logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Дата и час: 09 Юли 2020, 18:28

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2366 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 158  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юни 2020, 10:10       Заглавие:  Re: От новините тази сутрин

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар

И две новини за коментар...
https://www.24chasa.bg/novini/article/8758339
Оптимизация - ще закрият 38 районни прокуратури..

https://www.24chasa.bg/novini/article/8758340
https://www.bgonair.bg/a/36-sutreshen-b ... -se-sbadna

СХЕМАТА по коронката с днешна дата от прф. Витанов ...един от най-добрите ни математици

Цитат:
лятно време хората имат повече съпротивителни сили срещу вируса и биха го изкарали по-леко.

схемаджиите разбират ли горния текст на прф Витанов с който се обяснява смисъла от мерки и блокажи по назаде във времето? и защо на 20 затворили на 160 отворили

Последна промяна Poseidon на 30 Юни 2020, 10:17, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Сподели темата във Facebook

Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юни 2020, 10:14       Заглавие:  Re: От новините тази сутрин

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

Poseidon написа:
Това е така, но каква е СХЕМАТА на гърци и турци? нашата схема с Геле я разкрихте много отдавна...ВСИЧКО е СХЕМА и ИЗМАМА...а при тея наши комшийчета как е?

ЕК дава 1,2 милиарда евро на Гърция за справяне с коронавируса:
Цитат:
The European Commission has approved a €1.2 billion Greek aid scheme to support the Greek economy in the context of the coronavirus outbreak.

Източник: https://ec.europa.eu/commission/pressco ... /ip_20_624

Има проблем с коронавируса - има и 1,2 милиарда еврака. Няма проблем с коронавируса - ядете ни уя. :DD Същата е схемата и при нас... едни пари трябва да се вземат/ усвоят... :wink: ; пък ГОВЕДОТО ако минава с това, Баце и ГенералО да го ровят и спасяват... това може да бъде само бонус. :tu:

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юни 2020, 10:24       Заглавие:  Re: От новините тази сутрин

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

Poseidon написа:
всичко е СХЕМА .. ... не пичаги ... всичко е в главата...

Ти, пичага, първо кажи... къде се загубиха хладилните камиони/ чувалите с труповете... и що ЯКО НЕ МРЕМ, както беше предрекъл Генерало?! :DD

За главите, иначе, да... проблем голям става, когато на пътя ти се изпречи някоя ТЕЛЕ... оправия/ да се разбереш с такова - вариант няма. И ако няма опция да го заобиколиш или скипнеш - требе да го трепеш. :sad: Оправия друга - няма!

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юни 2020, 10:28       Заглавие:  Re: От новините тази сутрин

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар

ех ех...даже с отлива на германцки туристи Гърция прави през 2019г 5.5млд еврака от туризма...

а сега схемата дето я фанахте тука е:

Я да затвориме...гепиме 1,2млд ама губиме 5,5млд... :DD
https://money.bg/economics/eur-5-5-mili ... iteli.html

разбираш ли как НИКОГА няма да сме като гърците? всичко ни е наопаки...даже елементарен извод...и причината е в тебе мене и Роската...повече за статистика не трябват!

но във всички области е мазало - това е пък израз на наш юрист отличник с който обяснява, че правото възпитало такъв речник у нас ...не е мочка...
andrei p226 R написа:
направете кръгом, наведете се на 90% с чипка в кръста, бръкнете си с палец в ан...са и се сещате, какво да направите после, па белким да постигнете просветление на мисълта!
Правото не е проста наука, бе тутманици интелектуални!

Последна промяна Poseidon на 30 Юни 2020, 10:35, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юни 2020, 10:33       Заглавие:  Re: От новините тази сутрин

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар

ubboto написа:
Ти, пичага, първо кажи... къде се загубиха хладилните камиони/ чувалите с труповете... и що ЯКО НЕ МРЕМ, както беше предрекъл Генерало?!

ubboto написа:
И ако няма опция да го заобиколиш или скипнеш - требе да го трепеш. :sad: Оправия друга - няма!

сам отговаряш... :tu: с което все пак НАДЕЖДА ИМА! винаги съм оптимист...в най-тежки ситуации даже пея /не се ебавам/

тоест или ПЛАШИШ или требва да ги трепаш подбалканските говеда за да спазват неква карантина...и...той плаче като вдовица за хуй в ютубето че му затворен финеса...ама толкова... за повече той ни сърце ни ум има...

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юни 2020, 10:40       Заглавие:  Re: От новините тази сутрин

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

Poseidon написа:
...и причината е в тебе мене и Роската...

Виж сега, проблеми аз нямам... :happy: От ТЕЛЕТАТА и ГОВЕДАТА в реала максимално съм се отдалечил... или в най-лошия случай, съм свел комуникацията си с подобни до минимум. Иначе си мислех вчера да отворя тема за хубавите кръчми в БГ/ топ приоритетът ми в момента... :D , че от Горна Оряховица до Варна, като изключим на ОМВ-то... се оказа, че няма къде/ кой едно свястно кафе да ти направи... но после като се замислих - и това ми се стори безсмислено специално тук като топик.

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юни 2020, 11:30       Заглавие:  Re: От новините тази сутрин

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

ubboto написа:

.....
Виж сега, проблеми аз нямам... :happy: От ТЕЛЕТАТА и ГОВЕДАТА в реала максимално съм се отдалечил... или в най-лошия случай, съм свел комуникацията си с подобни до минимум. .....

Много мъдро от твоя страна :tu: !
Аз процедирам точно по същия начин :wink: .

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юни 2020, 11:33       Заглавие:  Re: От новините тази сутрин

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

rosen71 написа:
Понеже пак започвате темата за НО, обяснете ми на мен, простия гражданин, НЕюрист, какво мога аз да направя, ако си карам спокойно по улицата, обаче някой бабаит реши, че карам бавно, засече ме на другото кръстовище, слезе от джипа си, извади ме от колата и почне да ме бие??? Без оръжие.

Или разхождайки се в парка, говорейки по телефона, без да искам се блъсна в някой накипял, и той вместо да приеме извиненията ми, започне да ме бие? Без оръжие.

Или изчаквам някой да прави маневра, обаче той блее, и аз го виждам, че ще се блъсне в мен, и му свиря. Той ядосано слиза, започва да крещи и псува, блъска и ми окривява капака, счупва ми фара с крак, и се насочва към шофьорската врата да я отвори. Тя е заключена, той чупи стъклото, и започва да ме бие. Зад мен има кола, и не мога и да избягам. Отново без оръжие.

Та гледните точки са толкова различни колкото е броят на населението на земята.

Ааааа, сега се сещам, трябва да запиша право, и като ме нападне някой, да му обясня как стоят нещата законово, и той сам да прецени дали да ме бие или не.

Роска купи си Volvo 850 комби. Имам три случки

1. 2004, Равда на море, жената бременна и повръща едни келеши с мотори цял дне бръм, бръм. Отидох помолих човешки - нищо. Отивам пак те са на 15 м от дето спя. Викам айде да играем ти минаваш аз се пробвам да те блъсна на заден. бях изкарал задницата от двора да се вижда.

Той бойно ми вика
А после? После викам с една шпакла ще ти махам мозъка от задната броня. И си починах

2013. Бях спрял наистина грозно - тарикат, дето виси в фбет ми вика разкарай сe. Aз викам няма, тоj ми вика сега ще ти сменя физиономията. Викам айде, качвам се в колата мръсна газ и спрях на 2 см от него. Изсъсках му! „имам бебе в колата и сега ще те прегазя“. Качи се в голфа си и изчезна.

Баща ми напил се хванал една сервитьорка за гъза, скочили да го бият той извадил ножица ръгал там. Търсят му пари гаджето на сервитьорката пандизчия търси компенсация. Отидох поговорих човешки, подали сте сигнал, има дело, прокуратура оставете го. Пари няма да ви даде.

- Ще даде! Обръщам тона
- Ей педерас аз см програмист имам пари от тука до луната да те замерям един лев няма да ти дам. Виждаш ли онова Волово там сега ще влезна с него в тъпото ти кафе. Това беше! Пари повече не са търсили.

Та пушка не ти трябва, трябва ти ТАРАН.

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юни 2020, 11:48       Заглавие:  Re: От новините тази сутрин

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар

Poseidon написа:
Това е така, но каква е СХЕМАТА на гърци и турци

Схемата на гърци и турци е такава, че въвеждат тези мерки спрямо държави, които имат повишаване на заболеваемостта през последните дни.
А как тя се повишава у нас, оставям ти да прецениш.

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юни 2020, 12:29       Заглавие:  Re: От новините тази сутрин

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар

Схеми, та схеми... Правите си тест един-два дни преди преминаване на границата и с него минавате без проблем. Поне в Гърция. Признават дори разпечатка от браузера на лабораторните резултати, която (с елементарни манипулации) може да се пригоди за всеки.
П.С. Forget White sea, #BlackSeaMatter

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юни 2020, 13:02       Заглавие:  Re: От новините тази сутрин

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

:)
Бях с теб до моторетките.
После с паркирането - ти си бил проблема. Няма нужда да обяснявам защо.
Третия случай пък е най-неприятен. Ако някой беше стиснал жена ти за гъза, и после беше те наръгал с ножици, пак ли щеше да мислиш, че е ОК да те плашат програмисти с Волво, че да се откажеш от делото???

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юни 2020, 13:19       Заглавие:  Re: От новините тази сутрин

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

minavasht написа:
Бях с теб до моторетките.
После с паркирането - ти си бил проблема. Няма нужда да обяснявам защо.
Третия случай пък е най-неприятен. Ако някой беше стиснал жена ти за гъза, и после беше те наръгал с ножици, пак ли щеше да мислиш, че е ОК да те плашат програмисти с Волво, че да се откажеш от делото???

b5202s написа:
- Ей педерас аз см програмист имам пари от тука до луната да те замерям един лев няма да ти дам.

Я прочети пак с разбиране! Пари никому не давам освен, ако аз не реша. Никъде не съм казал да си оттеглят жалбата. Напротив прокуратурата сама прекъсна преписката, поради липса на данни за извършено престъпление.

За случка две, прави си, но ако беше казал човешки виж как си спрял!, моля премести се.
Щях да му се извинявам от тука до пладне, и да се преместя на мига, но не и да ми се нарежда.

Въпроса опира до това търпиш ли да ти дават наклон на кура или не. Аз лично не - и не ми пука от последствията.

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юни 2020, 13:33       Заглавие:  Re: От новините тази сутрин

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

Ами значи проблема е в прокуратурата - баща ти бара сервитьорка за гъза, ръга с ножици, и накрая - няма престъпление...

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юни 2020, 13:54       Заглавие:  Re: От новините тази сутрин

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

minavasht написа:
Ами значи проблема е в прокуратурата - баща ти бара сервитьорка за гъза, ръга с ножици, и накрая - няма престъпление...

Добре да уточним.

1. Ходи редовно да пие в едно заведение - негова си работа.
2. Пиян хваща сервитьорката за гъза - пак негова си работа
3. Скачат да го бият, яде бой, вади ножица и ръга там да спрат, явно са спрели.
4. Идва полиция и той тръгва по каналния ред
....
Някъде след време той ми иска пари, аз викам защо? Дал съм ти! Имаш прилична пенсия. Той ми разказва случката.

И сега ти викаш, че понеже той хванал някаква за "дупето", и някой се чувства засегнат! Аз трябва да давам кинти?! Кой крив кой прав няма, ама абсолютно никакво значение.

В случая давах пример на Росен, че на човек не му е нужно оръжие, за да избегне да му дават наклон на кура. А ми беше много тегаво тогава, защото нямаше как да моля брат ми да ми помага или приятели (всеки ще каже той е виновен) и трябваше да реша проблема сам. А проблема беше прост търсеха му/ми пари, пък аз никак не съм готов да давам, понеже много си ги ценя и с труд си ги изкарвам.

П.С.
Впрочем човека, от 2015 е във вечните ловни полета, и нямам идея как полицейски ме вкара в обяснителен режим.
:tu:

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юни 2020, 14:12       Заглавие:  Re: От новините тази сутрин

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

С голямо съжаление го казвам.. днеска е последният ден, в който можем да назовем РФ що-годе "нормална и цивилизована" страна.

От утре официално ще обявят резултата от референдума (няма нищо общо с истински референдум, разбира се), при който сроковете на Путин се обнуляват и той се превръща в пожизнен диктатор, като другарят Си в Китай. :td:

На кратко: R.I.P. Russia!

p.s. Много ми е мъчно за руснаците - между тях има и големи пичове.. културни, образовани. Еххх, съдба. Нещастен народ, явно им е писано да страдат. :?

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2366 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 158  Следваща