logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 22:38




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 590 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Окт 2017, 12:04       Заглавие:  "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
Интересен АМЕРИКАНСКИ филм , който показва процеси които ще бъдат "история" след 50 - 100 години , но не е зле да видим като как започна всичко.

№1. http://www.youtube.com/watch?v=VL3Ehtg572s

Филмчето е американско , но го намерих с руски превод.
Ако някой може да намери и оригиналната версия , ще е полезно да се сложи и тя тука за поколенията.
=========================

P.S. Я да сложим тука и второто филмче , че е много ценно и не може да се види всеки ден , а идните поколения българи ще се интересуват как сме се интегрирали.
И за да няма спекулации след време , е хубаво да се знае:

№2.https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=N3WlRKZ1l8I

Забележка: За тия които не разбират фламандски ще поясня в резюме какво се наблюдава:
В Шоу (Proefkonijnen - демек "опитните свинчета") на холандската телевизия BNN , в пряко излъчаване , двамата водещи Денис Щорм и Валерио Зено , ядат човешко месо.
За целта , преди предаването и чрез упойка , хирург отрязва парченце от задника на Щорм , а на Зено от корема.

След това готвач пържи месото , като по условията на експеримента не му слага никакви подправки , за да може да се почувства истинския вкус , който да се обясни после на драгите зрители.
Дегустацията се провежда на официална маса със свещи и по чаша червено вино.

Пред The Daily Mail организаторите и участниците в този кулинарен експеримент обясняват , че всичко е протекло в съответствие с демократичните Закони и с пълно съгласие на участниците.
================================

P.P.S. И тъй като сме на темата ИСТОРИЯ и запазането и за бъдещите поколения , не мога да не сложа и следното видео , което от историческа гледна точка за българската асоциация към демократичните ценности ще бъде незаменим исторически извор:

№3. https://www.youtube.com/watch?v=iQ2wAqJb2D8

Забележка: Разбира се , всичко във видеото е камуфлаж от животинско месо , което можеш да си купиш и сготвиш с идеята че е нещо друго.
Мисълта ми е за ценностите и пречупването на менталните бариери.
====================================

P.P.P.S. Като последнна капка в този исторически цикъл за "ценностите" смятам да сложа клипче с публичната ЕКЗЕКУЦИЯ и разчленяване на жирафа Мариус , насред Копенхаген , както и накрая храненето на лъвовете с месото му.

№4. https://www.youtube.com/watch?v=MaCaEtdFuK4

Както ще забележим , зрителите са предимно деца в детска и предучилищна възраст , нарочно докарани да наблюдават тази ценностна процедура.
==================================

Само след 10 години такива персонажи като американския стрелец ще са като пионерчета в сравнение с подрастващото поколение , а въпросните филмчета могат да послужат като отговор на въпроса:
"ЗАЩО?".
======================================

То не че разбирам много от изкуство , но сега е време да се прехвърлим и малко върху него , за да проследим тенденцията в напредналите цивилизовани държави от последните години , със следните три клипа:

№5. https://www.youtube.com/watch?v=Fr2u-RAVb24
Какво може да изпита човек като наблюдава? Освен завист ... ей тъй да мога да го тресна на масата да подскочат чиниите .... но това са ниски страсти. Все пак говорим за изкуство.
===========================

№6. http://gettube.cc/movies/176760354_171025197
Тук може да кажем , че на човека и *ура му е художник , но обърнете внимание на зрителите
===================

Обръщам специално внимание на клип:
№7. https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=BpmGKzJUwuA

.... и правя интересното пояснение:
Въпросното творчество от горния клип е изпълнено в присъствието на Министъра на културата на Израел - Мири Регев, която възмутенно е напуснала представлението , доколкото парцала в задника на артиста имал сходството с държавния флаг на Израел.
По нейната реакция: Завирането на флага на Израел в гъза (на 16.41 сек. от клипа) - това не е изкуство , а е криминално престъпление. Това е оскерняване на флага , за който са умирали войниците и гражданите на Израел.
А аз бих казал: Късно е чадо !!! Вече е изкуство ....

Не знам как е заършил тоя случай за артиста , но мисълта ми е че в АСИМИЛАЦИЯТА .....
Дъно няма Колеги !
ДЪНО
=================================

№8. https://www.youtube.com/watch?v=s3U31_XsUeQ
Канадски военни моряци се завръщат от далечен боен поход.
=================================

Много интересно клипче по повод на гражданските права в някои демократични държави.
№9. https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=9zA2dJuzQbw
Че си подбийват навсякъде - подбийват .... но тука във форума има служители със сигурност.
Какво ще се случи с български служител , герой на подобен клип?
ТЕ , ще ме учат мене на демокрация и граждански права
:)
=======================================

горещо препоръчвам , особенно на млади родители
№10. https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=CnbxO7P7Xnk
Публично Шоу за деца , под името "EVERYBODY" , продукт на австралийската компания SNUFF PUPPETS
Изключително ОБРАЗОВАТЕЛНО за деца Шоу !!!!
Това да поднесеш тайнството на рождението по този изящен начин се иска богато въображение.
Хабер да ви е Братя !!!!
След 20 години тексаския стрелец вода ще им носи на това поколение хи хи хи хи
:)
==========================================

ЗАКОНЪТ Е СУРОВ , НО ТОЙ Е ЗАКОН

по долния линк наблюдаваме гражданско неподчинение в УСА
№11-А. https://www.blitz.bg/svyat/tova-video-potrese-tseliya-svyat-amerikanski-politsai-zadrzhat-94-godishna-babichka-na-invalidna-kolichka-zashchoto_news565158.html

а тук наблюдаваме подобно в Русия
№11-Б. https://www.youtube.com/watch?v=fk1OlzLFhKI

Сигурно така трябва и Закона е спазен, но ..... всички сме данъкоплатци и законопослуши , а ХОРА не останаха ..
==========================================

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


Последна промяна Dorssay на 16 Дек 2017, 22:15, променена общо 16 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Окт 2017, 13:44       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Започнах да гледам, и първия, и втория клип... ама не издържах да си тествам нервите и възприятията ;)
Това си е извращение!
Което за съжаление настъпва и всеки, който се помъчи да му се опълчи, веднага ще бъде заклеймен като човек нарушаващ демократичните ценности, равенството и толерантността...
Света наистина полудя, страхувам се за децата ни!

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Окт 2017, 14:06       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
Spurs написа:
веднага ще бъде заклеймен като човек нарушаващ демократичните ценности, равенството и толерантността...


Както казва колегата Пацо: КОМУНИСТ и КЛАСОВ ВРАГ

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Окт 2017, 15:12       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Поради това, че този форум се чете и от много млади и все още наивни хора. Реших да изтрия някои мои мнения, които могат да се разберат по грешен начин.


Последна промяна Paco на 16 Окт 2017, 20:27, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Окт 2017, 17:05       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
Paco написа:
Ама не бързай да ми изстреляш отговор, като пъпчива пубертетка дето на всичко има отговор. Щото я сърби пу....ката неудържимо.


Хо хо хо хо хо :)
Яваш бе СЕРТ !!!

Не бързам.
Два пъти писах мнения и два пъти ги трих.
Предвид на несвързания набор от изречения които си пльоснал , единствения смисъл на които е да ... ме уязвят като личност , предполагам ..... а също и бързината с които поправяш мненията когато видиш каква глупост си написал , то ще посоча само началото на двата предходни варианта и ще премина направо на третия (надявам се последен) вариант на отговор.

Вариант №1
"Слушай сега , потуранко скъсан , чича ти Дорсай да ти разкаже за пубертетките ....." и т.н. 30 см. текст на монитора.

Вариант №2
"Драги ми Смехурко,
Седнах да ти пиша .......
бла бла бла бла
Хайде, толкоз стига.
.......................Поздрав най-сърдечен!
Твой приятел вечен:
Весел Патиланчо
"

Вариант №3
Отхвърляйки горните два Варианта , реших да ти отговоря по пунктове за краткост и да не натоварваме аудиторията с този злостен OFF-TOP.

1. Извинявам се задето те провокирах споменавайки името ти. Няма да се повтори и няма повече да взимам отношение по мненията които пишеш. МОЛБАТА ми е да постъпиш по същия начин.

2.
Paco написа:
Питам чел ли си Хитлер?

Не съм го.
Нямам вътрешна нужда да чета тоя национал-социалистически опус. Теориите в които ще бъдат облечени "Освиенцим" и Лидице не представляват някакво откровение за мен. Щом ти си намерил нещо в него - твоя работа , но не досаждай и не насаждай на хората разбиранията си.

3.
Paco написа:
И тогава генерирай толкова вата, както каза някой. Ритер ли Кенширо ли... един от двамата беше.

Тука отговора ми ще е в две части:
- за "ВАТАТА".
Това , да кажеш че аз съм Комунист поради разбиранията си , е все едно аз да кажа , че ти си ФАШИСТ. Но естествено не мога да го кажа това , защото ти не си фашист.
Ти си РАСИСТ и при това от тия - най-мръсните , дето реки от кръв са пролели на тази почва.
Преди време , в едно от твоите мнения (коeто изтри по най-подъл и страхлив начин) лично ме уведоми , че "Ако имах власт , такива като тебе щях да ги разстрелвам и беся по фенерите".
Такива бесачи и колячи съм виждал и не ти се сърдя за емоциите , но искам да се аргументирам по отношение за расизма.
Аз се определих като Русофил и от там дойде и твоята кръвожадност. За теб няма значение дали става дума за феодална Русия , за царска Русия , за комунистическа Русия или за капиталистическа Русия.
Ти искаш да колиш и бесиш де що е ВАТА.
А това вече е болест Пацо. Разбира се , болест за която има и лек , както в онова клипче на ubboto за лекарите с чуковете.

- по отношение КОЙ ме нарече "вата".
Ти много добре знаеш , че който и да ме е нарекъл "вата" , то той не е Кенжиро. Той си има негова си философия , извоювал си е правото си да я има , гони си задачите в реала и много малко го интересува кой-какви мозъци ръси по форумите.
Но твоя опит да се присламчиш към "силната позиция" (според теб) споменавайки го , е толкова жалък , че няма как и да го нарека.

4.
Paco написа:
Ако си в Иран ще ти сцепят гъза!

Гъза могат да ти го сцепят (както го и цепят на някои) не по-зле и в България. За втори път ми го намекваш и ако имаш предвид че може да имам проблеми с позицията си ..... благодаря , ще го имам предвид.
А ти го имай предвид за гъза и за България. Не разчитай толкова на гражданските си права.

5. Отговарям на простотията за Иран и Израел дето я написа и после изтри , че ... цитирам по памет: "Иран заплашва с ядрено оръжие "малката държава".
т.е. Иран - който няма ядрено оръжие , заплашва с ядрено оръжие Израел - който има ядрено оръжие ..... Това ли искаш да кажеш ?

6.
Paco написа:
п.п. Не съм евреин, ако това има значение.

Разбира се че не си евреин. Ако беше евреин нямаше да си тука. Папуас си , както и всички нас.

7.
Paco написа:
Но усещам, че си убеден комунист.

Усещаш така защото чувствата ти са разбалансирани. Казват , че времето лекувало всичко , а то явно започва да тече по-бързо и се надявам да изправиш чувствата си.

P.S. Напомням за МОЛБАТА си от по-горе

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Окт 2017, 18:08       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Ще уважа молбата ти. Но само искам да ти кажа, че откакто си в този форум. Такава омраза никой не е генерирал досега, както ти.

Дори непрекъснатото писане с големи и удебелени букви е КРЕЩЕНЕ. Ако не знаеш де. Никой не те заплашва. В живота си не съм ударил пръв никога. И съм простил кражби и невърнати пари. Руснаците ги обичам повече от теб. Расист не съм. Не обичам фанатиците без значение дали са католици или мюслимани.

Намали гнева и пиши нормално и весело. Ако искаш разбира се. Повече няма да ти досаждам. Обещавам.

Пуснал си ужасна тема тук - тази. С това ме ядоса. Как може да виждаш в Европа това?!
Как може да виждаш в живота това?!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Окт 2017, 18:45       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
PEACE BROTHERS, Пацо е пич от "Надежда", като мен... и освен нещата, с които не съм съгласен - казва и много истини! Пацо, брат, за емемейците - един шампион около 80 кила се зае да ме тренира физически /мислим да пуснем и видео с кондиционната тренировка - с лекия и тежкия бег/... ама на бой - никъв шанс - загивам отвсякъде! Единственото им слабо място знаеш ли кое е?! Че и СРЕЩУ НОЖА тръгват на нормален бой и борба... а на някоя друга твоя снимка видях, че и ти си се спрял на "Спартана" от новата стомана - идеалният избор за ръкопашен бой!

Не знам какво мислиш, но малко по-дълъг да беше "Спартана"... дължина между "Спартан" и "Раджа 2"... щеше да е идеално!

Иначе група емемейци, ако те изненадат в тесен коридор... докато кесиш пред вратата на някой ВИП... наистина може сексуално да насилят всеки. Ако не ги познавам лично.... със сигурност ще имаме общи познати... иначе оправия няма! На улицата тоже... ако не ги изпревариш с изваждането на цевта или острието - ще те разкъсат!


п.с. Дорсей го познавам лично... а Пацо - задочно. И двамата имат потенциала да създадат една наистина градивна и приятна за аудиторията дискусия, никой няма нужда и тук да се бълва омраза и отрова. Иначе, то верно че СВЕТЪТ НАИСТИНА ПОЛУДЯ, но много ми се иска тук да направим изключение от това правило!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 00:46       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Обидих твоя приятел и искрено му се извинявам! Не бях прав да го наричам комунист.

Човека не е и фашист щом търси Джерико. Няма как да е. Ако не е намерил в ловния форум се продава много запазен.

Иначе за ножа какво да ти кажа. Ти разбираш повече от мен. От теб видях за този Спартан.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 17:12       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Юли 2006, 19:46
Мнения: 1218
Местоположение: USA
Spurs написа:
Започнах да гледам, и първия, и втория клип... ама не издържах да си тествам нервите и възприятията ;)
Това си е извращение!
Което за съжаление настъпва и всеки, който се помъчи да му се опълчи, веднага ще бъде заклеймен като човек нарушаващ демократичните ценности, равенството и толерантността...
Света наистина полудя, страхувам се за децата ни!

Как така не можеш да гледаш? Нали сте граждани на Европа и това би трябвало да са ваши ценности.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 17:18       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Юли 2006, 19:46
Мнения: 1218
Местоположение: USA
[quotе] "Paco"]Питам чел ли си Хитлер?[/quote]
Цитат:
Не съм го.
Нямам вътрешна нужда да чета тоя национал-социалистически опус. Теориите в които ще бъдат облечени "Освиенцим" и Лидице не представляват някакво откровение за мен. Щом ти си намерил нещо в него - твоя работа , но не досаждай и не насаждай на хората разбиранията си.

Как може да имаш мнение за нещо, което не си чел и изобщо нямаш представа за какво се отнася?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 18:11       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
Borislav написа:
Как може да имаш мнение за нещо, което не си чел и изобщо нямаш представа за какво се отнася?


Те така.
Няма нищо по-лесно да имаш мнение , на база на видимия резултат от идеите и размислите върху които е изградена въпросната книга.
А видимия резултат и за какво се отнася тя , са "Бухенвалд" и "Лидице" и "Баби Яр" и "Заксенхаузен" и "Соби бор" и т.н......
......... и с какви разумни , благи , научни и прочее идеи е послан пътя към Ада , за мен няма никакво зачение.

Виж , ако книгата се отнасяше за нещо абстрактно , което не можеше да се види и пипне , сигурно щях да я прочета за да си съставя мнение.

Нека се опитам да ти го обясня по друг начин.
Примерно , ти имаш Глок 17 G5

Стреляш 2К изстрели и чупиш блока и съответно си съставяш мнение.
Но тука някой ти казва , че не можеш да имаш мнение , защото не си прочел книгата на еди-кой си , която описва , научно доказва , и логично представя теорията, че G5 държи на 50К.

Та така , имам си и мнение без да съм я чел , на база на видимия резултат от нейното практическо приложение.

Анадънму?

P.S. Предложение към МОДЕРАТОРИТЕ.
Предвид на големия читателски интерес и почит към идеите в нея , проявени от уважавани членове на Форума,
Сложете Моля,
горе в библиотеката книгата на Адолф Хитлер - "Моята борба".
Обещавам , че ще я прочета

P.P.S. Сега си мисля .... защо пък Модераторите ?
Сложи я ти Колега горе , пък аз ще я прочета и ще си съставя мнение и после ще отворим нарочна тема да я коментираме.

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


Последна промяна Dorssay на 12 Окт 2017, 18:33, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 18:29       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Borislav написа:
Spurs написа:
Започнах да гледам, и първия, и втория клип... ама не издържах да си тествам нервите и възприятията ;)
Това си е извращение!
Което за съжаление настъпва и всеки, който се помъчи да му се опълчи, веднага ще бъде заклеймен като човек нарушаващ демократичните ценности, равенството и толерантността...
Света наистина полудя, страхувам се за децата ни!

Как така не можеш да гледаш? Нали сте граждани на Европа и това би трябвало да са ваши ценности.

Аз живея в Европа, гражданин на Република България съм... Безспорно!
Това въобще не означава, че споделям и приемам извратените разбирания на Еврогейовете... И какво, да се чувствам виновен че живея тук ли?! Или щом живея тук, автоматично влизам в общия кюп ли?!
Странна логика!

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 21:19       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Поради това, че този форум се чете и от много млади и все още наивни хора. Реших да изтрия някои мои мнения, които могат да се разберат по грешен начин.


Последна промяна Paco на 16 Окт 2017, 20:29, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Окт 2017, 01:58       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
ubboto написа:
Не знам какво мислиш, но малко по-дълъг да беше "Спартана"... дължина между "Спартан" и "Раджа 2"... щеше да е идеално!

Танто Вояджера е измислен отдавна батко, само тея тикви от КС да се бяха сетили да му сложат плочка като на Спартана :D

Изображение

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Окт 2017, 02:00       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Dorssay написа:
Няма нищо по-лесно да имаш мнение

Очевидно...
Не виждам какво подскачаш толкова когато някой друг коментира нещо от позицията на собственото си мнение.
Изображение

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 590 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: JDredd и 47 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer