logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 10:16




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Сеп 2017, 23:29       Заглавие:  Поздрав от Dorssay...и впечатленията му от форума...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
Ritter написа:
Но пасаран!


OFF-TOP
:)
Заради тази реплика Ритере те поздравих с една песничка , но поради възникване на нови обстоятелства и поради отпадане на основните причини за присъствието ми , изтрих мнението си.

Налага се за изестно време да изчезна от виртуалното простраство и ми се ще да поздравя всички останали , в случай че липсвам на някой.
:)

Като стар боец на тихия диванен фронт мога да отбележа , че този Форум е един от НАЙ-СТОЙНОСТНИТЕ в българското интернет пространство , в който съм се подвизавал.
За мен беше удоволствие и чест.

Поздрав:
http://www.youtube.com/watch?v=-nSF40smtgw

........ а аз ще се концентрирам да изкарам някой лев , да има с какво да храня *урвите .... както жена ми определя неистовия ми труд за коравия къшей хляб.
:)

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Баян, Google [Bot] и 30 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer