logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 14:24




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:18       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18472
За протокола, "народният трибун" Сиромахов... едно от возилата де юрка му е "Хамър" за над 100 бона... и живее в затворен комплекс в полите на Витоша, над Кладница... да го ева у сиромаха! Така че подобни уюве доста добре си осребряват заблудата, в която вкарват раята... за ПОЗИТИВИТЕ НА МАЖОРИТАРНАТА СИСТЕМА, примерно! А кой стои зад тях, ги движи... и ИМ ПЛАЩА... не е трудно да се досети човек, мислим.

Този кастинг за политици също е в прах на очите на слепите... мажоритарният избор беше спасителният пояс на баце, ако комунягите го бяха обърнали... щото местната власт е негова... и кинти яко има... най-важните условия да спечелиш едни мажоритарни избори. Само дето баце пак стана първи... и не се наложи да я играе картата на Славчо с референдума.

И, да... отчайвам се като гледам колко тъпнар има... и, ич... ама ич не съм оптимист за бъдещето на Бг-то!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:29       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Надеждата умира последна. :-) И на мен Слави ми е антипатичен. Но журито му са приятни и умни хора.

А нещата в България досега бяха следните: плащаш си за да станеш митничар. Плащаш си и да станеш политик. За последното най-много си плащаш. Така, че кастинга на Слави е нещо ново и добро. Според мен. Може и да бъркам.

Но щом нещата не вървят трябва да се търси промяна.

Журито на кастинга имат акъл милион пъти повече от Бойко, Цецо и Курнелия. Дори са бая по умни и от Доган, който е един от малкото умни хора в политиката.


Последна промяна Paco на 08 Фев 2018, 20:33, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:33       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Paco написа:
плащаш си за да станеш полицай
Тука не съм много съгласен... Познатите ми полицаи не мисля, че са плащали по какъвто и да е начин за да работят това което работяд, даже личното ми мнение е, че на тея хора не им се плаща достатъчно като се има предвид в каква легална среда трябва да си вършат работата...

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:36       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18472
С кой фащаме бас на бутилка уиски, че никой от тези... де сега са на кастинга... няма да влезе в следващото НС... ако не се присламчи към някоя от сега парламентарно представените партии?!

Освен ако Славчо не го гласят за патеричка, която да замести ПатреотЕте и Магарешки... че яко се обезличиха... а да събираш тонколони на Слънчака... си е шашава работа, ако се стремиш да изглеждаш сериозно в очите на сериозните хора.

Та, може и да изкарат на предна линия 20-30 шашави интелектуалци за цвят... да играят ролята на уюве като Бареков. Де и английски не знае. Ама това ще стана само и единствено... ако тези над Славчо го решат.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:39       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18472
И последно, за политик... също като за дипломат... ТРЯБВА ДА СИ ОБУЧЕН!!! Като си събираш кадрите по кръстовищата и залагаш на "калинки"... се видя какво се случва. А за да минеш подобна школа... си трябва време... не става от днес за утре.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:41       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
.38 Super написа:
Paco написа:
плащаш си за да станеш полицай
Тука не съм много съгласен... Познатите ми полицаи не мисля, че са плащали по какъвто и да е начин за да работят това което работяд, даже личното ми мнение е, че на тея хора не им се плаща достатъчно като се има предвид в каква легална среда трябва да си вършат работата...

Е не всички де. :happy: Ако имаш леля в стола, не плащаш... Да цитирам Шейха. :P

Данчо имам познат от КАТ. Имам и познати митничари. Да сложа ли снимки от гугъл мапс на къщите им. Доста по-големи от твоята са. При заплатка под 1000 лева нето. :oops:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:52       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Paco написа:
Да сложа ли снимки от гугъл мапс на къщите им.
Недей, то е ясно, аз просто не искам да се слагат познатите ми под общ знаменател, не е коректно нито към разговора, нито към тея хора които аз познавам но ти може би - не, нищо друго...

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:55       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
ubboto написа:
И последно, за политик... също като за дипломат... ТРЯБВА ДА СИ ОБУЧЕН!!! Като си събираш кадрите по кръстовищата и залагаш на "калинки"... се видя какво се случва. А за да минеш подобна школа... си трябва време... не става от днес за утре.

И къде е обучена Курнелия и Сергей.... :happy: За Боци и Цецко знам във физкултурния салон. :DD Мъка... Убо сори мен. Ама нито ти, нито аз имаме една десета от акъла на тримата пичове от журито на Слави. Ти не знаеш, кой седи зад Слави. И аз не знам. Но не е някой тъпанар, като сикаджиите от ГЕРБ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:56       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ubboto написа:
И последно, за политик... също като за дипломат... ТРЯБВА ДА СИ ОБУЧЕН!!!

Баце изкърти от бой най-големите измамници изобщо в света след американците ...тва е БСП...той ги би на избори 14 пъти над 12/дванайсе години/ поред...къде е учил и обучен, мен? :DD
има едно понятие харизма...и друго има...
а промяна трябва...кога...кой...как...ще видим...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:57       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
.38 Super написа:
Paco написа:
Да сложа ли снимки от гугъл мапс на къщите им.
Недей, то е ясно, аз просто не искам да се слагат познатите ми под общ знаменател, не е коректно нито към разговора, нито към тея хора които аз познавам но ти може би - не, нищо друго...

Моите познати от МВР също са много честни и добри хора. Говорех за КАТ и митничарите. Не за цялото МВР. Веднага си коригирах поста. Но ти вече ме беше цитирал. Прав си!


Последна промяна Paco на 08 Фев 2018, 21:03, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 21:00       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Poseidon написа:
ubboto написа:
И последно, за политик... също като за дипломат... ТРЯБВА ДА СИ ОБУЧЕН!!!

Баце изкърти от бой най-големите измамници изобщо в света след американците ...тва е БСП...той ги би на избори 14 пъти над 12/дванайсе години/ поред...къде е учил и обучен, мен? :DD
има едно понятие харизма...и друго има...
а промяна трябва...кога...кой...как...ще видим...

Евала! :tu: Баце е много харизматичен човек. И е доста умен. Но не колкото тримата от журито на Слави. Тези са много висока класа!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 21:02       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3147
Paco написа:

.....плащаш си за да станеш полицай........


Пако, нормалните ченгета си плащат.
Плащат си за да си купят свестни обувки, за да не ходят със скъсани кубинки зимата, да не им мръзнат краката и да не им се смеят по улиците, плащат си за да си купят тениски, ризи и шапки, плащат си за да си купят палки, белезници и друга екипировка, плащат си за да сипят бензин на патрулния автомобил, да го запалят и да им работи сирената. Реално си плащат от джоба, за да си вършат работата. Познавам достатъчно такива, за да го казвам.
Иначе има и други - милиционери, които с 1000 лв заплата имат 3 етажни кооперации, S класи и манекенки под ръка. Ама вече са рядкост и обикновено не свършват добре.

И въпреки, че "Борисов дава 100 млн. за полицейски заплати, ...."
https://www.dnes.bg/politika/2018/01/11 ... ima.364736

мой приятели с 20-22 години стаж в МВР, като офицери, взеха по 25 лв увеличение на заплатите.
Ти може да сметнеш за приблизително около 50 000 МВР служители, при 25 лева на калпак (от офицерския - инспекторския състав), колко се харчи реално на месец за увеличение на заплатите в МВР, колко за година и да си зададеш въпроса къде отива разликата до 100 милиона лева.

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 21:05       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Poseidon написа:
...и друго има...
100%... :DD Ще учи някой комунисти как се взимат избори с пълно мнозинство, айде сега... :D

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 21:08       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Баце си е пич и симпатичен човек. Но вече се измори и напълня много. Редно е да даде път на по-млади и можещи от него. И ще го направи.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 21:14       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18472
Poseidon написа:
Баце изкърти от бой най-големите измамници изобщо в света след американците ...тва е БСП...той ги би на избори 14 пъти над 12/дванайсе години/ поред...къде е учил и обучен, мен?

Първият мандат му беше низ от грешки и издънки... чак през втория мандат почна да си слуша пиарите... и що годе се очовечи... за пред камерите поне.

А защо баце бие... при критична маса от мангали, яко тъпанари... и едва около 10% реални мислещи индивиди - няма как да е другояче!

Друго, що бие... щото по провинцията и чистачка в общината не можеш се нагласи, ако името ти не е спуснато по партийна линия. Баце ти нацвъка по хоризонтала и вертикала толкоз тъпанар, де посмъртно не може да се издигне дотам В УСЛОВИЯТА НА СВОБОДНА КОНКУРЕНЦИЯ!!! И, плюс мангала... тъпанара също ще гласува за баце до гроб!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer