logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 09:15




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Сеп 2017, 21:57       Заглавие:  Re: ОЦЕЛЯВАНЕ НА СЕКУЛАРНА ЕВРОПА
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Spurs написа:
Не съм съгласен!
Чак пък да сравниш исляма с католицизма...
Много стана май

не го сравнявам ...нямат нищо общо...естествено...

Но разликите ни с католиците са принципни нищо че вярваме в един Бог...

това в цитата знаеш ли какво означава? ми само едно нещо...НИКОГА не може да се обединят двете църкви...
Цитат:
Католическата Църква е прогласила догмата за безпогрешността на Папата по въпросите на вярата и морала в случаите, когато той, в съгласие с всички епископи, утвърждава това, в което Католическата Църква вярва от векове наред.


А православния свят къде е?

ние , гърците , руснаци и сърби...и за да влезем дълбоко в темата...

"Третия Рим"...е близкото ни естествено бъдеще...поради расови, етнически, геополитически и религиозни и още 14 основни причини...
или пък бъркам нещо...м?

но ето за размисъл... естествен пейзаж днес в Рим

Изображение

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1 ... 0%B8%D0%BC

https://bg.rbth.com/history/2017/03/26/ ... rim_727061

Цитат:
За първи път Москва е наречена "Третия Рим" от православния монах Филотей Псковски, който през 1523-1524 г. пише послания до московския велик княз, в които призовава за борба с ересите. Московското княжество, според монаха, е последната крепост на истинската вяра.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Сеп 2017, 22:52       Заглавие:  Re: ОЦЕЛЯВАНЕ НА СЕКУЛАРНА ЕВРОПА
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2810
Poseidon написа:
"Третия Рим"...е близкото ни естествено бъдеще...поради расови, етнически, геополитически и религиозни и още 14 основни причини...
или пък бъркам нещо...м?

Към момента Москва е града с най-многобройно мюсюлманско население в Европа. Москваабад.

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Сеп 2017, 22:58       Заглавие:  Re: ОЦЕЛЯВАНЕ НА СЕКУЛАРНА ЕВРОПА
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2810
Poseidon написа:
но ето за размисъл... естествен пейзаж днес в Рим

Това в Рим е бледо подобие на масовите молитви по проспектите и площадите на Москва, а ритуалното клане на кочове по московските улици придава допълнителен колорит.

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Сеп 2017, 23:00       Заглавие:  Re: ОЦЕЛЯВАНЕ НА СЕКУЛАРНА ЕВРОПА
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
С тази разлика, че за разлика от Лондонистан - мюсюлманин трудно, да не кажа невъзможно, ще стане кмет на Москваабад.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Сеп 2017, 23:10       Заглавие:  Re: ОЦЕЛЯВАНЕ НА СЕКУЛАРНА ЕВРОПА
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
ubboto написа:
С тази разлика, че за разлика от Лондонистан - мюсюлманин трудно, да не кажа невъзможно, ще стане кмет на Москваабад.

:tu:
Руснаците години и векове са водили войни срещу мюсюлмани, докато Британците точно на такива амуджи винаги са им били зад гърба!
Да не забравяме само каква подкрепа са оказвали на Османската империя...

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Сеп 2017, 23:16       Заглавие:  Re: ОЦЕЛЯВАНЕ НА СЕКУЛАРНА ЕВРОПА
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
верно е много са по света..
но там знаят как...едно че града го чистят и подържат точно тези..."благодарение кавказких сръчних руки града светел" разкаваше една рускиня
друго ...
наемат и пращат мюсулмани да избиват мюсулмани - чеченски подразделения има доволно в Сирия...аз не знам защо в Афганистан не почнат така...

а в ЕС правим само едно: каним ги и им плащаме социал за да се ебат на спокойствие...вероятно е научен експеримент - мое ли да станат 100милиарда за 10г?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Сеп 2017, 23:17       Заглавие:  Re: ОЦЕЛЯВАНЕ НА СЕКУЛАРНА ЕВРОПА
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
Ритъре, ко става тука?


_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Сеп 2017, 23:59       Заглавие:  Re: ОЦЕЛЯВАНЕ НА СЕКУЛАРНА ЕВРОПА
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2810
ubboto написа:
Ритъре, ко става тука?

Как какво, чеченците ясно показват, че те командват парада. Генерал академикът Рамзан хаджи Кадиров ясно заяви по тоя повод, че ако официалната позиция на РФ се разминава с неговата, той ще си остане на неговата си и ако трябва ще предприеме действия. Де факто постави ултиматум на ВВП.

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Сеп 2017, 00:06       Заглавие:  Re: ОЦЕЛЯВАНЕ НА СЕКУЛАРНА ЕВРОПА
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
Преди около месец писах по-назад някъде по темите, че за мен е въпрос на време чеченците да скъсат синджира. Но визирах по-общи неща - като това, че нямат много общо с руснаците. Иначе, процесите дето вървят в момента там - не ги разбирам.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Сеп 2017, 00:21       Заглавие:  Re: ОЦЕЛЯВАНЕ НА СЕКУЛАРНА ЕВРОПА
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2810
ubboto написа:
С тази разлика, че за разлика от Лондонистан - мюсюлманин трудно, да не кажа невъзможно, ще стане кмет на Москваабад.

Москва и Петербург са градове от федерално значение. Кметът на москва и губернаторът на Петербург не се избират, а се назначават.

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Сеп 2017, 00:24       Заглавие:  Re: ОЦЕЛЯВАНЕ НА СЕКУЛАРНА ЕВРОПА
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
Ritter написа:
Москва и Петербург са градове от федерално значение. Кметът на москва и губернаторът на Петербург не се избират, а се назначават.
Аз затова си имам малко по-особено мнение за демокрацията като цяло.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Сеп 2017, 00:33       Заглавие:  Re: ОЦЕЛЯВАНЕ НА СЕКУЛАРНА ЕВРОПА
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2810
ubboto написа:
Преди около месец писах по-назад някъде по темите, че за мен е въпрос на време чеченците да скъсат синджира. Но визирах по-общи неща - като това, че нямат много общо с руснаците. Иначе, процесите дето вървят в момента там - не ги разбирам.

Управляващата върхушка на Кавказ на думи показва лоялност към федералната власт в лицето на президента докато той си плаща и ги оставя да се разправят с противниците си както намерят за добре. Де факто си правят каквото си искат и получават диви пари от Москва, за да седят мирни. Кадиров даже успя да се пребори наборните чеченци да не служат извън Чечня, те минават през частите, които са верни лично нему на територията на републиката. За него примерно направиха изключение и активите на "Роснефть" там минаха под негово управление като печалбата остава там без федерални отчисления. И т.н.

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Сеп 2017, 00:46       Заглавие:  Re: ОЦЕЛЯВАНЕ НА СЕКУЛАРНА ЕВРОПА
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2810
Poseidon написа:
но там знаят как...едно че града го чистят и подържат точно тези..."благодарение кавказких сръчних руки града светел" разкаваше една рускиня
друго ...
наемат и пращат мюсулмани да избиват мюсулмани - чеченски подразделения има доволно в Сирия...аз не знам защо в Афганистан не почнат така...

1. Когато видиш кавказец да работи в градското комунално стопанство на Москва, ела ми се обади и имаш бутилка "Талискър" от мен. Дворники и поддръжка работят таджики и узбеки. А джигит по-скоро ще си отреже ръката, отколкото да хване метлата.
2. Воюват там дето се съгласи да ги прати Рамзан Кадиров. Получават по две заплати - една федерална от Москва и една от Кадиров и са горди, че страхливите неверници в Москва им плащат, за да не си вземат сами каквото видят и им хареса. Всичко е по Корана, те са победители, защото накрая неверниците почнаха да им плащат джизието. Те така го разбират и съответно се държат като победители в Русия.

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Сеп 2017, 00:59       Заглавие:  Re: ОЦЕЛЯВАНЕ НА СЕКУЛАРНА ЕВРОПА
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Хм...доста знаеш за порядките там...Ок Ритере...вероятно не съм направил разлика между кавказец и таджик в изказа на рускинята...
аз бях готов да споря с това в цитата на Б52 но след това инфо...ако наистина пречупват така нещата...ми добре...наистина са безнадежни...

ще им се плаща и ше се бият в Сирия и в Украйна и по цял свят...
сметката явно излиза...иначе трябва да се подложат на геноцид...ще е по скъпо...

ще ме прощавате за циничното сравнение ама тази работа е малко като...ако си чукаш редовно съседката и й даваш по някой лев...но от тебе да мине тя е отгоре...тя си вярва че тя те чука победоносно...а не ти нея...
оооок...

а и джизието едва ли е да се цаниш да те наеме неверник за да убиваш друг мюсулман...за пари???

не ги слушат главите ич...което е добре...

b5202s написа:
Интелекта се предава от майката, глупава жена не може да роди умни деца. Мюсулманите 90% са тъпи by design.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Сеп 2017, 01:26       Заглавие:  Re: ОЦЕЛЯВАНЕ НА СЕКУЛАРНА ЕВРОПА
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2810
Poseidon написа:
ще ме прощавате за циничното сравнение ама тази работа е малко като...ако си чукаш редовно съседката и й даваш по някой лев...но от тебе да мине тя е отгоре...тя си вярва че тя те чука победоносно...а не ти нея...
оооок...

А бе, не е баш същото. В Чечня и Дагестан реално федерална власт няма, за нея се сещат когато трябва да им дават пари. А са и най-дотираните субекти във федерацията. И няма - от теб да мине...руснаците тънат в мизерия извън два-три града, докато парите за Чечня не спират, война щеше да стане като се опитаха да ги намалят. Службите за сигурност и МВД се напълниха с чеченци.
Poseidon написа:
ще им се плаща и ше се бият в Сирия и в Украйна и по цял свят...
сметката явно излиза...иначе трябва да се подложат на геноцид...ще е по скъпо...

Те си водят своя си война. И си имат своите си сметки, дето им излизат. В момента с парите от Москва Кадиров гради народ от воини верни лично на него.

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer