logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 13:09




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 129 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 19:09       Заглавие:  US оръжеен експерт участва в тренировка на .... и ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
US оръжеен експерт участва в тренировка на руския спецназ "Алфа" и я нарече "умопомрачителна и безумна” (ВИДЕО)

Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/lyubopitno/us-orzh ... 77576.html

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 19:41       Заглавие:  Re: US оръжеен експерт участва в тренировка на .... и ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Старо и коментирано. Иначе с истинските руски специалци с пищова се занимава лично Крючин... като тези, де идваха в Бг-то преди години - бяха изроди! Впрочем, и аз очаквах некви смешници... от това, де съм гледал в тубата - ама греда! С "Яригини" и фабрични патрони... и на ИПСЦ и на различни тактически тактически упражнения... едвам ги стигахме с "Шадоуки" и релоуди. :punch: Иначе самата тренировка горе е пълна олигофрения... за това две мнения по въпроса няма.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:06       Заглавие:  Re: US оръжеен експерт участва в тренировка на .... и ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Да коментиран е клипа тука, но защо да е олигофрения?
Някои го коментират, като типична руска доктрина... не се жалят хората...постигането на целта е първостепенен приоритет...

Това е АЛФА - острието на Русия...не са пазачи от фирмата "Чикирики" тренировките от тоя тип да те брулят истински куршуми под стрес е истината! и спецове на Неви силс го казват в едно интервю гледах в си би ес :roll:

...кър кър по хартията е спорт...това е друго...сам го опитваш, като переш в ребрата отзад курсисти докато стрелят...одобрявам!

Ако има кусур горе е неволния изстрел на руснака на 3.50...щеше да си откъсне мъдете мина му успоредно на крака и се заби в земята...това е грешка...ако щеш непрофесионално е - да.

ubboto написа:
Иначе самата тренировка горе е пълна олигофрения... за това две мнения по въпроса няма.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:08       Заглавие:  Re: US оръжеен експерт участва в тренировка на .... и ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Poseidon написа:
Ако има кусур горе е неволния изстрел на руснака на 3.50...щеше да си откъсне мъдете мина му успоредно на крака и се заби в земята...това е грешка...да.



Сигурен ли си?

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:12       Заглавие:  Re: US оръжеен експерт участва в тренировка на .... и ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
така ми се видя, Лонгбой...неволно огин изригна и изстрел и се заби в земята..а ако е нарочно... :shock: да дъни така...е направо ми се извисяват руснаците в различен левел... :tu:

но не виждам смисъла...пак погледнах внимателно...нанесе удар с длан в гърдите на "нападатела" отблъсна го назад леко и пусна изстрел в земята?
защо?
защо рискува рикушет и осакатяване на някой?

ако се влага съспенс и бях с 20 кила по-лек и 20г по млад при тази ситуация щях да обстрелям с дублет около главата на "нападатела" и Лари Викърс щеше да вдигне 300 кръвно...
а това мисля е грешка ...докато не се убедя в друго...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:25       Заглавие:  Re: US оръжеен експерт участва в тренировка на .... и ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Poseidon написа:
Това е АЛФА - острието на Русия...не са пазачи от фирмата "Чикирики"...

Нъл ти казвам, че тренировките и УМЕНИЯТА на руските специалци нямат нищо общо с това... де изтича в "тубата". Знаеш, че аз на никого басма не цепя... дървим се на всеки... но руските специалци си ни смачкаха отвсякъде... истинските специалци, а не тия смешници.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:26       Заглавие:  Re: US оръжеен експерт участва в тренировка на .... и ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8103
Местоположение: USA, FL
ubboto написа:
Старо и коментирано...
Абсолютно верно. Видеото е на "Vickers Tactical Published on Mar 15, 2014 "
Иначе Лари който е делта, просто си прави трафик на канала в Тубата. И Делта и Hostage Rescue Team на ФБР, САС на британците, че и кой ли не имат абсолютно същите тренировъчни програми и то от години, британците са ги измислили и първи са ги приложили тимовете на тюлените извън Англия. В интернет няма много инфо за именно такива тренировки, но по книгите се намират и обяснения и всичко, особено ако някой се докопа до старите книжки на Марчинков където споменава британците.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:29       Заглавие:  Re: US оръжеен експерт участва в тренировка на .... и ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
.38 Super написа:
Иначе Лари който е делта, просто си прави трафик на канала в Тубата.

На Лари съм му един от малкото приятели у Фейса... голяма чест за мен... и въпреки че е "business-oriented"... всичко, което казва или пише... си е така!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:34       Заглавие:  Re: US оръжеен експерт участва в тренировка на .... и ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Poseidon написа:
но не виждам смисъла...пак погледнах внимателно...нанесе удар с длан в гърдите на "нападатела" отблъсна го назад леко и пусна изстрел в земята?
защо?
защо рискува рикушет и осакатяване на някой?

ако се влага съспенс и бях с 20 кила по-лек и 20г по млад при тази ситуация щях да обстрелям с дублет около главата на "нападатела" и Лари Викърс щеше да вдигне 300 кръвно...
а това мисля е грешка ...докато не се убедя в друго...


Пак виж...внимателно... :D :D

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:37       Заглавие:  Re: US оръжеен експерт участва в тренировка на .... и ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
аре кажи де...гледах го три пъти...но добре наливам един тичърс /евтино ама е подарък от фенове :DD / ше запаля и лулата и пак ше погледна ;)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:38       Заглавие:  Re: US оръжеен експерт участва в тренировка на .... и ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8103
Местоположение: USA, FL
ubboto написа:
.38 Super написа:
Иначе Лари който е делта, просто си прави трафик на канала в Тубата.

На Лари съм му един от малкото приятели у Фейса... голяма чест за мен... и въпреки че е "business-oriented"... всичко, което казва или пише... си е така!
Така ама на тея години всеки си гледа да си осигури старините :D
Сигурно знаеш, че Лари и Кайл са били заедно с Пол в Могадишу, Лари и Кайл мисля бяха в един юнит. С Лари съм разменял само няколко думи на шоуто, но с Кайл съм си приказвал малко повече, подписа една книга на един наш общ познат, когато дойдоха американците от форт Браг да им показват нещо в Пловдив, бяха приятно изненадани от нивото им на подготовка, на Кайл книжлето има много полезни упражнения а наще момчета мисля бяха подобрили нещо от стената, знаеш кой да питаш ако те интересува :tu:

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:39       Заглавие:  Re: US оръжеен експерт участва в тренировка на .... и ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8103
Местоположение: USA, FL
Poseidon написа:
но добре наливам един тичърс
:DD Наздраве! Днес за втори път се празнува международният ден на скоча :tu:

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:44       Заглавие:  Re: US оръжеен експерт участва в тренировка на .... и ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
.38 Super написа:
... знаеш кой да питаш ако те интересува

Знам, Пламен, а и топлата вода по отношение на стреляне, тактики, оръжия и пр... ИЗВИРА ОТ АМЕРИКАТА!!! Седнахме на маса после с руснаците... поискаха да им посна моите клипове... :DD ; и ги питам ко мислят за американците... като очаквах нещо, а те викат:

"От американците сме взаимствали много полезни неща"... така че качествените неща по цял свят са си едни и същи... и ако има някаква разлика, то тя е несъществена. Някакви драматични разминавания в техники концепции и пр... ами, няма такова нещо.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


Последна промяна ubboto на 08 Фев 2018, 20:46, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:46       Заглавие:  Re: US оръжеен експерт участва в тренировка на .... и ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Poseidon написа:
аре кажи де...гледах го три пъти...но добре наливам един тичърс /евтино ама е подарък от фенове / ше запаля и лулата и пак ше погледна


Така най-добре....налей едно,запали една лула.....изпъни са на диванЯ....и гледай пак - на забавен кадър,внимателно....и възприемай случилото се :P

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Фев 2018, 20:50       Заглавие:  Re: US оръжеен експерт участва в тренировка на .... и ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8103
Местоположение: USA, FL
ubboto написа:
така че качествените неща по цял свят са си едни и същи...
Аз съм на същото мнение но все пак е забавно да гледаш на шоуто например руски гости, които си мислят, че никой не ги разбира когато си приказват за американците... :D
Това разбира се си е в реда на нещата, 100% съм с тебе за казаното а и всъщност частите които тренират едно или друго не се занимават с публичност, те си се събират и си обменят опит без да шумят. Коментарите и представянето в една или друга светлина е работа на други, аз за това или го коментирам силно негативно или не му обръщам внимание, яд ме е само когато се прави от хора които поне малко са в час с нещата... :tu:

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 129 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ickata671, Majestic-12 [Bot] и 47 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer