logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 17:21




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2124 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 142  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Окт 2017, 00:24       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2808
ubboto написа:
Като досега нито сила ми се е налагало да използвам, нито пък клиент на ВП съм ставал. А един от тези после се оказа с доста дебело криминално досие.

Имал си късмет. Докато бях на изпълнителска длъжност бях многократен клиент на военната прокуратура и за стрелби и за физическа сила, но тогавашното ръководство твърдо знаеше,че без луди не става тая работа. Ако това се беше случвало в по-новите времена,с началниците дето първо си слагат тенекийката, да бях отгърмял още първия път.

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Окт 2017, 00:34       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Ritter написа:
Имал си късмет.
Най-вероятно е така. Но понеже нямам уменията за фина шпакловка и зидария... и няма как да се класирам в редиците на служебните "Организирани строителни групи" - сумати време съм си доработвал на частно като охрана... като определено съм се занимавал и с глупости. Та някаква елементарна преценка на ситуацията все пак смея да твърдя, че съм в състояние да направя.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Окт 2017, 00:38       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ubboto написа:
Deutschland Über Alles... 8)

Изображение


тази снимка горе е кошмарна...най-страшно е прикладването на пичагата с голата глава ...мое мп5цата да му избие дясното око ако се преебе да стреля така...

офф понеже ме провокираш последна снимка от Рим на Колизеума част от охраната...тези двамата италяни са с различен левел от германците горе...но това са нещо от Германската гражданска защита заклевам се...ей това Херман Хот примерно ако види тази снимка горе ще се върти в гроба като пумпал....

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Окт 2017, 00:47       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2808
ubboto написа:
Та някаква елементарна преценка на ситуацията все пак смея да твърдя, че съм в състояние да направя.

Нормално е да е така, да имаш преценка. Просто по закона на големите числа не си успял да направиш нужният брой повторения на ситуация, в която понякога настъпва дадено събитие 8)

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Окт 2017, 00:48       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2808
Poseidon написа:
тази снимка горе е кошмарна...най-страшно е прикладването на пичагата с голата глава ...мое мп5цата да му избие дясното око ако се преебе да стреля така...

Щото девойката е образец за подражание, нали?

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Окт 2017, 00:56       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Тя няма опасност да се нарани според мен въпреки идиотското прикладване и поза...
докато гологлавия ще е с очна травма поне.... ако пипне спусъка без да иска :DD
а този с късите панталони и белите кецове дето е като заспал на приклада е терор за окото на всеки нормален човек...
мани мани...грохнах с тази снимка...
п.п. Геле ако ни пишат от германското посолство ще махнеме снимката...обидна е ... :roll:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Окт 2017, 01:01       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2808
Poseidon написа:
Тя няма опасност да се нарани според мен въпреки идиотското прикладване и поза...

Само ще си седне на задника и шикалките ще се разхвърчат навсякъде.

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Окт 2017, 01:45       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Ritter написа:
Нормално е да е така, да имаш преценка. Просто по закона на големите числа не си успял да направиш нужният брой повторения на ситуация, в която понякога настъпва дадено събитие.
При настоящата формулировка на закона, въобще и не горя от желание да дочакам настъпването на това "дадено събитие", да ти кажа честно! Това моето беше просто за пример, че ситуацията по нашите географски ширини понякога налага да вършиш работа, която съвсем не ти е работа... но с всичко това ти си наясно далеч по-добре от мен. А какво на кого е работа... дано не ни се налага да разбираме под фърчащите л.на на терора, дето се вихри из Западна Европа - че тогава ще стане много весело! И под пара ще си пренареждаме приоритетите... с цената на много жертви, сираци и разплакани вдовици. Но явно си има някаква причина всичко това да бъде така.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Окт 2017, 06:18       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Тия на Колизеума да сменят предните хватове,това ГГГ се цепи на релсата


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Окт 2017, 13:46       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Айде сега веднага дискусия, новини по всички телевизии и вой до небето да се забранят ножовете и стъклените бутилки! Веднага!
https://www.vesti.bg/bulgaria/incidenti ... ka-6075233
Като се гърмят пияници или психопати, винаги се надига "справедлив гняв" сред медиите срещу оръжията!
Сега ми е чудно какви версии ще се пишат... Е, можело и без пистолети да се избиват! Бог да ги прости!

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Окт 2017, 14:16       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
ubboto написа:
Шпората да каже, дали е видял в Италия китайци ли французи

Имаше французи в Италия! ;) Доста коли с френска регистрация видяхме.
Само че силно мургави, с бради и жените им със скафандри на главите! :punch:
И с по няколко муджахидинчета под мишница.... Т.е. от новите французи... Второ-трето поколение... :D
И две-три китайски групи видяхме, но в никакъв случай не са масово... Иначе туристите бяха предимно от CEE.
Обаче, много цветнокожи и муджахидини! Както писах и по-преди, Италия отива на май**та си!
Не случайно сега ЕС гласува отпускането на допълнителни пари за Италия в борбата срещу мигрантите!
В Триест например, след като оставих колата на паркинг, за 5-600 м. минах покрай 3 коли с карабинери, в 12 полунощ, и поне 30-40 чернилки, които пиеха по тротоарите... Сигурен съм, че дори тренирани мъжаги като повечето пишещи тука биха се оглеждали притеснително в обкръжението на пияни такива амуджи! :roll:
Бяхме в Италия точно по времето на атентата в Барселона - на всички централни места, особено пред музеи и катедрали имаше военни, като на снимките по-горе с джипове! Дори някъде патрулираха по двама, сред хората, отделно от стационарните. Мислех си да ги снимам на няколко пъти, но се въздържах. Да не си докарвам допълнителни неприятности. Патрулиращите полицаи, по двойки, често и жени!, не ги споменавам... Честа гледка са, фон... Дори не им обръщат внимание, все едно са тръгнали на пазар! :D
Направи ми впечатление следното - във Венеция полицаите бяха с Танфолио, в Падуа с Глок, във Флоренция с Берета... Охраната в СераВале, голям аутлет, като малко градче е, също беше с Глок. Явно всяко подразделение използва различна марка пистолети.
Едно си мислех за Италия, лееееко различно се получи в действителност! :D Това е една голяма машина за пари!!! Мелачка! И за под 200 евро на вечер ако спиш, трябва да черпиш! Не съм сигурен, че искам пак да посетя Италия... И това беше в северната част! Уж цивилизованата...
Както беше казал преди време някой, говорим за богатия Север и демократичния Запад, а като се погледнем - ние сме на Юг и на Изток... :DD

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Окт 2017, 14:20       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Юли 2006, 19:46
Мнения: 1218
Местоположение: USA
Снимката, показана от началото - това някаква шега ли е или тези идиоти са наистина полиция или нещо подобно?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Окт 2017, 14:25       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Borislav написа:
Снимката, показана от началото - това някаква шега ли е или тези идиоти са наистина полиция или нещо подобно?

Истинска е! ;)
Публикуваха я още преди няколко месеца...

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Окт 2017, 14:31       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Юли 2006, 19:46
Мнения: 1218
Местоположение: USA
Spurs написа:
Borislav написа:
Снимката, показана от началото - това някаква шега ли е или тези идиоти са наистина полиция или нещо подобно?

Истинска е! ;)
Публикуваха я още преди няколко месеца...

Значи ако стане някаква патаклама, тия ще се изпотрепат един друг.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Окт 2017, 16:26       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Poseidon написа:
а сега предлагам заедно с колегата Б52 да запалите свещ за здравето на Баце...

И негрите в Африка ще палят свещи за здравето на баце след изявлението му /което по нашите медии не го намирам/, че Бг-то ще внесе 500 МИЛИОНА ЕВРО в някакъв африкански там фонд за справяне с последствията от миграцията:
Цитат:
Prime Minister Borisov: Bulgaria will Provide EUR 500 000 to the Trust Fund for Africa
http://www.novinite.com/articles/184476 ... for+Africa


п.с. Това за негрите да извадиш един милиард лева, а за нас от 2009-та насам все да няма... ко пиша аз от сумати време насам - че пари в Държавата има бол, само дето не са за нас. И докато ТОЙ е най-отгоре - няма и да има, ако някой си прави илюзии. 16 годишна ромка с три деца - 1,500 лева месечно от над 20 вида помощи - да припомним само, че някой удобно ги забравя тези неща. Следващият изваден милиард ще бъде за осъществяване на връзка с извънземните цивилизации, най-вероятно.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2124 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 142  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 48 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer