logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 04:50




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2124 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 142  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Май 2018, 22:19       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
ubboto написа:
Някой да чу нещо подобно то устата на нашите?!

Цитат:
Alexis Tsipras pledged to end austerity.
https://www.theguardian.com/world/2015/ ... p-for-more


Като в Брюксел Ципрас тогава всеки път вдигаше скандали на Меркел /нещо, което нашите медии естествено не отразиха/... докато нашият там мълчеше като ПУКАЛ, а тук се правеше на голямата работа, като в същото време ни удряше балтията през кръста! И после... ко стана, че не вечеряхме?! Като голяма част от мръсната работа тук отново я изиграха националните ни медии... които за пореден път представиха нещата на обществеността крайно едностранчиво и манипулирано. Иначе не е като да няма свобода на словото или свободен достъп до информация... ЗАПАДНИТЕ медии, де наричат терористите от Ал-Кайда "умерена опозиция" примерно, в определени отношения са много по цензурирани от нашите... просто в Бг-то липсва търсене на качествена журналистика, явно и затова не се предлага такава.

Заплатата е в графа разходи на всеки счетоводен баланс. :confused:

"Заплатата се определя, като минималните средства за съществуването на работника" - Уилям Пети - икономист.

Та всеки определя САМ дали да служи и да пази. И да чака на Баче Бойко да му дигне заплатата.

Или да РАБОТИ ЗДРАВО, като булдозерист или кранист за 3000+ месечно. Примерно. :-) Може и хореограф да стане. :roll:

И те така. Пия Джим Бим сега... два пръста. Не съм друсан или напушен. Не пуша ни цигари ни трЕваа. :-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Май 2018, 22:26       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Paco написа:
ubboto написа:
Някой да чу нещо подобно то устата на нашите?!

Цитат:
Alexis Tsipras pledged to end austerity.
https://www.theguardian.com/world/2015/ ... p-for-more


Като в Брюксел Ципрас тогава всеки път вдигаше скандали на Меркел /нещо, което нашите медии естествено не отразиха/... докато нашият там мълчеше като ПУКАЛ, а тук се правеше на голямата работа, като в същото време ни удряше балтията през кръста! И после... ко стана, че не вечеряхме?! Като голяма част от мръсната работа тук отново я изиграха националните ни медии... които за пореден път представиха нещата на обществеността крайно едностранчиво и манипулирано. Иначе не е като да няма свобода на словото или свободен достъп до информация... ЗАПАДНИТЕ медии, де наричат терористите от Ал-Кайда "умерена опозиция" примерно, в определени отношения са много по цензурирани от нашите... просто в Бг-то липсва търсене на качествена журналистика, явно и затова не се предлага такава.

Заплатата е в графа разходи на всеки счетоводен баланс. :confused:

"Заплатата се определя, като минималните средства за съществуването на работника" - Уилям Пети - икономист.

Та всеки определя САМ дали да служи и да пази. И да чака на Баче Бойко да му дигне заплатата.

Или да РАБОТИ ЗДРАВО, като булдозерист или кранист за 3000+ месечно. Примерно. :-) Може и хореограф да стане. :roll:

И те така. Пия Джим Бим сега... два пръста. Не съм друсан или напушен. Не пуша ни цигари ни трЕваа. :-)



Абе ти четеш ли, какво ти се пише? Цялата държава е задумчшена от една роднинско-клиентелистична хидра. Правилните хора вземат несъзчразмерно високи заплати за никакъв труд! Само защото са от облите.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Май 2018, 22:28       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Paco написа:
b5202s написа:
А частния сектор общо взето са посерковци без отговорност нямат идея какво е да отговаряш за 10 ки милиони.

Хайде отиди открадни от някой сериозен бизнесмен 3 милиона лева и ще ти стане тясна планетата. Докато най-редовно разни трътлести лелчета, крадат милиони от държавата и никой не ги пипа с пръст. Щото е държавно...


Спирам с обявите. Това е най-лесното.

Човек може и много повече от това да продаде труда си за 2000 лева. Но за да се постигне повече се иска ВОЛЯ и ТРУД! А не висене по форумите и празни общи приказки!


Баце, намерил се кой да ляля за висене по форумите! Само со виж форумната активност...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Май 2018, 22:38       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
andrei p226 R написа:
Баце, намерил се кой да ляля за висене по форумите! Само си виж форумната активност...

Ма аз не вися тук случайно. Под прикритие съм. :roll: Майтапа настрана, но честото висене (всеки ден по няколко часа) по форумите е вид психично заболяване нарича се Обсесия. http://www.puls.bg/health/mind/news_28509.html



andrei p226 R написа:
Пацо, според теб заплата от 2000+ лева е много добро възнаграждение, така ли? За град като София?
Аз мога да ти кажа, че тая заплата се изкарва доста трудно! Познавам калинки, които правят по над 3000 лева на месц, без да вършат нищичко!

Ми чудесна заплата е 2000 лева чисто за България. Стига да не си затънал в заеми за изплащане на жилище и кола.

Дай ги тия Калинки с над 3000 на месец. Ерген съм, надарен и спортен тип. PDT_Armataz_01_26 Освен това съм романтичен и поетичен. Ето виж... В мислите си протягам ръка да те докосна. Дъха ми спира за да не разсее миража на образа ти. Който е надежда за изход от пустинята на самотата в която се лутаме. Но там някъде си ти. И знам, че ме очакваш. :oops:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Май 2018, 10:18       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
Paco написа:
Майтапа настрана, но честото висене (всеки ден по няколко часа) по форумите е вид психично заболяване нарича се Обсесия.

А обсесията да осереш всяка една тема там, където ти позволяват /в случая, този раздел/... как се нарича и на какво се дължи?! Бил много надарен... казали му, че му бил голям... мислиш ли, че на някой тук му дреме?! И за финал казваш, че форумът не бил сериозен. Ами, несериозен го правят именно такива като теб... дето не се усещат га започват да плискат легена. И понеже наистина прекарвам доста време по чуждите сайтове /заради езика/... чак такива тролове по англоезичните форуми като теб там няма.

Наистина, без каквито и да било лоши чувства... но понякога просто не се усещаш кога да спреш. Или нарочно продължаваш, щото се мислиш за много интересен или оригинален. Но не мисля, че тук си случил на аудитория. Виж, в някой тинейджърски форум имаш реален шанс да им станеш идол.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Май 2018, 10:42       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Прав е Убото! Нищо лично към Пламен, обаче това е ОРЪЖЕЙНО-ТЕХНИЧЕСКИ ФОРУМ! Общите теми с политическа насоченост са най-активни. Темите стават не просто общи и разводнени, но се пише за неща, които имат малко общо (да не кажа нищо общо) с насочеността на форума.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Май 2018, 17:30       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
Нали преди време имаше тук анкета да не се коментира политика... но при условие, че не дразним американците... мисля, че не би трябвало да има проблем да завъртим лекичко нещата натам, щото няма как иначе да се анализира и коментира случващото се в Бг-то. А Посейдони като си даде заслужена почивка от амбулантната търговия в "ибея"... ще вземе и ще поразчисти.

Та, по същество... изключително ми и е интересно дали Наш Льотчик ще направи партия! И не, че ме вълнува Бг политиката, нищо подобно... но от чисто аналитична гледна точка, това е единственият вариант да се разкарат облите! Комунягите, дали поради историческа обремененост... дали поради други проблеми... не виждам откъде ще го изкарат/ мобилизират този критичен електорат, който да им даде някаква категорична преднина, колкото и малка да е тя. Щото на този етап баце ти ще продължава да ги бие на всички избори като маче о дерек. Но с една по-широка коалиция... с част от патреотЕте на Каракачанката вътре... със сигурност ще се получи забавно.

Иначе бате Валери вече го пиши бегал при психодесните... да приемем Истанбулската конвенция, слава на Украйна... събирането на тонколони по Слънчака тук въобще не го коментираме... и нищо чудно утре да го видим кум на ирландската пастирка.

Волен, и сам войнът е войн... най-отявлената проруска партия... просто от хайл Хитлер отиваме на... да живее Сталин и да пребъде Путин... и той със сигурност си влиза в следващия парламент.


п.с. Пацо, мен, писането по форумите не е обсесия, а разтоварване от глупостите, с които ни се налага да се занимаваме. :D То виж, че сериозни теми вече почти не се коментират... тоест, не се коментират сериозно. No hard feelings , и сори, ако има нещо! С теб определено ще ми е тъпо да се скарам... въпреки че има хора оттук, де не мога да ги дишам. Ти поне ми действаш разтоварващо, а и не си лош човек. :-)

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Май 2018, 21:37       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Благодаря ти за добите думи! Виждал съм те няколко пъти на една ръка разстояние. Беше напълно случайно. Имаш излъчване на стабилен и приятен човек. Няма как да се скараш с мен, защото ти си спокоен. За скарване трябват двама нервни, а ти не си такъв. И аз вече не съм нервен, хода и си свиркам, като овчар по улицата.

Не съм надарен шегувах се. Работил съм с курви едно време и размера няма значение. Стига да не е под 13 и над 20. Всичко друго са комплекси.

Бойко е пич. Само това мога да ти кажа. Дано се запознаете лично някой ден и го разбереш. Би трябвало от колеги да знаеш, че е такъв. Аз съм го виждал няколко пъти наблизо. Човека е добър сигурен съм. Не си мисли, че има голяма власт. Парите ги разпределя ЕС и МВФ в държавния сектор. Бойко е в пъти по-добър човек от Костов или Нинова. Те са лоши хора. Много лоши! Само виж Радан каква пародия е. Или другите изтърсаци от бившото С...ДС.

Много съжалявам, че гласувах за Радев. И Радев и Нинова са типичните кариеристи. Напомнят ми на Тартюф и двамата. А и с тия самолети е пародия! Погледни в сайта на уикипедия за F35. Турция иска да купи над 100 броя. Още над 200 броя са заявени от други държави в Европа. А ние ще купуваме разни стари корита. Подигравка пълна.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Май 2018, 22:47       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
Paco написа:
А и с тия самолети е пародия! Погледни в сайта на уикипедия за F35. Турция иска да купи над 100 броя. Още над 200 броя са заявени от други държави в Европа. А ние ще купуваме разни стари корита. Подигравка пълна.

По принцип, превъоръжаването е вид узаконен рекет от страна на "партньорите"... Катар, Саудитска Арабия, Южна Корея и пр... след като склониха на оръжейни сделки за милиарди $$$ с американците... и напрежението покрай тях самите изчезна така, както се и появи.

В този ред на мисли, ако не ни натискат американците да си сменяме самолетите... не знам... но понеже ние едва ли ще намажем от натовските военни излишъци... вземаме един Ф-16 пета ръка... слагаме Соломон Паси да лети на него, и драмата приключва.

Ф-35 дори и да можем да си ги позволим... врътката КТБ само ти е цяла ескадрила чисто нови Ф-35, смятахме и го сравнявахме точно... но едва ли някой ще рискува този самальот утре... при евентуален военен конфликт НАТО - Русия... доброволно да се окаже дислоциран в Севастопол. Като тук става въпрос за оцеляването на българската бойна авиация... да имаме въобще наши изтребители във въздуха.

И именно за тази цел мирновременен изтребител като малкия "грипен" си е екстра... срещу изтребителите от пето плюс поколение на основния ни враг в геополитически план - Русия... естествено, че никаква работа не вършат.

Виж, ако американците ударят по масата и кажат: "Или Ф-16 трета ръка, или нищо"... тогава по-добре да си кютаме до последно "миговете"... а след това да си плащаме за летателен инсорсинг. Бах ли го, може и да бъркам... просто така си мисля.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


Последна промяна ubboto на 15 Май 2018, 23:07, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Май 2018, 23:05       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
ubboto написа:
Нали преди време имаше тук анкета да не се коментира политика... но при условие, че не дразним американците... мисля, че не би трябвало да има проблем да завъртим лекичко нещата натам, щото няма как иначе да се анализира и коментира случващото се в Бг-то. А Посейдони като си даде заслужена почивка от амбулантната търговия в "ибея"... ще вземе и ще поразчисти.

Та, по същество... изключително ми и е интересно дали Наш Льотчик ще направи партия! И не, че ме вълнува Бг политиката, нищо подобно... но от чисто аналитична гледна точка, това е единственият вариант да се разкарат облите! Комунягите, дали поради историческа обремененост... дали поради други проблеми... не виждам откъде ще го изкарат/ мобилизират този критичен електорат, който да им даде някаква категорична преднина, колкото и малка да е тя. Щото на този етап баце ти ще продължава да ги бие на всички избори като маче о дерек. Но с една по-широка коалиция... с част от патреотЕте на Каракачанката вътре... със сигурност ще се получи забавно.

Иначе бате Валери вече го пиши бегал при психодесните... да приемем Истанбулската конвенция, слава на Украйна... събирането на тонколони по Слънчака тук въобще не го коментираме... и нищо чудно утре да го видим кум на ирландската пастирка.

Волен, и сам войнът е войн... най-отявлената проруска партия... просто от хайл Хитлер отиваме на... да живее Сталин и да пребъде Путин... и той със сигурност си влиза в следващия парламент.


п.с. Пацо, мен, писането по форумите не е обсесия, а разтоварване от глупостите, с които ни се налага да се занимаваме. :D То виж, че сериозни теми вече почти не се коментират... тоест, не се коментират сериозно. No hard feelings , и сори, ако има нещо! С теб определено ще ми е тъпо да се скарам... въпреки че има хора оттук, де не мога да ги дишам. Ти поне ми действаш разтоварващо, а и не си лош човек. :-)



Евалла Бате! Хубав повод за размисъл ми даваш, а именно това, Дали Льотчик, ще формира партия?
А дано, ама надали!
Яките, обиграни с ,,машината за избори" на Цв. Цв. гербери, ще го изпапкат...Ама барабар с генералския мундир, с лампазите, с еполетите и ордените-натовски ще го изпапкат и ще го изплюят. Бате, тия след като народа не ги искаше през 2013 г., два пъти се връщат на бел кон...Къ мислиш ти??? Държавата ше запалят целата, ама властта нема да я дадат.
Генерал Радев, е един прекрасен военен...Ама не е за политик...Баце вече има много опит. Може да не е образован и умен, като Радев, но има див, балкански политически нюх за оцеляване, няма и скрупули.
А Радев е бос у политиката, ама бос, чак ,,бос у тране"...
Дори да формира партия, облите ще го изядат....Формира ли партия Радев / не мисля, че му стиска наистина /, това означава да влезе в открит конфликт в БСП, ащото е ясно, че таргет групата на Радев, основно ще бъде левият електорат, който търси някаква по-вдъхваща доверие и шансове за успех алтернатива. Електоратът на БСП, много трудно преглъща изборните провали на БСП. За пръв път, от токво агодини след 1990г. цуцалистите са толкова време вън от властта....
Ама са импотентни политически! за сметка на това и доволно компрометирани, пред хора като мен например. За теб е същото, знам.
Ако ,,Наш Льотчик", направи партия, е силно вероятно за закорае окончателно ,,левицата", сщевременно няма да му стигнат сили да пребори хидрата.
Така, че при вариант за партия около генерал Румен Радев, печели пак Б.Б.
какъв шанс има Лотчик, срещу хидрата, срещу машината за избори и целия послушен медиен конгломерат???
Ами никакъв.....По--вероятно е да му спретнат нещо, като импийчмънт...

Жалка картина е България днес!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Май 2018, 23:15       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Paco написа:
Благодаря ти за добите думи! Виждал съм те няколко пъти на една ръка разстояние. Беше напълно случайно. Имаш излъчване на стабилен и приятен човек. Няма как да се скараш с мен, защото ти си спокоен. За скарване трябват двама нервни, а ти не си такъв. И аз вече не съм нервен, хода и си свиркам, като овчар по улицата.

Не съм надарен шегувах се. Работил съм с курви едно време и размера няма значение. Стига да не е под 13 и над 20. Всичко друго са комплекси.

Бойко е пич. Само това мога да ти кажа. Дано се запознаете лично някой ден и го разбереш. Би трябвало от колеги да знаеш, че е такъв. Аз съм го виждал няколко пъти наблизо. Човека е добър сигурен съм. Не си мисли, че има голяма власт. Парите ги разпределя ЕС и МВФ в държавния сектор. Бойко е в пъти по-добър човек от Костов или Нинова. Те са лоши хора. Много лоши! Само виж Радан каква пародия е. Или другите изтърсаци от бившото С...ДС.

Много съжалявам, че гласувах за Радев. И Радев и Нинова са типичните кариеристи. Напомнят ми на Тартюф и двамата. А и с тия самолети е пародия! Погледни в сайта на уикипедия за F35. Турция иска да купи над 100 броя. Още над 200 броя са заявени от други държави в Европа. А ние ще купуваме разни стари корита. Подигравка пълна.



От това болтнатото, което съм подчертал и на което ти си автор, разбирам напълно, че си нямаш хал-хабер представа от бюджетен процес, алокиране на публични средства и разходването им. За управлението на средствата от фондвете на ЕС-тоже! Нищо лично, нали! Не се обиждай...
доста си зомбиран Бате....Само това мога да ти кажа! Мисля, дори твърдоглаво магаре, като мен, се убеждава, е е излишно да се влиза в полемика с теб!
Всъщност, не си толкова зомбиран, ти си си трол....Вече, поне три пъти ни плашиш, че ще спреш дап ишеш в политическите теми дитирамби и ще се оттеглиш...Да, ама не, както казваше покойният Петко Бочаров...Нещо или те гложди отвъртре или други са причините за тая активност

И още нещо, тонът на работа, демек тонът на управление се задава отгоре, от ,,главата", ако ме разбираш...Това трябда да го знаеш, най-малкото заради спецификата на парламентарната демокрация в България, установена с Конституцията от 13 юли 1991г. На следващо място, това трябва да го знаеш, най-вече от личен социален опит.
А това, да сравняваш Б.Б. с Иван Костову ,беше най -големата смехория...
Ти, ако не се лъжа си набор 1974 г., през 1996-1997г.,, си била на 22-23 години, не може да не помниш, каква държава пое за управление Иван Костов!
Сетне и каква стабилна държава остави! Ама на, ,,Църен Костуф" Ви е виновен на сичкото гербер....
Не можеш да сравняваш човек капацитета и ерудицията на Иван Костов с Б.Б.
А уж си икономис....
Ако човекк ти напраави оценъчен анализ на мненията в отзи форум, ще установи, че поне 3/4 са са политически теми. За техника, за оръжие-тук-таме.
вече съм убеден, че ни провокираш!
Евалла, качествен тролинг правиш! Доста си търпелив, когато те попържат хората...Явно имаш опитност в подобна дейност!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Май 2018, 23:18       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
andrei p226 R написа:
Генерал Радев, е един прекрасен военен...Ама не е за политик...Баце вече има много опит. Може да не е образован и умен, като Радев, но има див, балкански политически нюх за оцеляване, няма и скрупули.

Ама той няма да е политик, бе... просто временно ще влезе в ролята на такъв... ще използва обществената подкрепа, де я има на своя страна, за да докара на комунягите този критичен електорат, нужен за обръщането на облите. В противен случай, баце е доживотен... а това значи да се тури кръст на държавата!

Ко си мисля... наш льотчик прави партия, за да обере гласовете на недоволните от статуквото... но също така недолюбващи комунягите. След това, в широка коалиция с част от патреотЕте /тези на Каракачанката/... най-накрая променяме статуквото. Иначе опция/ спасение... няма!

И естествено, че отпорът от страна на Американското посолство ще е яко лют... да не забравяме, че битивито е американска собственост... и фабриката за лъжи тепърва ще почне да работи на пълни обороти. Като това ще е само върхът на айсберга.

За наш льотчик... и на мен ми се искаше някой, де да пипа по-твърдо и да реже до кокал още от първия ден, ама нежели... въпреки всичко, като се сетя за алтернативата - наша мать... и тръпки ме побиват.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Май 2018, 23:45       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
ubboto написа:
andrei p226 R написа:
Генерал Радев, е един прекрасен военен...Ама не е за политик...Баце вече има много опит. Може да не е образован и умен, като Радев, но има див, балкански политически нюх за оцеляване, няма и скрупули.

Ама той няма да е политик, бе... просто временно ще влезе в ролята на такъв... ще използва обществената подкрепа, де я има на своя страна, за да докара на комунягите този критичен електорат, нужен за обръщането на облите. В противен случай, баце е доживотен... а това значи да се тури кръст на държавата!

Ко си мисля... наш льотчик прави партия, за да обере гласовете на недоволните от статуквото... но също така недолюбващи комунягите. След това, в широка коалиция с част от патреотЕте /тези на Каракачанката/... най-накрая променяме статуквото. Иначе опция/ спасение... няма!

И естествено, че отпорът от страна на Американското посолство ще е яко лют... да не забравяме, че битивито е американска собственост... и фабриката за лъжи тепърва ще почне да работи на пълни обороти. Като това ще е само върхът на айсберга.

За наш льотчик... и на мен ми се искаше някой, де да пипа по-твърдо и да реже до кокал още от първия ден, ама нежели... въпреки всичко, като се сетя за алтернативата - наша мать... и тръпки ме побиват.


Айде на бас на едно малцово...Аз поддържам, че Радев няма да прави партия...дори и това, което ти визираш да се сбъдне, ГЕРБ няма да слязат лесно от властта...Прочее, такава широка, не ами ОБШИИИРНА,като гъза на Фидосова коалиция, между Партияна на Льотчик, БСП и ПатреотЕте, дори да се зачене и Дай Боже роди / ама надали /, как мислиш, че някой ще остави подобно правитлство да си върши работата...
Ще има пак вълна след вълна платени протести, студентски окупации / на иначе мързеливи и индиферентни студевни, дето не могат да си направят организация в блокове в ,,Студентски град" / и так далее...
А Баце си е пожизнен...Приеми го Брат! Това е положението.....Или налягаш парцали или Терминал 2....

Положението в обозримо бъдеще е ,,смърт с гъби" или второто: ,,смърт с кисело зеЙе"....
Тия ще векуват!
Докато, както казваш не бастисат абсолютно, абсолютно всичко в държавата и нищо не остане!

Аз на Радев вярвах, докато не видях съставът на назначеното от него на 27.01.2017 г. служебно правителство и......престанах да му вярвам!
Няма изход бе! Няма!
Наш Льотчик е човек на статуквото! Надежди не възлагай!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Май 2018, 00:03       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Много, ама много подценявате ГЕРБ и силите зад тях. Това което крепи Ангела крепи и Бойко. Избора на Цецка за президент е поредица от логически ходове. Да дойде ляв президент. После да направи партия, като Първанов. Която да отцепи още от електората на БСП. Всичко това е стратегия.

Проблема не е в локалните бизнес интереси на БСП. А в продажността им. Русия само това чака да има продажници, които да купи в лицето на БСП. Докато ГЕРБ са силно ориентирани на запад.

Нито Германия, нито САЩ ще позволят на БСП да ни върне под влиянието на Русия. А и вие трябва да се радвате, защото Русия е 100 години назад от Германия, като икономика и социално общество. От Русия освен мутри и мафия друго няма да спечелим в близките 100 години. Германия е два пъти по-малка по население от Русия, а е 10 пъти по-силна икономически!

Защо не карате Лада, а карате Мерцедес и Ауди? Защо имате Глок и Зиг Зауер, а не само един Макаров? Защо пиете уиски, а не евтина водка от Русия? :-)

Нямам нищо против руснаците. Много умен и талантлив народ са. Ама революцията от 1917-та ги върна 100 години назад. И скоро няма да догонят Германия. След 100 години може би. :-)

И не не съм фашист. Просто Германия повече ми харесва от Русия. И Скорпионс повече ми харесва от Любе. Разбира се България ми харесва повече от Германия, защото съм българин. :armed:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Май 2018, 01:08       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Пламене, въобще не подценяваме ,,Ханс Зайдел", нито посолството на военно най-мощната държава в света. Точно, затова защото не подценявам ,,машината за избори", знам, че няма надежда за промяна! По-горе съм писал на Геле за феалните алтернативи. Докато не бастиса всичко, ама абсолютно всичко в държавата, няма да се спрат!
Това чумата и мароканските скакалци реши да ядат пред облите.
Щели да ревизират сделките от приватизацията, като премахнат давността, катао наказателноправен институт....Леле майкоууууу, това юристи от Монтанскийо само магат да измислат!
Подобни юридически ,,шедьоври" вече има в историята на Българското пеналистично право, когато ,,ad hoc", с указ на Президиума на Народнот събрание на НРБ, се приемаизключително (специално за конретни обвиняеми и по конкретно дело) неприлагане на института на давността за преследване ( това е Наказателнообщ характер дело 634/1954г. т.нар. дело ,,Поркова команда"). Ама подобен уникален юридически абсурд и гавра с Наказателното право не е нехарактерно, защото все пак говорим за времето месеци след След смърта на Сталин, когато още цари недемонтирания в НРБ свиреп Сталинизъм (така е до 1956г. и свалянето на Червенков).
Язе, като вишишче-наивник, мислех, че у Мамковината ни нема как да стане! Ама за ГЕРБ нема невъзможни неща!..
Нищо де, при облите всичко може! Най паче и те са с яка комунистическа закалка!
Дай им да стрижат народа......Ама всичко е точно, защото си имат Пацо, Пацо, Пацо!
Всичко е мноооу добре!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2124 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 142  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer