logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 20 Апр 2024, 04:16




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 21:17       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ubboto написа:
Poseidon написа:
Баце изкърти от бой най-големите измамници изобщо в света след американците ...тва е БСП...той ги би на избори 14 пъти над 12/дванайсе години/ поред...къде е учил и обучен, мен?

Първият мандат му беше низ от грешки и издънки... чак през втория мандат почна да си слуша пиарите... и що годе се очовечи... за пред камерите поне.

А защо баце бие... при критична маса от мангали, яко тъпанари... и едва около 10% реални мислещи индивиди - няма как да е другояче!

Друго, що бие... щото по провинцията и чистачка в общината не можеш се нагласи, ако името ти не е спуснато по партийна линия. Баце ти нацвъка по хоризонтала и вертикала толкоз тъпанар, де посмъртно не може да се издигне дотам В УСЛОВИЯТА НА СВОБОДНА КОНКУРЕНЦИЯ!!! И, плюс мангала... тъпанара също ще гласува за баце до гроб!


...тогава ВСЯКА промяна различна от Баце режима ще е ок, Геле...а защо си против Славчо, а си за БСП...направо ще ме довъриш, мен тука... PDT_Armataz_01_30


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 21:19       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
tsb написа:
И въпреки, че "Борисов дава 100 млн. за полицейски заплати, ...."

Другата кретения: десет години лапа само той и тия около него... другите лапат уя... и като опре ножа у кокала... ЗАЛАГА СЕ НЕРЕАЛЕН БЮДЖЕТЕН ДЕФИЦИТ, за да може Господ от небето да слезе, и лично от джоба си да извади това, което ти се е полагало... но не ти е дадено! "Аз дадох..." мисля си за Шарлопов, и ми е мъчно за него... щото много неща за живота научих от него, га се завъртях около него по моята си област... та, КАТАФАЛКА С БАГАЖНИК още никой не е измислил. Алчността на човешкото око се запълва само с шепа пръст, както казваше баба ми.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 21:26       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Poseidon написа:
...а защо си против Славчо, а си за БСП...направо ще ме довъриш, мен тука...

Славчо е ЗАДКУЛИСНАТА ПАТЕРИЧКА НА БАЦЕ... ама истинските причини за референдума отново да ги повтарям... просто нямам нерви, а и не виждам смисъл.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 21:50       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
ubboto написа:
Poseidon написа:
...а защо си против Славчо, а си за БСП...направо ще ме довъриш, мен тука...

Славчо е ЗАДКУЛИСНАТА ПАТЕРИЧКА НА БАЦЕ... ама истинските причини за референдума отново да ги повтарям... просто нямам нерви, а и не виждам смисъл.

:tu: :tu: :tu:
Това стана ясно още на Референдума! За кой рева Учиндолския?! Всичките му въпроси обслужваха Баце...

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 21:53       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 24 Яну 2013, 20:59
Мнения: 175
Привет, кастингчето на Слави изглежда доста яко, но предполагам, че е продиктувано за изпълнение от някоя от парламентарно представените партии.
В едно от клипчетата постнати от Paco забелязах бивш служител на НСО, който иска да реформира сектор "Сигурност" (този сектор че си е за реформа е ясно) но е пропуснал да спомене, че е напуснал (дисциплинарно ли е уволнен или е помолен да напусне-незнам) поради обстоятелството, че в качеството си на служител на НСО е и охранявал покойния вече Боби Цанков.
Е как този човек в екипа на Слави при едно евентуално парламентарно представяне на неговия проект ще реформира (можеби вече разформирования) сектор "Сигурност" се питам аз.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 22:00       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Poseidon написа:
Баце изкърти от бой най-големите измамници изобщо в света след американците ...тва е БСП...той ги би на избори 14 пъти над 12/дванайсе години/ поред...къде е учил и обучен, мен? :DD
има едно понятие харизма...и друго има...

Баце си е Комунист отвсякъде! :P
Дори иска да напуска системата, щото партийната му книжка е била по-ценна! :D
И е достатъчно обучаван в Симеоново! Все пак не е 84-ти набор... Учил е по най-комунистическото време и е попил от достатъчно за да има основата за "харизмата"... А да не забравяме, че охранявайки Бай Тошо е пил от извора как се манипулира масата... Неведнъж е казвал, че му е бил като учител! Тъй че, който го мисли Баце за случаен, ей тъй щото го харесаха жените от списанията, много се лъже! Не е толкова самороден талант... ;) Обучен е! Яко... И продължава да се обучава ката ден!

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 23:24       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
APMATYPA написа:
Привет, кастингчето на Слави изглежда доста яко, но предполагам, че е продиктувано за изпълнение от някоя от парламентарно представените партии.
В едно от клипчетата постнати от Paco забелязах бивш служител на НСО, който иска да реформира сектор "Сигурност" (този сектор че си е за реформа е ясно) но е пропуснал да спомене, че е напуснал (дисциплинарно ли е уволнен или е помолен да напусне-незнам) поради обстоятелството, че в качеството си на служител на НСО е и охранявал покойния вече Боби Цанков.
Е как този човек в екипа на Слави при едно евентуално парламентарно представяне на неговия проект ще реформира (можеби вече разформирования) сектор "Сигурност" се питам аз.

Не знаех каква е причината за напускането му на НСО. Но докато сме работили заедно в Ню Бояна беше принципен, работлив и за пример на всички. Може да е стъпил накриво преди време. Всеки прави грешки на младини.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Фев 2018, 00:57       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 24 Яну 2013, 20:59
Мнения: 175
Paco прав си братле всеки понякога на младини попристъпва леко на криво в случая с въпросният бивш служител на НСО близо 40-50 човека бяха попристъпили накриво, че един от тях дори оглави и службата. Явно той не е имал късмет с още двама трима и ги освободиха от длъжностите които заемаха.
Идеята ми е, че той освен наистина професионално отношение към охрана на лица и обекти хал хабер си няма от сектор "Сигурност", който сектор е безкрайно специфичен и доста разнороден и охраната на особенно важни лица и обекти е изключително малка част от него.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Фев 2018, 12:31       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
ubboto написа:
мисля си за Шарлопов, и ми е мъчно за него... щото много неща за живота научих от него, га се завъртях около него по моята си област..


Хм !!!
Няколко пъти го споменаваш Шарлопов с ..... как беше ... патос.
Да си призная , освен че съм чувал името му във връзка с комплекса "Созополис" , дори и до момента нямам никаква представа в коя част на родното бизнес-пространство стои тази персона.

Малко Off-top ще дойде въпроса , но с какво те впечатли ?

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Фев 2018, 13:14       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3147
APMATYPA написа:
.................
Идеята ми е, че той освен наистина професионално отношение към охрана на лица и обекти хал хабер си няма от сектор "Сигурност", който сектор е безкрайно специфичен и доста разнороден и охраната на особенно важни лица и обекти е изключително малка част от него.


Това точно и аз щях да кажа.
Не е сериозно, някой макар и експерт в дадено направление от една област, да твърди че може да реформира цялата област /сектор сигурност примерно/.
Все едно някой военен, спец по инженерна подготовка да каже че сам ще реформира и оправи сите родове войски, понеже разбира от всички аспекти на военното дело.
Малко несериозно звучи.

Истината е в събирането на ЕКИП от специалисти в различните направления на определена област (примерно отбраната)- знаещи, можещи и мотивирани хора, на които се поставят определени задачи и от тях се иска постигането на определени резултати, които да са в интерес на държавата, обществото и нац. ни сигурност. Разбира се всичко това трябва да е обезпечено със съответната законова и финансова рамка, както и полит воля.

Кастинги и такива неща на полит тема, провеждани от шоумени ми звучат странно.
Както казва Уббото - ако кастинга го правят управляващите и те като мениджъри търсят да съберат екип от спецове в различните направления и области - да се замисли човек и да иде. Би имало смисъл вероятно. Тъй като има шанс, ако те изберат да получиш законова и финансова подкрепа, полит воля за реализирането на проектите, реформите и т.н.
Да ама, управляващите вече са си избрали екипите и специалистите и си работят с тях.

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Фев 2018, 14:18       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
tsb написа:
Истината е в събирането на ЕКИП от специалисти в различните направления на определена област (примерно отбраната)- знаещи, можещи и мотивирани хора, на които се поставят определени задачи и от тях се иска постигането на определени резултати, които да са в интерес на държавата, обществото и нац. ни сигурност. Разбира се всичко това трябва да е обезпечено със съответната законова и финансова рамка, както и полит воля.

Шефовете на служби на Патагония още в началото са били привикани на едно място от Обонго, като им е било заявено: "Който ще ми иска пари, да си идва с оставката!" И как през последните десет години почти всичко поскъпна с близо 1/3... дерзайте, ребята!

Другото, на конкурсите... да си драпаш нагоре на база това, което сам покажеш като знания, умения, желание за работа, дисциплина и пр. А сега, за да вървиш нагоре... единственото условие за успех в кариерата и живота е... да си близък до сърцето и инструмента на Обонго.

Тъпанара, съответно... който е напълно наясно, че в условията на свободна конкуренция никога няма да се издигне дотам... се огражда и той с послушни тъпанари и гъзолизци... и си ебава Франко капаците! Единственото решение и спасение е да се реже до кокал, но предвид ролята ни на бимбайци в глобален мащаб... и кафеварки на колегите от "партньорските" служби... подобно нещо би било безсмислено. Трудово да се устроят близки, приятели и любовници... а за другото на никой му не дреме. Пък ти.... ако искаш! Никой не те е вкарал насила, нъл така?! Така че... всичко е точно.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Фев 2018, 14:24       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
И като критикувате кастинга на Слави. Знаете ли две неща.

1. Как са си подбрали депутатите и министрите ГЕРБ и БСП???

2. Как се избира мениджър в голяма международна корпорация???


Сигурно знаете или пък не знаете. Но аз знам. Откъде знам... Ами имам житейски опит и контакти с много хора. И за да не съм голословен ще дам примери.

Ще почна от 2-ра точка. Как се избира мениджър в голяма международна корпорация. Точно по същият начин, както в кастинга на Слави. Пускат се обяви в публичното пространство. На имейлите се получават множество автобиографии придружени с мотивационни писма. Екип от хора, подбира по дадените критерии кандидатите.

След първоначалния подбор се провежда първо интервю с кандидатите. Интервюто се провежда от няколко ЕКСПЕРТИ! Повтарям - ЕКСПЕРТИ! А не от някой престъпник от магурата с измислена автобиография. Няма нужда да цитирам имена... и децата ги знаят тия от магурата. И там съм работил.... На мястото на бившето кафе Космос. Това за Кенширо дето се заяжда и все пита. :) Е вече Маджо и другите не висяха там. Ама имаше спомени... тогава... Сега няма никой там.

Да се върна на интервютата за мениджъри. След първото интервю има и второ, понякога и трето и четвърто. Пак провеждани от ЕКСПЕРТИ, а не от видни "интелектуалци" със средно спортно образование. И ТЯСНА СПЕЦИАЛИЗАЦИЯ ОТ МАГУРАТА. :DD


Накрая се назначава този мениджър след месец и половина ходене по кастинги и интервюта. Като преди това е минал поне 3 стъпала на по-ниски позиции по същия ред на подбор.


И сега да се върнем на това как ГЕРБ и БСП си подбира хората. За Калинката с купеното ВИШО от Германия няма да говоря. Но ще говоря за една особа, която лично съм виждал. Креатура на БКП. Беше заместник министър на земеделието в правителството на БСП. Светла Бъчварова се казва. Въпреки многократните си командировки в САЩ не можеше да си разчете юзер менюъла - ръководството на телефона. И караше хора нейни подчинени да и превеждат. Тази персона беше следствена, че е ощетила ( откраднала) от държавата МИЛИОНИ в качеството си на заместник министър на земеделието. Да казвам колко е тъпа, проста и не знаеща думичка чужд език едва ли има смисъл. Но ако отиде да кандидатства за секретарка (не за мениджър) в голяма корпорация. Никога, ама никога няма да мине кастинга за секретарка. Но стана заместник министър на земеделието при БСП. Тая я познавам от работата на баща ми. А колко още боклуци има в парламента вие си представете. Долни, тъпи, нагли и необразовани. В частния сектор те ще са НУЛА!

Но са креатури на БКП. Кой е разтривал пу....ката на жена с баща от ЦК на БКП. Кой е бил шофьор на Генерал от КДС. Кой е еб..л Йордан Соколов. Коя е курва от класа. Кой е педерас и манаф на дърт комунист, като Лилов. Кой е мижитурка и приятел на Борис Велчев. Коя е снаха на човек от ЦК на БКП.

Кастинга е да ги нагъзят на бюрото. Или тежки трапези с яко пиене, ядене и после еб...не по хотелите.


Последна промяна Paco на 09 Фев 2018, 14:53, променена общо 3 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Фев 2018, 14:28       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Dorssay написа:
Хм !!!Няколко пъти го споменаваш Шарлопов с ..... как беше ... патос.

На фолкорния фестивал с Жеравна също беше един от основните спонсори... но, бизнесът на другите... освен ако мен пряко не ме касае... слабо интересува, така че няма какво да добавя повече по този въпрос. А на база споделеното от него, да не се слагат всички яйца в една кошница... аз няма да отида да обърна малкото си спестени пари в щатски долари, като стигне "билото"... и да ги продам после на печалба. Щото за да има някакъв смисъл от това, визирам печалбата... аз трябва да вкарам всичко, което имам... а така не се прави, неведнъж е споменавал той. А и в крайна сметка говорим за български работодател и меценат, а не за руски летец... в Сирия.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Фев 2018, 14:39       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Paco написа:
И като критикувате кастинга на Слави. Знаете ли две неща.

Е, да, де... но освен медийната трибуна, до която има достъп Слави посредством договора си с битивито, какъв фактор в политиката е той?! Аз съм сигурен, че някой ако ти уреди националните ни медии да кацнат в Северния парк в неделя... ти ще успееш да направиш не по-лош кастинг от на Слави, казвам го сериозно... без капка ирония.


Другото е да ходиш да участваш в състезание с предрешени победители. Като твоят стимул да се облечеш и да отидеш на този кастинг за мен би бил един от следните:
- за спорта, за участието... пък каквото стане, ти си длъжен да се обръснеш, облечеш и покажеш;
- да си направиш самореклама за сметка на някой друг, че ефирното време в праймтайма е скъпо... и да се пробваш така да се сложиш на новите господари... като оня бивш разузнавач Попов.


Другите, де ходят на подобен кастинг за политици... и вярват, че по този начин ще успеят именно като политици в Бг-то... за мен не са на център с главата. Като може да си много умен, и пак да не си на център с главата. А да ме яха утре някой нашмъркан чукундур с избягала центровка.... хайде няма нужда!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Фев 2018, 15:06       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Ми нашмъркан, ама поне има мечти. Щото тия от БСП имат само ЛИЧНИ интереси. За ГЕРБ не искам и да говоря нищо, че гласувам за тях. Креатури на БКП повече от БСП. Ако мога да направя аналогия. БСП са явни педераси, а ГЕРБ прикрити. Да ме извинят всички гейове. Тук говорим за долни педераси в работата и дейността си, не за сексуалност.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer