ във влака младеж. „Вече издивях, скочих, направих му подсечка, ударих го силно в гърба и той се просна здраво по корем, после му стъпих на гърба и във влаковете има връзка с машиниста и го помолих да извикат полицията.

Ножът беше паднал близо до мароканеца, аз му го изритах с крак от ръката другите пътници гледаха и не разбираха какво става”, разказва той
.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Сеп 2017, 19:51       Заглавие:  Re: Николай Неклеевич обезвредил ножаря в метрото с голи ръц
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Можете да видите интервюто с Неклеевич на 19тата минута от видеото в линка

https://btvnovinite.bg/video/videos/emi ... -2017.html

Ето какво е мнението на Геле, човек с който се познаваме и мариза и влизането в остри ситуации не му е чуждо...е ок като по-млад де...
понеже знае какво може да направи човек с нож не би се намесил...
знанието пречи често...явно героя Никлеевич не е знаел колко може да е опасен черньо с камата...и го е изребрил в гърба и те така...

така е станало в Ню Йорк - трима нарязани и осакатени.
https://nova.bg/news/view/2014/08/16/83 ... %80%D0%BE/

в Тайван пак в метрото ножар - три трупа.
https://www.novini.bg/news/202976-%D0%B ... D0%BD.html

У нас ножаря пребит от бой...е заеби...Евала Николай! наистина сме уникати...колкото противни лумпени има като оня общинаря с глока...толкова и сърцати мъжаги като Неклеевич...за около секунда след като черния нашественик извадил ножа ... се е търкалял на земята .. и не е пребит до осакатяване каквото щеще да се случи почти навсякъде в света /няколко шута в областа около ушите са задължителни за такъв бродяга и понякога лекуват всички болести :roll: / не...просто са го предали на полицията...

ubboto написа:
Poseidon написа:
...та у нас може да се отразява с пищов атентат с дълго и с голи ръце да се обезврежда черен ножар... /Геле това за спортягите дето тренирате.../
Аз не съм спортяга; вече рядко и тренирам... с нож са ме рязали; и ако не е за мен или някой много близък - никогаш повече няма да вляза в обсега на острието! Пищов в реала изключително рядко нося; но дори и в случая да нося - пак няма да извадя и да стрелям предвид филма, който ме чака след това с едни строги държавни обвинителни органи без чувство за хумор. Освен ако пак не става въпрос за мен или някой много мой близък, сори! А как се отразяват атентати и обезвреждат с голи ръце черни ножари - можеш да ходиш да омайваш някои надъхани и превъзбудени младоци. Мен не ме търси.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Сеп 2017, 20:20       Заглавие:  Re: Николай Никлеевич обезвредил ножаря в метрото с голи ръц
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Poseidon написа:
Ето какво е мнението на Геле...
Стрелял съм навремето доволно по кръчмите /допреди 2007-ма в Сф., всяка божа събота в продължение на около две години... явно по провинцията това си продължава сред местните велможи, над които има опънат политически чадър/; стрелял съм и на улицата, неведнъж и то... размина ми се тогава. Сега искам единствено да си карам мерцедеса на спокойствие... и нямам абсолютно никакво желание и намерение тепърва да се набивам в едни страшни филми, това е.

Иначе този Никлеевич е героят на деня! А медиите да потулват подвига му заради това, че ножарят е мангал! Ако аз извадя нож на някого в метрото, примерно - хайде да се обзаложим коя ще е водещата новина на всички медии за деня! Затова ми стана толкоз драго на сърцето, когато пребиха на магистралата ония журналисти от Нова ТВ. А липсата на широка обществена подкрепа към подвига и саможертвата на Никлеевич говори единствено за това, че напълно си заслужаваме от утре да почнат и нас да ни колят мангалите на улицата.

А да извадиш нож и да ТРЪГНЕШ С НЕГО КЪМ НЯКОГО - това съвсем спокойно може да се класифицира като опит за убийство! Вместо това, мангалът вече е освободен и върнат на миграционните - за какво въобще говорим?! И за чий да се набиваш между шамарите и да се правиш на герой?! За кого?! За едни групови идиоти /напълно прав е тук Борислав/?! Аре няма нужда.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Сеп 2017, 20:36       Заглавие:  Re: Николай Неклеевич обезвредил ножаря в метрото с голи ръц
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Добре де всеки...почти всеки е правил пакости на младини...ясно е...но да си даваш пищова на всеки в компанията да стреля е нещо свръх обаче!!!
Аз съм убеден че тия в онова село не знаят кой точно е застрелял кръчмаря...това е скотско битие и малоумно пиянство...заеби ги...

Тука говорим за друго, но от онази тема е отклонението...

Виж сега... НЕКЛЕЕВИЧ и хора като него не мислят или още по-малко да искат да са герои! Не!
Този е такъв човек не го ли гледа? Обидно е ако не си го ... в линка е ...казва - причерня ми и му скочих...

нема тука нож ли има пищов ли /с пищов пак щеше да е същото/ не мисли колко е опасен ножа...не мисли за децата си за жена си за някои от противните си сънародници...за политиците ...за гладните съдии...не бе Геле...този човек и такива са гръбнака в едно общество...
това е вродено...може да се възпитава , но принципно е вродено...

А това общество както забелязваш и не разбира какво е направил..."сбили се там в метрото"...но ако черньо беше резнал момчето...и още неколцина щеше да пълнят сайтове и емисии с репортажи и лайна...да дигат рейтинго...
нейсе...демокраси е
поне тия от БТВ измиха с този 30 сек репортаж част от некои свои други срамотии

Само благодарение на духа на такива единици БЪЛГАРИ ни има да знаеш!!! ...останалото е скраб и е нормално това де насекъде е така...

Още нещо...което е в повече което не прави впечатление...освен смел герой този Николай не е отмъстителен...не е мръсник...

аз не бих се удържал да не го подкарам с шутове в главата този циганин...точно както лежи на земята...е тука е и разликата със този смел и благороден мъжага като Николай !


ubboto написа:
А да извадиш нож и да ТРЪГНЕШ С НЕГО КЪМ НЯКОГО - това съвсем спокойно може да се класифицира като опит за убийство! Вместо това, мангалът вече е освободен и върнат на миграционните - за какво въобще говорим?! И за чий да се набиваш между шамарите и да се правиш на герой?! За кого?! За едни групови идиоти /напълно прав е тук Борислав/?! Аре няма нужда.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Сеп 2017, 22:36       Заглавие:  Re: Николай Неклеевич обезвредил ножаря в метрото с голи ръц
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Poseidon написа:
Само благодарение на духа на такива единици БЪЛГАРИ ни има да знаеш!!!
Кел файда, Посейдони, при условие че тази държава отдавна не е наша, а облите продължават стриктно да следват спусканите им отвън политики по досъсипването й. А сега малко въпроси по темата, които журналята удобно пропуснаха:


1. Ко му уя търси на пъпа на София мароканец?! Бежанец?! Откъде?! В Мароко нито се води гражданска война, нито ние сме гранична нему държава, за да приемаме оттам бежанци. Е?!

2. Ако все пак мароканецът не пребивава у нас нелегално, съгласно Закона за убежището и бежанците, чужденците със статут на бежанец, както и тези с хуманитарен статут, имат правата /с някои изключения/ и ЗАДЪЛЖЕНИЯТА на българските граждани, едно от което е СПАЗВАНЕ НА ЗАКОНА. А тръгването с нож към някого с презумпцията лицето да бъде наранено; и всичко това да се случва в метрото - може да се тълкува дори като акт на тероризъм! Но вместо това, мароканецът вече е на свобода. Е?!

3. В знак на съпричастност със западноевропейците, трябва да позволим и нас ли да почнат да ни колят и кормят на улицата?! А за българските медии просто нямам думи! Репортажът беше само по битивито, след новината за лайната по Черно море и то. Е?!

4. Обществената реакция?! Няма я! Е?! Като въобще няма да се учудя БХК да са завели вече и дело срещу Неклеевич - които, спред американския ни посланик, защитавали правата и свободите на всички български граждани.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Сеп 2017, 08:07       Заглавие:  Re: Николай Неклеевич обезвредил ножаря в метрото с голи ръц
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2007, 08:35
Мнения: 3286
ubboto написа:
Poseidon написа:
Само благодарение на духа на такива единици БЪЛГАРИ ни има да знаеш!!!
Кел файда, Посейдони, при условие че тази държава отдавна не е наша, а облите продължават стриктно да следват спусканите им отвън политики по досъсипването й. А сега малко въпроси по темата, които журналята удобно пропуснаха:


1. Ко му уя търси на пъпа на София мароканец?! Бежанец?! Откъде?! В Мароко нито се води гражданска война, нито ние сме гранична нему държава, за да приемаме оттам бежанци. Е?!

2. Ако все пак мароканецът не пребивава у нас нелегално, съгласно Закона за убежището и бежанците, чужденците със статут на бежанец, както и тези с хуманитарен статут, имат правата /с някои изключения/ и ЗАДЪЛЖЕНИЯТА на българските граждани, едно от което е СПАЗВАНЕ НА ЗАКОНА. А тръгването с нож към някого с презумпцията лицето да бъде наранено; и всичко това да се случва в метрото - може да се тълкува дори като акт на тероризъм! Но вместо това, мароканецът вече е на свобода. Е?!

3. В знак на съпричастност със западноевропейците, трябва да позволим и нас ли да почнат да ни колят и кормят на улицата?! А за българските медии просто нямам думи! Репортажът беше само по битивито, след новината за лайната по Черно море и то. Е?!

4. Обществената реакция?! Няма я! Е?! Като въобще няма да се учудя БХК да са завели вече и дело срещу Неклеевич - които, спред американския ни посланик, защитавали правата и свободите на всички български граждани.

Хора абе вие не разбрахте ли, че това не е терористичен акт, а нашия човек ще яде дървото защото е посегнал на висша раса - мугамба или тарамбука и не е допуснал да си клъцне някой неверник или гоя.
Мюсюлманите са толкова хрисими и кротки, но да не забравяме фразата на Ориана Фалачи:
- "Не всички мюсюлмани са терористи, но всички терористи са мюсюлмани".

_________________
Цоньо Цонев
„Si vis pacem, para bellum“

http://www.youtube.com/watch?v=nSpfTS7XgQE;
http://www.youtube.com/watch?v=SowDFRecR5g;
http://www.youtube.com/user/SLR95LHMB#p/f/2/1sd4XTqK9vM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer