logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 12:46




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 18:00       Заглавие:  Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Не ви ли е срам! Да се вайкате и оплаквате по форумите, като бабички! Колко зле са нещата в България. И как политиците са виновни.

Погледнете какви смели и достойни хора има! Готови да захвърлят работа и кариера. И да се върнат в България за да променят системата. Наследена от простаците от БКП.

Призовавам Данчо (.38 супер), Янко (янк), Борислав (от САЩ), Христо (Ритер), Ангел (убото). Излезте от зоната си на конфорт. И се явете на кастинга на Слави за ПРОМЯНА НА ПОЛИТИЧЕСКИЯ "ЕЛИТ" В БЪЛГАРИЯ.

Ако имах вашият житейски опит. Ако знаех добре английски. Ако имах познанията ви. Щях да дам всичко от себе си за тази промяна. Вече видях един бивш колега на кастинга. Казва се Светлин Стоянов чудесен човек. Умен, упорит и толкова земен и естествен.









 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 18:26       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
Paco написа:
Призовавам Данчо (.38 супер), Янко (янк), Борислав (от САЩ), Христо (Ритер), Ангел (убото).


Е , Не !!!!
:evil:
Това вече е обида !!!!!

Мене защо ме пропусна ???
Аз също мога .. имам сили и чувствам , че мога да ви поуправлявам и дори ще се справя не по-зле от сега ,управляващите.....
......НО има един проблем.

Слави да ти прави кастинг за нови "нови политици" , е все едно Дявола да чете литургия от амвона.

Тоя , дето лично с очите си съм го виждал в ситуации дето не ми е работа да ги повтарям ......
Тоя , дето 5 години като прилеп стоя с тъмни очила в студиото си поради "влошено зрение".....
Тоя , дето е един от почетните гости на посоченото по-долу мероприятие ......
(на 5.40 мин. от клипчето)


ТОЙ ще ми прави морален кастинг на мен ...
ХА ХА ХА ХА ХА ХА
:D

Признавам обаче , че някои от песните му ги харесвам.

В комбинация с Джоко Росич направи страшен кавър на "Йовано" ....

слушаш , гледаш и настръхваш


А пък тая ми е любимата:

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 18:35       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
Dorssay написа:
Тоя , дето 5 години като прилеп стоя с тъмни очила в студиото си поради "влошено зрение".....
Черните очила какво имат общо с морала?

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 18:40       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
JDredd написа:
Черните очила какво имат общо с морала?


Има само една ситуация в която ИМАТ отношение. Помисли малко и сам ще се сетиш .......

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 19:12       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
служебно:
Новия проект е засегнат в темата България...тоест не е нещо което е скрито тук.
отделна тема не знам доколко е уместна ...защото ще пусне някой друга:
Не ви ли е срам да не гласувате за БСП. и ще има право колкото има право Пако да пусне тази тема.
друг ше пусне тема - не ви ли е срам да не гласувате за ДПС ...и така още 200 теми...няма лошо, но за полит агитация трябва да се плати по сметка на форума...

не знам как да се процедира ... но от определена степен натам ще трябва да се премахват агитационни матряли

Полит агитация пък в оръжеен форум малко иде на кестреме...ако ме схващате...и не е само поради различната тематика...

п.п. личното ми мнение е нека се яви на кастинга всеки, който смята себе си за нормален поне...
Всеки има кусури...кофти минало ...някой и друг грях, но ни обединява България...
и Славчо не е паднал от Марс...част от нас е ...

п.п. нещо повече длъжен е да се яви всеки с акъла си...иначе погледнете горе пенсионера Попов колко му е акъла за военната ни доктрина...с такива лошо ни се пише...

ако пак не бива нов проект отново и така докато не тръгнем напред


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 19:14       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
И аз съм виждал Слави в дискотека Нерон, която беше дискотеката на ВИС-2. Но това не значи, че Слави е бил гангстер някога. Да седял е на една маса с Илия Павлов. Но това не го прави мафиот.

Когато 20 години порицаваш политическата мафия. И накрая решиш да направиш нещо лично е достойно за уважение. Слави може да не е тактичен, може да не е симпатичен. Но е бунтар, а големите промени винаги са правени от странни хора. Слави е темерут и крив характер. Но според мен дълбоко в душата си е чувствителен и добър човек.

Ако има дума харизматичен. То Слави е антипатичен. Но иска да се опълчи на статуквото, защото няма какво да губи. Той е един тъжен и самотен човек.


Последна промяна Paco на 08 Фев 2018, 19:24, променена общо 2 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 19:20       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Фил освен отпуснатия, като дроб пенсионер разлят на стола. След него имаше стегнат, като гвардеец друг пенсионер. И беше умен и стабилен пич летеца на хеликоптерите. Да не говорим за моя познат Светлин Стоянов, а и много други от кандидатите бяха супер.

Това не е агитация. А призив да не сме само едни клюкари по форумите. А нещо конкретно всеки да направи. Та то още няма име дори тази партия.

На мен много ми харесва журито. Ако Слави остави тези тримата да съставят партията. Нещата ще се получат. Много сериозни и умни мъже! Не са високомерни парвенюта. Имат чувство за хумор. Но фино и премерено, като на английски аристократи. Висока класа хора.

Слави трябва да ги остави да ръководят и да помага с каквото може.


Последна промяна Paco на 08 Фев 2018, 19:37, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 19:25       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
Dorssay написа:
JDredd написа:
Черните очила какво имат общо с морала?


Има само една ситуация в която ИМАТ отношение. Помисли малко и сам ще се сетиш .......
Решително не мога да се сетя. Би ли ми казал?

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 19:30       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
JDredd написа:
Dorssay написа:
JDredd написа:
Черните очила какво имат общо с морала?


Има само една ситуация в която ИМАТ отношение. Помисли малко и сам ще се сетиш .......
Решително не мога да се сетя. Би ли ми казал?


Да се сетя аз, ако може!?!
Ааа, ъъъ, ааа, .... може би ... вероятно, ъъъъ..... хипотетично,.... употреба на разни субстанции, които разширяват зениците и правят очите чувствителни към светлина?!?
Може и да бъркам, не знам..... предавам се! Казвай верния отговор Dorssay! Немам повеке жокери.

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 19:40       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Слави много пиеше и не спортуваше, когато висеше в Нерон преди 20 години. Сега е съвсем друг човек и промяната е към добро. Е все си е темерут де. То характера не се променя. :-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 19:53       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Paco написа:
Не ви ли е срам! Да се вайкате и оплаквате по форумите, като бабички! Колко зле са нещата в България. И как политиците са виновни.

Паци, гоУем пич си... ма акъла ти е още деЦки, без да ми се обиждаш! Слави е една кръгла пресечена нула като фактор в политиката... ЗИРО! Виж, ако направи кастинг баце, Догана или Пеевски... одма се бръсна, слагам новия костюм на "Андрюз", връзката на "Сарар" и пътувам! Само дето първо тези неща не са правят с кастинги ала "Гласът на България"... и второ - СЪВСЕМ ДРУГА Е СХЕМАТА за тези неща в Бг-то.

А и никой не се оплаквал, просто споделяме разни неща... като правото на лично мнение ни е гарантирано от Конституцията! В този ред на мисли, не ти влиза в работата да ръсиш квалификации... на база личното мнение на някого. Не и публично! И то човек, гласувал за ГРОБ! Така че, лееекинко влево!

За Слави... още не стопляш играта на референдума, нали?! За мен Слави си бачка за ИСТЕБЛИШМЪНТА роден... на 100% и то. Ма то преди да свиеш джонта и да захапеш клавиатурата... е хубаво да почетеш малко за трендовете в Европата... а именно, смяната на мажоритарната система с ПРОПОРЦИОНАЛНА.... каквато е при нас. Тоест, ние тичаме набратно на заподноевропейските тенденции... ма за това нито Слави, нито сценаристите му говорят. Впрочем, знаеш ли гол охлюв като Иво Сиромахов къде живее и какво кара?

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 19:58       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
tsb написа:
употреба на разни субстанции, които разширяват зениците и правят очите чувствителни към светлина?!?


Е на това му се вика "ОБОСНОВАНО ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ"
:)

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:04       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
Dorssay написа:
tsb написа:
употреба на разни субстанции, които разширяват зениците и правят очите чувствителни към светлина?!?


Е на това му се вика "ОБОСНОВАНО ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ"
:)


Е, ти па сега....имаме ли участник познал вернио отговор или не?!?
Аз само съвсем случайно изказах предположение... PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:09       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Paco написа:
Излезте от зоната си на комфорт.
На 53, когато тамън съм почнал да се радвам на това до което съм се докопал, да ходя при човек който на времето са ми представяли като "смешник" ( аз познавам кукувците от хората които ги лансираха в бизнеса, още преди да бяха известни) за да се доказвам за нещо ? Първо ми е под достойнството, второ, не сматам, че имам нерви и нужните качества за политик. Човек може да анализира сравнително вярно нещо, до някъде, и без да има качества или възможност да го промени, аз нямам време за форумите и хобитата които обичам, ще ходя да оправям неща които не разбирам и в които не искам да се замесвам... Познавах лично много от бившите управници и големи фигури, Лилов, Дойнови, Евгени М. Попов, Васко, Жоро, Илия, Боко, Митко малкият, Пашата, разни чеда на 6таци и няколко висши генерала, разни други дългогодишници от бившата и настоящата номенклатура... нямам нерви да живея (или умра) като тях, нито желание. Веднъж като си скъсал с нещо трябва да го хвърлиш и да не гледаш назад ако искаш да се оправяш за в бъдеще, от тази гледна точка парите не са важни, пари се правят достатъчно за да се оправяш до колкото можеш. За политик нямам и никога не съм имал стимул защото е мръсна работа и не знаеш кога ще те пенсионират по един или друг начин. Извинявай Паце, малко повече си идеалист от колкото трябва, дано да не бъркам и тука... :D

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:12       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Пацо, сериозен ли си?! :shock:
Мислиш ли, че точно Слави е човека? С Тошко, Сиромахов и Маестрото като министри ли...?!
Референдума му Ич не мисля да го коментирам - достатъчно е дъвкан тука, популизъм х1000...
И още, няма значение кой прави "кастинг", Слави или някой друг с пачка, мислиш ли че всичките му избраници няма да гласуват под строй, и да си заврат личното мнение на тъмно на кучето у ....
Тоя съм го умножил по "0" отдавна! Кастинг... баси! PDT_Armataz_01_30

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot], Ivo III, Ztavi и 37 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer