logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 12:28




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Фев 2018, 05:22       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2808
Paco написа:
Не ви ли е срам! Да се вайкате и оплаквате по форумите, като бабички! Колко зле са нещата в България. И как политиците са виновни.

Погледнете какви смели и достойни хора има! Готови да захвърлят работа и кариера. И да се върнат в България за да променят системата. Наследена от простаците от БКП.

Призовавам Данчо (.38 супер), Янко (янк), Борислав (от САЩ), Христо (Ритер), Ангел (убото). Излезте от зоната си на конфорт. И се явете на кастинга на Слави за ПРОМЯНА НА ПОЛИТИЧЕСКИЯ "ЕЛИТ" В БЪЛГАРИЯ.

Не ме е срам от нищо, което съм сторил и казал. Би ме било срам, ако се бях наредил и аз за тоя "кастинг".
Дълго време съм се борил, за да имам тази си зона на комфорт. И пребивавайки в нея правя неща, които според мен си заслужават и ме радват и забавляват, като част от тях са "pro bono". Не мисля, че участието ми в политико-медиен спектакъл в учиндолски формат би ми донесло удовлетворение.

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Фев 2018, 18:46       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
ubboto написа:
А и в крайна сметка говорим за български работодател и меценат, а не за руски летец... в Сирия.


Както споменах и по-горе .... не бях в течение на неговите дела освен като хотелиер , а имам претенции да съм запознат от обща култура с позициите на повечето фактори в българския бизнес-живот.

И като така , си направих труда да прегледам клипчето с последното му интервю.
Комплекса е ВПЕЧАТЛЯВАЩ.
Обелиска - още повече.

На стари години го тегли към езотериката - нормално.
Тия дни чета , че добавили името му на Обелиска до това на Хан Омуртаг. Няма лошо .... името на българския работодател и мецанат (дал работа на 50-100-1000 ??? роби) до това на "спасителя на Европа" ..... верно е патос
:)

Що се касае до руския пилот ...... няма как да правим сравнения , доколкото за него говорихме единствено във връзка с постъпката му на воин и мъж , а не на националност. Даже наред с него посочих подобен пример и с дегестанския мюсюлманин.
Към момента няма подобен българкски от съвременната ни история , ако се появи ще го обсъдим и него.

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Фев 2018, 19:36       Заглавие:  Re: Не ви ли е срам!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Dorssay написа:
(дал работа на 50-100-1000 ??? роби)

:happy:

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ivo III, MITKE, Ztavi и 36 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer