logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 07:52




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Апр 2018, 01:04       Заглавие:  Продавам тактически телефон
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Продавам тактически телефон модел Voga V1.

Машинката е ударо и водо устойчива с много масивна и здрава изработка. Капака се монтира с четири винта от неръждаема стомана за корпуса. Като винтовете се стягат също в метални легла (гайки), а не в пластмасови.


Texничecĸи xapaĸтepиcтиĸи нa cмapтфoнa Grееn Оrаngе VОGА V1:

Зaщитa: пoĸpити ca cпeцифиĸaциитe нa cтaндapтa ІР68

Диcплeй: 5 инчa, АМОLЕD мaтpицa, peзoлюция 1280x720 пиĸceлa

Чипceт: МТК6752

Πpoцecop: oceм 64-битoви АRМ Соrtех-А53 ядpa c тaĸтoвa чecтoтa 1,7 GНz

Гpaфиĸa: Маlі-Т760

Oпepaтивнa пaмeт: 2 GВ

Πocтoяннa пaмeт: 16 GВ флaш-диcĸ

Ocнoвнa ĸaмepa: peзoлюция 16 мeгaпиĸceлa, ceнзop нa Ѕаmѕung, oптичнa cтaбилизaция нa изoбpaжeниeтo, cпeциaлизиpaн чип ІЅР Fuјіtѕu зa oбpaбoтĸa нa изoбpaжeниятa, aвтoмaтичнo фoĸycиpaнe , cвeтoдиoднa фoтocвeтĸaвицa, зaщитнo caпфиpнo cтъĸлo

Πpeднa ĸaмepa: peзoлюция 5 мeгaпиĸceлa

ЅІМ-ĸapти: двa cлoтa

Moбилни вpъзĸи: FDD-LТЕ, WСDМА и GЅМ

Haвигaция: GРЅ, GАLILЕО, QZЅЅ и Веіdоu

Aĸyмyлaтopнa бaтepия: ĸaпaцитeт 2500 mАh

Oпepaциoннa cиcтeмa: Аndrоіd 4.4 c фиpмeния пoтpeбитeлcĸи интepфeйc МYUІ3.0 и cпeцифичeн coфтyep зa тypизъм

__________________________________________________

Данни и от английски сайт:

Model Green Orange Voga V1
CPU MTK6752 Octa Core
GPU Mali-T760
Operation System Android 4.4
Capacity 2GB RAM + 16GB ROM
Extend Card Support TF card up to 32GB extended
Screen Size 5 inch
Touch Screen IPS Capacitive Multi-touch Screen
Resolution 1280x720
2G GSM 850/900/1800/1900MHz
3G WCDMA 850/1900/2100MHz
4G FDD LTE: 1800/2600MHZ
SIM Card Dual Sim Cards
WiFi 802.11 b/g/n
Bluetooth Built-in
GPS Built-in(GPS+AGPS)
FM Built-in
Camera Front 5.0M Pixel, Rear 16.0M Pixel
G-Sensor Support


Тук има подробни данни и кратки ревюта:

https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0 ... 96900.html

https://www.joybuy.com/420715.html

http://www.ireviewchinaphone.com/green- ... v1-review/

https://bigrugged.com/green-orange-voga-v1.html


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Имам телефона от 4 месеца и работи идеално. Дори може да се свързва със смарт телевизор през WiFi и да възпроизвежда видео с резолюция 1080р. С изключение на един голям за мен недостатък. Микрофона за говорене при отдалечаване на повече от 15 сантиметра от лицето започва да се чува по-слабо. При нормално близко говорене до микрофона. Отсрещната страна ви чува добре.

Но при оставяне на телефона на високоговорител. На половин метър от вас буквално почти нищо не се чува от отсрещната страна. Просто на високоговорител не ви чуват отсреща. Често се налага да си оставям телефона на високоговорител и да говоря от разстояние. А с този това няма как да стане.

Доколкото знам този проблем не е само в моята бройка, а и при други телефони от същия модел. Това е и причината да го продавам на много по-ниска цена от тази на която го купих. Всичко останало работи перфектно. Явно защитата от вода не дава на микрофона да работи на по-голямо разстояние. Говоря за този модел, не по принцип.


Телефона е внесен от Китай и няма гаранция. Но за 4 месеца откакто го имам освен проблема с говоренето на високоговорител. Всичко друго е ок.

Цена: 150 лева.

Намира се в София, но мога да го изпратя с Еконт и до други градове.

За контакт на лични съобщения.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Апр 2018, 12:08       Заглавие:  Re: Продавам тактически телефон
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Сложил съм му 32 гигабайта карта с памет - клас 10 от бързите. Подарявам я с него. :-)

Телефона значително превъзхожда по здравина всеки нормален телефон. :tank:

Отваря бързо приложенията и му остават над 1.2 гигабайта сбободна RАМ памет при доста качени приложения. Много е оптимизирана версията на Андроида му!

Има и ултра икономичен режим, в който екрана става черно бял и работи само, като телефон. В този режим може да изкара над 15 дена без зареждане!

LED диода за светкавицата е по-силен от на нормалните телефони и в режим на фенерче свети почти, като истински фенер.

Въпреки, че екрана е от дебело стъкло няколко пласта и не поддава при натиск, като на обикновените телефони. Успях с гооооляма мъка да изреже същата форма протектор от по-голям телефон. Исках да има допълнителна защита от надраскване екрана. Нищо, че не се драска лесно. Та на екрана има залепен и протектор. На симката почти не си личи, че има залепен протектор на екрана. Само в ъглите и прореза за слушалката леко си личи при внимателно вглеждане.


На тая цена с картата 32 гигабайта памет е направо подарък. Но не искам да го давам без пари на разни неблагодарни келеши, защото най-близките ми вече си имат доста лачени телефони. Баща ми е дърт и май няма да се оправи с този смарт телефон. Подарил съм му вече от старите Нокия, които са си само телефони. :-)

Пиши тези неща, защото българите сме много мнителни и все си мислим, че някой иска да ни пре....бе. Е на тази цена аз съм прееб...н доста. Но здраве да е. :-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Апр 2018, 16:12       Заглавие:  Re: Продавам тактически телефон
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1284
ЛС

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Апр 2018, 19:08       Заглавие:  Re: Продавам тактически телефон
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Тъкмо мислех да го подаря на един приятел. Но този брат по оръжие ми е писал преди това. Да му е честит!

Телефона е с нов притежател.

Темата може да се заключва.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 25 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer