logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 07:03




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2018, 03:36       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8103
Местоположение: USA, FL
Yank написа:
Пълна кретенщина - тези advocacy groups нямат мярка нито на глупостта си нито на парите дето цицат - професия (way of living).
Що се чудиш ? Cultural Marxism ги наляга яко европейците около Брюксел, особено с такива сериозни проводници като соросоидите...

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2018, 11:19       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
.38 Super написа:
Мой приятел, бивш капитан в местният ни суат тим за малко да пребие един от подчинениете си който отговаряше за кучето в тима...
Влизат в една къща на нарко дилъри, въоръжени, с рецидив, стреляли полицаи и т.н.т. Ония серсем не искал да пусне кучето в една стая където нямало как да се види дали има някой, опъвал се, щото можели да застрелят кучето... Моя човек беше бесен, абе вика, кучето е инструмент бе, бо'ли ме дали ще го застрелят, по-добре него от колкото утре да звъня на вратата на някоя позната и да и кажа, че е вдовица... Което е верно де, много хора се привързват към животното и няма лошо, но аз съм 100% за това да се очисти, разбира или - не, няма значение, собствениците - също. До стената и с чука... Аз не познавам нашенец който да гледа такава порода и да не ги озлобява нарочно, това трябва да е подсъдимо.
Моят съсед има микс пит, докъто беше малък, както си играеше му удуши кокошките, пред очите ми... От друга страна пази яко. Имахме един чакал, влезе на съседите през два метра ограда и откъсна главата на едно малко козле. Ония пит, с електрическият нашийник, прескочи оградата дето иначе го държи в двора, прескочил и оградата на съседите и подгонил чакала, но ония му избягал. Преданни кучета са но си имат характер, иначе ако се гледат като хората са като памук, тоя мене много ме обича но ми се радва само когато собственика е там, иначе ми бяга ако нещо му нося бисквити...
Жалко за детето, това е нелепа смърт която никой не заслужава...

Вярно е човек се привързва много към куче...жената като гаджета имаше куче няколко години и умря кутрето нещо болест ...леле седмици траур и плач...викам си ако се изпружа аз няма да реве толко в никой случай бе...аман...аз бих гледал мачка, но мачките били лоши...та нищо не гледаме...
...а и между нас казано има кучета дето са по-умни от некои хора...мое да го докажа... :(

иначе ето и тука...наистина гладиатор е ...много здраво физически...бие го с тояжка...после с тухла в гърба го дъни... питбула нищо не усеща и дави яко другото куче...
Ама това са глупости... тоя го е жал да го бие личи си...пак казвам с железна траба метар и двайсе като я вдигна над главата и го издъня над очите със завъртане около корпуса черепа ще му го пукна като яйце...и там и ще остане...ако го уцелиш де...ако не в гърба...ама трябва да се пораздаде човек...а тоя долу го насърчава само с това тояжле



 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2018, 14:07       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Оп поправям се!
Назад дето писах, че зоофилите искат да спасят питбула човекоядец от Мокрище не е точно.

не спасяване, а за ОСИНОВЯВАНЕ става дума...ето:

https://www.bgonair.bg/bulgaria/2018-02 ... -mokrishte

Цитат:
Природазащитна организация урежда осиновяване на питбула, който в понеделник нахапа до смърт 3-годишно дете в пазарджишкото село Мокрище. Организацията "Поу Енимъл" в Пазарджик съобщи, че има много желаещи да приютят кучето, чиито собственик е задържан.

Нейни представители са водили и продължителни разговори с полицията, с прокуратурата и с Областната дирекция по безопасност на храните. На този етап ветеринарите категорично са отказали питбулът да бъде взет сега, тъй като той е под 14-дневна карантина. Мярката е необходима, за да се отхвърли вероятността кучето да има бяс. Дотогава не може да бъде транспортиран никъде.

За да бъде разрешено осиновяване на кучето, трябва да се изчака и експертната оценка на специалисти по поведенчески проблеми при кучетата.


и тука конкретно има кандидатка...
Аз имам обяснение...в Перник Конвенцията не важи и там знаете жените ги съветват я с винкел я с гаечен ключ и се отразява на психиката това...
Мария ще си го гледа това питбулче..само требе да го държи гладно 2 дена и да го развърже като мъжа и е заспал...
песа вече опит има...перничанина нема да се мъчи много...

Дали не са прави с тази Истанбулска конвенция се замислям другари?

Това е очеваден пример ако много биеш жената как й се разместват чивиите...
всичко трябва да е с мярка... :roll:

https://dariknews.bg/regioni/plovdiv/pe ... te-2075942

Цитат:
Осиновяване на питбула, който в понеделник нахапа до смърт 3-годишно дете в пазарджишкото село Мокрище, уреждат природозащитници от организацията PAW- Pazardjik Animal Welfare. Това съобщиха самите те в групата си във Фейсбук. Има и кандидатка да приеме в дома си кучето – Мария Любомирова от Перник.

От постовете става ясно, че представители на организацията са водили продължителни и упорити разговори и с полицията, и с прокуратурата, и с Областната дирекция по безопасност на храните. Оттам са ги уверили, че животното не е малтретирано. Откритата на тялото му подутина била от стара травма. Ветеринарите категорично са отказали питбулът да бъде взет сега, тъй като той е под 14-дневна карантина, необходима, за да се отхвърли вероятността да има бяс. Дотогава не може да бъде транспортиран никъде.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2018, 14:41       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Колкото по-дълго това куче е оставено да живее толкова повече показваме, че не сме уред като общество. Почвам вече да си мисля че песа наистина е за борби и на мангалите им е по-свиден песа от колкото детето знам ли. Циганите са задружни хора досега как не се намери някой дето да го гътне звяра. Далеч съм от мисълта че ги е страх от закона.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2018, 18:43       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4648
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
.38 Super написа:
Що се чудиш ? Cultural Marxism ги наляга яко европейците около Брюксел, особено с такива сериозни проводници като соросоидите...


Не е от днес тази зараза - пълно унищожаване на нормалното в индивида (животните равни на човека, разновидностите на "джендера" и т.н.) - мислене, норми, представи и държание. Ето ти един цитат от J.C. Furnas (историк)

Цитат:
" Good tactics- particularly because in the 1920's USSR's zeal for sex education gave it an embarrassing pinkness impertinent but awkward. As part of the unchaining, bourgeois-flouting new day Lenin's Communism embarked on a syndrome of emancipating women, reforming whores, loosening relations between the sexes with contraception as corollary - and adopting Progressive Education as the powerful social tool that its Western leaders represented it to be, fostering collectivist attitudes and breaking down the family as dominant social unit. "

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2018, 21:00       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 10 Юни 2008, 18:11
Мнения: 709
Не съм наясно със случая, но произлизайки от дългата ми практика мога да кажа, че питбула е изключително неагресивен към хора и деца, за разлика от животни.
За да озлобиш едно куче към хомо сапиенс не се изискват много усилия, обаче. Така че, единствено и само собственикът е виновен.
За жалост, процеса е необратим и евтаназията е желателна..

_________________
Илия Йонков
КДПС "Етър IPSC"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2018, 21:31       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Въпроса е без алтернатива! Опита ли кръв животното, няма назад - инжекция! За съжаление, това е функция от отношението на собственика. От което накрая страда и животното. Няма как месоядно животно, хищник, да не е "агресивно" и нападателно! Това му е в природата... Няма крокодил вегенарианец, нали... И куче също, дори понякога да хапва хлебец, ама това е от глад, а не от промяна на природата му.
Ако не го евтаназират, със сигурност ще посегне пак...

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2018, 21:40       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Добре...евтаназия...а и Илия верно се занимава професионално с животинки...
само че НЯМА законов регламент за това нещо у нас...

Има ли написано някъде: евтаназия на агресивно животно? явно няма.

а да го изследват дали е агресивно това куче точно наистина е идитско...

но идиотско или не Мария от Перник е подала документи и ще го осинови.

интересна ми е тази жена...ама не била еднствена...

винаги се сещам при такива случаи за Бързилов...дето обясняваше за Чистилището дето ни очаква да преминем ...задължително е! въпрос на време е...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2018, 21:58       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Нямам претенции за разбирач, но когато аз за първи път четох за кинология хисарския поп още не беше станал звезда. Кучето е звяр независимо от породата. Виждал съм булонка да лочи кръв направо от раната на заклано прасе докато още държим прасето. Моя сетер веднъж преяде до неподвижност със сурово свинско щото баща ми пропуснал да метне чувалите с месото във ваната а ги оставил на пода в банята.

Кучето не напада човек не защото не иска а защото го е страх. Щом едно животно няма страх от човек ... вече казах какво би направила пра-баба ми. Да привързваме се към тях, да обичаме ги но те са си животни и ако нямат страх от човека стават нещастия.

П.С.
За да не стане грешка аз обичам животните, но осъзнавам че да приравним човешки живот с животински е нелепица.


Последна промяна b5202s на 02 Фев 2018, 22:12, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2018, 22:07       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
добре...питам тогава риторически...трезвен съм:

при тези обстоятелства ако някой тегли куршума на Мария от Перник спасява ли я от нея самата или това е престъпление?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2018, 22:16       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Мария може да я спаси само някой от младите тигри на ubboto. Това жена с напрежение в слабините си е бомба със закъснител. Ама ако си забелязъл при тоя ръст на джендърите няма мъже за всички жени с напрежение в слабините.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2018, 22:25       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Умно копеле си Бомбардировач! тва е...за Мария си требва МЪЖ, а не куче!

п.п. е и ако ептен не бива може с гаечния ключ за джантата един път като я излупаш в кратуната веднага ще излезе от несвест...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2018, 22:43       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Понеже се твърди че няма правна форма с която да се успи песа това може да стоне със заповед на кмета, по усмотрение на ветринара или по онази наредба от соца дето не е отменена за намаляване броя на бездомните кучета.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Фев 2018, 23:54       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Юли 2017, 21:21
Мнения: 13
По телевизаро :punch: казаха, детето отишло само при псето и казало.
-Шаро изяж ме.
Кучето златна рибка и готово затова няма повдигнато обвинение към РОМЪТ собственик на кучето.

_________________
Glock 17 GEN4 SET 9x19
Jericho 941 9X19


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Фев 2018, 16:31       Заглавие:  Re: За фондациите... хората и ...кучетата
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
b5202s написа:

.................
П.С.
За да не стане грешка аз обичам животните, но осъзнавам че да приравним човешки живот с животински е нелепица.


Тц. Не е нелепица.
Тва си е поредното промиване на мозъци и подмяна на ценности.
Живота на животните става по-ценен от човешкия. Което е извращение.
За танцуващите мечки, катунарските магарета, бесните бойни кучета, безпризорните псета и котки се харчат такива пари и се полага таков нимание, за което само могат да си мечтаят самотните възрастни хора, преживяващи на една минимална пенсия или непълнолетните български деца, останали без родители.

Само си представи, примерно, ако ти беше извършил ПТП при което е настъпила смърт на дете, какво ще ти се случи?
Дали некоя мадама ще иска да те осинови? Да те гушка и дондурка, да те храни редовно с гранули и да те разхожда в парка?
Или щяха да те пратят в следствения за известно време, да те влачат по съдиища и да дължиш огромни суми за кръвнина на роднините?

Последно като четох едни дебели и мудри книги, там пишеше че човешкия живот е висша ценност.
Явно вече не е така.

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 24 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer