logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 11:23




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Мар 2018, 18:24       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
.38 Super написа:
Пратките под 2кг/4lb, ако не са застраховани и са в подплатен плик, отиват директно на адреса на който са изпратени, няма митница, няма гявол и пакета за 16 унции например се връзва към $20+ кинта за транспорта.
Това е само за информация, ясно ми е, че който поръчва ще избере варианта на едро.


само уточни за коя държава става дума :) и дали е за за локален или международен транспорт :D

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Мар 2018, 18:33       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
http://65creedmoor.com/index.php?topic=2723.15

а тук май пишат че Мро7 изкарало още мед, която Боре - не я махало :P

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Мар 2018, 22:29       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
...за митницата се упълномощава пощата на място /те ти предлагат/ с един подпис...плащаш 7лв и 20% те облагат и още малко... и тва е...
часовник от щатите винаги ми спират на митницата...облагат и шипинга...
искат документите копия от пей пала и така...

не съм сигурен дали 20 шишлета боре теч ше ги спрат на митницата това е по 120 грама са 2,5 кила...3 кила ще станат опаковката...

И по тежки неща не спират...поялна станция за $200 ...3 кила не я спират...
ама и да спрат не е кой знае каккво

Но много усложняваме нещата...

А за наедро оставете тези неща ...

7про копар дето ползва Бързилов това може да си го купи всеки ако го няма у нас
27 долара...с достава идва у вас за 20 дни...е ако е скъпо имам рецептата на руската РЧС :tu:
https://www.ebay.com/itm/HoppeS-M-Pro7- ... 0005.m1851

за 30 долара и масло 7про и каквото ви душа иска
https://www.ebay.com/itm/M-Pro-7-Gun-Oi ... SwDk5T0r~o

ето купих бъч солвента /препоръка на Лиля за солвент/
на 22 февруари платих...вчера е пристигнал 20 дни.
https://www.ebay.com/itm/Butchs-Bore-Sh ... 2749.l2649
Изображение

Боре теча не го предлагат тези американци горе в ибея не знам защо...ше ги питам...може и да го почнат...идва им там на $12... Боре теча работят с дистрибутори

Иначе борето от Янк е за мен...като получа ше кажа как работи...това горе също...

Просто си трябва да се види на бързи цеви тесен калибир 900м/с тогава ставало тегаво...Бързилов е патил явно...

имам някои ловни нарезни с едни другари ше видим...и на Т клас мероприятие като тестваме интерфейси и ксв метри

само в сравнението и с личния опит се вижда...боре теч ...бъч солвента или 7 про ше е ок


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Мар 2018, 22:39       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
само че трябва бороскоп за теста, защото модерните смазки не вадят синьо на парцала и не се разбира

те си пишат фирмите - само оптично да се прецени дали е чисто


ПП: а кога ловец ще насвятка 100-200 фишека за няколко часа?

ПП2: другото решение за помедняването - е да не се стреля :happy:

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Мар 2018, 11:42       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Фев 2015, 01:34
Мнения: 229
Местоположение: Пловдив
https://www.grauwolf.net/waffen/waffenp ... cturer=102

_________________
Красимир Анастасов
ВСК "Десант 68"

''An armed society is a polite society. Manners are good when one may have to back up his acts with his life.'' - Robert A. Heinlein


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Мар 2018, 20:16       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 08 Мар 2007, 02:42
Мнения: 775
Сега от IWA-та си докарах цялата гама на бортек , пробвах най-напред копър -римувъра ...за момента най-добре работещият солвент за сваляне на мед който съм пробвал . Не знам как е спрямо Мпро7 понеже не съм го пробвал , карах с KG12 но той май нещо изфиряса понеже напоследък нищо не сваляше .
Успях да докарам Copper remover , Eliminator, Rimfire blend , Carbon emover , Shield XP , Friction guard .
Ще ги пробвам и другите скоро.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Мар 2018, 23:16       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
SSG написа:
цялата гама на бортек , пробвах най-напред копър -римувъра ...за момента най-добре работещият солвент за сваляне на мед който съм пробвал


какъв цвят е свалената мед?

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Мар 2018, 12:00       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 08 Мар 2007, 02:42
Мнения: 775
син цвят


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Мар 2018, 19:53       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Да дам отчета за Butch's Bore Shine.
Глок цев на около 5000 изстрела. до този момент е чистена само с балистол...киснене бърсане и остава суха до следващата стрелба...това е. никога не е мазана вътре с мазила или солвенти или WD40 и каквото и да е...
Има видими следи от мед по полетата...

накиснах с Butch's Bore Shine солвента ...чисти много добре...вдигна нагар и следата от мед по полетата си промени цвета...

но смръднята е непоносима...смес е между амоняк и газ за горене и още специфични адитиви...това не може да го правите у вас...в гараж или работилница ако имате...или на балкона ...и след чистенето мажете с балистол...да изчезне малко моне миризмата
иначе почистена цев с този словент и прибрана в кобура ще се вмиришете целия на пор вдовец...

Почисти добре и макаров...извади нагар , който не подозирахме...и поразбута медта....а този никога не е виждал друго различно от руска армейска течна смазка...която също смърди...

ще го тествам Бъча на .223 пушка и ще сравня с Боретеча от Янк като пристигне...

обаче това не е моя солвент...може и да го препоръчва Лиля...но смраднята ми развяла кефа от чистенето...все едно да пушиш хубав тютюн с щипка сухо конско лайно...тц...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Мар 2018, 20:04       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
За протокола: отговори ми италианския дистрибутор на Боретеча - те ми препоръчаха да се обърна към тях.
https://armeriaregina.it/it/solventi/7- ... results=14
вижте имат и моли ремувер

Цените виждате доставката също...кеф ви пей пал кеф ви банкова сметка...
имат тонове ако искате ... а така в ЕС няма митница...
Ако купиме от САЩ по голяма пратка ще я задържат и обложат , а и транспорта е скъп...

п.п. доуточнение с банкова сметка дървото е голямо таксата по превода е грамадна...
пей пал е екстра...плащате и за 3-5дена идва...
ако някой няма пей пал акаунт...и иска ще му взема ...ъъъ за едни къси пари...ама и аз като Витан...само на симпатични ми хора...ако сте грозни няма да отговоря... :DD ихуйййй да живее болгар простотията! :tu:


ordini_regina (ordini@ armeriaregina.it)
дата:
20.03.2018 11:01
до: §§§@abv.bg
Dear Filip,
thanks a lot for your kind email.
The Bore Tech Eliminator little 4oz costs €19,40, the bigger 16oz costs €36,00.
The transport costs to Bulgaria is about €15,00.

Please let me know if you need to porceed and what about payment? PayPal or wire transfer?

Best regards,
Biaso,
Regina.

Il 15/03/2018 16:53, ha scritto:

Hi,
How much BORE TECH ELIMINATOR does it cost to deliver one piece to Bulgaria?
Best regards,
Filip Venev


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer