logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 20 Апр 2024, 15:03




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Окт 2017, 18:02       Заглавие:  Re: Анексия...Сепаратизъм...Избори...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
[quote]Оная кака, с кривата физиономия е еманация на национален предател или шампион по национално предателство. Тя направи кинти, каквито ние с теб никога не сме и сънували. Аз питам: Къде бяхме и защо търпяхме и търпим?
Това стадо, точно такава съдба си заслужава./quote]
:tu:

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Окт 2017, 18:26       Заглавие:  Re: Анексия...Сепаратизъм...Избори...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
Spurs написа:
Къде бяхме и защо търпяхме и търпим?


Половината ако сме като този служител на софийска бензиностанция и щяхме да дръпнем малко от малко напред.

http://static.blitz.bg/documents/newsimages/201710/1507040970-opop.mp4

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Окт 2017, 18:35       Заглавие:  Re: Анексия...Сепаратизъм...Избори...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Dorssay написа:
Spurs написа:
Къде бяхме и защо търпяхме и търпим?


Половината ако сме като този служител на софийска бензиностанция и щяхме да дръпнем малко от малко напред.

http://static.blitz.bg/documents/newsimages/201710/1507040970-opop.mp4

Велик! :D
ПП. Цитата по-горе не е мой. На Андрей е! Но ми харесва...

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Окт 2017, 19:11       Заглавие:  Re: Анексия...Сепаратизъм...Избори...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Dorssay написа:
Spurs написа:
Къде бяхме и защо търпяхме и търпим?


Половината ако сме като този служител на софийска бензиностанция и щяхме да дръпнем малко от малко напред.

http://static.blitz.bg/documents/newsimages/201710/1507040970-opop.mp4

Браво на човека! Нещо, копеленцето, слязло от колата, паркирана на лявата колонка, започна да обижда бензинджията, ама...Случи на човек! Като насрон го гледаше и не реагира, когато отзи го ,,охлади" с прахов пожарогасител..


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Окт 2017, 19:18       Заглавие:  Re: Анексия...Сепаратизъм...Избори...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
andrei p226 R написа:
Нещо, копеленцето, слязло от колата, паркирана на лявата колонка, започна да обижда бензинджията, ама...Случи на човек!


Младежа пуши цигара.
Ако се вгледаме по-внимателно на видеото ще видим , че явно разменя реплики със служителя който му прави забележка за цигарата и който в този момент не е в кадър.
И понеже не я маха и следва атаката с пожарогасителя

Но мен повече ме кефи другия дето зарежда на другата колонка.
Не трепна
:)

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Окт 2017, 22:20       Заглавие:  Re: Анексия...Сепаратизъм...Избори...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Dorssay написа:
andrei p226 R написа:
Нещо, копеленцето, слязло от колата, паркирана на лявата колонка, започна да обижда бензинджията, ама...Случи на човек!


Младежа пуши цигара.
Ако се вгледаме по-внимателно на видеото ще видим , че явно разменя реплики със служителя който му прави забележка за цигарата и който в този момент не е в кадър.
И понеже не я маха и следва атаката с пожарогасителя

Но мен повече ме кефи другия дето зарежда на другата колонка.
Не трепна
:)

Тоа НЕ Е, цитирам: ,,атака с пожарогасителя"! Тоа е предприемане на дължимите мерки за безопасност, от страна на работник/служител, обслужващ такава критична инфрастректура, каквато може да бъде една бензиностанция.
Боклукът си о заслужи! Никой копче не може да му каже на бензинджията, от чисто правна страна!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Окт 2017, 23:19       Заглавие:  Re: Анексия...Сепаратизъм...Избори...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
темата е за сепаратизъм...да припомня...
та вчера в Испания по заповед на краля от Сарагоса към Каталуня се насочва армейска част от 20 камиона и не знам колко бетеера...
https://www.vesti.bg/sviat/evropa/ispan ... ia-6074548
Цитат:
Министерството на отбраната на Испания е разпоредило изпращането на части на армията в Каталуния с цел да осигури логистична подкрепа на Гражданската гвардия и Националната полиция.
Конвоят е напуснал тази сутрин Сарагоса, съобщава „Ел Конфиденсиал”Изпратените военни официално трябва да оказват логистична подкрепа. Те са част от Логистична група за подкрепа 41 (AALOG 41), която е участвала в мисии в Босна, Косово, Ирак, Ливан и Афганистан

това е действаща бойна част с мисии зад граница ...
а в каталунското пристанище акостирали три бойни кораба...пак...логистична подкрепа

Код:
Междувременно в пристанището на каталунската столица Барселона вчера са пристигнали 3 военни кораба, които официално ще участват в международно изложение


а сега с прогноза ше се ангажира ли някой? лесно е иначе да коментираме постфактум...
е това в цитат долу като го е чул краля Фелипе е вдигнал кръвно 300...привикал е министъра на отбраната и нещата ще ескалират мисля...
Цитат:
президента на Каталуния.. Карлос Пучдемон „окупационните сили незабавно да напуснат” четирите каталунски провинции


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2017, 06:31       Заглавие:  Re: Анексия...Сепаратизъм...Избори...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 02 Фев 2013, 18:07
Мнения: 2084
Намеси се и съда

Националната съдебна палата на Испания ще привика в петък в съда шефа на каталонската полиция Mossos d'Esquadra Хосеп Луис Траперо във връзка с подозрения за участие в престъпления, свързани с призиви към метеж. Това се казва в постановление на съдебната палата.
...

шефовете на обществените националистически организации „Каталонска национална асамблея“ и Omnium Cultural Жорди Санчес и Жорди Куишар призоваваха хората към „постоянна мобилизация“ и им казваха да не се разотиват. Санчес и Куишар също са извикани в съда по обвинение в призив към метеж.

Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/svyat/represiite-z ... 48298.html

_________________
Ръце без меч – ръце са за верига...
Иван Вазов, 16.10.1919
...
Навремето беше по-трудно, но сега, с помощта на Интернет всеки, който иска, може да покаже на целия свят, че е идиот.
Неизвестен автор


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Окт 2017, 10:42       Заглавие:  Re: Анексия...Сепаратизъм...Избори...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
sk67 написа:
Намеси се и съда


Намеси се и Соломон Паси
http://www.blitz.bg/analizi-i-komentari/solomon-pasi-raztrevozhen-moeto-semeystvo-e-ot-kataloniya-nezavisimostta-e-plno-bezumie-i-tam-se-namesi-dlgata-rka-na-putin_news548733.html

А пък това видео направо ме доведе до екстаз Братя
:)

http://www.youtube.com/watch?v=bqGHdfh7XQk

...."Аллаааааху АкбАр , Аллаааааху АкбАр , Аллаааааху АкбАр" .... Хага , насред Холандия и на 500 м. от холандския кралски двор ха ха ха ха .....

P.S. Имам въпрос към колегата Кенжиро , щото тия сцени са му познати , доколкото разбирам:
Как се спира това Колега ?

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Окт 2017, 12:58       Заглавие:  Re: Анексия...Сепаратизъм...Избори...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
'Ич не е смешно даже... :evil:
Тия плевели са навсякъде, няма отърване. Пламна Европата.
Лошото е, че ако се запали къщата на комшията, въпрос на време е да пламне и твоята!
Хората поговорки за Нане и Вуте нЕмат!
А как се спират ли?! Никак. Късно е вече...

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Окт 2017, 15:35       Заглавие:  Re: Анексия...Сепаратизъм...Избори...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Юли 2006, 19:46
Мнения: 1219
Местоположение: USA
Като гледам какво става в Испания имам чувството, че правителството насила подклажда размирици в Каталония. Ако бяха оставили хората спокойно да гласуват, нищо че е противозаконно, мисля, че не повече от 30-на процента щяха да гласуват "за" и историята щеше да е приключена.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Окт 2017, 15:43       Заглавие:  Re: Анексия...Сепаратизъм...Избори...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Юли 2006, 19:46
Мнения: 1219
Местоположение: USA
Spurs написа:
'Ич не е смешно даже... :evil:
Тия плевели са навсякъде, няма отърване. Пламна Европата.
Лошото е, че ако се запали къщата на комшията, въпрос на време е да пламне и твоята!
Хората поговорки за Нане и Вуте нЕмат!
А как се спират ли?! Никак. Късно е вече...

Спиране няма, освен някакъв световен катаклизъм. След 20-на години България ще стане част от Турция, колкото и тъжно да звучи. Как иначе тази държава ще съществува? Четири или по-малко милиона жители (след 30-тина години), от които почти милион са чиновници, един милион пенсионери и два милиона цигани. Кой ще плаща за тях? Това е наистина унищожение на цял народ.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Окт 2017, 21:10       Заглавие:  Re: Анексия...Сепаратизъм...Избори...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
Borislav написа:
Това е наистина унищожение на цял народ.


Значи , ТЕ са ни премерели ,у претеглили и преценили за како ставаме и за какво не. И дали имаме право (от ТЯХНА гледна точка) да населяваме тия земи.

Ще разкажа една история , която навремето не ми е направила впечатление , но сега съм склонен дори да навляза в дебрите на Световната Конспирация.

През 2003 г. (ако не се лъжа) , в моя скромен град (около 60К жители по това време) , пристигнаха някъде към 80 души американски граждани от "Корпуса на мира".
През общината сключиха договор с 80 семейства от града и се настаниха на квартира във въпросните семейства.

Във всяко семейство имаше по един "квартирант" - мъж или жена , на възраст от 21 до към 70 г. , като семействата бяха най-различни - и социално слаби (стига да има една стая за "квартиранта") , и средна ръка бизнесмени , и държавни и общински служители.
Забележка: В едно такова семейство на мой близък приятел - среден бизнесмен със строителна фирма имаше 25-26 годишна американка и дори бях предприел атака за сближаване - неуспешна.

Условието за пребиаването на "квартирантите" беше , да живеят точно както семейстата в които са настанени. Ядат същото ядене , къпят се когато семейството се къпе , празнуват празници , изобщо - от-до !!! - максимално идентичен живот.
И всяка вечер изпращат по един майл към Организацията със впечатленията и коментарите си от деня.
Със 100% сигурност знаех , че подобна програма има и в гр.Перник и още някои градове из страната , но сега не мога да се сетя кои бяха.
Това продължи три месеца - лятото беше.

И сега от разстояние на времето ми е ясно за како става дума. ТЕ много добре знаят на какво сме способни , какво може да се очаква от "народа" и всичко което ни се случва е резултат на тези изводи.

P.S. Интересно ..... сега като се връщам и не си спомням да имаше чернокожи "квартиранти".

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Окт 2017, 21:52       Заглавие:  Re: Анексия...Сепаратизъм...Избори...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Dorssay написа:
...пристигнаха някъде към 80 души американски граждани от "Корпуса на мира".
Да споменем и учителите по английски към въпросната организация, които задължително изкарват по няколко години по дълбоката провинция /един вид като стаж/, преди да тръгнат да растат в служебната йерархия /имам такъв познат/. Та, американците от първа ръка са наясно по-добре и от мен и от теб за реалната демографска картина /която се крие от широката общественост/, както и за потенциала на "бъдещето на България". И понеже сме изключително ключова от стратегическа гледна точка територия - през 1942 г. Франклин Рузвелт създава Office of War Information, като в едно от видеата на Министерството на военната пропаганда се казва следното: Bulgaria has bases... bases at the Black Sea - целта е да ни уморят като народ, за да ни купят по-евтино. И засега успяват, не ли?! Колкото и милиарда да впишат на сметката на Луи XIV, пак ще са на далеч по-голяма далавера, отколкото ако си имат работа с една силна и просперираща нация с изграден имунитет към подобни изедници и пагубни политики. Така че няма нищо изненадващо в случващото се в момента... просто е много жалко всичко това, най-малкото с оглед на славната ни история.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Окт 2017, 10:12       Заглавие:  Re: Анексия...Сепаратизъм...Избори...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Дорсей ти не си успял ..ок...а от поне 20 000 мъже в твоя град никой ли не можа да наебе поне една американска гостенка??? наистина е позорно... но от друга страна сте вкарали ЦРУ в яка заблуда по тая част и не само по тая... пп. от северна България си нали
..


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 9mm и 26 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer