logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 11:45




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Юли 2017, 06:49       Заглавие:  Чанта Maxpedition NEATFREAK ORGANIZER
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Колеги, продавам чанта Maxpedition NEATFREAK ORGANIZER.
Чантата е в състояние 9/10, по моя преценка, като съм се опитал да покажа актуалното й състояние в снимките по-долу. Носена е по-малко от година на ротационен принцип с още две подобни на нея. Няма протрито, прокъсано или захабено по чантата, като единствената видима забележка е частично паднала боя по едно тик-так копче. Доволен съм от чантата, но искам разнообразие и в момента съм решил да пробвам нещо друго.
Към чантата има и бонус за презрамката, който прави носенето в пъти по-комфортно. Има интервенция от моя страна спряма чантата, която се изразява в премахване на една велкро система от гърба й, която освен да къса фланелки друга функция няма. Прилагам системата към чантата- всеки грамотен шивач ще я възстанови за по-малко от 5 минути, но смисълът е нулев.
Намира се в Пловдив, но може да се предвижи с помощта на Еконт до почти всяка точка на страната за ваша сметка с тестове, преглед и пр. опции.
Ето параметрите и цената у нас и в чужбина:
https://www.stayaliveshop.com/Maxpediti ... -ORGANIZER
https://www.maxpedition.com/products/ne ... 7907193297
Цена-110 лв.
Контакти на ЛС.
Изображение
Изображение
Приставката към презрамката:
Изображение
Изображение
Свалената система от гърба:
Изображение
Изображение
Изображение
Забележката:
Изображение
Чантата събрана:
Изображение
Изображение
Изображение
Аз я носех пълна с доста неща и съм много доволен!
Изображение
Другите снимки са на този линк:
https://postimg.org/gallery/2ll4j39su/
Бартери не ме интересуват на този етап и не целя бърза, или на всяка цена, продажба.
Благодаря за вниманието и приятен ден!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Юли 2017, 23:08       Заглавие:  Re: Чанта Maxpedition NEATFREAK ORGANIZER
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Запазена!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Авг 2017, 05:58       Заглавие:  Re: Чанта Maxpedition NEATFREAK ORGANIZER
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Продадена!
Благодаря!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer