logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 17:53




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Яну 2018, 20:13       Заглавие:  Купувам и плащам х 5 , за .....
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
....... 2 бр. 14 зарядни пълнители за следното чудо дето се видях в него:

http://www.imfdb.org/wiki/Browning_BDA

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Яну 2018, 20:22       Заглавие:  Re: Купувам и плащам х 5 , за .....
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
От АРКУС или Берета не стават ли?

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Яну 2018, 20:30       Заглавие:  Re: Купувам и плащам х 5 , за .....
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
Longbow написа:
От АРКУС или Берета не стават ли?


От Берета не съм пробвал.

Дадох да ми преправят от Аркус и от стандартния Браунинг HP.

От Браунниг-а иде къс , а от Аркуса малко стърчи отдолу , но иначе успяха да го докарат. Обаче подавача на пълнителя е много различен и засича на всеки 3-ти изстрел.
Също така когато вкарваш пълнителя , трябва да държиш бутона натиснат , което е досадно

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2018, 10:08       Заглавие:  Re: Купувам и плащам х 5 , за .....
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
Хе хе хе ........
:armed:

======
Епохата на Hi-Power официално приключи на 09.02.2018 г.
=========

Освен с добро оръжие явно съм се обзавел и с уникат !!!!

https://www.shootingillustrated.com/articles/2018/2/7/browning-ends-hi-power-handgun-production/

Така е , гони ли го човек тексират ............
:evil:

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Фев 2018, 19:04       Заглавие:  Re: Купувам и плащам х 5 , за .....
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1277
Чак пък уникат... Пък и това дето го имаш е точно толкова Хай-Пауър колкото и Аркус 98 :DD
Не ме разбирай погрешно, хубавиня е БДА-то, ама ей заради тея гадости дето с тях се бориш в момента не е за нас. В Белгия имах удоволствието да се запозная с инжинера дето го е мислил. Бил е на изпитанията на щатската армия където се е борил срещу Берета. Беретата е спечелила заради...цената... И за да не бъде мнението ми само точене на локуми, аз също бих те посъветвал да пробваш с пълнител от Берета м9. Верятно ще се наложи пилене на отвора за зъбчето на бутона, но все пак е някаква надежда, пък и са доста по-разпространени от тези на Аркус 98 ми се струва.
Не разбрах, защо трябва да държиш бутона натиснат докато вкарваш пълнителя?

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Фев 2018, 10:14       Заглавие:  Re: Купувам и плащам х 5 , за .....
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 15 Дек 2017, 15:56
Мнения: 2
Колега ти това писането си го нямаш за нищо?! В една друга тема ти предложих точно такъв пълнител в замяна на кутия която ти там предлагаше на друг ... да не говорим че там въобще не отговори сега тук си пуснал пак обява за същия пълнител ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer