logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 13:58




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юли 2017, 07:03       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 19 Юли 2017, 07:26
Мнения: 19
machado написа:
...всичко зависи от пазара.


Абсолютно!
На някой бивш офицер, от тези които си откупиха служебните за по 50 лв. и цитираните от теб 300 ще се видят много... но номера ставаше преди години, сега - не знам. А и външният му вид....е, това е поправимо но е разправия.

Но нека сме в помощ на колегата. Темата му очевидно предизвиква интерес, ако е и леееко отстъпчив с цената....пищова ща замине. Хубави са тези валтери.

http://www.tague.at/pistolen/en_index.h ... therpp.htm

Аз ли недовиждам - интересно но не виждам вариант с алуминиева рама. А, че е 42 ра - спор няма. Дали не е от тава, че отгоре изрично пише - Production datas (for Wehrmacht only)..? Това би означавало, че конкретния екз. не е за вермахта... така ли го разбирате и Вие, уважаеми? Ако е така - патлака май става даже по-интересен.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Юли 2017, 13:47       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 20:57
Мнения: 30
За мен е чест, че първите си мнения във форума, някои колеги посветиха на мойта тема.... Пък аз съм отстъпчив човек, ама говорейки за пазара, една от характеристиките му е "търсене", другата е "предлагане", та по втората характеристика на пазара....Гледам не е наводнен пазара с ППК от тях години....Да не кажем, че май само това е оферртата....А и ми се струва, че с времето, все по-малко ще стават такива оферти.....Рамата от алуминий е интересен момент верно....Аз имам неква непотвърдена информация защо и как, но е непотвърдена, за това не смея да я оповестявам...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Сеп 2017, 13:01       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 20:57
Мнения: 30
:D


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Ное 2017, 10:33       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 20:57
Мнения: 30
:-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Ное 2017, 20:03       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 10 Дек 2007, 11:41
Мнения: 577
В началото на темата започнах да уча,до по-горнен пост съм експерт.

_________________
вързан поп мирно село


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Ное 2017, 21:29       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 20:57
Мнения: 30
Кво значи това?!?!?!?!?!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Ное 2017, 20:01       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 20:57
Мнения: 30
Коледна промоция, давайте оферти, най - добрата печели!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2018, 12:50       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 20:57
Мнения: 30
350 лв.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Фев 2018, 08:51       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 20:57
Мнения: 30
300 лв. Последна корекция на щената


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Фев 2018, 18:04       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1277
Л.С.

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Фев 2018, 16:21       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 20:57
Мнения: 30
slaf4u написа:
Л.С.

Запазен до края на месеца


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Фев 2018, 08:21       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 20:57
Мнения: 30
Продаден.Честито на новия собственик!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: K0kall и 22 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer