logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 20 Апр 2024, 01:14




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Мар 2014, 21:27       Заглавие:  Продавам Глок 17
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 22 Дек 2006, 20:36
Мнения: 783
Местоположение: София
http://6tangata.snimka.bg/africa/koburi.397875.32888128
Пистолета е на 50-ина изстрела, неразличим от нов. Носен е 2-3 пъти. 3- та генерация. Оригинални метални мерни прибори. Комплект с пружина DPM, също купувана нова. Олекотен спусък с "минусов конектор". Кобур външен на "Глок" и вътрешен на " Джоралти". Калъф за резервния пълнител.От патроните, които съм изстрелял мисля, точността му е доста добра. 45 боеприпаса 9 x19 към пистолета. Продажбата не е спешна и не се интересувам от бартери. Цена 990лв. София. Връзка на ЛС.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Апр 2014, 09:41       Заглавие:  Re: Продавам Глок 17
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Познавам собственика и гарантирам, че казва истината и пистолета е практически нов. Стрелял съм с него 10 патрона, когато го взе да го тестваме. Това е най-точния Глок с който съм стрелял. Малко съжалявам, че повлиях на собственика да си вземе Глок, защото харесва револвери и класически пистолети.
Успех с продажбата, дано не съжаляваш пистолета е много точен.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Апр 2014, 10:26       Заглавие:  Re: Продавам Глок 17
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 22 Юли 2009, 16:11
Мнения: 229
6tangata написа:
От патроните, които съм изстрелял мисля, точността му е доста добра.

Paco написа:
Това е най-точния Глок с който съм стрелял.


Като бивш притежател на Глок ми стана интересно, какво имате предвид под "най-точния Глок"?
Или по скоро, с какво точността на този Глок се различава от тази на другите?

_________________
„Винаги си избирай по-голям враг. По-лесно се улучва." -Terry Pratchett


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Апр 2014, 11:11       Заглавие:  Re: Продавам Глок 17
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 22 Дек 2006, 20:36
Мнения: 783
Местоположение: София
Ми малко повече реклама ;) на 25 метра без напрягане имаше 5-6 попадения събрани в една монета от 20 изстрела ;)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Апр 2014, 11:42       Заглавие:  Re: Продавам Глок 17
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Сеп 2012, 08:37
Мнения: 66
Местоположение: София
И на мен ми стана интерестно, виждам сте от софия поемам разходите по стелбата на което стрелбище си изберете, и ако ми го покажете как става ще съм безкрайно благодарен


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Апр 2014, 11:56       Заглавие:  Re: Продавам Глок 17
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 22 Юли 2009, 16:11
Мнения: 229
6tangata написа:
събрани в една монета от 20 изстрела ;)


Може би имаш предвид монета от 20 стотинки?
6tangata написа:
на 25 метра без напрягане
Представяш ли си ако се бяхте напрегнали...нямаше да можете да си преброите изстрелите, щяха да са в една дупка всичките PDT_Armataz_01

_________________
„Винаги си избирай по-голям враг. По-лесно се улучва." -Terry Pratchett


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Апр 2014, 11:57       Заглавие:  Re: Продавам Глок 17
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 22 Дек 2006, 20:36
Мнения: 783
Местоположение: София
Кое точно да ти покажем бе колега. От 20 изстрела 5-6 да са в кръг 2-3 см не мисля, че е рекордно постижение. Радвам се, че поне темата е актуална. Ако някой "профи" стреля сигурно ще събере поне 10 ина. Колегата от горния пост имаше: Макаров, Валтер П 22, ЧЗ 75, Рюгер 9х19, и последно HS -9 всичките купени нови. Аз съм стрелял с тях и определено Глок-а най-ми допадна като точност. Стрелбата си е аматиорска отиваме пуцаме без да се напрягаме и толкоз ;) Това се има предвид никой не говори, че отиваме и само дупчим десетката в радиус 2 см., освен тренировки ден с ден не си прилича.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Апр 2014, 12:00       Заглавие:  Re: Продавам Глок 17
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 22 Юли 2009, 16:11
Мнения: 229
Карай, ...лаф да става :wink:

_________________
„Винаги си избирай по-голям враг. По-лесно се улучва." -Terry Pratchett


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Апр 2014, 16:28       Заглавие:  Re: Продавам Глок 17
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Сеп 2012, 08:37
Мнения: 66
Местоположение: София
Много сте докачливи..., щом не искате да ви почерпя няма проблем. Във вашият случай може пистолета да е точен може и да не е, но със сигурност стрелбата е случайна.

На се косете Лаф да става


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Апр 2014, 01:09       Заглавие:  Re: Продавам Глок 17
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
AreS написа:
6tangata написа:
От патроните, които съм изстрелял мисля, точността му е доста добра.

Paco написа:
Това е най-точния Глок с който съм стрелял.


Като бивш притежател на Глок ми стана интересно, какво имате предвид под "най-точния Глок"?
Или по скоро, с какво точността на този Глок се различава от тази на другите?

От оръжие до оръжие дори от един модел и калибър има разлика. Още в армията съм забелязал разлики в стрелбата с различни бройки АК74. При Макаров също съм забелязал разлики в групата. Колкото до Глок не съм имал, но съм стрелял с 3-4 различни на стрелбища и с два на колеги. Може да е от минусовия конектор, може и от пистолета да е, но стреля много точно, по-точно от другите Глок с които съм стрелял. Не правя реклама, нито имам полза от продажбата. Аз стрелях с подпрени ръце и групата беше уникална за пистолет. Цената е височка, но според мен 900 лева е напълно заслужена цена.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Апр 2014, 11:53       Заглавие:  Re: Продавам Глок 17
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 22 Дек 2006, 20:36
Мнения: 783
Местоположение: София
Нова цена 950 лв.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Май 2014, 10:50       Заглавие:  Re: Продавам Глок 17
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 22 Дек 2006, 20:36
Мнения: 783
Местоположение: София
Нова цена 940 лв.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Юли 2014, 18:23       Заглавие:  Re: Продавам Глок 17
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 22 Дек 2006, 20:36
Мнения: 783
Местоположение: София
Спира се от продажба. Моля модератора да заключи темата.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юли 2014, 12:07       Заглавие:  Re: Продавам Глок 17
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 22 Дек 2006, 20:36
Мнения: 783
Местоположение: София
Отново в продажба. Благодарности на модератора за отключването ;)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Юли 2014, 22:20       Заглавие:  Re: Продавам Глок 17
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 23 Дек 2010, 18:07
Мнения: 155
Цена?

6tangata написа:
Отново в продажба. Благодарности на модератора за отключването ;)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot], V1911 и 11 госта



 
Иди на:  
cron

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer