logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 18:50




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Фев 2018, 12:11       Заглавие:  S&W Model 65-5 LS и Beretta 81F 7.65 mm FS
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Колеги, продавам тези две оръжия.
1. S&W Model 65-5 LS Lady Smith- 6 заряден, 3" цев
Втори собственик на оръжието. Първият такъв го е закупил в ранните години на промените, когато да имаш най-скъпото от витрината беше въпрос на престиж, за някои.... Револверът е прострелян, носен точно месец и след това прибран в каса. Това го знам със сигурност, защото познавам човека и той е на години и положение, които не биха му позволили да ме "къпе", а и не е имало нужда. При мен оръжието е с настрел под 100 патрона- това е абсолютната истина. Носен около две години, след което отново в касата и само поддържан.
Ревото идва с куфара си, който в момента не мога да снимам, ключалката, "пунгия" ;) за колана от кордура, два кобура на Жоралти- много добри, кобур на Вега за скрито носене/много ползван, но абсолютно здрав и функционален/, чисто нова гумена дръжка Хоуг, монтирана на него, оригиналната дръжка и 40 броя патрони. Оръжието е с микроскопични следи от носене, в перфектно техническо и визуално състояние, гледан много грижовно и пазен.
На снимките съм се постарал да покажа в детайли състоянието му. Ако нещо допълнително като снимки желаете- ще ЛС ми пуснете телефонен номер и по Вайбър ще ви бъдат изпратени.
Цената на Лейдито- 1200 лв. с всичко изброено.

2. Beretta 81F 7.65 mm FS
Също втори собственик на оръжието. Купувано от член на форума. На прострелка + 10 патрона от мен. Неразличим от нов, стегнат, без никакви следи от носене или стрелба. Носил съм го година време в чанта. После - в касата. Към пистолета има като бонус две чисто нови оригинални пластмасови чирена, купени от мен от завода на фирмата, използван кобур Sieger от кордура и още едно малко кобурче с опит да се приспособи за скрито носене. 40 броя патрони, два пълнителя. Няма куфарче!
Цена- 550 лв.
Оръжията се намират в Пловдив. Моля за контакти на ЛС.
Или на 0888/две8/9едно/нула5
Ще отговоря на всички съобщения, като тактично ще отклоня тези, които сметна за несериозни. Нямам никакъв проблем с притежаването и носенето на КНО, с валидно още четири години разрешително съм и нямам зор да продавам оръжията. Просто в полезрението ми влезе нещо друго и не искам да ставам нагъл пред КОС за още едно КНО- това е.
Приятен ден!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
https://postimg.org/gallery/17se4wfwe/
P.S
Ако с нещо нарушавам правилата с публикуване на две оръжия- моля да бъде извинен и пистолета да бъде премахнат от поста!
Благодаря!


Последна промяна radula на 16 Фев 2018, 12:08, променена общо 3 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Фев 2018, 15:29       Заглавие:  Re: S&W Model 65-5 LS и Beretta 81F 7.65 mm FS
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 18 Дек 2016, 21:16
Мнения: 7
Зфравей, интересувам се от Беретата. Дай телефон за връзка.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Фев 2018, 15:36       Заглавие:  Re: S&W Model 65-5 LS и Beretta 81F 7.65 mm FS
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Zahov написа:
Зфравей, интересувам се от Беретата. Дай телефон за връзка.

Готов си!
Имаш ЛС


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Фев 2018, 16:34       Заглавие:  Re: S&W Model 65-5 LS и Beretta 81F 7.65 mm FS
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Добавен телефонен номер за връзка в първото ми мнение.
Извинете ме за причиненото неудобство, ако е имало такова...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Фев 2018, 23:07       Заглавие:  Re: S&W Model 65-5 LS и Beretta 81F 7.65 mm FS
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 14 Сеп 2017, 16:07
Мнения: 38
Колега, ако решиш да продаваш аксесоарите отделно аз имам интерес към дървената дръжка и пълначката.
Иначе револвера е трепач.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2018, 17:16       Заглавие:  Re: S&W Model 65-5 LS и Beretta 81F 7.65 mm FS
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Beretta 81F- запазена.
За S&W можем да мислим схеми. За пазарлъци, моля, на ЛС.
Приятна вечер!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Фев 2018, 12:08       Заглавие:  Re: S&W Model 65-5 LS и Beretta 81F 7.65 mm FS
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Спиидлоудера е вън от играта.
По тази причина цената на револвера се редуцира на 1200 лева.
При евентуален интерес от ваша страна продажбата би могла да стане факт след поне 15 дни по технически причини.
П.П.
Ще сложа снимки на куфара най-рано във вторник.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Мар 2018, 19:09       Заглавие:  Re: S&W Model 65-5 LS и Beretta 81F 7.65 mm FS
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Спийдлоудъра отново е в комплекта. Моделът е този:
http://bobmacs.com/products/speedloaders/SLV-L-241
Немски, спрян от производство, води се един от най-добрите и лесни за манипулация. С лек удар патроните се изстрелват в барабана.
И така, получавате револвер легенда, три кобура, спийдлоудър, компактен патрондаш от кордура, събиращ 12 патрона, почти чисто нова дръжка Хоуг, която променя коренно стабилността при стрелба, ключалка за спусъка на оръжието и оригиналното куфарче на Смит-а. Гарантирам за безупречното състояние на револвера, като при интерес може да бъде прегледано от посочен от вас оръжейник, но в рамките на Пловдив или близките населени места. И пробна стрелба може да се организира, за да се убедите в качеството на оръжието.
А сега още доста снимки, за да придобиете по-добра представа за продаваните неща.
Цената на всичко е 1200 лева.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

https://postimg.org/gallery/17se4wfwe/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Мар 2018, 10:49       Заглавие:  Re: S&W Model 65-5 LS и Beretta 81F 7.65 mm FS
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Beretta 81F 7.65 mm FS- продадена!
Със здраве и само по хубави поводи да се ползва от новия собственик!
Ревото продължава да чака....


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Апр 2018, 18:57       Заглавие:  Re: S&W Model 65-5 LS и Beretta 81F 7.65 mm FS
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Ревото се сваля от продажба- размислих...
Благодаря за вниманието!
Темата е за ключ!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot], K0kall и 38 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer