logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 22:30




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2124 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 142  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Сеп 2017, 01:45       Заглавие:  България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Президентът Радев, започна да прави грешки....Много урболишката се пусна и мисля, че ще си отиде безславно / дано не съм прав, защото изпитвам уважене, към този човек /..


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Сеп 2017, 15:11       Заглавие:  Re: Tурция...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Spurs написа:
"Внасят демокрация" и си вземат това, което си искат... Над 700 военни бази по света...Хич не съм фен на Щатите! Ама не бих си позволил да ги подценя и за секунда!
Аз - също! Само дето другаря Путин започна да възвръща ДВУПОЛЮСНИЯ МОДЕЛ на световната сцена, и съответно - баланса на нещата. И от геополитиката - към нашата политика: до 2020-a макс са най-отгоре ГРОБ. След това ще се разтворят в небитието като партията на Царя. То и затова ТОЙ получава такава подкрепа от ЕС - щото друг десен проект с потенциал и възможности засега няма, едва ли и ще има. "Пастирката" е "кауза предута" за мен. А и виж на каква крива патрЕотска патеричка и сега се крепи на върха. Като в следващите три години ще е гнет и съсипия като за последно! Щото не виждам на кого след това ще могат да заложат американците - и ще гледат да преизпълнят плана по съсипването на държавицата ни. И тъкмо завинаги ще се оттървем от облите - а те точно тогава ще вземат да ни спрат еврофондовете! И всичко това, без Ердоган да започне да ни провокира по един или друг начин.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Сеп 2017, 16:22       Заглавие:  Re: Tурция...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
andrei p226 R написа:
Ти така описа нещата, че след 2020г. няма да има желаещи за власт в България, по причина, че няма да има, какво да се гепи...


Не само, че няма да има какво да се гепи ами ще има и шокова терапия и рязко вдигане на данъците. Тези 10 години безвремие ще ни излязат през ....


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Сеп 2017, 16:41       Заглавие:  Re: Tурция...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Яну 2012, 20:59
Мнения: 1671
ubboto написа:
до 2020-a макс са най-отгоре ГРОБ. След това ще се разтворят в небитието като партията на Царя. И тъкмо завинаги ще се оттървем от облите - а те точно тогава ще вземат да ни спрат еврофондовете! .

Дано си прав....аз не смея да бъда толкова оптимист, а като имам предвид средствата за влияние / цялата им назначена администрация с фамилиите им/ и контрол /финансов и медиен/.
А като имам предвид и традициите които носят от партията майка... едва ли ще постъпят по "царски" :-) , онзи претопеният си знаеше че е временен проект, а настоящите имат планове.. и то голями...
Да видим, дано си прав !, ...защото отдавна би трябвало да има поне малко течаща вода в блатото горе.

ubboto написа:
То и затова ТОЙ получава такава подкрепа от ЕС - щото друг десен проект с потенциал и възможности засега няма, едва ли и ще има.

Трябва да имаме предвид, че нашата, така наречена десница, е проект осъществен от западната левица.
Колкото и парадоксално да звучи.
Още от Митеран като се започна с първата подкрепа и посещение, през Клинтън, та до сега. То за това и десницата ни се занимава само с ляви заигравки и се води дясна само по списък.
Вчера Юнкер, който по дефиниция представлява десницата, се произнесе за "социална" пазарна среда.
Безценно просто. :-)
За Станишев като шеф на ПЕС, да не говорим,
А Меркел - от източна Германия и кадър от кариерата.
Понякога се питам кой всъщност спечели "студената война" :D

ubboto написа:
И тъкмо завинаги ще се оттървем от облите - а те точно тогава ще вземат да ни спрат еврофондовете!

Това, по скоро ще бъде в тяхна полза особено ако си присвоят заслугата за тези фондове.
После, всички ще повтарят:
- помните ли колко и какви пари идваха... "по тяхно време"

ubboto написа:
"Пастирката" е "кауза предута" за мен..

Този псевдоним, с кого се свързва, явно съм изпуснал "легенда"та :-)

_________________
Tolle lege!
Невежеството убива!
Хората се раждат НЕ равни!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Сеп 2017, 16:45       Заглавие:  Re: Tурция...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Някой има и идея за аргументите на патриотЕте за подкрепа на това:
Цитат:
Парламентът отхвърли идеята на БСП за квоти за български стоки в големите супермаркети.
http://www.dnevnik.bg/politika/2017/09/ ... ts-wrapper

Цитат:
"По този законопроект имате отрицателни становища от всички възможни институции, включително и от браншовите организации", заяви Делян Добрев от ГЕРБ, като посочи, че никой в пленарната зала не е против българските производители. Той даде пример със становище на месопреработвателите, че не се произвежда толкова българско месо, колкото БСП залага като квота. "
Е, то какво пречи квотите да си стоят, за да може и най-малкият български земеделец да се класира да продаде продукцията си ПО РЕДА И УСЛОВИЯТА НА ЗАПАДНИТЕ СИ КОЛЕГИ?!?! А не да го щавят прекупвачи и кой ли още не. Пък, ако българите не успеят да попълнят квотите... няма нищо по-лесно от това те да се ДОПЪЛНЯТ от Запад.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Сеп 2017, 17:09       Заглавие:  Re: Tурция...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Цитат:
Дано си прав....аз не смея да бъда толкова оптимист, а като имам предвид средствата за влияние / цялата им назначена администрация с фамилиите им/ и контрол /финансов и медиен/.
Виж сега, на мен също ми се искаше да съм "развит европейски гражданин", но такова нещо от 2009-та насам едва ли някой е очаквал! А и виж с кого вече му се налага да се съобразява - с патриотЕте. Които могат да го бутнат във всеки един момент. А и те се обезличиха до голяма степен вече. Виж горе отношениято им към квотите за българска продукция в големите хипермаркети. Та, това е, 2020 - GAME OVER! Но още три години не са хич малко време за този гнет и простотия, ебаси. То виж, че на българите парите ОТ ИНАТ вече не вдига. Докато една непълнолетна ромка с три деца ще ми взема над 1,400 лв. месечно от над 20 вида социални помощи. Какво друго му се вика на това освен ПЛАНИРАНА СЪСИПИЯ?!

Цитат:
После, всички ще повтарят:- помните ли...
Кел файда, при условие че в същото време съсипа българската икономика! И като ни спрат зобта и наркотиците след три години - какво правим тогаз?! А тези магистрали са за ЕС и за мангалите, които ще заменят един ден населяващите тази територия. От бейби бум над 80,000 бебета през 2009-та - до малко над 59,000 през 2016-та. А от тези 59,000 колко от тях нямат за майчин език българския - такава информация никой няма да ти даде! Щото е близко до акъла, че докато един новоназначен униформен полицай или пожарникар започва с 630 лева месечена заплата, а една непълнолетна многодетна ромка получава над 1,400 лева месечно /повече от двойно!!!/ целта е пак една - ПЛАНИРАНА СЪСИПИЯ! А, и още нещо: колко народ в детеродна и трудоспосбна възраст трайно емигрира през последните осем години - това също никой не знае!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Сеп 2017, 17:15       Заглавие:  Re: Tурция...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
"Пастирката" се водеше върховен главнокомандващ на въоръжените ни сили. Като по всяка вероятност ще се пробват чрез него да лансират някакъв нов десен проект - но там нещата са толкова трагични, че няма никакъв изглед да се получи нещо по-сериозно с оглед на евентуално получената по-широка обществена подкрепа.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Сеп 2017, 17:28       Заглавие:  Re: Tурция...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Яну 2012, 20:59
Мнения: 1671
ubboto написа:
"Пастирката" се водеше .....
Като по всяка вероятност ще се пробват чрез него да лансират някакъв нов десен проект - но там нещата са толкова трагични, че няма никакъв изглед да се получи нещо по-сериозно с оглед на евентуално получената по-широка обществена подкрепа.

Аха.. да !

ubboto написа:
, но такова нещо от 2009-та насам едва ли някой е очаквал!

Вчера говорих със синът ми точно за това... никой не е очаквал, че така ще се изкривят и залитнат нещата.
Поне във финансовата страна, случилото- случващото се е абсурд, а и "ТЕ" самите признават, че е експеримент и са на "непозната територия".

_________________
Tolle lege!
Невежеството убива!
Хората се раждат НЕ равни!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Сеп 2017, 19:41       Заглавие:  България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2811
ubboto написа:
andrei p226 R написа:
Геле, при тоя Game Over, който прогнозираш 2020г., какво очакваш да стане? Да се закрие ,,държавата" България, ли?
А, не, нищо такова! Просто тогава най-късно приключва ерата ГРОБ! Като какво ще последва оттам насетне - това вече, и аз не знам... не мога и да предполагам. Слушах наскоро социалният министър да се изказва, че ако не се била реформирала системата - пенсии след 2040г. нямало да има. А дали ромите ще почнат един ден да ни заработват пенсиите - това лично мен много ме съмнява! Затова беше този зор да не се повтори този бейби бум на етнически българи от 2009-а, а средната класа да бъде пратена в кома. За да сме поробени и държани постоянно на колене! И "партньорите" просто заложиха на правилния изедник, който да ни причини всичко това.


ubboto написа:
Spurs написа:
Ето ви кандидатда управрява бе... :D
http://www.mediapool.bg/slavi-trifonov- ... 69301.html

Славчо изплува...
Никъв шанс, и той сам го знае! Но явно вакуумът след три години ще е наистина голям, и той отстега почва да си ги плете неговите. Да се отклони част от обществената енергия, мислим. Както беше на иницииарания от него референдум - щом успя да излъже/ обърка над 2 милиона души - най-вероятно и сега ще успее да се справи поставените му нови задачи. Срещу съответните милиони насреща, разбира се.


ubboto написа:
Аз също не знаех почти нищо за мажоритарната система... и почнах да чета чужди медии и анализи.

Тъй де. Ама не си ползвал информационните фондове на МИ-6. Не си обработвал информацията със специализираният софтуер на АНС и на техни машини. Не са ти пратили от Ясенево годишната си аналитична справка за политическата, икономическа и социална обстановка в България.
Имал си желанието да знаеш и си ползвал общодостъпна информация. Което желание липсва в болшинството електорални единици - беееееее...

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Сеп 2017, 19:55       Заглавие:  Re: Tурция...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Ritter написа:
Имал си желанието да знаеш и си ползвал общодостъпна информация. Което желание липсва в болшинството електорални единици - беееееее...
Да, но едно че трябва да знаеш чужди езици... и друго, че трябва да имаш свободното време и нервите да се ровиш, четеш, анлизираш и осмисляш. Впрочем, немалко интелигентни електорални единици също залитнаха по референдума на Славчо - възрожденски песни, народна еуфория плюс заявката "да им го турим" на настоящите. Като идеята беше точно обратната - да се бетонира статуквото в случай на електорален неуспех.

Иначе тепърва ще има да става ясно какво точно е намислил сега, но със съгурност зад проекта му отново ще стоят едни големи пари... и че совите пак няма да са това, което са.

Ritter написа:
ubboto написа:
Както беше и на иницииарания от него референдум - щом успя да излъже/ обърка над 2 милиона души - най-вероятно и сега ще успее да свърши поставените му нови задачи.

Човек като е готов да бъде излъган, то все ще се намери кой да го излъже.

ubboto написа:
Ritter написа:
Човек като е готов да бъде излъган, то все ще се намери кой да го излъже.
Дезинформацията в Бг-то е нещо жестоко, човек! Аз също не знаех почти нищо за мажоритарната система... и почнах да чета чужди медии и анализи. Като с голяма изненада научих, че и англичани и французи си искат обратно част от пропорционалната систена - тоест, да е смесена! И че във Франция мажоритарния вот го налага през 80-те Жак Ширак, за да елиминира крайното дясно! Но ако не знаеш чужди езици и не се ровиш да четеш по чуждите медии... лапаш кукичката като каракудка! Като този референдум беше СПАСИТЕЛНИЯТ ПОЯС на ГРОБ, в случай че не бяха пак станали първи. Тогава щеше да има организирани народни недоволства, законът щеше да бъде променен 1:1 както бяха въпросите от референдума... а тогава, който държи местната власт - той със сигурност и печели! Поредната голяма ЛЪЖА на Славчо и компания, че обикновен човек може ей така, единствено заради личностните си качества, в един хубав момент да се окаже на кормилото на властта.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Сеп 2017, 19:58       Заглавие:  Re: Tурция...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
ubboto написа:
andrei p226 R написа:
Геле, при тоя Game Over, който прогнозираш 2020г., какво очакваш да стане? Да се закрие ,,държавата" България, ли?
А, не, нищо такова! Просто тогава най-късно приключва ерата ГРОБ! Като какво ще последва оттам насетне - това вече, и аз не знам... не мога и да предполагам. Слушах наскоро социалният министър да се изказва, че ако не се била реформирала системата - пенсии след 2040г. нямало да има. А дали ромите ще почнат един ден да ни заработват пенсиите - това лично мен много ме съмнява! Затова беше този зор да не се повтори този бейби бум на етнически българи от 2009-а, а средната класа да бъде пратена в кома. За да сме поробени и държани постоянно на колене! И "партньорите" просто заложиха на правилния изедник, който да ни причини всичко това.

Много и прав брате! От 2009 г. насам, става все по зле.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Сеп 2017, 20:17       Заглавие:  Re: Tурция...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Ritter написа:
ubboto написа:
Аз също не знаех почти нищо за мажоритарната система... и почнах да чета чужди медии и анализи.

Тъй де. Ама не си ползвал информационните фондове на МИ-6. Не си обработвал информацията със специализираният софтуер на АНС и на техни машини. Не са ти пратили от Ясенево годишната си аналитична справка за политическата, икономическа и социална обстановка в България.
Имал си желанието да знаеш и си ползвал общодостъпна информация. Което желание липсва в болшинството електорални единици - беееееее...


Така е Ритер! Липсва желанието и пиетета, ако щете към информираност, защото болшинството от българите /етническите такива / сме дебилизарани от чалга и скотско живеене за насъщния...
И като капак на това, дезинформация..Класичеки пример за систематична дезинформация в България, беше раздухването на ,,кризата" в Гърция...Това щеше да хване дикиш, ако не бяха отворин границите и по 2-3 пъти годишно хората с по-читави залати не посещаваха Гърция..

Отново се връщам на натрапеният референдум, в който НАД 2 000 0000 /ДВА МИЛИОНА / БАЛЪЦИ, с активно избирателно право, гласуваха за мажоритарната избирателна система, която бетонира ГЕРБ до ГРОБ! Прави впечатление, че със ,,ЗА" на въвеждането на мажоритарна избирателна система, са гласували и хора висшисти, с добри професии, а не някакви лумпени и паупери...
А после ревът от финансови пирамиди, популярни каси и лош живот...
Ако обществото ни не беше толкова индиферентно, нямаше да допусне тези три последователни мандата, съпътствани със скандали и унищожаване на ,,неправилния" бизнес, който не гравитира, около ГРОБ....
Разликата между гърците и нас е огромна и все не в наша полза...Затова, те макар и малка нация, са нация с бъдеще...Българите сме нация с минало...
целенасочено поддържаната беднотия, доведе не само до липса на раждаемост на етнически българи, но и до напускане на най-добрата и най-пасионарна част от тях в чужбина!
Чалгата окончателно доунищожи наченките на мисъл в масата от населението. Тук Сляфчу има огромен принос.
Младеж, който на 17 години, вместо да си мисли за бъдещото си висше образование, кисне по цял ден в кафенето/кръчмата, няма как да стане интелектуалец или поне разсъждаващ човек...
Такива са перфектна електорална маса!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Сеп 2017, 20:19       Заглавие:  Re: Tурция...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
ubboto написа:
Ritter написа:
Имал си желанието да знаеш и си ползвал общодостъпна информация. Което желание липсва в болшинството електорални единици - беееееее...
Да, но едно че трябва да знаеш чужди езици... и друго, че трябва да имаш свободното време и нервите да се ровиш, четеш, анлизираш и осмисляш. Впрочем, немалко интелигентни електорални единици също залитнаха по референдума на Славчо - възрожденски песни, народна еуфория плюс заявката "да им го турим" на настоящите. Като идеята беше точно обратната - да се бетонира статуквото в случай на електорален неуспех.

Иначе тепърва ще има да става ясно какво точно е намислил сега, но със съгурност зад проекта му отново ще стоят едни големи пари... и че совите пак няма да са това, което са.



Аз не мисля, че вече има изход! Бетонирани са вовеки на власт!....Фактически, в 2017г., възродихме чл.1 от Конституцията на НРБ от 1971г. / т.нар. ,,Живковска" конституция /...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Сеп 2017, 20:50       Заглавие:  Re: Tурция...
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Дек 2011, 12:37
Мнения: 794
andrei p226 R написа:
Ritter написа:
ubboto написа:
Аз също не знаех почти нищо за мажоритарната система... и почнах да чета чужди медии и анализи.

Тъй де. Ама не си ползвал информационните фондове на МИ-6. Не си обработвал информацията със специализираният софтуер на АНС и на техни машини. Не са ти пратили от Ясенево годишната си аналитична справка за политическата, икономическа и социална обстановка в България.
Имал си желанието да знаеш и си ползвал общодостъпна информация. Което желание липсва в болшинството електорални единици - беееееее...


Така е Ритер! Липсва желанието и пиетета, ако щете към информираност, защото болшинството от българите /етническите такива / сме дебилизарани от чалга и скотско живеене за насъщния...
И като капак на това, дезинформация..Класичеки пример за систематична дезинформация в България, беше раздухването на ,,кризата" в Гърция...Това щеше да хване дикиш, ако не бяха отворин границите и по 2-3 пъти годишно хората с по-читави залати не посещаваха Гърция..

Отново се връщам на натрапеният референдум, в който НАД 2 000 0000 /ДВА МИЛИОНА / БАЛЪЦИ, с активно избирателно право, гласуваха за мажоритарната избирателна система, която бетонира ГЕРБ до ГРОБ! Прави впечатление, че със ,,ЗА" на въвеждането на мажоритарна избирателна система, са гласували и хора висшисти, с добри професии, а не някакви лумпени и паупери...
А после ревът от финансови пирамиди, популярни каси и лош живот...
Ако обществото ни не беше толкова индиферентно, нямаше да допусне тези три последователни мандата, съпътствани със скандали и унищожаване на ,,неправилния" бизнес, който не гравитира, около ГРОБ....
Разликата между гърците и нас е огромна и все не в наша полза...Затова, те макар и малка нация, са нация с бъдеще...Българите сме нация с минало...
целенасочено поддържаната беднотия, доведе не само до липса на раждаемост на етнически българи, но и до напускане на най-добрата и най-пасионарна част от тях в чужбина!
Чалгата окончателно доунищожи наченките на мисъл в масата от населението. Тук Сляфчу има огромен принос.
Младеж, който на 17 години, вместо да си мисли за бъдещото си висше образование, кисне по цял ден в кафенето/кръчмата, няма как да стане интелектуалец или поне разсъждаващ човек...
Такива са перфектна електорална маса!

Андрейчо, мислиш ли за нормално да обиждаш хората, които не мислят като теб, в това число и аз? Балък може да ме наричаш, ако по категоричен начин докажеш, че съм сбъркал с това, че искам мажоритарен вот! Вместо това си изсмуквате псевдо доводи, че мажоритарния вот ще доведе апокалипсис в "чудната" ни държавата. Очаквам да напишете, че мажоритарния вот ще доведе до нови урагани в Тихия океан, ще засили Глобалното затопляне, ще отвори черна дупка и ще затрие цялото човечество!
Хайде без обиди към хора, които не познаваш и имат различно виждане за нещата! 2 000 000 били балъци, а вие сте най-умните!

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Сеп 2017, 21:12       Заглавие:  Re: Tурция...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Kronos написа:
Вместо това си изсмуквате псевдо доводи, че мажоритарния вот ще доведе апокалипсис в "чудната" ни държавата.
ГРОБ сами по себе си са апокалипсис в иначе наистина чудната ни държава /без негри, и като цяло с десетки пъти по-малко черно и рязано, сравнено с големите западни столици/. А за мажоритарния вот що вече не се ръчка, хм?! Ами, щото вече не е нужен на ГРОБ. Виж, ако каката яка беше станала първа - тогава щеше да има платени и организирани протести като тези срещу Орешарко, за да се промени спешно законодателството и да ходим отново на избори ПО МАЖОРИТАРНАТА СИСТЕМА. А там, който държи местната и власт и разполага с повече пари - той печели на всичко коз! Славчо нали се опита да вкара навремето някакво младо девойче от Варна с мажоритарен вот, но пред нея пак се класираха двама световно неизвестни ПАРТИЙНИ кандидати. А Славчо има и медийната трибуна... и парите! А ти дори да си пирфектната личност... дори нужните 150 бона не можеш да изкараш, за да се включиш в надпреварата. А ако зад мен стои партийната машина, плюс медии, плюс едни милиони - ще те скъсам още на старта!


Но... всичко това вече е минало. Иначе, ето това се казва акт на отчаяние:
Цитат:
Георги Гергов: Моята амбиция беше да спечелим изборите и да управляваме с ГЕРБ!
http://nbox.bg/politics/item/48278-geor ... -gerb.html


Славчо също ще тича някъде по същата писта, но ще е далеч по ниска топка... най-вероятно да пуска бъгове, за да се осуети канализирането на обществената енергия в една посока.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2124 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 142  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 49 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer