logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 16 Апр 2024, 15:14




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Яну 2018, 09:54       Заглавие:  ORIENT M-Force silver Automatik Power Reserve SEL07002B
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 402
Колеги, дами и господа,наясно съм, че не е точно предмет, свързан с нашата страст, но... Ако модератор прецени, че е в разрез с правилата, моля, да вземе отношение към поста.
Продавам този часовник. ЧИСТО НОВ! Само са свалени предпазните лепенки от цифера и веригата и е сниман. Купен от колега от Стрелките в това състояние, при мен никога не е слаган на ръката, поради ред причини. Голям ми е- това е най-важната, а и друга марка ми е тръпка...
Всички налични документи/часовникът е купуван от чужбина с международна гаранция която не знам дали важи в България/ кутии и книжки! Мъжки спортен модел в ежедневен стил и перфектен дайвър!
Корпус изработен от неръждаема стомана и устойчиво на надраскване сапфирено стъкло с антирефлексно покритие.
Дисплеят е черен с индикатор за резервна мощност, верижката е от неръждаема благородна стомана.
Механизмът е японски автоматичен калибър 40N5A 22 камъка задвижван от движението на ръката с 40 часа резервна мощност.
Календар дата на 3 часа.
Фосфоресцентно покритие за по-добро разчитане в тъмното.
Водоустойчивост: 20 ATM - позволява мокрене, къпане, плуване и гмуркане във водни басейни.
В заключение бих казал страхотна японска машина която ще служи дълги години на собственика си!
Цена -450 лева/ над два пъти под цената на официален представител на марката в България/
Изпращам с Еконт с опция за преглед и тест!

Производител Orient
Референтен номер SEL07002B0
Подходящ за Мъже
Колекция Classic Automatic Power Reserve
Корпус
Форма Кръгъл
Материал на корпус Неръждаема стомана
Диаметър на корпус (мм) 49
Основни характеристики
Стъкло Сапфир-кристал
Дисплей Аналогов
Цвят на дисплея Черен
Дата Да
Механизъм Автомат
Покритие Без покритие
Водоустойчивост 20 ATM
Материал на верижка/ Неръждаема стомана
Цвят на верижка/ Сив
Тегло: около 224 грама
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
https://postimg.org/gallery/1aynh6cxq/
За контакти- на ЛС или на Вайбър нула/888/две8/91/нула5-Весо
Благодаря за вниманието!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Яну 2018, 11:55       Заглавие:  Re: ORIENT M-Force silver Automatik Power Reserve SEL07002B
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 402
Запазен!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Яну 2018, 15:57       Заглавие:  Re: ORIENT M-Force silver Automatik Power Reserve SEL07002B
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 402
Продаден!
Благодаря!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer