logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 20 Апр 2024, 03:21




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 319 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Яну 2017, 13:01       Заглавие:  Re: Случки и проблеми с КОС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 02 Фев 2013, 18:07
Мнения: 2084
Шефът на полицията в Дупница Борислав Динев отказа пререгистрация на пистолет "Магнум" на нашумелия с предложението си за брак към тв репортерката Лора Крумова Венци Венев от дупнишкото село Бистрица. Вчера полицаи от РУП - Дупница пристигнаха в дома на Венев и с протокол иззеха законния му пистолет. Ядосан от отказа, Венци Венев заяви пред вестник "Струма": "Пиша писмо на Путин. Искам да емигрирам в Русия. Писмото ще го изпратя от съседна Гърция, той като имам съмнения, че ако го пусна в България, няма да стигне до адресата. Полицаи пристигнаха в дома ми и с протокол иззеха пистолета ми "Магнум", който купих през 2000 г. за 2500 лв. В продължение на 17 г. ми даваха разрешително за носене на оръжие, сега ми отказаха. В молбата написах, че живея сам като куче. Разполагам с техника за хиляди левове - трактори, комбайн, лек автомобил "Волга", имам поточна линия за безалкохолни напитки, скъпоструващ струг и други скъпи вещи. Оръжието ми е необходимо за самоотбрана, ако се наложи", заяви Венев и допълни: "Полицаите, които ми иззеха оръжието, ми заявиха да си купя газов пистолет. Сега трябва да продам пистолета в срок от една година, иначе отива в полза на държавата. Ако се намери някой да ми даде 10-15 дка земеделска земя в землището на селата Червен брег, Яхиново или Крайници, ще направим замяна - пистолет за ниви", категоричен е пред вестник "Струма" В. Венев. Преди два месеца той монтира видеонаблюдение на къщата си в с. Бистрица, като плати близо 2000 лв. за инсталиране на няколко камери. От ОДМВР съобщиха, че мотивите, които е изложил Венци Венев да му бъде продължено разрешителното за носене на оръжие, не са достатъчни за издаване на такова. В. Венев, който преди години бе кандидат за кмет на селото, беше лудо влюбен в тв репортерката Лора Крумова, но мераците му се изпариха, след като тя стана майка. Продължава да търси млада булка чрез обяви във вестници и по интернет. За целта си направи Фейсбук страница, но все още няма резултат.

Копирано от https://www.24chasa.bg/region/article/5988173
© www.24chasa.bg

_________________
Ръце без меч – ръце са за верига...
Иван Вазов, 16.10.1919
...
Навремето беше по-трудно, но сега, с помощта на Интернет всеки, който иска, може да покаже на целия свят, че е идиот.
Неизвестен автор


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Яну 2017, 13:05       Заглавие:  Re: Случки и проблеми с КОС
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 06 Ное 2006, 10:15
Мнения: 399
Тука въпроса е кой е по - изкукал, селския бек или пишман журналиста де е писал статията ??? :oops:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Май 2017, 21:01       Заглавие:  Re: Случки и проблеми с КОС
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 11 Май 2017, 19:31
Мнения: 3
Колеги,аз от служителите на служба КОС към Бургаското 5 РПУ нищо лошо немога да кажа,младо момче,винаги се отзова,никога не ме е разкарвал за нещо излишно,извършва си проверките периодично и му благодаря за което.Съжалявам,че чета за такива проблеми изстраната,но ние като фактор трябва също да сме активни ако забележим проблеми и ни разкарват за нищо,но с упорство и постоянство все можем да постигнем нещо.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Май 2017, 01:33       Заглавие:  Re: Случки и проблеми с КОС
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 27 Яну 2012, 18:22
Мнения: 236
Местоположение: София
sk67 написа:
Ядосан от отказа, Венци Венев заяви пред вестник "Струма": "Пиша писмо на Путин. Искам да емигрирам в Русия.

В Русия пък както ще му дадат да си вземе пистолет...
В това отношение руснаците са по-рестриктивни и от нас!
Имат идиотски ограничения дори за хладното оръжие, пък камо ли за КНО!

_________________
H&K USP 9x19 full size
Benchmade H&K series


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 319 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer