logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 21:05




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Дек 2017, 23:38       Заглавие:  Lee Precision single stage reloading kit 9mm+матрици+бонуси
 
Стрелец
Стрелец
Аватар
Offline

Регистриран на: 03 Май 2011, 14:14
Мнения: 39
Здравейте отново,

да продължим с разчистването на килера (шегувам се, нямам такъв). Предлагам на вниманието Ви следното:

1. Комплект Lee 50-th Anniversary reloading kit, демек единична преса с един куп джунджурии към нея, както е видно от снимките. Някъде съм затрил дозатора, но той и без това е единствения елемент, който просто не става, от този иначе страхотен кит. С всичко необходимо за релоуд на 9мм, без горепосочения дозатор. Километраж: около 3000 страхотни, перфектно изработени патрона в 9мм, че и в 45 Ауто.

2. Зареждачка за капси Lee Auto Prime за малки капси, демек за 9мм. Има си всичко необходимо да си втъквате капси до отмала :)

3. Комплект глави 4бр. за 9 мм или Lee 9mm Luger Pistol 4-Die Set. Всяка си има Breech Lock Quick Change Bushings, за да не се мъчи при смяната им бъдещия собственик. В добавка към главите съм включил и нов, резервен пин (май така се казваше) за избиващата глава.

4. Lyman Magnum Inertia Bullet Puller или чучке да си блъскате и разглобявате патрончета безопасно, сейфти фърст, както казват.

5. Онова нещо (комплект) дето е на снимки 3 и 4 и дето хич не помня за какво съм купувал, но е за 9мм и влиза и то в офертата.

6. Красива и удобна червена подставка, на която да си нареждате полуготовите патрончета. Много удобна за етапа пълни с барут и преди поставяне на главите.

7. И накрая, щастливият купувач получава около 500 броя глави (или куршуми май че се наричаха): около 280 бр. FMJ 147 грейна, около 150 бр. боядисани оловни 124 грейна и около 50 бр. пак FMJ 124 грейна.

Къде е уловката: всичко това се продава комплект, за съжаление нямам времето да продавам на части, но пък за сметка на това пакетната цена е повече от добра и тя е:
точно 300 лв.

За контакт: 0887 220 две седем четири.

А, и малко снимки:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
1911&2011
BULLET
Петър Некичев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2017, 00:36       Заглавие:  Re: Lee Precision single stage reloading kit 9mm+матрици+бон
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Искам го

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2017, 06:02       Заглавие:  Re: Lee Precision single stage reloading kit 9mm+матрици+бон
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 21 Авг 2006, 10:42
Мнения: 111
Ако колегата се откаже или размисли ще го взема аз.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2017, 09:07       Заглавие:  Re: Lee Precision single stage reloading kit 9mm+матрици+бон
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Съвет към всички бъдещи купувачи:
ПИШЕТЕ СМСи НА ПРОДАВАЧИТЕ !!!!!!!
Писането във Форума и на ЛС явно е за балъците.
Извнинявай Пепи, ама ....... ;(

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2017, 09:25       Заглавие:  Re: Lee Precision single stage reloading kit 9mm+матрици+бон
 
Стрелец
Стрелец
Аватар
Offline

Регистриран на: 03 Май 2011, 14:14
Мнения: 39
Тишка, не виждам защо се сърдиш, обясних ти и по телефона преди малко. Не влизам често във форума т.к. за съжаление по ред причини нямам време за любимия спорт. Отговорих и потвърдих на първия обадил се/писал на телефона.
Може би трябваше да уточня, че предпочитам комуникация по телефона, а не на ЛС. В тази връзка може би е редно модераторите да въведат правилото, че продавача трябва изрично да уточни начин на комуникация или пък, че купува първия писал в темата. Не знам кое е по правилно, това е работа на поддържащите форума.

_________________
1911&2011
BULLET
Петър Некичев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2017, 09:32       Заглавие:  Re: Lee Precision single stage reloading kit 9mm+матрици+бон
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Ти кажи след като пускаш обява в този форум, а не в OLX или Продавалник как е най-коректно.
Както и да е ......ще обзаведа колегата за когото исках твоите неща с нови
За сърдене........ едва ли! За съвет към бъдещите купувачи ДА ,звънете посред нощ :):):)

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2017, 10:36       Заглавие:  Re: Lee Precision single stage reloading kit 9mm+матрици+бон
 
Стрелец
Стрелец
Аватар
Offline

Регистриран на: 03 Май 2011, 14:14
Мнения: 39
Тишка, мислех да приключа с горния ми пост, най-малкото защото обявите не са поле за дискусии. Пускам доста обяви в един друг форум и честно казано, досега не съм срещал подобно отношение. Съвсем ясно обясних и не разбирам защо трябва да продължаваш по темата. Нямам никакви предпочитания на кого да продавам, но когато вече съм дал дума и потвърдил на някого, няма как да наруша ангажимента си, независимо кой кога е писал или звънял, не си ли съгласен? Освен това, това не е ибей - абсолютно право на продавача, е той да реши на кого и как да продава. Съжалявам още веднъж, че си останал недоволен.

_________________
1911&2011
BULLET
Петър Некичев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2017, 11:00       Заглавие:  Lee Precision single stage reloading kit 9mm+матрици+бонуси
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Пепи ,и аз прекратих още с препоръката към колегите за СМС или телефонно обаждане,но ти започна да се оправдаваш и респективно получи коментар от мен.
Хайде със здраве и да Си ги ползва с Кеф новия собственик на пресата и аксесоарите.



Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 8 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: K0kall и 30 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer