logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 12:41




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 301 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2018, 13:25       Заглавие:  Re: ИЗГУБЕНИ В ДЖЕНДЪРА, Михаил Константинов
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
b5202s написа:
А като вържем това с факта че БГ и Румъния никога няма да бъдат приети в Шенген или Еврозоната то приказката за ЕС може рязко да отиде към своя край Амин дай боже.

За Шенген - няма да ни приемат! То е като Турция да влезе в ЕС... Няма да стане.
Но, за Еврозоната - там наближава със страшна сила деня в който ще ни вкарат! И да сме в борд, и да ни приказват, че нямало страшно... Таратанци! Те немци, французи, гърци, протугалци... и кой ли не изпищя като им смениха националните валути с Евро, та ние видиш ли нищо нямало да усетим. Просто по този начин ще оберат още едни пари, от курса, ще вдигнат цените, ще намалят заплатите... и т.н. Така че тука сме вътре! Има още за обиране...
А за края на ЕС, или да излезем от него, бая ще има да чакаш приятелю! На това не му се види края...
Как иначе баба ти Меркел ще извива ръце... И разно еврогейци, Брюксели и т.н. колониални политики...
Това няма да стане! ЕС не е като СССР, да се разпадне щото не е издържал икономически. Тука пари има бол, само дето се разпределят между избраните...

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2018, 13:47       Заглавие:  Re: ИЗГУБЕНИ В ДЖЕНДЪРА, Михаил Константинов
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Spurs написа:
А за края на ЕС, или да излезем от него, бая ще има да чакаш приятелю! На това не му се види края...

То затова насила ще ни вкарат в Еврозоната - за да няма хептен накъде да мърдаме! А тогава вече, ама наистина не можем и да си помислим за нещо по-така. А че нашите родни душмани, мизерници и изедници ще се възползват от обстоятелството, и за пореден път ще кашират някой друг милиард на гърба на народеца - и това е на 100% така. За Шенген, четете ко стаа в Гърция бе, хора! Гърците не могат да се оправят и зациклят с бежанеца... ние ще се оправим! Съгласен по всички опорни точки тук с Шпората.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2018, 14:43       Заглавие:  Re: ИЗГУБЕНИ В ДЖЕНДЪРА, Михаил Константинов
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Все по-дълбоко се гмуркам в някаква математическа статистика и теория на вероятностите и модели на Марковски.

Те това му е хубаво на живота поредица от случайни и не толкова случайни събития и прехода от едно състояние към друго изобщо не винаги е предопределен дори математически изчислим. Всичко зависи от това кога ще избие чивията и дали някой ще катализира този процес. Какво ще ни правят? ще ни трепят ли ЗАЩО, защото не искаме децата да ни растат ДЖЕНДЪРИ ?!?. Таз конвенция действа като обединител 86% са против. Всеки който не се съобразява с това е обречен на провал в БГ. Реално ние сме им много по-нужни от колкото те на НАС. Сърбия, Македония Молдова да не са умрели като не са в ЕС?

Иначе евро зона Йок имаше вчера статия в НЕТА не ми се рови. Приемането на Гърция беше грешка повече такива грешки НЕ. Критерия на казалия това е географски не икономически.

И след като ще сме ЕС който ще е на 5 скорости и на който само ще плащаме кръвен данък ?!?! за какво ни е? За да се кача в самолета само с ЛК аре бе това за мен са мъниста.

Иначе аз съм happy Гелето знае защо :armed:, ни ми трябва шенген, ни евро зона.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2018, 14:58       Заглавие:  Re: ИЗГУБЕНИ В ДЖЕНДЪРА, Михаил Константинов
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
b5202s написа:
Таз конвенция действа като обединител 86% са против. Всеки който не се съобразява с това е обречен на провал в БГ.

Това е така, щото у народа все още се намират някакви останали патриархални ценности, които се явяват защитен механизъм срещу подобни опити за лумпенизиране. Но след 15-20 години дали ще е така?! Мислиш ли, че мангала и сега го ебе за каквито и да било конвенции?! Да отдадем заслуженото и на Църквата, но при условие че нашите водачи са склонни да продадат/ предадат ценностите на нацията - битката и да е спечелена, войната за мен е загубена! Щото "Америка за България" нито спи, нито ще се откаже... по 500К годишно, общо 6 милиона лева досега на "Икономедия" на Прокопиев, за да се тиражират лъжи... и лансират идеи като джендърство, гей-паради, спиране на развитието на туризма в Пирин и пр... все такива, КАСАЕЩИ НАЦИОНАЛНАТА НИ СИГУРНОСТ!!! А за това се знае... за "Медиапул" и още куп знайни и незнайни журналя на хранилка към фондациите на Сорос - можем само да гадаем. Куче закусва с дете... ние ще го осиновяваме! А това са МНОГО ПАРИ ЗА ОБЛЪЧВАНЕ НА НАЦИЯТА... следващата стъпка сигурно ще е да положат и по свободните форуми като този, за да остане единствено "правилната трибуна". Така че аз въобще не съм оптимист в дългосрочен план.


п.с. Честито за пушлето! :tu:

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2018, 15:06       Заглавие:  Re: ИЗГУБЕНИ В ДЖЕНДЪРА, Михаил Константинов
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
ubboto написа:
п.с. Честито за пушлето!


Много мерси но е рано още! Вчера подадох за разрешително за копуване после вписване, така че на пролет :armed:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2018, 16:34       Заглавие:  Re: ИЗГУБЕНИ В ДЖЕНДЪРА, Михаил Константинов
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Ivo III написа:
Между другото, за Брейвик: той „спасяваше“ Норвегия именно от същата управляваща партия – „Арбайт парти“, а го обвиниха, че мразел мюсюлманите. Брейвик на 4-годишна възраст е отнет в приют на „Барневарн“ и после „пуснат по етапен ред“. Всяко ново приемно семейство го изнасилвало, каквато е традицията в Норвегия. После, като младеж, 9 години подготвял акцията си.


Иво, това за блудстването с адаша Андерш Брейвик, истина ли е? Или просто поредните жълтини.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2018, 16:38       Заглавие:  Re: ИЗГУБЕНИ В ДЖЕНДЪРА, Михаил Константинов
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Световните медии РЕКЛАМИРАТ и ПРОПАГАНДИРАТ хомосексуалните наклонности на 10 годишни деца!

Не знам за вас но аз първата си "чикия" съм направил на 14-15 години. А на 10 години съм играл на криеница и не съм мислел за секс. Да толерираш смяна на пола на 10 годишни деца е САТАНИЗЪМ! Нещата са много сериозни. Ама много!

Ето ви ИСТИНАТА!

"Първото трансджендър дете-модел дефилира на седмица на модата"

https://m.vesti.bg/lyubopitno/shoubizne ... ki-6079354


"Момче смени пола си и вдъхнови майка си да направи същото"

https://m.vesti.bg/sviat/amerika/momche ... to-6067061


Нямам нищо против гейовете и имам приятели гейове. Но Тук говорим за ПЕДОФИЛИЯ И САТАНИЗЪМ.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2018, 22:02       Заглавие:  Re: ИЗГУБЕНИ В ДЖЕНДЪРА, Михаил Константинов
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
Мъж стана финалист в "Мис Казахстан"
https://www.vesti.bg/lyubopitno/shoubiz ... an-6079015

Първото трансджендър дете-модел дефилира на седмица на модата
https://www.vesti.bg/lyubopitno/shoubiz ... ki-6079354

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Фев 2018, 23:27       Заглавие:  Re: ИЗГУБЕНИ В ДЖЕНДЪРА, Михаил Константинов
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
В Щатите съдът отнема дете от родителите, защото те не са съгласни с желанието му да смени пола си:
https://sg.news.yahoo.com/grandparents- ... 49924.html


п.с. Рано или късно и нас ще ни налази същата "свобода" и "демокраси"... както ни викаше Сталинка за бежанците: "Свиквайте!"

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Фев 2018, 00:38       Заглавие:  Re: ИЗГУБЕНИ В ДЖЕНДЪРА, Михаил Константинов
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
http://www.politika.bg/article?id=54641

Ужасяваща статистика
Изображение

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Фев 2018, 12:54       Заглавие:  Re: ИЗГУБЕНИ В ДЖЕНДЪРА, Михаил Константинов
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
Цяла нощ валя сняг. На сутринта.
08:00 : правя снежен човек.
08:10 : минаваща феминистка ме пита защо не правя снежна жена.
08:15 : правя снежна жена
08:17 : детегледачката на съседите протестира, че бюстът на снежната жена бил много пищен.
08:20 : кварталната гей двойка мърмори, че можело да направя от сняг двама мъже.
08:25 : вегетарианците от №12 се възмущават заради носа от морков на снежния човек. Зеленчуците са храна и не бива да служат за такива неща.
08:28 : наричат ме расист защото двойката е бяла.
08:31 : мюсюлманите от отсрещната страна на улицата настояват да сложа забрадка на снежната жена
08:40 : полицията пристига по сигнал да види какво става.
08:42 : казват ми да махна дръжката на метлата от снежния човек, защото би могла да бъде използвана като смъртоносно оръжие. Нещата се влошават когато измърморвам: „Да, особено ако ви е навряна ….”
08:45 : домъква се екип на местната телевизия. Питат ме дали знам разликата между снежен човек и снежна жена. „Да, топките”, отговарям и ставам сексист.
08:52 : конфискуват ми мобилния за проверка, закарват ме в РПУ-то.
09:00: показват ме по телевизията; терорист, възползващ се от лошото време за да смущава обществения ред.
09:10 : разпитват ме имам ли съучастници
09:29 : никому неизвестна джихадистка група поема отговорност за действията ми. Искам адвокат .... Знам си правата, все пак. Пристигат трима. Един от, Организацията за опазване на културното наследство", ми снежни хора се правят от време оно ...култура и бит .. Втори от "МХК" .. всички снежни хора имат права, даже и белите, въпреки че хората казвали, че снежните хора от жълт сняг са по-кофти от белите, ама що за расизъм, що за сегрегация и т.н. Третия от "Движението за свободна еякулация на Палестина". Той беше най - напорист, че имал няколко случая на изнасилване в зоопарка.
10:30 : Вече съм си в къщи. Снегът си трупа. Деца си играят със снежните фигури. Скарвам им се, защото едното иска да сложи моркова на снежния човек, отзад. Стигат ми толкова проблеми с гей общността за тази сутрин. Пък и си мисля, че номера с това, че се писах джендър хомоеректус мейлосъзнат и, че ще ги съдя за това, че нямат отделна бланка и тоалетна за моя пол, втори път няма да мине в полицията.

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Фев 2018, 20:49       Заглавие:  Re: ИЗГУБЕНИ В ДЖЕНДЪРА, Михаил Константинов
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Яну 2012, 20:59
Мнения: 1671
Словакия няма да ратифицира Истанбулската конвенция

https://news.bg/world/slovakiya-nyama-d ... tsiya.html

_________________
Tolle lege!
Невежеството убива!
Хората се раждат НЕ равни!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Фев 2018, 21:47       Заглавие:  Re: ИЗГУБЕНИ В ДЖЕНДЪРА, Михаил Константинов
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
kanartikin написа:
Словакия няма да ратифицира Истанбулската конвенция

https://news.bg/world/slovakiya-nyama-d ... tsiya.html

Тия словаци много прости бе!!! :D :D :D

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Фев 2018, 22:21       Заглавие:  Re: ИЗГУБЕНИ В ДЖЕНДЪРА, Михаил Константинов
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Яну 2012, 20:59
Мнения: 1671
Spurs написа:
kanartikin написа:
Словакия няма да ратифицира Истанбулската конвенция

https://news.bg/world/slovakiya-nyama-d ... tsiya.html

Тия словаци много прости бе!!! :D :D :D

Не само, че са " прости", те също са сексисти, нацисти, националисти, мъжки шовинисти, всякакви. ...исти,нечии прасета и най вече са за!!! насилие върху жените и децата. :D
Никой, от времето на хитлеристка Германия, не е ползвал и лепвал толкова безпардонно етикети, щампи и дамгосвания.

_________________
Tolle lege!
Невежеството убива!
Хората се раждат НЕ равни!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2018, 12:36       Заглавие:  Re: ИЗГУБЕНИ В ДЖЕНДЪРА, Михаил Константинов
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
соята била виновна за педерасите, а тя е навсякъде :roll: :oops: :punch:


Ученые США: употребление соевой пищи – главная причина вырождения мужчин

Исследования экспертов и простые жизненные наблюдения внутри западного общества указывают на очевидную тенденцию: многие молодые и средних лет европейские и американские мужчины из поколения в поколение деградируют и превращаются в женоподобных существ, испытывающих перманентную депрессию и апатию ко всему происходящему вокруг.
Пол Уотсон с «Infowars» попытался разобраться в проблеме и выяснил удивительную деталь: такое поведение может быть напрямую связано с употреблением большого количества продуктов соевого происхождения, способных спровоцировать масштабные гормональные сдвиги в мужском организме. Дело в том, что бобы сои содержат большое количество фитоэстрогенов – нестероидных растительных соединений, вызывающих сильный феминизирующий эффект у представителей сильного пола.
Он заключается прежде всего в снижении уровня тестостерона и уменьшении общего числа сперматозоидов – при этом ученым даже удалось подсчитать точный ущерб от ежедневного поедания соесодержащих продуктов. Выяснилось, что у любителей не слишком здоровой пищи, которых Пол метко окрестил «соевыми мальчиками», количество половых клеток на миллиметр на 34 млн единиц меньше, чем у людей, предпочитающих составлять свой рацион из более традиционных мясных или вегетарианских блюд. Как известно, недостаток андрогена ведет к нарушению половой функции и потере потенции, вследствие чего молодые люди начинают постепенно превращаться в женщин, становясь менее решительными и абсолютно незащищенными в психологическом плане. Их голоса становятся выше, гениталии уменьшаются, а мышечный тонус неумолимо падает одновременно с исчезновением волос – к слову, похожие последствия испытывают на себе пожилые дамы, принимающие соевые компоненты с целью выработка эстрогенов после наступления менопаузы.
Именно низкий уровень мужского гормона связан с частыми переменами настроения и ощущением упадка сил – что касается возможной корреляции данного показателя с политическими предпочтениями американцев, здесь Уостон ссылается на данные исследований «Pew Study» за последние 46 лет, согласно которым 47% опрошенных республиканцев в среднем чувствуют себя счастливыми по сравнению с 28% удовлетворенных жизнью членов демократического лагеря. Очевидно, что потребление соевой еды не является главным составляющим т.н. «фактора счастья», однако, если принять к сведению темпы роста ее распространения в конце 20-го и в начале 21-го веков, данное утверждение выглядит уже не столь далеким от истины. Так, если в 1992 году объем продаж подобной пищи в мире составлял $300 млн в год, то сегодня эта цифра выросла более чем в 10 раз и равняется уже $4 млрд.
Согласно результатам исследований Томаса Трависона и его коллег, средний уровень тестостерона у мужчин в США снижается в среднем на 1% ежегодно – подтверждением этого факта служит также резко возросшее количество операций среди пациентов, страдающих гинекомастией (гипертрофией грудной железы). По мнению доктора Кейли Дэниелс, основной причиной столь необычного заболевания являются все те же фитоэстрогены, вызывающие эндокринные нарушения и создающие настоящий гормональный хаос – при этом в группе риска находятся даже младенцы, которых родители кормили детскими смесями с высоким содержанием сои. Такие малыши получают ежедневную эстрогеновую дозу, эквивалентную эффекту от пяти противозачаточных таблеток – для более старшего поколения пищевая промышленность массово запустила в производство соевое молоко, батончики и различные коктейли. Пора осознать тот факт, что соя является настоящим «тихим убийцей», могущим привести к деградации человечества – именно поэтому сегодня пришло время сказать «нет» её массовому применению и распространению.

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 301 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ivo III, Ztavi и 31 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer