logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 24 Апр 2024, 17:55




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 590 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 40  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2018, 20:00       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Аре стига сме се дърлили за глупости... вземете качете някоя ваша стрелбичка, щото оръжеен форум е това в крайна сметка. :-)

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2018, 20:01       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
ubboto написа:
minavasht написа:
УБО, сигурно имате еърсофт, пробвай го някой път, може да те изненадат резултатите. Повтарям, виж дали ще те уцелят, преди да си стрелял.
Пусни после видеотота и ще говорим.

Имаш ги! :tu: А сега отивам да гледам и евентуално да качвам видеото от днес: от скрито носене, дубелт в 2 инчово кръгче от 7 ярда... споделено от Гейб Уайт, американец... един от най-големите майстори на Глока за мен в света! Или по-добро от него... досега не съм виждал. 2,5 секунди с попадения... мислим да е добре, сега отивам да се гледам отстрани.


Без значение е резултата,полицая ти казва какво да правиш и се чувства застрашен.д;и вадиш за половин секунда и половин минута е все тая,полицая ти е казал какво се иска от теб...........пък и да ти кажа пищов лесно не вадят,за да го е извадил е имал причина,не трупаш сьмнения на сьмненията му,помагаш на него както и на себе си,не си драпаш макарите


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2018, 20:02       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
ubboto написа:
Аре стига сме се дърлили за глупости... вземете качете някоя ваша стрелбичка, щото оръжеен форум е това в крайна сметка. :-)


Е това ще е в темата Смях и забава,не бъди гаден PDT_Armataz_01_22


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2018, 20:03       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2811
FIRSTGUN написа:
Дай да го кажа по друг начин - дреме ми дали руснака на 3 водки кара или Китаеца кара на 3 фанти,номера е дали прави нарушение или не и ако не прави ми е все тая дали шмьрка,пие и пуши трева.

Виждал съм достатъчно хора, които пият и карат и видимо нищо не нарушават. Докато един ден се размажат някъде, което е добрият вариант, защото затриват само себе си. Но съм виждал и как отнасят със себе си и други хора.

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2018, 20:06       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Ritter написа:
FIRSTGUN написа:
Дай да го кажа по друг начин - дреме ми дали руснака на 3 водки кара или Китаеца кара на 3 фанти,номера е дали прави нарушение или не и ако не прави ми е все тая дали шмьрка,пие и пуши трева.

Виждал съм достатъчно хора, които пият и карат и видимо нищо не нарушават. Докато един ден се размажат някъде, което е добрият вариант, защото затриват само себе си. Но съм виждал и как отнасят със себе си и други хора.



И аз

Това не променя факта,че предпочитам да ме спират след нарушение с глоба от 800 долара от колкото Духни,малииии настъпи линията е там,к’во пра’им......


Като ги проверяват постоянно та какво,какво променя факта че ........виж какво си написал,пак пият и карат


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2018, 20:10       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
FIRSTGUN написа:
от колкото Духни,малииии настъпи линията е там,к’во пра’им......

За протокола, брато е катаджия... и с новите камери са нула на нула! Така че нарушиш ли закона, пишат ти акта и пътуваш. Пък ти сам прецени... дали е по-добре да отпътуваш с акт за 500 лв. или да почерпиш едни скромни 50 лв. Как да е, варианти за почерпка вече няма... така че силно се надявам всички да заспиват щастливо и доволно!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


Последна промяна ubboto на 13 Яну 2018, 20:12, променена общо 2 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2018, 20:11       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2811
ubboto написа:
Но тук Ритъра може да се включи далеч по-професионално.

Мога, значителна част от гражданите на UK, които живеят у нас и с които съм говорил с учудване отбелязват колко по-високо е нивото на сигурност и спокойствие тук.
Работил съм и в СТЗБД и затова мога да твърдя, че случая в хотелския коридор можеше да бъде решен спокойно и без да се стига до застрелването на пияният момък.

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2018, 20:12       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2676
За ейър софт съм на линия просто трябва да се разберем ама трябват два аз имам един въздушен гамо блолбак ма съчмата вади очи може само да бляка бая силен е.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2018, 20:14       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Ritter написа:
Мога, значителна част от гражданите на UK, които живеят у нас и с които съм говорил с учудване отбелязват колко по-високо е нивото на сигурност и спокойствие тук.

Точно това и на мен ми беше мисълта! Само че е политическо некоректно да се напише или каже черно на бяло в някоя голяма медия.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2018, 20:16       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2811
FIRSTGUN написа:
Като ги проверяват постоянно та какво,какво променя факта че ........виж какво си написал,пак пият и карат

Напротив, помня какво беше в началото когато криминализираха това деяние и как лека-полека случаите намаляваха. Знаеш ли, 6 месеца в затвора ако упорстваш да караш пил или неправоспособен избистрят мозъка.

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2018, 20:22       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
ubboto написа:
FIRSTGUN написа:
от колкото Духни,малииии настъпи линията е там,к’во пра’им......

За протокола, брато е катаджия... и с новите камери са нула на нула! Така че нарушиш ли закона, пишат ти акта и пътуваш. Пък ти сам прецени... дали е по-добре да отпътуваш с акт за 500 лв. или да почерпиш едни скромни 50 лв. Как да е, варианти за почерпка вече няма... така че силно се надявам всички да заспиват щастливо и доволно!


Е те тия ще с първите в света намерили начин да не подкупиш полицай,не ми се коментира даже.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2018, 20:25       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Специален поздрав за Минаващия... га български катаджия /брато/ се видя у хамериканска патрулка... усмивка 24 карата! :DD

Изображение


И племенника, га брато беше още на моторите.

Изображение

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2018, 20:26       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Ritter написа:
FIRSTGUN написа:
Като ги проверяват постоянно та какво,какво променя факта че ........виж какво си написал,пак пият и карат

Напротив, помня какво беше в началото когато криминализираха това деяние и как лека-полека случаите намаляваха. Знаеш ли, 6 месеца в затвора ако упорстваш да караш пил или неправоспособен избистрят мозъка.



По заобиколен начин се мъчат да решат проблема и не виждат крайната цел- да се намалят катастрофите,а не да се намали пиенето / знам за връзката / та не борят как караш ми колко си пил ако си пил.

Един казва,че камери имали и няма лабаво,друг казва,че ги карат да ближат тестчета разни,като пусна телевизора и гледам една джунгла по пътя........па ако ще Стивън Спилбърг с екип камери да пратят все тая,не се бори крайната цел ми садят предпоставки за корупция..........и спирам до тук,че наказваме в други теми


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2018, 20:29       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 24 Ное 2010, 14:34
Мнения: 4036
Местоположение: Orlando, FL
Ми не знам, при мен от 5 години идва едно момче на райд алонг, полицай от Англия, мечтата му в да дойде тук и да работи тук.
От случайни английски емигранти , които съм стещал тук, също съм чувал, че е кофти там.
Моя коментар беше за сигурността тук и там, и като изключиш гетата, сравнение е трудно да има.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2018, 20:35       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Минаващ, с какви моторите сте там вие? Брато на мАтора:

Изображение

Изображение

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 590 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 40  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: kcv и 27 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer