logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 23:23




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 605 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 41  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 11:02       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2809
minavasht написа:
Намери подобно видео на прост полицай в БГ, който отебава така някой тузар и тогава говори за права, свободи, широки пътища и празни погледи ....
Между другото, вече не е в комисията...

Видео нямам, но лично съм бил свидетел на отработването на достатъчно "тузари" у нас.

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 13:35       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
:)


Последна промяна Paco на 28 Апр 2018, 00:16, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 14:12       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 24 Ное 2010, 14:34
Мнения: 4034
Местоположение: Orlando, FL
ubboto написа:
И на вас не ви е лесно! :sad:
Цитат:
My cop friends need to read this closely....

A leader of the ultra-violent MS-13 gang issued the following statement to his gang members:

“The police have been making too many arrests and it’s time to take the streets back and take out (shoot) a cop like we do in El Salvador."

Here's what most of you don't understand. Having spent time in El Salvador and having spoken with both cops and gang members down there, what you don't realize is that these assassinations don't happen when the cop is at work.

Why would the gang target a cop in body armor, carrying automatic weapons, while he is with 10 of his similarly armed buddies? That's a suicide mission.

No, these MS-13 assassinations happen when the cop is off duty. They target him in front of his family, at his home, or any place he feels safe. That strategy is both more successful and causes more fear among the cops being targeted.

Why do you think they plan on doing it differently here? This "hit" isn't for a cop in uniform. It's for any of you identifiable when off duty.

Be smart. No FOP placards or "thin blue line" stickers on your cars. No wearing cop t-shirts when out with the family. If you wear or carry anything identifying you as a cop off duty, you are placing yourselves and your family in danger.
https://www.lawenforcementtoday.com/ms- ... -take-cop/


Иначе е така, Минаващ! Е тази звезда:
http://www.bnews.bg/article/193217

... я бяха спрели за рутинна проверка, имало е някакво нарушение, като са се развъртели телефони... със случая са били ангажирани големи началници, като на полицая му е било набито канчето. Но това са бели кахъри в сравнение с онова, което чета за при вас.

Едно време в академията ( беше в район с предимно латино население ) някой пита инструктора има ли проблеми с бандите.
Няма да забравя какво отговори - че моята банда е най-голямата от всички! 700 човека сме! Да свирна и до 3 минути пристигат 30 тежковъоръжени човека, след 5 пристигат още 100, до няколко часа сме стотици!
Бандите знаят, че посегнат ли на полицай, първо, копелето почти няма шанс да се отърве, второ, ако се покаже че е от някоя банда, членовете и бял ден няма да видят и ще умрат от глад или в затвора. Когато полицай пострада всичко друго се оставя настрана, докато не се хване копелето.
Та да, има ги, но общо-взето си знаят мястото.
Което не ми пречи да нося 4 резервни пълнителя :)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 14:28       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
minavasht написа:
Няма да забравя какво отговори - че моята банда е най-голямата от всички! 700 човека сме! Да свирна и до 3 минути пристигат 30 тежковъоръжени човека, след 5 пристигат още 100, до няколко часа сме стотици!
:tu:

Няма как да не ти вдигна палче. Евала!

Но няма и как да не попитам кое би ви спряло да работите за себе си, а не за обществото защото в Мексико и т.н. най-големите разбойници са военните.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 15:14       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 24 Ное 2010, 14:34
Мнения: 4034
Местоположение: Orlando, FL
Ами кое - системата работи доста добре в шкартирането на гнили ябълки, поне тук край мен.
Ritter - може нещата да са се променили, не съм бил в БГ от 6-7 години, последно гледах на гребната в Пловдив някакъв чичка с анцуг да търкаля едни гаменчета и да командва двама полицая какво да правят с тях после. И те само дето не му целунаха ръка накрая.
Видеото е точно за свободата - да си свободен да си вършиш работата. Тия отебаха приятелката на Клинтън, аз съм арестувал сина на моя кмет, защото тава ни е работата.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 15:28       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
minavasht написа:
Ами кое - системата работи доста добре в шкартирането на гнили ябълки, поне тук край мен.


ОК. Сподели опит, кое точно в тази система успява да се справи а в нашата не. Колко време се готви един "уличен полицай", какви тестове минавате тука министър Радев се оплака че кандидатите не покривали тест-а за „интелигентност“. А като знам че навремето най-кухите дебили от блока станаха сержанти и съм изненадан.

Иначе то е ясно, че в едно общество където започват да преобладават хората с алергия към труда но с афинитет към консумирането единствената спирачка е силна полиция иначе става като в Южна Америка 2 500 000 убийства за 18 години.

Същото чака и БГ и Европа увеличението на масата неспособна или нежелаеща да се труди но искаща да живее добре води или до южноамериканския опит или опита на САЩ, друг път няма.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 15:36       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Paco написа:
Що висите тук? Да ни говорите колко е яко в САЩ. И каква дупка била България.

Ми като е дупка що щете тук с нас??? Елате и работете тук де! Разни цигани и китайци изкарват пари и карат коли за 100 000. Ми елате си тук. Вече няма мутри споко. И жените не са по 120 кила. Идвайте си. Кво висите там.
Аз вися повече по американски форуми от колкото тука, тука съм на работа... :D
Никой не ти казва каква дупка сте, това са си твои приказки. И тука се намират жени под 120 кила, не е като да няма а разни "цигани и китайци" има и при мене, и да караш кола за 100 К според тебе е критерий за нещо ? Нали до вчера разправяше, че парите не са всичко ?
Аз лично никога не съм се плашил от мутрите, израсъл съм с повечето от големите имена, дразни ме манталитета на такива като тебе дето си въобразяват, че всичко им е ясно, освен това тука имам какво да правя, в България - нямам работа и от това което съм наблюдавал от разни познати които се опитаха да започнат нещо там - няма подходящи условия за нищо, имате една от най-големите корупции в Европа и данъците ви не толерират бизнес.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 15:49       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Господа участници, само да напомня, че темата е дефакто за отравянето на Скрипал и дъщеря му а не за геополитическите особености на САЩ както си ги представят отделните участници...

Нека не завиваме в тая толкова характерна за форума посока за да не трябва да се заключва темата, до тука единствено Геле приказва по нея.

Ако някой го интересуват нещата за които Пацо или Минаващият приказват, да си отворят нови теми да си разтягат там колкото искат за полицейски тактики и колко е студено в щатите...

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 18:14       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
моля да не се възприема като спам от тук присъствующите и списвующите темата, но искам да отправя един ПО-ЗДРАВ за болшевиките, които се възползват от форумните свободи и плюят на воля и открито пропагандират това, колко ,,велик" е бил тоталитарният режим преди 1990г. / обявен за престъпен със закон от 2000 г. /



ПО-ЗДРАВ ИЗМЕКЯРЧЕТА РУБЛАДЖИЙСКИ!

идете в сайта на ,,Септември 23", да видите дали ще Ви търпят :td:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 18:24       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5469
.38 Super написа:
Господа участници, само да напомня, че темата е дефакто за отравянето на Скрипал и дъщеря му а не за геополитическите особености на САЩ както си ги представят отделните участници...
+1

Колкото до минаващия: предлагам да си пусне една тема за подвизите си като полицай и да си пише в нея колкото иска, а не да цвъка навсякъде по въпроса.

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 18:38       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
b5202s написа:
ОК. Сподели опит, кое точно в тази система успява да се справи а в нашата не. Колко време се готви един "уличен полицай", какви тестове минавате...

Реално Минаващият отговаряше на въпроса на b5202s, предполагам не е искал да отваря нова тема за това е писал там където си го настъпил.

Може би b5202s трябва да реши какво точно да пита и да си формулира една тема, после ще преместиме всичко по нея там... ?

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 19:12       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 24 Ное 2010, 14:34
Мнения: 4034
Местоположение: Orlando, FL
Няма страшно, няма да "цвъкам" ( що ме си го каза направо осирам?? :) ) повече с моите подвизи.
Просто ще стоя настрани и няма повече да поставям под съмнение съвършенноста на българската правораздавателна система и разбирания за света.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 22:30       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
.38 Super написа:
Господа участници, само да напомня, че темата е дефакто за отравянето на Скрипал и дъщеря му а не за геополитическите особености на САЩ както си ги представят отделните участници.

По темата, ако Скрипал не се гътне съвсем ненадейно от инфаркт, а щерка му не си сложи сама въжето, ако ме разбираш... чичо хем ще ги реабилитира, хем и ще ги позлати, ако склонят на всеослушание да кажат, че американци или ингилизи са направили опит да ги гътнат! Подобна пропаганда би струвала сигурно милиарди, щото за ташак ще бъдат направени както ООН-то, така и всичкото западен партньор, де се засили да гони руски дипломати. Десетки, ако не стотици милиони щатски долари по сметката на семейство Скрипал ще са това, които чичо ще ги извади без въобще да се замисли! Държавните почести - отделно!

А ако Скрипал все пак не склони на този съвсем логичен от всяка една гледна точка ход... оставям на поддръжниците на тезата, че зад опита им за покушение стоят американци/ ингилизи... да представят своите добре обосновани предположения, за чий Скрипал ще продължава да играе в отбора на Тереза Мей и Ники Хейли?! Впрочем, първото интервю на Скрипал оттук насетне /ако има такова, разбира се/... още отсега е световна сензация!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Апр 2018, 09:03       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
ubboto написа:
оставям на поддръжниците на тезата, че зад опита им за покушение стоят американци/ ингилизи... да представят своите добре обосновани предположения


Гледай сега, трудно ми е да вярвам на служби които твърдят че Г.М. е отровен с рицин а той НЕ Е. Категоричните доказателства ти ги пратих на лични.

Та изхождайки от нещо неоспоримо а то е . Г.М. не е отровен с Рицин то следва че всичко което твърдят ингилизите е Лъжа. Това не са предположения това е логика.

Та след време като излязат с окончателна версия какво и защо, ако е толкова балъжка като рицин-а ще ти пратя категорични доказателства с опровержение на тезата им за БОВ (което се разтваря в английската мъгла), когато си я изработят. Което разбира се не значи че Руснаците не са или са, а че глупаците не знаят и не могат да кажат.

Сега категорично мога да кажа че смешника дето се води създател на "новичок" онзи Чеченец в най-добрия случай е носил кафе на асистентите на създателите на "новичок".


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Апр 2018, 15:07       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4648
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
b5202s написа:
Категоричните доказателства ти ги пратих на лични.


Що не ги публикуваш. Ще бъде интересно.
Включи и анализите на френските служби, ако имаш такива - Владимир Костов имаше подобно "приключение".

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 605 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 41  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer