logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 20 Апр 2024, 02:03




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Фев 2018, 18:16       Заглавие:  За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
Poseidon написа:
Сутринта слушам радио и чувам, че ПРИРОДОЗАЩИТНИЦИТЕ се обявили в защита на питбула дето вчера уби едно 3г дете...
да не се евтаназира животното няма вина!!!


Тук , както винаги отново се смесва истината и лъжата !!!

Прави са природозащитниците , че в случая кучето НЕ е виновно.
Това е куче.
Това е животно.
Това е хищник.
По природа животното не може да различава кое е "добро" и кое е "зло".

Това е все едно да отглеждаш крокодил. Или тигър. И да се сърдиш ако той изяде някой.
За инцидента вина има изключително и само човека който е поел ангажимента да го отглежда....
.. и отново имаме едно НО !!!

Питбул който веднъж е нападнал човек , трябва да се унищожава.
Той чупи бариерата , а доколкото е куче което не се влияе от команди и болка след като веднъж е влязло в битка , то е изключително опасно за в бъдеще.
(както виждаме в този откъс от описание на породата)
https://www.thespruce.com/history-of-the-american-pit-bull-terrier-1112227
В този смисъл , виновно или не , кучето трябва да се убие.

P.S. Същото се отнася донякъде и за породата Доберман , особено след 8-мата година , но той поне се подчинява на команди. Но ако са мъжки и женски Добермани и са в двойка и няма кой да ги спре с команда , то човек си е пътник. Давят до смърт.

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


Последна промяна Dorssay на 01 Фев 2018, 18:39, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Фев 2018, 19:23       Заглавие:  Re: ИЗГУБЕНИ В ДЖЕНДЪРА, Михаил Константинов
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Dorssay написа:
По природа животното не може да различава кое е "добро" и кое е "зло"

Прав си и много точен тука Дорсей. А аз не се занимавам с въпроса за кучешката псхология.
Говоря за хората.
Погледни
https://nova.bg/news/view/2018/01/30/20 ... %BE%D1%80/
Кучето вчера изяло детето...Днес ще се прави екпертиза ДАЛИ е агресивно :shock:
Също така няма как по закон да се евтанизира...доколко разбрах...

Просто ми се иска да видя екпертизата от кучешки психолог:
тя ще е следната:
на 28и питбула е бил гладен , дразнен и изял 3год. дете.
на 31ви прегледах кучето по 4ри различни метода...оказа се, че не е агресивно.
Честито...мерси!
подпис : доц. Крейзимен
...сметката по изследването е платена от кучешката фондация "Содомит"

Понякога от много малко се обръща каруцата...българина търпи като вол...АКО така я караме обаче аз виждам жертви застреляни кучелюбци.
нещо като - извадих чифтето от колата то падна и застреля четри кучешки експерта...
занапред ще внимавам...май е от смазката втърдила се е...и ето фал...ще я сменя...

п.п. Много здраво се отклонихме от темата, но корена за тези АНОМАЛИИ е един и същ ... стремеж към ПРАВА и СВОБОДА...изкривен брутално обаче...

Значи ако натреса с брадвата в кратуната някой от фондация "Содомията днес и утре" ще ме изследват ли дали съм агресивен?
не!, но кучето ще го изследват...дълбоко увредените педерастки мозъци борещи се за анална свобода.. кучешка свобода...спасяването на лъвчетата.../да ги подариме на холандците майко мила , а да не изкарваме тука кинти от тях/ борба за живота на блатния дърдавец и ...ии каквато се сетиш свобода...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Фев 2018, 20:07       Заглавие:  Re: ИЗГУБЕНИ В ДЖЕНДЪРА, Михаил Константинов
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
Poseidon написа:
Днес ще се прави екпертиза ДАЛИ е агресивно


Лично аз не виждам как може да се направи подобна експертиза.
Ще му бъркат с перо в носа , или как ?

С риск да се повторя , но това е все едно да правят експертиза на крокодил дали е агресивен.
Той е просто априори опасен и като спи и като си лежи.

Викат всеки посредствен кинолог и той им обяснява особеностите на породата. И също им обяснява , че във ПИСАНИТЕ стандарти на породата ПитБул ТЕРИЕР , още от 19-ти Век е заложено да се унищожават екземплярите които проявят каквато и да е агресия към хора по какъвто и да е повод. А това е защото подобна агресия при представителите на тази порода не се поддава на контрол и команди и веднъж проявена с времето ескалира.

Верно се отклонявам от темата , но акъла ми не побира - като как подобен елементарен казус може да се превърне в някаква обществена дилема и да се използва за да се противопостави обществото.

Забележи само за един месец:
- за vs против - Самоубийството на Оня от Костинброд
- за vs против - Истамбулската конвенция
- за vs против - 2-ри лифт в Банско
- за vs против - убийството на кучето.

Това са 4 теми които ни карат да си извадим очите по форуми и сутрешни блокове. Една тема няма която да ни обедини като народ и общество (да не казвам нация).

И за да ни държат във въздуха , от днес имаме и: "минута мълчание за жертвите на Комунизъма"

Какъв Комунизъм некадърници мръсни , и венците сте неграмотни да си напишете като хората
:evil:
(както ще видим на долната снимка , където Марешки се е изписал като ПреЦедател на нещо...)
Изображение

Не знам дали жертвите са почетени , но че пак настройват едни хора срещу други - тук не споря.

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Фев 2018, 21:22       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
b5202s написа:
За агресивния питбул в грешка сте моята прабаба ако беше жива щеше да е на 113 но беше 120 см женица имаше едно просто правило, което животно прояви някаква форма на характер отива под ножа. Защото човека е над всички и не може да търпи да го кълват, ритат, хапят и въобще да се съобразява с животно. Веднъж подгони и сетера с брадвата но то беше ясно че нямаше как да го стигне.


b5202s написа:
Имал съм сетер 16 години едвали някой си е обичал кучето повече от мен НО животното е животно и няма как да е наравно с човека. С други думи щом се налага няма никаква причина да не бъде умъртвено. А да се търси вина и т.н. глупости от животно е малоумие. Най-малкото което можем да направим в тази ситуция е да умъртвим песа а това е задължително.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Фев 2018, 21:23       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ubboto написа:
Poseidon написа:
Но некой може ли да ми обясни лудостта на кучкарите?

Маса народ усвояват доволно кинти по тази схема... барабар с фондациите на Сорос. А да излезеш публично и да се изкажеш в подрепа и на най-налудничевата теза... е далеч по-добре да се бъхтиш цял ден да копаш канал, примерно. За останалите - психиатрите си имат съответните диагнози.


п.с. Една от причините българска телевизия да не гледам от години. До неотдавна хъврлях по едно око на първите 2-3 минути на новинарските блокове, но сега и там олигофренията е пълна. Водеща новина по битивито от днес: учителка ошамарила двама келеши. Бахти водещата новина, майна! И им вземам думата още на десетата секунда. А от български медии да се информираш за случващото се по света... циганката, да гледа на ръка ще ти каже повече истини от БГ журналята. Мързи ме да пиша в темата за Сирия... но наистина се случиха много важни неща там, а нашите пак ги проспиват - нарочно или несъзнателно, е без голямо значение.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Фев 2018, 21:29       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Просто трябва да знаете и Дорсея и Бомбардировача че вие сте варвари!
Много е вероятно да бъдете дадени под съд! Ще ви съди Явор Гечев лично!
Някой виждал ли го е тоя какво представлява? Ааабсолютно равен бездушен глас..говори монотонно и безспирно без емоция...
идеален е за главатар на Четрите лапи...дори бюджета им е малък
навремето такива са търсени от Политбюро за спец задачи...човека живее в друго време обаче , но се е реализрал пак добре

така... тече подписка за СПАСЯВАНЕТО на питбула...жертвата е кучето!:
Цитат:
Кучето от Мокрище било жертва, събират подписка за спасяването му

нормално е кучето да е убиец на хора ни учи Явор "от СТЕРСА е" ... :shock:

Цитат:
„Личи си, че животното е стресирано. То е било много бито. Видно е, че има проблем с едното око. Нормално е кучетата да стават убийци, ако живеят по такъв начин. Тук стресът е бил водещ фактор. Това каза Явор Гечев от фондация „Четири лапи“ в ефира на БТВ


Прочети повече на: https://www.novini.bg/news/466484-%D0%B ... D1%83.html


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Фев 2018, 21:43       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Евтаназията не решава проблема!
Цитат:
„Евтаназията на това куче няма да реши проблема”, заяви д-р Бобадова. „Проблемът е по-дълбок, контролните органи трябва да се задействат”.

Контролните органи са задържали собственика на кучето и родителя на разкъсаното дете, Бобадова! А кучето що не си го земеш дома да го изследваш да видиш колко е дълбок проблема му?

Като го излекуваш ще го сложиме в Зоологочексата градина с надпис на клетката "Това кученце яде хора"
приходите ще са за тебе да си храниш децата...и за Явор...да запише више специалност "Хуманизма в съвременната Кинология"

Прочети повече на: https://www.novini.bg/news/466446-%D0%B ... D0%B0.html
и то е пазело територията не агресивно /да се научиш Дорсей как се изследва/
и не е баш гладно щото щяло да почне да се храни с детето...
просто само го е удавило защитавайки територия от стрес
Цитат:
Гладът не е определящ за агресията на кучето. Когато то живее вързано започва да пази територията си. Кучето е хищник и е нормално да нападне лесната плячка. Не толкова от агресивност, а за защита на територията. Ако то го е направило от глад би трябвало да започне да се храни с плячката. Това каза треньорът на кучета Николай Василев


са добре...ако някой открие сметка за спасяването на питбула дето яде деца искам да внеса някой лев...

и банкова сметка ако има с надслов "да подкрепим психопатните отклонения на гражданите" ще участвам и в нея


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Фев 2018, 21:47       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ubboto написа:
Poseidon написа:
така... тече подписка за СПАСЯВАНЕТО на питбула...жертвата е кучето!:

Ами, това е ойрогейската идея, мен... ДА СТОИМ ПО НИСКО ОТ ЖИВОТНИТЕ!!! Хубаво го е казала американката на щерка ти, че на животни като нас не им се полагат дори прибори за хранене. И ако си мислиш, че "партньорите" гледат на нас като на нещо по-различно от животни... се заблуждаваш яко!


п.с. На Джералд Шиф, ръководителят на МВФ за Бг-то преди време... съм му карал млади циганета от мъжки биологичен пол в "Шератон" да го ебат. И понеже това не е беше по линия на службата, а работа на частно... мислим да не издавам класифицирана информация. Иначе, то всичко хубаво, всеки има право да избира кой и къде да си го навира или да му го навират... единствено мнооого против имам подобни субекти НА МЕН ДА МИ ОПРЕДЕЛЯТ ЖИВОТА... И СЪЗНАНИЕТО НА ДЕТЕТО!!! Баце за пореден път ни предаде/ продаде... този път най-изконните български ценности като СЕМЕЙСТВОТО... и хич му не дреме на катила нещастен, стига Мекрел да го потупа по гърба, а Юнкер да го цунка по челото. И докато тази долна сган коли, беси, назначава и уволнява хора на ключови постове... Бг-то е обречено! Щото всичко това... цялата тази простотия с третополови и пр... иде по линия именно на шайка мизерници и национални предатели!

Единствено не мога да разбера, като им кажат господарите отвън: "Бастисвайте!"... не им ли трепва поне малко отвътре преди да рапортуват: "Бастисваме!" И ако наистина не са им изобретили специално за тях КАТАФАЛКА С БАГАЖНИК... дали си струва всичко това?! Препрочитах отново наскоро "Строителите на съвременна България" на Симеон Радев... и направих по моему аналогия, че на сегашните най им отива определението "Съсипниците на съвременна България"... нищо че изляха стотина километра асфалт, който ще се ползва от тези, които ни заменят като населяващи на тази територия. Ако въобще издържи дотогава, де. Всичко останало е десетгодишна планирана съсипия на ключови за националната ни сигурност области.


ubboto написа:
Poseidon написа:
..а що точно циганета бе мен? има бели мераклии ще му обърнат хастара наопаки по-душмански от мангалите !

Не знам, мен. Млади мъжки циганета... двама на брой. Може на представителя на МВФ циганският уй да му е по-вкусен, знам ли?!

И една друга шибания покрай джендърското, която се пропусна да се отбележи: за да успяваш в живота, без много зор да си даваш... или требе да си педал, или защитник на педалите! Имаше неотдавна в Софето безплатни лекции по бежанско право... и, ако се пиша ДЖЕНДЪРСКИ айдукатин утре, дали ще ми е зле?! Имаш си абонамент в сутрешните блокове на националните ни медии като адв. Хаджигенов... и ходиш да громиш всеки, де отвори уста срещу "трети пол".

Както е схемата навсякъде в момента: ако името ти не фигурира в списъка, спуснат по партийна линия... няма смисъл въобще да кандидатстваш за каквато и да било държавна работа, било и за чистачка в някоя малка община. Пък ти ходи, учи и се развивай! В същото време, на малкия екран некви пълни дебили и дебилки... де две смислени изречения не могат да вържат! Единствено условие за успех живота: да са близки до сърцето и един друг орган на баце. И като се замисля, тази схема е по-пагубна дори и от джендърското! Силовото налагане на ТЪПОТО, НАГЛОТО и ДЕБИЛНОТО е може би най-голямото зло! А колкото по-прост е един човек, толкова по-амбициозен е той... не съм го казал аз.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Фев 2018, 22:13       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2017, 15:40
Мнения: 257
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Фев 2018, 22:27       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2676
Колеги не знам защо се отмества фокуса. Имам колеги от Виетнам и там кучето е храна, както и прасето.

Сега си представете, че не куче а отвързан нерез е погубил детето! Животното е храна в 80% от случаите, да и вменяваме каквото и да е е глупаво. Ако животното не е храна значи очакваме да ни служи.

Нямам нищо против който иска да се привързва, но това не променя мястото на жовотното в отношението му с човека. Но когато някой ни кара да се съобразяваме с неговите емоции това е насилие над нас.

Защо няма конвенция да ме защитава от лудите.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Фев 2018, 22:49       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
b5202s написа:
Сега си представете, че не куче а отвързан нерез е погубил детето!

интересно дали ше тръгне пак подписка "да запазим малкия нерез убил детето от стрес"
вероятно да...
Всъщност за да погледнем от всички гледни точки...наистина...има видеа няма да показвам всеки мое да намери...
Имат кучешки ферми в които китайците одират живи кучета и ги мятат агонизиращи на камион...купове просто агонизират в конвулсии без кожа вижда се мускулатурата, като в учебник...е наистина това е поотрес!

Причината е че ако кучето е убито и се дере не е толкова пухкава козината...а така, като го дерат живо...козината настърхва и ставали по-добри шубите от кучешка кожа...а остатъка в камионите се мели на кайма и в ресторантите в Пекин се пече на кебапчета...

Ще подкрепя такъв протест! Но нещо не го виждам ЯВОР да протестира пред Китайското посолство...

Тука просто се надсраха с тези идиотски вопли! евтаназирайте това куче и престанете с малоумщините, че наистина на някой ше му кипне...и язък за парите дето цицат от Фондацията...не мое да се харчат ако те претрепат от бой или пък верно некой насъска боен пес по некой зооактивист...

не разбирам от кучета но тва питбула гледах абе с тояга го бие и не чуства нищо не пуска другото куче...много здраво животно е...
ше намеря видеото в тубата е...

съмнително е това...просто им е жал да го бият явно....с половин цол водопроводна траба 1,2м ако изрежа в кратуната питбул ама аз как си знам неколко пъти /но вързан де :roll: / дали ше остане...как мислите?

мое да се обзаложим...Явор ше цепи баса!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Фев 2018, 23:08       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Poseidon написа:
Ще подкрепя такъв протест! Но нещо не го виждам ЯВОР да протестира пред Китайското посолство...

А ти га видя еколози да протестират срещу добива на шистов газ или замърсяването от "Каолин" на Прокопиев, примерно?! Като сега реват заради втория кабинков лифт на Банско единствено щото това не е далавера пак на Прокопиев или други евроатлантици... а чисто българска такава! Га видя също така еколози да протестират срещу мангала, де не знам колко дървесина незаконно изсече?! Еколозите протестират срещу ТУРИЗМА, щото затова им плащат! Другата им опция е да се хванат нещо да бачкат, ама оти да с потят, като има и далеч по-лесни начини да намачкаш малко кешовица, напълно законни и то?! А моралът отдавна си е отишъл от нашите географски ширини, дори и Кобурга не успя с неговия "нов морал" - прибра за 800 дни едни имоти и едни кинти, като сега съди Бг-то в Страсбург... пак за имоти!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2018, 00:42       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2012, 15:52
Мнения: 504
ubboto написа:
А ти га видя еколози да протестират срещу добива на шистов газ или замърсяването от "Каолин" на Прокопиев, примерно?! Като сега реват заради втория кабинков лифт на Банско единствено щото това не е далавера пак на Прокопиев или други евроатлантици... а чисто българска такава! Га видя също така еколози да протестират срещу мангала, де не знам колко дървесина незаконно изсече?! Еколозите протестират срещу ТУРИЗМА, щото затова им плащат! Другата им опция е да се хванат нещо да бачкат, ама оти да с потят, като има и далеч по-лесни начини да намачкаш малко кешовица, напълно законни и то?! А моралът отдавна си е отишъл от нашите географски ширини, дори и Кобурга не успя с неговия "нов морал" - прибра за 800 дни едни имоти и едни кинти, като сега съди Бг-то в Страсбург... пак за имоти!
:tu:

_________________
Юлиан Иванов,
IPSC Alias - MCCLAIN


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2018, 03:29       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4662
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
Счита ли се за самоотбрана ако натръшкаш псето при нападение/ухапване? Ами ако го сгазиш, може би тогава, ще го тълкуват като пешеходец.

Пълна кретенщина - тези advocacy groups нямат мярка нито на глупостта си нито на парите дето цицат - професия (way of living).

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2018, 03:35       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Мой приятел, бивш капитан в местният ни суат тим за малко да пребие един от подчинениете си който отговаряше за кучето в тима...
Влизат в една къща на нарко дилъри, въоръжени, с рецидив, стреляли полицаи и т.н.т. Ония серсем не искал да пусне кучето в една стая където нямало как да се види дали има някой, опъвал се, щото можели да застрелят кучето... Моя човек беше бесен, абе вика, кучето е инструмент бе, бо'ли ме дали ще го застрелят, по-добре него от колкото утре да звъня на вратата на някоя позната и да и кажа, че е вдовица... Което е верно де, много хора се привързват към животното и няма лошо, но аз съм 100% за това да се очисти, разбира или - не, няма значение, собствениците - също. До стената и с чука... Аз не познавам нашенец който да гледа такава порода и да не ги озлобява нарочно, това трябва да е подсъдимо.
Моят съсед има микс пит, докъто беше малък, както си играеше му удуши кокошките, пред очите ми... От друга страна пази яко. Имахме един чакал, влезе на съседите през два метра ограда и откъсна главата на едно малко козле. Ония пит, с електрическият нашийник, прескочи оградата дето иначе го държи в двора, прескочил и оградата на съседите и подгонил чакала, но ония му избягал. Преданни кучета са но си имат характер, иначе ако се гледат като хората са като памук, тоя мене много ме обича но ми се радва само когато собственика е там, иначе ми бяга ако нещо му нося бисквити...
Жалко за детето, това е нелепа смърт която никой не заслужава...

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer