logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 18 Апр 2024, 22:36




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Мар 2018, 13:27       Заглавие:  Re: Anschütz 2013 Lilja barrel
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31405
Местоположение: Sofia
Ivo III написа:
Poseidon написа:
аз им писах...ако отговорят ше кажа...
Писах и на един приятел в Маями...лятото ше донесе ако Бъфало се похвали, че го бива...
имат и мазила и прочие...
не мисля е проблем да се внесе биоразградим без ямоняк без петрол без тефлон... юзер френдли продуткт...както те го рекламират
https://www.boretech.com/products/rimfire-blend
това няма как да е съвместимо с цианиди, а ако ги съдържа требва да го напишат официално...не виждам такова нещо...

п.п.оня шемет горе англичанина в ибея е оплел конците...биоразградим тефлон продава :shock: ...ама без да знае производитела.... накрая ще им пратя линка да ги питам тва там ваше ли е и има ли тефлон, менове?


влез в браунелса и направи пробна поръчка и виж какво ще ти изпише (така или иначе няма да ти я пратят за БГ/ЕУ)



ORM-D
ORMD. These items
can only go specific
Ground shipping
methods. These are
smaller quantities of
Hazardous material
and have many of the
same restrictions.


това пише при опит да се купи боре за флоберки от браунелса

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Мар 2018, 14:14       Заглавие:  Re: Anschütz 2013 Lilja barrel
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
А защо купуваш от онлайн дистрибитор от САЩ? те имат няколко подобни

https://www.boretech.com/pages/dealer-online

Конкретно Боре теча пишат това при запитване от европеец:

Цитат:
You could also try to order from our Italian distributor:

ARMERIA REGINA
VIA MANIN 49
CONEGLIANO, TREVISO 31015
ITALY
PHONE: +39 0438 60871
EMAIL: info@armeriaregina.it
WEBSITE: http://www.armeriaregina.it


Цитат:
If you go to this link you can see our list of EU Dealers and Distributors.
Any one of these should be able to help you.

https://www.boretech.com/pages/international-dealers

дори ги питах за тоя в ибей с грешното инфо за тефлона и ми написаха това

Цитат:
We have spoken to the eBay shop and they are correcting the description.


имат и дистрибутори в Москва и навсякъде...може и у нас да отворят един ден :smoke:

та поглеждаме италианския им дистрибутор както препоръчват

https://armeriaregina.it/solventi/10-bo ... eaner.html

20евро за бортеч елиминатор и римфаера пак толкова ...с доставката ше ги питам и ше кажа колко излиза и дали пращат

и винаги си остава алтернативата ибей...купуваш и не ти дреме от дистрибутори и дистрибуторчета

преди всичко обаче очаквам тест от Маями как работи този "боре теч елиминатор" на мнооого замърсени арки и ше кажа


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Мар 2018, 21:27       Заглавие:  Re: Anschütz 2013 Lilja barrel
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 08 Дек 2014, 01:10
Мнения: 572
Посейдоне стига разводнява тук. Порьчай си билети за 3К и после си тегли риска да помькнеш някакво си масьлце за 2 лева на някой си , с което в всеки един момент може да си отгледаш самолета как отлита без теб.Тьпите сравнения как някой праща по две бурета с барут някьде си PDT_Armataz_01 не са на място. Понякога се питам да нямаш и ти като мен шопска крьв...като знаеш откьде да го купиш и да го шипнеш до БГ за 0.50 лв. давай и порьчвай. Хората после ще ти вьрнат парите и ще черпят по едно кафе.

_________________
Blade™ написа:
Да живее камшика! Удриййй! Бой по путката с черпака!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Мар 2018, 21:48       Заглавие:  Re: Anschütz 2013 Lilja barrel
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
прав си...требва това да се отклони в темата за мазането тука на Бързилов...просто от този раздел от тази тема
viewtopic.php?f=51&t=15070
изобщо разбрахме за боре теча от Бързилов и от Бъфало в тази каза човека че спортягите чистели само с това...и се разписахме по яко...ок требва в другата тема

за мъкненето по самолета не си прав, не само, ами си и неадекватен!?

аз ли те бих по ръцете сам да пускаш тема да каниш хората да поръчват??? па после да отказваш???
и като не може на твоя самолет да се качва масло Ок прати му го по пощата...ше ти плати по пейпал след 2сек 20% отгоре и нещата са ок...и ако не са...като се върнеш ...това не е цяр та да требва спешно за 24 часа

по пощата пак АГЕЙН пътува със самолет но не бива да рисукваш...Ок ама и никой не иска да се излагаш на такива яко опасни рискове
а ако не ти се занимава що се обаждаш публично?
вече двама от форума в сащ поръчаха и получиха...са ше тестват

и не ме учи как да се пращат стоки от тука и от там...доста пращам и получавам по най ама най просташкия метод - ПОЩА и на тебе съм ти пращал естер па по ПОЩА платил си всичко е ок...от тебе услуга досега не съм искал ... и като гледам ...правилно...усет имам заеби

барут не и няма как...не се втелявайте, ама масла греси жици безжични вирелес модули спец. интерфейси радиостанции ...и дамски превръзки ако някой иска също...проблем няма...двупосочно

ОПТИКА слънце! верно евтина /Бързилов ме отчая че не става ама за парите си е ок и за по-бедни хора ловджии на село...за чорбаджии е друго/ идва по пощата и питат за още!
неразличима е на скенера дали е $8000 или $87...и на митницата не я спират...
е не знам осен да съм кадемлия...ама не ми върви във всичко де...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Мар 2018, 02:12       Заглавие:  Re: Anschütz 2013 Lilja barrel
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 08 Дек 2014, 01:10
Мнения: 572
Poseidon написа:
аз ли те бих по ръцете сам да пускаш тема да каниш хората да поръчват??? па после да отказваш???
и като не може на твоя самолет да се качва масло Ок прати му го по пощата
Голямо магаре си. Нещо на пощальон да ти приличам? Да сьм си предлагал услугите да пращам на някого нещо по пощата?
Poseidon написа:
от тебе услуга досега не съм искал ... и като гледам ...правилно...усет имам заеби
Твоя воля. Нищо напротив нямам да искаш от другите сигурен сьм,че ще ти ходят по гайдата .Просто ме остави аз сам си преценявам с какво и на кого мога да помогна. Почисти както мойте така и твойте творения. Не сме полезни тук .

_________________
Blade™ написа:
Да живее камшика! Удриййй! Бой по путката с черпака!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Мар 2018, 02:23       Заглавие:  Re: Anschütz 2013 Lilja barrel
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
тука пак си прав , че имам животински усет...магарешки баш като магаретата в минно поле

и не си прав е тука... Бъфало не е "некой си" а е български спортен стрелец с мнооожество медали...

когато такъв човек поиска услуга която ти публично си предложил и я откажеш ...заеби сичко друго...твоя воля...

влачи на "некой си" гаубици, нокторезачки" или клечки за уши

п.п.
ако можех да трия тука отдавана да съм изтрил включването ти в началото

ок Бързилов ше изчисти...а тестовете на боре теча ше ги пишеме в темата тука или в общия може би...но идеята е от този раздел

cz85 написа:
някакво си масьлце за 2 лева на някой си


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Мар 2018, 02:46       Заглавие:  Re: Anschütz 2013 Lilja barrel
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 08 Дек 2014, 01:10
Мнения: 572
Метни се на самолета и му го донеси тогава ти.Ако толкова си загрижен за медалите на Бьлгария. За мен няма никакво значение в този случай за кого е. Вече обясних защо.А на нокторезачките и гаубиците.... просто не отговарям на майлите. Те сами ще се сетят.Така ,че споко .

_________________
Blade™ написа:
Да живее камшика! Удриййй! Бой по путката с черпака!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Мар 2018, 22:44       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Юли 2017, 16:13
Мнения: 342
Местоположение: Златарица, България
Съжалявам, че вместо да обсъдим и обменим мнения за нещо, според мен ,важно, се стигна до такива разправии. Има и други начини, човек да се сдобие с такива мазила. В случая, аз попитах дали е възможно. Щеше да ми е достатъчен само отговора "НЕ". Пояснението
cz85 написа:
да помькнеш някакво си масьлце за 2 лева на някой си
ми дойде като бонус, за което благодаря!
Ако на някой все още му е интересно, ето таблица на приложенията на масълцата за по 2 лева:
https://www.google.bg/imgres?imgurl=htt ... mrc&uact=8

_________________
Георги Топалов
http://buffalo.dir.bg


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Мар 2018, 00:07       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4660
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
buffalo_gt написа:
Има и други начини, човек да се сдобие с такива мазила.


BoreTech - https://www.boretech.com/categories/gun-cleaners/bore-cleaners

Приема поръчки до България. Цените са дори по-добри отколкото който и да е друг.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Мар 2018, 12:45       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31405
Местоположение: Sofia
Yank написа:
buffalo_gt написа:
Има и други начини, човек да се сдобие с такива мазила.


BoreTech - https://www.boretech.com/categories/gun-cleaners/bore-cleaners

Приема поръчки до България. Цените са дори по-добри отколкото който и да е друг.


за една опаковка от 26$ евтиния им транспорт е 55$, за две опаковки - 60$ с USPS + другите такси тук

вече за 10 опаковки вече цената на транспорта става прилична - 110$, за 20 опаковки - 168$

или както пише на герба ни ..
Изображение

:armed: :armed: :armed: :tank:

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Мар 2018, 14:36       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Poseidon написа:
за мъкненето по самолета не си прав, не само, ами си и неадекватен!?
Извинявам се за разводняването но конкретно за тоя Бортек от линка ти назад е абсолютно безпроблемно да се праща по пощата или да се носи в личният багаж в самолет, само човек трябва да внимава с опаковката, да не се разлее, че ще оклепа всичко, иначе си пътува през граници без никакви ограничения:
100% Barrel Safe
Odor Free
100% Biodegradable
Contains No Ammonia

Acts As A Short-Term Rust Preventative
Non-Flammable

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Мар 2018, 16:18       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4660
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
Разноските при покупки на дребно винаги са високи. $168/20 е $8 пари за флакон, което не е лошо.

Аз поръчах четири флакона от 4 унции (този за .22 наистина чисти много добре) с пошенски разноски от $16 до мен. От тях 3 пратих в БГ по пощата за $35.25 (малък пакет - по рано изпращането беше $16). По гоям пакет беше $48 сега е $75. FedEx and UPS не са по-добри. Може би DHL, който е мижав тук а е голям в Европа е по-добър.

Иначе продукта е с гарантирана безопасност.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Мар 2018, 16:54       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5471
Момчета, само нещичко да вметна искам... Знам, че ще съжаля горко, но все пак...

При тези чудни 20 броя (сигурно ще са в нещо като кашон) и чудното им навло от 168 долара тази пратка ще иде директно в митница. Не ща да ви плаша - само ви подхвърлям, пък вие се подготвяйте психически за да няма после разочаровани.

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Мар 2018, 17:56       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31405
Местоположение: Sofia
JDredd написа:
Момчета, само нещичко да вметна искам... Знам, че ще съжаля горко, но все пак...

При тези чудни 20 броя (сигурно ще са в нещо като кашон) и чудното им навло от 168 долара тази пратка ще иде директно в митница. Не ща да ви плаша - само ви подхвърлям, пък вие се подготвяйте психически за да няма после разочаровани.



знаем си го :) едни 26-28% допълнително + 12 гишета за освобождаване на пратка :happy:
ако пък някой има глупостта да го прати на митницата на летището .. за там пък не ми се говори какъв ад е :) + пари за обработка на документи с дискети на едни хора е 3те опушени стаички на входа на митницата

но това е положението .. иначе ще жулим с телената четка и роблата

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Мар 2018, 18:18       Заглавие:  Re: За амоняка, модерните смазки и транспорта им
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Пратките под 2кг/4lb, ако не са застраховани и са в подплатен плик, отиват директно на адреса на който са изпратени, няма митница, няма гявол и пакета за 16 унции например се връзва към $20+ кинта за транспорта.
Това е само за информация, ясно ми е, че който поръчва ще избере варианта на едро.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer