logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 16 Апр 2024, 10:39




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Сеп 2017, 20:09       Заглавие:  На внимание на модераторите
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4659
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
От известно време съм наричн в този форум "Агент на Държавна Сигурност", без никаква база за подобно твърдение. Намирам това, като колосална лична обида, предизвикана от различия в мненията изказани тук.

Настоявам модераторите да вземат отношение. Нямам нищо против хумор и подигравки, но това надминава всякаква граница.

Ако това е отминато - арсенала е безкраен.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Сеп 2017, 20:27       Заглавие:  Re: На внимание на модераторите
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
Аз пък бях лъжец, ако си спомняш. Така че keep calm and carry on , все пак тук си само един никнейм - за разлика от мен или Дред примерно, които излизаме публично с лицата и имената си.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Сеп 2017, 20:40       Заглавие:  Re: На внимание на модераторите
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Въпреки, че безкрайно уважавам съдията. Ако докажеш, че не си сътрудничил на ДС преди 1989-та година. Той ти дължи извинение! И съм сигурен, че има благородството да ти се извини. От теб зависи дали искаш да го докажеш.

Съдията имаше притеснения относно съвпадение на IP адреси моят и на един друг член на форума. За да докажа, че имам само една регистрация. Пуснах мое CV без адреса ми и ЕГН.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Сеп 2017, 20:42       Заглавие:  Re: На внимание на модераторите
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Изправяте ме пред огромно изпитание...
И са ше ви кажа какво ше стане...до една седмица Бързилов ше затрие тоя раздел.
И в закрития форум казвах че раздела не се вписва във форума и ето докъде я докарахме...

Сама по себе си тази личностна война Дред-Янк и 38ия-Геле е комична погледната острани...да знаете...

е...води се с удари под кръста...но опитайте да я преодолеете...

На такава атака не се отговаря така Янк...твърдението на Дред е голословно...
ти си агент на ДС! хо хо...
аз ако кажа, че сестра ти е лека жена...тва е...оди доказвай, че не е ...квото и да кажеш аз си знам моето...
Не се отговаря изобщо на такова нещо...вече с аргументации като се спори...е друго...мое и да се поскараме...поучете се от мен и 38ия...ама трябва да е със стил... :tu: как че коментирам личността на 38ия? дори като ме е банвал и през ум не ми е минавало...той също...споровете са идеологическо-философски и така трябва да е...
а...тука левела падна много ... ти си агент ...а ти си педал ше четеме и прочие...докато не затрием всичко както ше стане в Северна Корея..ммм да...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Сеп 2017, 20:55       Заглавие:  Re: На внимание на модераторите
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
Paco написа:
Ако докажеш, че не си сътрудничил на ДС преди 1989-та година. Той ти дължи извинение!
Заформя се един изключително интересен правен казус на който един бивш главен прокурор, сега преподавател по право, който не те допуска до изпит ако не си облечен с костюм - само би завидял. :DD

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Сеп 2017, 20:57       Заглавие:  Re: На внимание на модераторите
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
Poseidon написа:
а...тука левела падна много ... ти си агент ...а ти си педал ше четеме и прочие...докато не затрием всичко както ше стане в Северна Корея..ммм да...
Ами пробвайте се и вие модераторите да се държите малко по-различно от СТАРШИНА НА РОТА в спалното на новобранци!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Сеп 2017, 21:04       Заглавие:  Re: На внимание на модераторите
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Твърдението ти е провокация Геле...не очакваш да се закача на това баш аз... :DD
какви старшини тука бе човек...това е наи-интересния аналитичен раздел в БГ пространството...
просто 38ия те плаши като го зачепкаш по-яко и ти се ловиш, като шаранче...щел да те банне...ха аха е и кво като те банне??? след неколко дена пак влизаш...то е като в ареста...ама и той страда че те банва...мммда...а ти затри писания това онова...вместо да станеш по-мъдър и да го громиш подобаващо...
мани освен на младини и сега на стари години ме задържаха в Свиленградско за една кола...ама кво са освен да съдя Мевере! О да!

то идеята не е лоша...и е в темата...

ако Янк заведе дело срещу Дреда за уронване на престижа...глей майтап как имаме спогодба с тех...как Дреда ше се озове в щатите на държавни разноски...а как е адвокат и знае инглиша пефектно ше се защитава връло добре... :armed:
а победи ли ги...ше се прибере у Русе с една торба доларяги...ех ех...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Сеп 2017, 21:16       Заглавие:  Re: На внимание на модераторите
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5470
ubboto написа:
Аз пък бях лъжец, ако си спомняш.
А аз - какъв ли не (простак, невъзпитан, с миризливи крака, наивен, лъжа и мамя хората), а от тази сутрин и крадец на списания, брошури и сувенири :oops:

И какво правим сега?

Янко е ясен - атаката е най-добрата защита. Не му изнася за ДС - безпочвени ми били твърденията. Щото неговите обосновани, та няма накъде повече :wink:

Посейдоне, ти си на ход :tu:

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Сеп 2017, 21:23       Заглавие:  Re: На внимание на модераторите
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Ок тука ше кажа нещо което не съм казвал и го дължа на Гелето...ама е принципно...и не съм си го изсмукал сам от пръстите...

"Геле като се е обидил или се е почуствал застрашен от 38ия защо не се е обърнал към Бързилов"

разбирайте ме правилно...аналитици сте в аналитичен отдел... :tu:


Paco написа:
Ако докажеш, че не си сътрудничил на ДС преди 1989-та година


п.п.
а това разбиране е аадски порочно...всеки по-млад българин го споделя...дължи се на идеологическа обработка и неразбиране на кое е добро и кое зло.
ДС е зло щото комунистите ...нали...са лоши...

Пако, а и вие млади момчета...ако един български служител е работил в ДС 1во главно по линия на Гърция примерно...добивал е информация следял е гръцки сръбски или турски дипломати това се прави и днес...просто службата има друго име...на такива хора се крепи държавата!!
за какво да се изинява такъв човек бе мама му дееба...за това че се е родил тука може би...
...а полит раздела в ДС някога е било друга работа...

п.п.п. за разяснение споменавам това...няма общо с Янк и психоатаката на Дред :roll:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Сеп 2017, 04:22       Заглавие:  Re: На внимание на модераторите
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8115
Местоположение: USA, FL
ubboto написа:
Аз пък бях лъжец, ако си спомняш.
Повечето неща си ги изтри сам но има писано по въпроса което все още може да се намери,
не е в твоя полза да ровиш из боклука при положение, че никой друг не го интересува вече миналото. Сигурен съм, Дред и Янки ще се оправят и без твоята модерация.
Нито Янки трябва да доказва на някой какъв е бил, нито модераторите трябва да се отчитат на някой тука, след като никой не си мърда задника до сега да спретне някакви правила, явно нещата ще са така и за в бъдеще.
Poseidon написа:
Сама по себе си тази личностна война Дред-Янк и 38ия-Геле е комична погледната острани...да знаете...
За мене, не като модератор а като нормален участник тук е лична обида някой който не ме познава да ми дрънка глупости за розови мъгли и подобни пропагандни клишета, особено когато черпи познанията си по въпроса от парцали като УаПо и разни арабски информационни бунища. Нищо лично наистина, знаеш, че съм напълно откровен защото дефакто повтарям това което съм ти писал другаде - Геле отдавна е в категорията на хора които са ми напълно безразлични, като Витан, държа да го спомена щото са на един акъл, и наистина от моя страна няма никаква война, каква война да има, какво мога аз да деля с Геле от тука ? Форума ? Мнението му за мене, за нещо друго което не познава точно толкова ? Това са смешни работи, форума е хоби, на Геле анализите са "анализи", половината са преразкази на вероятна дезинформация, всеки вярва на каквото иска да вярва, само фактите са важни за мене, тълкуването им от Геле или от някой друг ми е през таковата, аз имам собствена глава и ми е вършила работа доста време но това също не са неща за тука, извинявам се за което.
Разбирам Янки, ясно ми е защо е стартирал темата. Въпреки всичко не мисля, че трябва да я има. Това са неща които двамата с Дред могат да си изчистят на лична и да не се дава възможност на никой да рови из бунището само за да чуе неща които пак няма да му харесат.
Лично мнение е, тука не е общо събрание на притежатели на акции, мене ме интересува да няма лични обиди ( след като никой не е формулирал други правила), дали Геле или Пацо, ти или аз, Дред или Янки, или Филанкишията намират нещо за честно или - не, зависи само от техните си разбирания за това кое е честно, почтенно или - не, а да се съобразява един форум с тея неща - това е комично, не някаква измислена война м-у мен, Геле, Дред или Янки.
Който има проблем да си се оправя само ако може, който няма, няма работа да афишира личните си разбирания ако не може с нищо да промени форума. Когато Дред ми пишеше подобни неща преди години, аз се оправих с него на лична и макар и да имаме различни виждания за някой неща не мисля, че отношенията ни са по-различни от приятелски, сигурен съм, че и Янки като интелигентен човек може да го направи.
Ако имаше правила щеше да е ясно кой - кого е настъпил и кой може да реве или - не. Правила няма. Никой не си мърда задника да спретне 5 изречения и да ги сложи най-отгоре за да се почне от някъде. Геле си изтри постовете за да не се види кой крив и кой - прав. И аз бих се обидил някой да ме нарича шестак или каквото там Дред го е наричал Янки но не бих пускал такива теми,което пак нищо не значи, за това сме различни всичките. В такъв случай все някой ще реве, такъв е живота...

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Сеп 2017, 07:34       Заглавие:  Re: На внимание на модераторите
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
JDredd написа:
...а от тази сутрин и крадец на списания, брошури и сувенири
Е, това е най-гадното поне за мен. Затова му се впрегнах и толкова на 38-ия, като ме изкара лъжец. Щото през живота си досега не съм излъгал или преебал когото и да било! И продължава да се ляля, че съм си бил изтрил постовете, за да не се било видело кой бил прав и кой бил крив. Е?! Американският никнейм, дето се прави на много засегнат в тази тема, и той зае тогава категорична позиция, пусна и немалко язвителни коментари по мой адрес, а сега се прави на тънкообиден. Е?!

Аз ти се чудя само с какъв акъл си ходил да ги вземеш тези списания, сувенири, брошурки и дрънкулки изпратени от човек, който не познаваш?! Е, знам, де - заради другите стрелци. А ако подемеш инициатива да възстановим на Янк пощенските разходи - ще се включа и аз. Ако кажеш - и списанията ще му платим, въпреки че аз лично нищо от неговите подаръци не съм виждал. Щото сега изкарва себе си преебан, а нас - неблагодарни. А това много ме дразни!

Мангалите по бензиностанциите правят един номер: идва до теб с една кутия бонбони, в моя случай "Милка", и ти казва: "Детето днес има рожден ден - та да почерпя". И преди да му тегля една майна, жената взе един бонбон. И тогава мангала вика: "Хайде дайте сега някой лев за детето." А ти като си взел от него нещо вече - не върви да го нариташ, на публично място и то. Като за един шоколадов бонбон "Милка" - тогава си платих два лева. Почти толкова, колкото струваше цялата кутия.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Сеп 2017, 14:22       Заглавие:  Re: На внимание на модераторите
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Е затова да бегаш от българин презглава...видиш ли го в чужбина а и изобщо...

-Янк търси признание за дарение...!?

...ама ше се праи инициатива па да му се върнат даренията...нали

- на бензиностанцията па случая е уникум - социално слаб дарява :DD

все едно опърпан негър да черпи с бонбони жената на служител на Сикрет сървиз, който си зарежда понтиака на бензиностанцията...ебати абсурда...и твоя случай е такъв само че тука е мерцедес и службата е друга...

Дред си отмъщава с години че некой некога му казал че е наивен и харесва АМЕРИКА - държавата дала му подслон и благоденствие...апа Дред не я харесва Америката...ебаси случая

дори Дреда е радетел да ме изгонят от тука...мене...човека пуснал тема поздравителна когато му се роди дъщерята...
това означава само едно - да сме вечни приятели с такъв човек...независимо от занасянията...

ама не става...участта ни е тежка - роден и израсъл у България!

ок давайте да се ядеме като горчиви краставици докато камик върху камик не остане на тая земя балканска


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Сеп 2017, 16:05       Заглавие:  Re: На внимание на модераторите
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2658
Та четейки колко Дред бил откраднал от Янк.......... Мчи не е откраднал всичко :) Ето и аз се обзаведох наградно от подаръците на Янк предадени ми навремето от крадеца Узунов.
П.п. Ако Янк си го иска нека каже пари ли да му пратя или джаджата си иска
Изображение


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Сеп 2017, 18:56       Заглавие:  Re: На внимание на модераторите
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
Poseidon написа:

ок давайте да се ядеме като горчиви краставици докато камик върху камик не остане на тая земя балканска

Ама ще се и плюеме един друг ,че не разбира другия от нещо без самите ние да знаем какво е то нали,нали хахахах

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Сеп 2017, 02:30       Заглавие:  Re: На внимание на модераторите
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4659
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
ti6kata написа:
Та четейки колко Дред бил откраднал от Янк.......... Мчи не е откраднал всичко :) Ето и аз се обзаведох наградно от подаръците на Янк предадени ми навремето от крадеца Узунов.
П.п. Ако Янк си го иска нека каже пари ли да му пратя или джаджата си иска


Тишо, грешиш. Аз никога не съм казал, че някой е откраднал подаръците ми. Просто съжалих за жеста, който направих. Подадох приятелска ръка и веднага получих "агент на ДС". Каквото пратих и съм пращал в последните 10 години до България, всичкото е било предназначено за всички - подпомагане за оръжейна култура информация. Такава беше и уговорката - да отидат там където е събрано всичкото, което съм изпратил. Никога не съм казал, че е откраднато.

Твойто наистина е chip shot. Ама вината надали е твоя.

След като минаха емоциите, аз си дадох сметка, че е глупаво да търся мнението на модераторите. It appears that it is free for all. При това, дадох си сметка, че да слизам на такова ниско е глупаво. Дори се смях, че ако бях агент, сега би трябвало да бъде мулти милионер в България, както всички бивши. Ама глупак - ходих на училища тук и си опъвах колана за да стъпя на крака.

Направих грешка - адреналина се качи и се упрекнах, че се замесих в една улична кавга.

И една от причините да си видя грешката беше една случка в първоначалното училище - едно от момичетата отиде при класната и каза: Другарко знаете ли, че Янко е фашист. И защо мислиш така? Ами той ми каза, че лицето ми е пъпчиво и съм злобна и с тоя характер никога няма да се оженя.

И една по сериозна история - преди години една бивша футболна (P.J. Simpson - black) звезда закла бившата си жена и новото и гадже. Адвокатите на O.J. доказаха, че детектива е расист и всичките доказателства са расистки. O.J. отърва панделата.

Та така Тишо, твоят приятел не постъпва по-различно от мръхлата от училище и адвокатите на O.J. Можеш да съдиш сам за себе си. За мен случаят е приключен. Умна българска поговорка казва - Кервана си върви и кучетата си лаят.

Моята доктрина е: Living well is the best revenge.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer