logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 18 Апр 2024, 10:19




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Апр 2017, 11:06       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 29 Яну 2011, 00:39
Мнения: 168
Местоположение: Тополовград
Аз определено смятам, че става въпрос за Валтер ППК с орел със свастика и Боса точно това има предвид...дали има или няма такъв не знам. Мисля, че би следвало да има, ама тя и една патка мислила :happy:

_________________
Colt Python Elite .357 Rem. Mag.
Beretta 92 Stock 9mm Luger
Ruger Alaskan .454 Casull
S&W .500 ES
SIG Sauer X-Five Black Nugget 9mm Luger
SIG Sauer X-Five Tiger Camo 9mm Luger
H&H "Royal" Double Barrel Rifle .500 NE


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Апр 2017, 11:59       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 20:57
Мнения: 30
"Пистолет от ВСВ" и ППК от ВСВ са очевидно различни неща.....,а Бос-а написа, че дава една палка,ако види "пистолет (а не ППК) от ВСВ"...Аз продължавам да стоя зад обещанието си, че единия лев - до анонсираните 1000 е от мен!!!Даже колегата с Радон-а мой да ми прати банкова сметка на лс да му преведа обещаната от мен кинта, като декларирам, че си поемам и банковите такси по превода.....Ще ме заболи за тях сигурно, ама думата си е дума, а и на плоскостта на форумния морал се поставиха нещата...Пък аз съм морален человек... PDT_Armataz_01_22


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Апр 2017, 13:05       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2011, 22:35
Мнения: 43
Offtopic малко:
Какво би означавало ако двата номера на пистолета са различни - този който е на затвора и този който е зад спусковата скоба?
За PP става въпрос.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Апр 2017, 13:13       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 04 Авг 2011, 13:25
Мнения: 189
Местоположение: София
BitterLemon написа:
Offtopic малко:
Какво би означавало ако двата номера на пистолета са различни - този който е на затвора и този който е зад спусковата скоба?
За PP става въпрос.

Че затворът и рамата са от два различни пистолета!
Иначе казано - пистолетът е "сбирщайн"!

_________________
Орлин Александров


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Апр 2017, 16:20       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 20:57
Мнения: 30
Колеги, придържайте се към темата, ако е възможно!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Май 2017, 13:31       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 20:57
Мнения: 30
Да припомня, че тук темата изначално бе по повод продажбата на представеното и обсъдено в детайлни подробности оръжие.....Аз лично от самото начало знаех какво точно имам и оферирам...Така, че се продава Валтера - произведен през 1942 год в абсолютна изправност, с козметични забележки, видими от снимките


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Май 2017, 08:28       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 20:57
Мнения: 30
:-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2017, 13:44       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 20:57
Мнения: 30
PDT_Armataz_02


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Юли 2017, 23:37       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 19 Май 2017, 16:05
Мнения: 2
мога ли да се наредя на опашка за 1000 лева ?

http://www.icollector.com/Nazi-Walther- ... _i14555538


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Юли 2017, 10:27       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 29 Яну 2011, 00:39
Мнения: 168
Местоположение: Тополовград
Чирените са ясни.Според мен, Боса има предвид маркировка на орел и свастика върху рамата или затвора на Валтер ППК. Такъв засега и аз не открих оригинален.

_________________
Colt Python Elite .357 Rem. Mag.
Beretta 92 Stock 9mm Luger
Ruger Alaskan .454 Casull
S&W .500 ES
SIG Sauer X-Five Black Nugget 9mm Luger
SIG Sauer X-Five Tiger Camo 9mm Luger
H&H "Royal" Double Barrel Rifle .500 NE


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2017, 16:29       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 20:57
Мнения: 30
Тематаааа, придържайте се към темата моля


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Юли 2017, 10:31       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Май 2016, 20:57
Мнения: 30
:-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Юли 2017, 09:05       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 19 Юли 2017, 07:26
Мнения: 19
Пичове, що го заядохте толкоз човека? Дали в ноктите на орела е свастика, кръст или среден пръст вероятно и с микроскоп не се види. Дал си е номера, има в нет-а места дето мож се потвърди годината на производство, съответно купувача да си мисли и преценява.
Лично за мен инфо-то, че това е знак за барута беше новост. Са сядам да се образовам! Живял съм си с представата, че това е герб на вермахта. Не споря.
Факт е, че патлака е интересна реликва. Иначе да, довоенни от 38-39-та са значително по-търсени ( качество, индикатор за патрон в цевта, туй - онуй ) ама дали са на тези пари.....
Благодаря за вниманието и успех с продажбата на колегата!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Юли 2017, 16:24       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 19 Юли 2017, 16:18
Мнения: 476
rastil написа:
"Пистолет от ВСВ" и ППК от ВСВ са очевидно различни неща.....,а Бос-а написа, че дава една палка,ако види "пистолет (а не ППК) от ВСВ"...Аз продължавам да стоя зад обещанието си, че единия лев - до анонсираните 1000 е от мен!!!



Доколкото това също е по темата, и придържайки се към нея, си позволявам да ви обърна внимание , че в облога бе поискано представяне на пистолет, а не снимки .

_________________
СК "Арес" Пловдив .


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Юли 2017, 21:16       Заглавие:  Re: продавам ВАЛТЕР ППК- със свастиките по него
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 29 Яну 2011, 00:39
Мнения: 168
Местоположение: Тополовград
jix1974 написа:
П

Факт е, че патлака е интересна реликва. Иначе да, довоенни от 38-39-та са значително по-търсени ( качество, индикатор за патрон в цевта, туй - онуй ) ама дали са на тези пари.....
Благодаря за вниманието и успех с продажбата на колегата!


Това с парите е много относително...купувал съм "Verchromt" ППК в заводско състояние от 1938г. за 300лв. преди 3 години от полицай, т.е. човек, който разбира какво продава...всичко зависи от пазара.
Успех на колегата с продажбата.

_________________
Colt Python Elite .357 Rem. Mag.
Beretta 92 Stock 9mm Luger
Ruger Alaskan .454 Casull
S&W .500 ES
SIG Sauer X-Five Black Nugget 9mm Luger
SIG Sauer X-Five Tiger Camo 9mm Luger
H&H "Royal" Double Barrel Rifle .500 NE


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: G 19, MaFa, V1911 и 22 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer