logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 20 Апр 2024, 16:20




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Мар 2016, 11:03       Заглавие:  Re: Капачка за ръкохватката за Глок Ген 4
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 29 Яну 2016, 01:39
Мнения: 19
Deviant написа:
Това е телефона 0886 73 71 85 на магазин в Бургас, имат капачка на Гоуст, в комплекта са 2 бр. Цената е 19лв. http://www.ndzperformance.com/mobile/pr ... -plug.htm=

Не е коректно да се лъжат колеги!
Говорих лично с човека. МНООООООООООООГО отдавна не е имал, няма и скоро няма да има.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Мар 2016, 12:36       Заглавие:  Re: Капачка за ръкохватката за Глок Ген 4
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Сеп 2015, 11:14
Мнения: 214
Чети !!! viewtopic.php?f=1&t=13082
Напиши на лични Айбан, за да ти заплатя проведения разговор.
П.С. От човека по-опасен, няма!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Мар 2016, 13:26       Заглавие:  Re: Капачка за ръкохватката за Глок Ген 4
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 29 Яну 2016, 01:39
Мнения: 19
Deviant написа:
Чети !!! viewtopic.php?f=1&t=13082
Напиши на лични Айбан, за да ти заплатя проведения разговор.
П.С. От човека по-опасен, няма!

СТИГА СИ ЛЪГАЛ!
КАЗАХ И ПОВТАРЯМ - ДНЕС ГОВОРИХ ПО ТЕЛЕФОНА, КОЙТО СИ ПОСОЧИЛ! ЯВНО ДАЖЕ НЕ СИ ЗВЪННАЛ ПО ТЕЛЕФОНА, ПРЕДИ ДА ГО ПЕЙСТНЕШ.
Моля, някой друг да говори и да напише кой лъже - аз или онзи с отклоненията.

П. П. Девианте, мъжка приказка:
Що не звъннеш ти и да напишеш сам извиненията си към мен?
Или не си пич?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Мар 2016, 13:58       Заглавие:  Re: Капачка за ръкохватката за Глок Ген 4
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Сеп 2015, 11:14
Мнения: 214
Виж какво, на мен не ми е добре, ама и при теб е пълен хаос. На 22.12.2015 си купих капачка от този пич, както става ясно от линка който съм ти постнал. В хода а разговора стана ясно, че в магазина подържат продукти на Гоуст, и има налични още капачки. Явно се чувстваш подведен, да човешко е! Дано сега се почувстваш по-добре. Ако грешката ми е, че вместо "имат", трябваше да напиша "имаха", да, поемам отговорност, защото наистина не съм звънял преди да ти пусна кординати, не съм секретар на магазинера. Поднасям ти Голямо извинявай, живота е ужасен, мъжете са ужасни, аз затова не излизам с тях. Ако нямаш рецепта, знай че няколко таблетки нурофен вършат чудна работа.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Мар 2016, 19:11       Заглавие:  Re: Капачка за ръкохватката за Глок Ген 4
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 29 Яну 2016, 01:39
Мнения: 19
Deviant написа:
Виж какво, на мен не ми е добре, ама и при теб е пълен хаос. На 22.12.2015 си купих капачка от този пич, както става ясно от линка който съм ти постнал. В хода а разговора стана ясно, че в магазина подържат продукти на Гоуст, и има налични още капачки. Явно се чувстваш подведен, да човешко е! Дано сега се почувстваш по-добре. Ако грешката ми е, че вместо "имат", трябваше да напиша "имаха", да, поемам отговорност, защото наистина не съм звънял преди да ти пусна кординати, не съм секретар на магазинера. Поднасям ти Голямо извинявай, живота е ужасен, мъжете са ужасни, аз затова не излизам с тях. Ако нямаш рецепта, знай че няколко таблетки нурофен вършат чудна работа.

И от мен - сори!
Като се засечем някъде, имаш от мен биричка с картофки, че кебапченцата вече ги правят от ГМО-плъхове.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Авг 2017, 00:09       Заглавие:  Re: Капачка за ръкохватката за Глок Ген 4
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
Здравейте колеги,
Някой дали си е купил въпросните капачки от магазина цитиран от колегата над мен, да сподели как пасват и защо са по два броя в комплелта (едната ми заприлича да е като за Gen.3)

И някой може ли да даде актуално инфо за адреса на магазина?

Благодаря.

edit:
Наистина ли седи толкова грозно, за какво са тези луфтове?
Това няма нищо общо с елегантно заставащата капачка за Gen.3
Изображение

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer