logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 12:15




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2124 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 138, 139, 140, 141, 142
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Ное 2018, 16:12       Заглавие:  Re: България
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 01 Юни 2016, 08:46
Мнения: 52
Глей ко стаа ся:
1. Не стига чи щи ти е скъп бензина, ами на всичко отгоре и ще си плащаме за да пътуваме насам-натам- ей тука го пише
https://fakti.bg/bulgaria/343389-api-sh ... e-i-tuneli
2. Отгере на всичко това, контрола за това, дали сме си платили на концесионера "Х", ще го осъществяват държавни органи-демек и те ще работят за същия Х!?!
http://www.api.bg/files/4215/4220/9531/ ... ._6_ZP.pdf

Глава четвърта.
КОНТРОЛ И САНКЦИИ
Чл. 14. Контролът на пътните превозни средства, които се движат по
републиканските пътища, осъществяван от Министерството на вътрешните работи,
може да се извършва и със съдействието на Агенция „Пътна инфраструктура“.
Чл. 15. Установяването на нарушения по наредбата, съставянето на актове,
издаването и обжалването на наказателните постановления се извършват при условията
и по реда на Закона за административните нарушения и наказания.


Е направо се уляха тия! :evil:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Ное 2018, 16:54       Заглавие:  Re: България
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 01 Юни 2016, 08:46
Мнения: 52
Това "съдействие" на АПИ, дали означава, че камерите за пътен контрол, снабдени със съответния софтуеар, ще дадат основание за налагане на санкции?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2018, 14:11       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
ubboto написа:
И друго бърка баце:


Когато аз и ти махнем книгите от библиотеката и си наредим снимките на тяхно място , тогава може да коментираме кой-къде бърка

:)
Изображение
А към момента Баце не ,че е безгрешен.
Просто няма КОЙ


Няма ли някаква интифа отвън (без значение Запад-Изток) Баце ти да бъде сменен , то т.н. "събудил се народ" доста бой има да яде по улиците.

P.S. Забелязвам между другото , доста трескава дейност тук-там в социаните мрежи се готвят за голям масов протест на 19-ти (понеделник)

Сега , тука няма да посочвам градовете и местата (да не излезе пропаганда) но лично на мен ще ми е интересно кои фигури ще се появят на тези протести и от там да си извадя извод какво се случва.

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2018, 19:05       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Dorssay написа:
...то т.н. "събудил се народ" доста бой има да яде по улиците.

И напълно заслужено ще си го изяде "събудилият" се народ боя! Тези неща, уважаеми, се променят веднъж на 4 години ЧРЕЗ ИЗБОРИ, а преди това СЕ МИСЛИ! Който не си е помръднал г.за да отиде да гласува - няма право да протестира! Тези, които са гласували "ЗА" статуквото - имат пък още по-малкото право да протестират! А онези, които са гласували за нещо различно, при условие че СУВЕРЕНЪТ ИСКА ДРУГО - или търпиш, или си стягаш багажа и си изнасяш нанякъде другаде! Да оставим настрана, че аз не съм солидарен с никого и ме дразни да ми блокират вечер улиците при този кошмарен трафик, но утре някоя звезда ако призове към въоръжен бунт, какво правим?! Трябва да почнем да се трепем. Та, който не е МИСЛИЛ и не е ХОДИЛ ДА ГЛАСУВА, когато е трябвало… сега да го духа! Аман от лумпени и олигофрени… да се изкажем за последно и по тази тема, преди да са затрили раздела.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2018, 19:15       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 24 Ное 2010, 14:34
Мнения: 4034
Местоположение: Orlando, FL
Все щях да питам - при нас такива блокирания на пътища са незаконни и може да се глобят или арестуват, и често се случва.
В БГ има ли такива ограничения? Или всеки може да спре магистралата?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2018, 19:44       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 02 Фев 2013, 18:07
Мнения: 2084
Вицепремиерът Валери Симеонов подаде оставка, съобщи правителствената информационна служба

https://www.dnevnik.bg/politika/2018/11 ... a/?ref=rss

_________________
Ръце без меч – ръце са за верига...
Иван Вазов, 16.10.1919
...
Навремето беше по-трудно, но сега, с помощта на Интернет всеки, който иска, може да покаже на целия свят, че е идиот.
Неизвестен автор


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2018, 19:45       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
minavasht написа:
В БГ има ли такива ограничения? Или всеки може да спре магистралата?

Няма протест, който да разрешава блокирането на магистрали на главни пътища. Иначе то и аз съм недоволен от много неща, но не това е начинът. Начинът е да ХОДИ ДА СЕ ГЛАСУВА, а преди това ДА СЕ МИСЛИ!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2018, 20:48       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 02 Фев 2013, 18:07
Мнения: 2084
ubboto написа:
minavasht написа:
В БГ има ли такива ограничения? Или всеки може да спре магистралата?

Няма протест, който да разрешава блокирането на магистрали на главни пътища. Иначе то и аз съм недоволен от много неща, но не това е начинът. Начинът е да ХОДИ ДА СЕ ГЛАСУВА, а преди това ДА СЕ МИСЛИ!


:tu:

_________________
Ръце без меч – ръце са за верига...
Иван Вазов, 16.10.1919
...
Навремето беше по-трудно, но сега, с помощта на Интернет всеки, който иска, може да покаже на целия свят, че е идиот.
Неизвестен автор


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2018, 20:57       Заглавие:  Re: България
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 24 Ное 2010, 14:34
Мнения: 4034
Местоположение: Orlando, FL
Е, що не ги махат то пътя тогава?
Тук зависи доста от мястото, по-либералните щати са по-толерантни, но дори и там накрая ги подбират, все пак хората най-вероятно са на пътя, защото са тръгнали нанякъде, и биха искали да стигнат там.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2124 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 138, 139, 140, 141, 142


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot], Ivo III, MITKE и 37 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer