logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 08:12




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Ное 2017, 20:43       Заглавие:  Часовник Citizen EcoDrive BM8476-23EE
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5469
Здравейте!
Както писах в изповедта си в темата за кинетика – искам да се разделя с този часовник, защото ми се повтаря идеологически и функционално, а от това няма смисъл. Купих го, щото такъв точно съм нямал и се поддадох на импулса, но беше грешка от моя страна. Носил съм го точно 5 дни. Няма никакви следи от употреба.
И тук отново идеята ми е не толкова да се сдобия с пари, а да му намеря нов собственик, който ще му се радва. Затова и акцентът ми е повече върху замяна за някакви куршуми или релоудинг оборудване около стойността му, отколкото върху пари.

Затова ето я и самата ми обява:

Продавам кварцов мъжки часовник Citizen BM8476-23EE със соларно захранване:

Механизъм: EcoDrive - Зарежда се от всеки източник на светлина
Корпус: Матирана стомана 316L
Покритие: матирано черно PVD според данните от производителя. Мене ако питате – оксидация като тази на оръжията.
Стъкло: Mineral Crystal
Циферблат: черен
Индексация: фосфоресциращи стрелки и индекси
Капак: стомана на винт
Каишка: текстилна каишка. Тя не е ползвана, защото я свалих веднага след като го извадих от кутията. Продава се с каишката от снимката и оригиналната.
Водоустойчивост: 100 м (10 атм.) – подходяща за къпане и плуване, но не за гмуркане
Диаметър на корпуса без коронка: 42 мм
Дебелина: 11 мм
Тегло: 67 гр.
Широчина на верижка при патентите: 22 мм
Резерв при пълно зареждане: 180 дни

Черен циферблат, масивни бели часове, индекси и стрелки с подсветка в син цвят
Изобразяват се дата и ден на 3 часа с черни букви върху бял фон, което ги прави много лесно четливи.

Има външна и вътрешна кутия. Външната е посмачкана и поскъсана от палави пощаджийски и/или митничарски ръчички (да изсъхнат дано!!!), но вътрешната е непокътната.

Часовникът е произведен през юни 2017 г. – това в случай, че някой се интересува колко нов е акумулаторът/кондензаторът :wink:

Цена: 130 лева

Часовникарският картел у нас го продава за 260 лева, така че моята цена се явява 50% от тази на картела. Надявам се тази информация ще ми спести унижението да отхвърлям предложения за намаляване на цената.

За контакти: лични съобщения или тук в темата

Часовникът се намира в гр. Русе. За страната изпращам чрез куриер с опция за преглед и тест за сметка на купувача, като в случай на отказ той поема и обратните разходи.

postimg нещо не работи и ползвам каквото има за хостинг

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Ное 2017, 07:09       Заглавие:  Re: Часовник Citizen EcoDrive BM8476-23EE
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
:tu: Закупен

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Ное 2017, 11:51       Заглавие:  Re: Часовник Citizen EcoDrive BM8476-23EE
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5469
Честито!

Като мине днеска състезанието - дай някакви координати за изпращането.

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Ное 2017, 13:20       Заглавие:  Re: Часовник Citizen EcoDrive BM8476-23EE
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 12 Юни 2011, 15:43
Мнения: 237
Моля другия път като продаваш от твоите часовници пиши една оферта на лично че така ги изпускам... :DD . Купих си вече един пулсар и много съм доволен.
Честито и от мен на колегата, хубав часовник на още по - хубава цена....


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Boomer и 33 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer