logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 03:41




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2020, 19:26       Заглавие:  Търся карабина левър-екшън .357 магнум
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2016, 12:30
Мнения: 432
Привет колеги,

Напоследък се оглеждам за левър-екшън карабина в .357 магнум. Имах си Хенри Биг Бой, продадох го и малко ме е яд, така че съм наумил пак да взема каубойска пушка. Влезе ли ти веднъж под кожата...

Нямам категоричен избор за марка и модел, стига да ми хареса. Все пак предпочитам да е Хенри или Марлин, в изряден външен вид и безупречно техническо състояние (каквито са всички мои оръжия). Цената според това какво точно се продава. Ако не намеря употребявана пушка в някакво обозримо бъдеще (или не ми мине желанието), ще ида да си купя от магазина.

Ако на някой му е омръзнало да си играе с неговата или е решил да вземе по-сериозен калибър от .357, мога да го отърва. PDT_Armataz_01_22

За контакти - лично съобщение.

Поздрави!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Авг 2020, 08:03       Заглавие:  Re: Търся карабина левър-екшън .357 магнум
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2016, 12:30
Мнения: 432
Във Вип-а нямат точно този модел на Хенри, който ми допада най-много в 357 магнум.

Случайно някой да знае дали дистрибуторите им (по-малките оръжейни магазини) държат налични левър екшъни на Хенри? И ако да, кои?

Предварително благодаря!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Авг 2020, 22:36       Заглавие:  Re: Търся карабина левър-екшън .357 магнум
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2016, 12:30
Мнения: 432
Да поясня - реших да взема Хенри, така че само тази марка ме интересува в момента.

Отварям врата за калибър 30-30, освен .357 магнум.

Парите и разрешителното са приготвени, очаквам смислени предложения. София и околностите са с предимство :tu:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Сеп 2020, 22:32       Заглавие:  Re: Търся карабина левър-екшън .357 магнум
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2016, 12:30
Мнения: 432
Купих, темата е за ключ.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта



 
Иди на:  
cron

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer