logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Дата и час: 17 Юли 2019, 14:49

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 243 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2019, 15:14       Заглавие:  Re: Стрелба с пистолет за начинаещи и средно напреднали

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

И точно в тоя ред на мисли, днес сутринта докато си четях вестник трета възраст и си пиех кайвето с наборете от пенсионерскио клуб, усетих едно необяснимо желание да посетя стрелбището.....едно такова неистово влечение да взема да си подобря вчерашния резултат на фаст теста.
Речено сторено - бегом у тир-а
Загрях малко со прецидна на 25м с една ръка, както си пише в дебелите стари книги и се почна...
Първи опит:
Изображение
време -
Изображение
Този път се получи!

Реших да пробвам втори път:
Изображение
време
Изображение

време по изстрели
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

времето за презареждане на втората сериями е 1.7сек, което не е мн. добре но доведе до общо намаляване на времето.
Накрая ми останаха 2-3 патрона и ги резнах в кръга, преди да направя вторите снимки, затова в него попаденията са повече от 8 бр.

За мен извода е че трябва да стрелям определен дрил по-често, макар и с по-малко патрони отколкото рядко, но с повечепатрони.
Така поне си мисля.
Освен това днес смяната на пълнителите усетих че ми вървеше :D .

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Сподели темата във Facebook

Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юни 2019, 11:00       Заглавие:  Re: Стрелба с пистолет за начинаещи и средно напреднали

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

tsb написа:
времето за презареждане на втората сериями е 1.7сек, което не е мн. добре но доведе до общо намаляване на времето.

Перфкетно ти е времето, а язе идем на частни уроци при тебе да ме научиш да презареждам! :DD Сериозно, именно презареждането от скрито носене вече единствено ме спира да не почна редовно да бутам "ФАСТ"-а под 5 секунди. Все не мога да стигна дотам да отделя нужното внимание и на този елемент, а без него не става - таймерът е неумолим.

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юни 2019, 11:24       Заглавие:  Re: Стрелба с пистолет за начинаещи и средно напреднали

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

ubboto написа:
......
Сериозно, именно презареждането от скрито носене вече единствено ме спира да не почна редовно да бутам "ФАСТ"-а под 5 секунди. Все не мога да стигна дотам да отделя нужното внимание и на този елемент, а без него не става - таймерът е неумолим.

Абсолютно си прав!
Предния ден когато направих двете серии за по 5.01 усетих и таймера показа че се позамотах с презареждането.

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 243 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17