logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 05:03




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Юни 2017, 19:36       Заглавие:  Два кобура Жоралти от кордура
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 402
Колеги, в търсене на подходящ за мен кобур купих тези двата. Но не ми паснаха на начина на носене- не са ми удобни по ред причини, най-вече заради телесата в областта на кръста :D
Двата са от кордура, на по едно слагане на колана- буквално! Чисто нови.
Единия е тип "мида" за Макаров, но става и за други марки пистолети. Аз сложих в него една Чита и има мегдан за по-обемен пищов.
Вторият е за скрито носене, отворен тип. Беретата влиза перфектно в него, стои стабилно и удобно за бързо вадене.
Предпочитам да ги продам в комплект, за да не въртим оборот на Еконт, но и по отделно също е опция.
Двата- 20 лв. Мидата-9 лв., скритото носене-14.
Мисля за излишно да споменавам, че ми струваха повече, но веднъж излзли от магазина...знаете как е.
За контакти на ЛС. Пращам с опции каквито кажете- гледане, мерене, слагане :D
Благодаря!
Линк към галерията:
https://postimg.org/gallery/2fawdeb7i/
П.П.
На една от снимките се вижда нещо като прегъване- не е! Явно от самата материя е този ефект. Сега пак ги гледах.
Приятна вечер и Честит празник!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Юни 2017, 11:03       Заглавие:  Re: Два кобура Жоралти от кордура
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 402
Колеги, отворен съм за оферти, макар и така цената да е на ръба на подаръка.... На мен не са ми нужни тези кобури- нека ги вземе някой и д аги ползва.
Изображение
Изображение
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Юни 2017, 15:14       Заглавие:  Re: Два кобура Жоралти от кордура
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 402
Запазени за колега от форума!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юни 2017, 06:59       Заглавие:  Re: Два кобура Жоралти от кордура
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 402
Продадени!
Благодаря за вниманието!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 25 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer